PDA

View Full Version : Как да се справиш с подигравките на съучениците си



Love_
09-28-2007, 17:37
Знам че на мн хора им се иска да извият врата на багатото хлапе в класа само защото те е нарекла кучка,курва и т. н. поне аз точно сега се сещам за милиони деца които все смятат за нещо повече от мен и все ме обсъждат и обиждат това число включва и брат ми то също се е насадил при кварталините тарикати и си мисли чее господ е чесно ли е да те смятат за паразит все пак( курва на курва вика ли)

Axel_f
09-28-2007, 17:40
В кой клас си? Щото ако си до 7 клас е нормално да има подигравки и к`во ли не още...ама след това....

UnaBletoLoVeU
09-28-2007, 17:46
Естествено, че не сме равни. На някого мама и тати са далеч по-богати от на друг, но пък за това по-глупави..някои от нас са едни, други имат коренно различен характер, който го прави част от колектива или го изритва от там!
Не мисля, че само до 7ми клас има такива неща..има и по-нагоре, повярвай ми!
А това, че братът на авторката я обижда..е това вече е :shock: ...освен някой път като сте сами у вас и му кажи нещо от сорта, че той ти е брат и имате кръвна връзка :arrow: като унижава теб, унижава и себе си

Mariel
09-28-2007, 17:48
Това са лигави работи!!!Изобщо да не ти пука , те не са нищо повече от теб!!! От 5 - 7 клас е напълно нормално някой да ти се прави ще е нещо повече от тебе...И хората са казали всеки си намира Майстора ;)

Navixo
09-28-2007, 17:51
Трябва да знаеш как да затапяш хората и да не те е срам, демек да не си здухан.

Mariel
09-28-2007, 17:51
[quote="UnaBle_to_LoVe_U"
А това, че братът на авторката я обижда..е това вече е :shock: ...освен някой път като сте сами у вас и му кажи нещо от сорта, че той ти е брат и имате кръвна връзка :arrow: като унижава теб, унижава и себе си[/quote] Според мен той това не го мисли а просто се прави на "газар" пред приятелчетата си!!Голямо зачение има със каква комапния се движиш!!!

Love_
09-28-2007, 17:52
да аз съм 7 клас но не вярвам да спрат подигравките пък и най вече ме обиждат курвите в училището винаги ме критикуват че не съм готина като брат си но пък за това съм по умна

Navixo
09-28-2007, 17:54
да аз съм 7 клас но не вярвам да спрат подигравките пък и най вече ме обиждат курвите в училището винаги ме критикуват че не съм готина като брат си но пъ за това съм по умна

Само да ти кажа едно, на никой вече не му пука дали си по-умен, стига да имаш акъл това е важно. Трябва да се стегнеш и да не им позволяваш да те обиждат, като се отварят ти се отвори също..

ArTanDra
09-28-2007, 17:59
Като вдъхваш респект , ама явно ти не можеш... Кажи на брат ти да те направи "готина" и няма да се заяждат с тебе.

Love_
09-28-2007, 18:09
тва е проблема с него сме като куче и котка и той ми каза че не ме иска около неговите приятели


пък и ако се опъна на някой тарикат в даскало ще си изпатя здраво виждала съм ги как се бият и неискам да си изпатя може би това ми е проблема че прекалено мн се притеснявам какво ще се случи после, трябва да мисля за сега

monityY
09-28-2007, 18:12
да аз съм 7 клас но не вярвам да спрат подигравките пък и най вече ме обиждат курвите в училището винаги ме критикуват че не съм готина като брат си но пък за това съм по умна ми то това е най важното... кфо като брат ти е по готин..нали знае6 4е тфа няя да му служи в живота занапред.. а ума си е не6то друго..нека се подиграват.. да не ти пука,отвръ6тай с съ6тото.. даже ги нахрани и от мене,4е ми писна от такива говеда :smt097

Mariel
09-28-2007, 18:16
Брат ти се филмирал...и той не знае кой е. Navixo е прав за да те харесат (което не трябва да те вълнува) не трябва да си затворена и да си мълчиш и да се правиш че нищо не е станало , точно за това те те мислят за задръстена (според мен не си)."Газарчетата" са намерили меко сирене да се изявяват.Спирам че вече ме хвана яд!!!

bqsna_teenagerka
09-28-2007, 18:25
не не сме равни,едни са по умни други по тъпи!

