PDA

View Full Version : Дайте ми съвет



abvgdejzi
09-28-2007, 16:43
taka iskam da si vlqza v dankite s razmer 26 problema e 4e vsqka ve4er si pravq uprajneniqta i ni6to
molq vi nqkoi da mi kaje nqkakav trik za otslabvane osven dalgi i ma4itelni dieti :-k


заглавието трябва да е написано на кирилица и темата е за раздел"козметика и диети"
ramaiana

batkodoki
09-28-2007, 16:47
taka iskam da si vlqza v dankite s razmer 26 problema e 4e vsqka ve4er si pravq uprajneniqta i ni6to
molq vi nqkoi da mi kaje nqkakav trik za otslabvane osven dalgi i ma4itelni dieti :-k

велосипед

Mariel
09-28-2007, 16:48
Погледни в раздела "Козметика и диети" може да има нещо което да ти е от полза :)

abvgdejzi
09-28-2007, 16:53
taka iskam da si vlqza v dankite s razmer 26 problema e 4e vsqka ve4er si pravq uprajneniqta i ni6to
molq vi nqkoi da mi kaje nqkakav trik za otslabvane osven dalgi i ma4itelni dieti :-k

велосипед
dam karam cqlo lqto
i sam stegnata
no ne gubq masa
za6toto
taka
pravq muskoli ina4e
mn dobre deistva stqga vsi4ko ama ni6to pove4e

foreverr
09-28-2007, 17:48
Значи диети-твърдо НЕ, защото от диетите цикъла ще ти стане супер нерегулиран!А щом с упражнения не става само с фитнес или бягане ще стане :roll:

biskvitche
09-28-2007, 18:15
С упражнения няма да стане, според мен ти трябва някакъв спорт с по-активно натоварване...може би тенис, плуване, фитнес или каквото друго те влече. А колкото до диетите, ясно е че гладуването и силното ограничаване на храната е ужасно нещо. Лек хранителен режим обаче, според мен, би помогнал малко. Дори не бих казала режим, а по-скоро внимавай да не ядеш боклуци-пици, чипсове и тн., ограничи сладкото, газираните напитки и тестените изделия. С една дума-храни се здравословно...Надявам се, че това ще помогне :wink: Успех и не се вманиачавай толкова за някакъв си размер, важното е да се харесваш :D

monityY
09-28-2007, 18:30
тя 6том иска да влезе в 26-ти размер на4и в момента не се
харесва..поне аз така го разбирам :roll: към авторката ---->ограни4и сладкото и мазното (не е нужно да пази6 диети)просто ги ограни4и..и наистина тръгни на фитнес и се посъветвай с инструктура :!:

VerryBerry
09-28-2007, 18:48
moje bi strukturata na tqloto ti se promenq i kokala ti se e raz6iril.. :|

linkin_park_fenka
09-28-2007, 18:57
Виж ся мацко няма как да отслабнеш без да ограничиш храната дори и цял ден да си в залата.
Изключи от менюто си:Вафли,Шоколад(можеш да ядеш само по малко от тъмния ако го харесваш,де :) ) Сладолед,мазни храни,пържено,Не яж пици,дюнери,палачинки и т.н.,Не пий газирано.По-добре си поръчай портокалов сок вместо кола.По-скъпо,но пък много по-полезно :wink: Разгледай статиите в www.tialoto.bg -много са полезни.Не пази строги диети,защото сега се развиваш и може да ти навредят.А относно размерите-наскоро четох в Космополитън,че дизайнерите правят по-големи дрехи а ги пишат по малък размер.Не е значение какъв е размера ( :lol: )важното е ти да се харесваш.

Айде мацко успехчета и дано успееш. :D

Ice_Queen_
09-28-2007, 19:49
..... " козметика и ДИЕТИ!" - търсачка - > има хиляди теми за диети и упражнения!искаш ли да ти дадем линкове?!

Arr0gAnT
09-29-2007, 11:23
и аз искам да си нося дънките от миналата година ма и аз нещо съм надебеляла... нито ям мазно, нито сладоледи, пици, газирано не обичам, не ям пържено, случва се да хапна някой дюнер или хамбургер тва са вредните неща които ям и въпреки това не отслабвам - корема ми непрекъснато е подут, но сега почнах да правя мн упражнения вкъщи и ще тръгна на плуване - мисля че това 100% ше ми стегне тялото. Ако имаш възможност се запиши на нещо - тае-бо, аеробика, пилатес, плуване, фигурно пързаляне, хип-хоп или др танци - не може да няма ефект айде успех

sladku_bebzi
09-29-2007, 12:32
Ограничи си дневния прием на храна примерно до 1500 калорий, след тва до 1000.И може с тези 1000 калорий да си изградиш дневния режим...Пък като видиш резултат си върни стария режим, но спортувай повече.

mgxpower
09-29-2007, 13:10
Вие луди ли сте бе..колелото стяга не отслабва...пий някви неща купи си вита голд наистина има ефект!Всички мои познати(момичета) го пият и казва ,че има ефект защо не пробваш и ти пий го няколко месеца и ако има ефект при теб ще ме черпиш една бира :wink: