PDA

View Full Version : Притеснителност ?



b0oM
09-28-2007, 18:43
Zdraweite!Zna4i xaresvam si edno momi4e ama takoa nqkf sm qko pritesnitelen i sramejliv poprincip i kato se vidim s neq naprao nz ko da kaja ili puk kaja ne6to nesvarzano.. :? No pyk ako piina malko (primerno v diskoto) 4ovek nemoje da me spre i se svalqm non stop s poznati i nepoznati momi4eta :) ta nqkfi saveti da mi dadete da zema da se otpusna 6ot tfa ne prili4a na ni6to :x

Mariel
09-28-2007, 18:47
С притесненйе до никаде няма да стигнеш оптусни се и караи да върви.. Разибрам да и предлагаш брак да се притесняваш а това си е само свалка ;)

AFT
09-28-2007, 18:50
Малко е тъпо точно аз да давам съвети по тази тема, защото и аз съм доста срамежлива, но все пак .. :-D
Хората не хапят. Нищо няма да ти стане, ако я заговориш. Не е нужно да се напиваш. А и накрая ще станеш битов алкохолик, ако всеки път преди среща, си попийваш макар и малко. :roll: Стегни се, бе, момче! 8-[ Има толкова много теми, които можеш да подхванеш. Примерното като я видиш, може да и направиш някакъв комплимент (че изглежда много хубаво днес и т.н. (момичетата си падат по такива глупости)). За да я харесваш, трябва малко или много да знаеш от какво се интересува. Представи си, че е някой твой приятел. Говори спокойно. И сега, за да стане още по-изтъркано, ще кажа - ако се хване - честито, а ако не се хване - има още много други. :::

sasha_90
09-28-2007, 18:52
Помни,че ако те е срам можеш само да изгубиш.Отпусни се.Предполагам,че момичето няма да те изяде.

oziato
09-28-2007, 18:56
edin priqtel kato teb mnogo se pritesnqvashe.i s celiq si akal vze "za podkrepa" da piine malko ikat sew natrqska gi isra qko nestata,posle momi4eto ne iskashe dori da govori s nego-kakva e poukata-ot pritesnenie glava boli.prosto se otpusni

desi_bonbona
09-28-2007, 19:09
predi da q zagovori6 i da i pedlaga6 da hodite na kafe ili nqkade drugade, ostani sam vka6ti. pomisli za temite koito biha i bili interesni za obsajdane. i taka ot duma na duma 6te namerite o6te mnogo ob6ti temi.

sweety_blondy
09-28-2007, 19:29
xax da ti kaja na den se puskat pone po 2-3 takiva temi taka che ako se razrovish i potarsish shte namerish mn neshto koito moje da sa ti ot polza ;)

MiMcHeToOo
09-28-2007, 20:05
Иди при нея и я питай откъде да си купиш брашно за баници най-добре.

:smt005 :smt005 :smt005

AFT
09-28-2007, 20:25
Иди при нея и я питай откъде да си купиш брашно за баници най-добре.

:smt005 :smt005 :smt005

Защо се смееш? Сериозно, много интересни разговори можете да започнете (е, поне аз бих могла,де :-D ). Никой не ме е заговарял по този начин.


(само веднъж един наркоман дойде при мен да ми иска пари ("30-40 стотинки" - така каза той) за не-знам-си-каква благотворителна фондация и държеше Библия. :lol: А след малко мина гаджето му да ми иска пак толкова пари, защото си изгубила нейните. Поне да и' беше казал, че вече ме е питал, та да не си губи времето. Никаква организация! :smt005 )

ZaHaRcHe
09-28-2007, 20:34
ми.. пии една водка и отиваи при нея ... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Las7Ghos7
09-28-2007, 22:34
Абе верно като си подпиинал е най - лесно :D Щото ако те е одрязала после нема си спомняш нищо и няма да съжаляваш. :D

monityY
09-29-2007, 08:00
хаха то и аз съм г/д така.. алкохола разре6ава вси4ки проблеми :!: :mrgreen: просто тряя се бори6 с тоя срам

ivakavlad
09-29-2007, 08:41
(само веднъж един наркоман дойде при мен да ми иска пари ("30-40 стотинки" - така каза той) за не-знам-си-каква благотворителна фондация и държеше Библия. :lol: А след малко мина гаджето му да ми иска пак толкова пари, защото си изгубила нейните. Поне да и' беше казал, че вече ме е питал, та да не си губи времето. Никаква организация! :smt005 )

да не са свидетелите на яхова :smt005

и аз съм така просто отиваш казваш и и каквото стане стане

slun4evo
09-29-2007, 08:52
Моя приятел беше същия преди да ме заговори.Е вярно е, че аз малко го предразположих да говори, но той сподели, че след първия разговор с е е отпуснал и вече не го е било срам.Тай че след първия път ще се увериш, че не е толкова страшно.Ние момичетата не ядем хора.Затова отивай при нея и кажи каквото си решил, както и да излезе не се срамувай, само се дръж на ниво.Тя ще оцени това, че се стараеш заради нея.И най важното успех. :wink:

vikipf
09-29-2007, 09:16
Как да се отпуснеш.. При всички е различно... Не може да отидеш пиян на среща все пак.. :lol: Просто започни с някакъв обикновен разговор.. За любим филм, музика... И ако тя се започне да говори открито и без да се притеснява от нещо, може и ти да го направиш... :-)

Las7Ghos7
09-29-2007, 12:26
Не може да отидеш пиян на среща все пак..

Ааа може може. :lol: :lol:

flowerlina
09-29-2007, 12:42
Не може да отидеш пиян на среща все пак..

Ааа може може. :lol: :lol:
:smt005 Винаги може
Отпусни се,какво толкова,не е страшно

RaLkb
09-29-2007, 12:52
S pritesnenie i stesnitelnost donikade nqma da stignesh...otposni se i budi sebe si...vse pak momichetata ne hapqt(e po ne ne vsichki)xqx :P

girl88
09-29-2007, 13:52
"ili se prestra6ava6 i izliza6 na scenata ili cql jivot ostava6 zad kolisite" nqma ni6to sramno razberi kato za na4alo kakvo obi4a da pravi kakvi sa i interesite na kakvi temi obi4a da razgovaria i q zagovori (ako ima6 goliamo 4uvstvo za humor izpolzvai go :wink: nqma da sajaliava6 ) opitai se da i vleze6 pod kojata znam 4e e trudno no vse pak opitai nqma nevazmojni ne6ta :wink:

uspeh :)

{Sweety_f}
09-29-2007, 14:03
Чувала съм че когато се напие,човек показва това което крие вътре в себе си...може би ти криеш това.Не е задължително да се напиваш за да можеш да сваляш момичетата просто трябва да се отпуснеш и да не мислиш за последствията,защото може би това те спира.

koalka
09-29-2007, 19:30
Много хора са като теб, не си единствен.
Опитай се да говориш и без да пиеш.