Mariel
09-28-2007, 18:26
devil_girls_ Евала =D> !!! Този пост ме размекна...

LaDy_DaQnA
09-28-2007, 18:36
az taka 6te ti otgovorq ot moq gledna to4ka kato na edno po otrakanu dite(i az sym 7-mi klas spox) imam dosta opit.v moq klas ima mnou raznovidnosti momi4eta i ve4e im sviknah,Imame zyburi imame gotini imame malko po deto se razbirat s mom4etata imame sduhani i grozni ta prez tezi godini deto sme zaedo te decata si imat respekt ili me obi4at ili me mrazqt ma samo 1 me mrazi.dr-te me obi4at po princip no tfa sa formalnosti.az li4nu se dyrja gadno s teq deto sym im zela zyp i sa mi napraili gadnu ;) mama i tate voob6te ne se bogati taka 4e ne parite sa vajni pri mene prosto si imam imunitet dvija se s gotini ora i znam na kogo i kak da kaja i kato go kazvam znam kakvo iskam da postigna i za men sym 4uvala ne mnou mili dumi no az znam 4e te nqat osnovanie zatfa ne im se vprqgam i4.ta za tfa momi4e ot na6iq klas deto e dosta sduhani4ko ni6to lo6o ne kazvam samo istinata.mnou bih iskala da i pomogna no prosto i tqhnite nqat vyzmojnosti zatfa ne se zanimaam taka 4e si4ko zavisi ot teb dali 6te si zybur ili gotina.pri mene se polu4aat i dvete nqkoi me mislqt za zubyr ma az voob6te ne im se vprqgam 6toto si znam cenata aide gore glavata i deistvai

VerryBerry
09-28-2007, 18:45
ne im otvra6tai..ti ne si ''kurva'',nali?togava kaF e problema? nito si nz kvo o6te..togava?! da si gledat rabotata tiq deto ne te haresvat :wink:

Ihateallteen
09-28-2007, 18:56
както се пее в една тъпа песен-всички сме хора на този свяяяяяяят и носим чувства святи и всички имаме сърца и бедни иииииии богааатииииииииии :-({|= всички хора се раждат еднакви, но живота после ги прави различни

Ihateallteen
09-28-2007, 19:02
и още нещо исках да ти кажа -ДА НЕ ТИ ПУКА кой как ти се подиграва, особено ако е някой тъпанар, ако си умна или няма да им обръщаш внимание или пък просто им затвори устите както трябва, но не по техния на4ин, за да не станеш като тях, а тихо и спокойно, но саркасти4но им кажи да не се занимават с теб !късмет

Navixo
09-28-2007, 19:10
тва е проблема с него сме като куче и котка и той ми каза че не ме иска около неговите приятели


пък и ако се опъна на някой тарикат в даскало ще си изпатя здраво виждала съм ги как се бият и неискам да си изпатя може би това ми е проблема че прекалено мн се притеснявам какво ще се случи после, трябва да мисля за сега

Само да ти кажа, тук чупим от бой всеки който посегне на момиче, ако някой те удари брат ти трябва да те защити а ако не те просто ще покаже колко е здухан да не помогне на сестра си.

Не се притеснявай защото много от тях бързо ще млъкнат от притеснение или изненада.

UtkaCHeNa_BaBy_
09-28-2007, 19:47
Трябва да знаеш как да затапяш хората и да не те е срам, демек да не си здухан.

