PDA

View Full Version : Revalid?



Loshotia
09-28-2007, 16:59
Здравейте. Искам да ви питам как се пие, кога същност хапчетата на ревалид. Също така, понеже имам проблем с косата- много почна да пада, моля ви пишете ми какво мога да направя, за да го спра. Бях на лека, ама тя ми каза, че засега само ревалид да пия и няма нужда от дерматолог(сезона бил такъв, начин на хранене бла бла). Моля ви за съвети по темата ми. Благодаря.

ramaiana
09-28-2007, 17:10
Добре е да се спазва следната правилна дозировка, съобрасена със заболяването на пациента:
1. При профилактика на проблемни коси и нокти

3 х 1 капсула Ревалид дневно в продължение на 1 месец

2. При лечение на косопад (алопеция)

3 х 2 капсули през 1-ия месец

3 х 1 капсула за 2 и 3 месец

Loshotia
09-28-2007, 19:03
Леле, мерси. Май доста ще пия от тях. А нещо като съвети- маски? Трикове?

maroon
09-29-2007, 15:32
a kolko vreme da se pie ob6to? az piq ot 2 meseca i ne6to, aptekarkata mi kaza, 4e effecta idva 2 meseca sled spiraneto mu... nz nz nqkoi pyt zabravqm, a nqkoi pyt predoziram leko, taka 4e da se polu4at 3 dnevno

fiama
09-29-2007, 15:47
За Ревалид не мога да ти кажа, не съм го пила. Косопадът е много кофти нещо, и аз го имам от доста време. Вярно е, че сезонът е такъв сега. Опитай да подхранваш косата си с домашна маска- жълтък, мед, рациново/бадемово масло. Прави я веднъж седмично и стой по 2 часа с нея. Знам, че и да си правиш заливки на косата със сварени корени от коприва ( купуват се от аптеката) е много полезно срещу косопад. Може би и някоя синтетична маска. Има и специално мапули протис косопад. Успех в борбата срещу косопада! :)

Liar
09-29-2007, 16:39
Пия го от 1 ден и ще бъде постоянна,дано да има ефект :roll:

IKisseDAGirL
09-30-2007, 07:12
Преди 2-3 години го пиех, защото косата ми капеше редовно и от тогава такъв проблем повече не съм имала.