=D>

Axel_f
09-28-2007, 19:55
Естествено,че не сме равни.Въпросът е ТИ какво място ще имаш в стълбичката на обществото!
Иначе това за до 7клас го казах,защото от личен опит знам,че е така. Просто защото до 7 клас в кварталното учат всякакви-и свесни,и отрепки абсолютни,и гъзарчета със самочувствие до небето.А обстоятелството,че повечето са заедно от 7 години и са израстнали заедно, ги улеснява да се държат грубо и да тормозят съучениците си. Обаче ако влезнеш в хубава гимназия след кандидатстването,повярвай ми всичко ще се промени!Най-малкото защото няма да познаваш никого и ще започнеш на чисто.Пък и друго си е да си имаш работа с интелигентни хора все пак :wink:

Колкото за брат ти-сори,ама явно е голям простак.Опитай се да не му обръщаш внимание,игнорирай го и на него ще му стане гадно се някога.Ако не, по-зле за него... :x

{!}sLuNcHeVaTa{!}
09-28-2007, 23:18
Не,не сме равни! Едните пишем съУченици,други съОченици :smt011

Love_
09-29-2007, 04:36
абе незнам защо половината са за
да (равнисме) а другата половина не са
как може да смятате че има по красиви по умни по богати
всички сме еднакви хора все пак все едно да кажеш абе майками е по тъпа от мене или най- добрата ми приятелка е по грозна от мен
в моя клас има едно момиче коетомн мн умно никога не е завършвало с по малко от6 винаги ни сравняват с нея защо не сме били така умни като нея но това незначи че нямам мозик просто не се интересувам от учене тя може да знае всички неща в училище но аз знам всичко извън него
Изводът е че всеки си има нещо в което е добър да вярно ние сме различни но само отвън! \:D/

Axel_f
09-29-2007, 08:23
как може да смятате че има по красиви по умни по богати
всички сме еднакви хора все пак все едно да кажеш абе майками е по тъпа от мене или най- добрата ми приятелка е по грозна от мен

Как може да си толкова наивна/тъпа? Явно искаш да си просто "готина",а за мозъка не ни разправяй, той трябва да се тренира, а това не става без учене. А като гледам как пишеш ми става ясно колко си "умна" :?

ПП devil_girls_ , а ти какво правиш?!

Борат
09-29-2007, 09:07
Свиваш се в ъгълчето и мълчиш - повярвай ми, това е най-лесния начин :(

maanekena
09-29-2007, 11:28
естествено че не сме аз деля хората на красиви и грозни,на бедни и богати.

Mariel
09-29-2007, 11:34
естествено че не сме аз деля хората на красиви и грозни,на бедни и богати.Това е глупаво [-(

Love_
09-29-2007, 12:33
Е са може да не съм написала правилно съученици ама тва не значи че съм тъпа а и да съм това не ви интересува веднъж да не внимава човек докато пише и ако е направил грешка вие го съдите точно за това говорех не може ли просто да го подминете :smt010

divanetyyy
09-30-2007, 11:16
Еми мен един път една пикла ме обиди и аз я пребих,и оттам нататък никoй не е посмял да каже лоша дума за мен...
:wink:А по въпроса конкретно-щом сички сме хора,значи сме равни,независимо дали сме хубави или грозни,бедни или богати.

Love_
10-01-2007, 07:20
е са няма да скоча да бия гъзарите ще бъде мн глупаво от моя страна се пак те са мн а аз само една (да не съм херкулес) [-X

devil4e_kiss4e
10-01-2007, 07:38
ade i az imah sa6tiq problem,ama kato otidoh ad y4a v gimnaziq i vs se opravi........taka 4e ne im obra6tai mn vnimanie,no ne im se ostavqi da te pravqt nq tapa

stealthyGirl
10-01-2007, 08:02
да аз съм 7 клас но не вярвам да спрат подигравките пък и най вече ме обиждат курвите в училището винаги ме критикуват че не съм готина като брат си но пък за това съм по умнаСпоко де..сигурно следващата година отиваш в гимназия :wink: Пък и нещата са както си ги направиш.. :smt016

stealthyGirl
10-01-2007, 08:05
естествено че не сме аз деля хората на красиви и грозни,на бедни и богати.А пък ти знаеш ли от коя група си? - От тъпите недорасли "гъзари" :|

tItEufFf
10-01-2007, 08:13
Според мен ДА!!! Ами при нас до миналата година бяхме разделени на групички. Карахме се точно като бебетата. Кой да украси елхата, кой незнам си кво да направи. Дори си спомням една съученичка беше казала на една оя фр: Ами ти можеш да дойдеш в нашата групчика, защото си купуваш скъпи панталони и т.н. Е, вече сме 7 клас и се разбираме прекрасно, дори и аз се учудвам. Аз нито съм бедна, нито богата...Познавам както и богати така и бедни...Аз се разбирам с всички. Е, и мен ме нервят "рзглезените", но съм търпелива и мога да ги търпя. Търпяла съм и подигравки в даскало...всичко отминава!!! Накрая всичк ще бъдете приятели...Поне аз така си мисля :wink:

so^sweet
10-01-2007, 08:46
ama estestveno 4e ima delene-nadali na sveta ima po-golqma istina
cakata e da si ot gotinite
A tva s razpraviite i deleneto v klasa si e normalno-lape6ki istorii :smt016
ima gi i do zav1r6vaneto ama vajnoto e da se ima6 pone s nqkoi ot klasa
ama ako si si kurva ili ligla ili....klukarka 6to da ne te obs1jdat

find_m3
10-01-2007, 09:19
хах а кво става като ти си умна и богатата съученичка също?щото аз съм така и просто няма как да я затапя.с изключение на тва ,че тя е лигла и се превъзнася доста,но това не е минус [-X

slun4evo
10-01-2007, 09:34
В днешно време материалното завладя напълно тийновете.Сега ако си богат зна1и си Бог.В моя клас има такижа отрепки дето ме наричат с всякакви имена и ми говорят зад гърба.Но никога не са ми казали нещо в лицето, защото са сстрахливци, такива ги има навсякъде.Аз не им обръщам никакво внимание.Казват, че ме мразят, обиждат ме и сипят груби клюки, но пак аз съм главната тема на разговор.Не осъзнават, че така само ме правят известна.

radito
10-01-2007, 09:42
Бе вразумете се бе. Кво като някои имат повече възможности от другите...всички сме равни!!! :!:

Love_
10-01-2007, 11:11
Според мен ДА!!! Ами при нас до миналата година бяхме разделени на групички. Карахме се точно като бебетата. Кой да украси елхата, кой незнам си кво да направи. Дори си спомням една съученичка беше казала на една оя фр: Ами ти можеш да дойдеш в нашата групчика, защото си купуваш скъпи панталони и т.н. Е, вече сме 7 клас и се разбираме прекрасно, дори и аз се учудвам. Аз нито съм бедна, нито богата...Познавам както и богати така и бедни...Аз се разбирам с всички. Е, и мен ме нервят "рзглезените", но съм търпелива и мога да ги търпя. Търпяла съм и подигравки в даскало...всичко отминава!!! Накрая всичк ще бъдете приятели...Поне аз така си мисля :wink:


абе незнам в моя клас сме такива лиглйовци изобщо [-X не се разбираме държиме се като бебета, е освен гъзарите
имам една от класа богаташка с която съм си била най-добра приятелка но после тя стана известна и мме заряза започна да се праи на голяма работа а ма иначе е тъпа като галош

Daniella_
10-01-2007, 11:32
Аз не деля хората на групи!Глупаво е!За всеки има място под слънцето-било то беден или богат.Не богатството прави човека...
За самите подигравки искам да кажа ,че хората които се подиграват сигурно са с ужасно нисък праг на интелигентност.Например сега в нашия клас имаме момиче което не може да казва "р" и говори много бързи и всички й се подиграват.Това е супер тъпо...и кво да направи момичето ,не е виновно...
До авторката ,иска ли ти се да си в групата Готини?Или просто ти се иска да си спестиш подигравките им?

Love_
10-01-2007, 13:25
Аз не деля хората на групи!Глупаво е!За всеки има място под слънцето-било то беден или богат.Не богатството прави човека...
За самите подигравки искам да кажа ,че хората които се подиграват сигурно са с ужасно нисък праг на интелигентност.Например сега в нашия клас имаме момиче което не може да казва "р" и говори много бързи и всички й се подиграват.Това е супер тъпо...и кво да направи момичето ,не е виновно...
До авторката ,иска ли ти се да си в групата Готини?Или просто ти се иска да си спестиш подигравките им?
Не не ми се иска да съм от готините не вярвам че ще успея и да исках просто искам да им натрия носовете да докажа че съм права а не да седя и да бездействам [-X не искам да бъда наблюдател а участник

Lapin
10-01-2007, 15:18
Хах ебавам ги еии :smt021