PDA

View Full Version : Видях го с друга!!!!



babi_girl
09-28-2007, 20:14
Така, моя приятел предложи, да се разделим за малко, за да си осъзная чувставата ( по- точно да разера дали имам нужда от него). Каза ми че ще е много съкрушен ако го напусна, но се разделихме по негово желание. Същия ден, го видях с друго момиче, моя приятелка да седят в заведението в което тя работеше преди (той си е редовен там). Много добре знае, че се дразня защото постоянно е там с нея. преди се оправдаваше с това че тя работи там, и няма как да не е там, но сега не работи там, а бяха заедно. Сигурна съм че той и се е обадил, понеже тя си има гадже и няма да тръгне да го търси. Та седяха си те в кафето ( аз случайно седнах в едно отсрещно кафе с приятелка). През цялото време ме гледаше и се смееха нещо все едно ми се подиграват за нещо. Почувствах се ужасно. След това станаха и си тръгнаха на някаде, като не спираха да си се смеят. Гадно ми стана, че с мен никога не се е смял така и не му е било интересно, както му беше интересно с нея. Почувствах се много зле и за това, че същия ден той каза че ме обича, и че не може без мен, а ясно показа че може 3 часа след това. Имам нужда от мнение защото не мога да го разбера.

kael
09-28-2007, 20:18
.......... тфа е тъпо ами ако му е само приятелка

babi_girl
09-28-2007, 20:21
да приятелка, която е много готина (според него) и е готова да му пусне

hforce
09-28-2007, 20:27
1. samo priqtelka mu e
2. imal e nujda ot malko po4ivka i i e zvunnal na tazi 6tot znae, 4e s neq moje da se prekara dobre i da zabravi za problemite si i da se posmee na volq, tva 4e tq e momi4e nqma nikakvo zna4enie, s moita priqtelka sme zaedno ot po-malko vreme, no i 2mata imame takiva periodi, az si imam 2ma priqteli i kato sum s edin ot tqh se s4upvam ot smqh, no tova ne zna4i, 4e s tqh si prekarvam po-dobre otkolkoto s priqtelkata mi. S tvoq ste zaedno ot po4ti 2 godini vijdam... normalno e da iska malko po4ivka sled, a i predpolagam 4e po cql den ste zaedno, a i vie ne ste se razdelili... prosto ne se vijdate... tva ne e razdqla... I na nego ni6to ne mu pre4i da te obi4a i da ne moje da jivee bez tebe i v su6toto vreme da ima nujda da izlezne s nqkoi drug i da se razsee malko, 6tot predpolagam 4e ne rqdko se karate za gluposti nali? sigurno sum ucelil, pri pove4eto e taka... qvno e po4nalo da mu pisva... ne se karaite za gluposti, a si pro6tavaite...

PRAVETE LIUBOV, NE VOINA!!!

aide i uspeh... kaji posle kakvo e stanalo, ako iska6 i go pitai koi ot tezi ne6ta, koito ti gi kazah sa verni, siguren sum, 4e pone za ne6to sum ucelil



здравей babi_girl ,моето мнение,е че той не те обича ,лъжете а и от горе на сичкото,ти се поиграва заедно с това момиче.
и аз ти предлагам по-добре ще е да скъсаш с негo. :) не може така той да се подиграва така теб,а ти да го търпиш [-X на твое място няма да го търпя и минутка повече [-X зимам си нещта и го напускам. :) Скъпа много съм близо до тази мисъл. В крайна сметка не е единствен я. Просто се почувствах ужасно понеже той постоянно повтаря колко ме обича, а ясно показа, че не е така. Защото явно с нея му е много весело. (никога не се е смял така с мен). :smt013 :smt010

Ne mislq 4e devil_girls_ e prava... tva si e li4no moe mnenie de ama mislq 4e az sum prav... pone taka gi vijdam ne6tata...

A i e normalno s neq da se smee... nali za tva se e vidql s neq... i nie s moita ne mojeme da se rasmeeme koi znae kolko, mojeme de ama ako sme se razligavili super mnogo, a tva rqdko stava... oba4e doide li ediniq ot teq vuprosnite 2ma ni skusva ot smqhi 2mata :D

babi_girl
09-28-2007, 20:28
здравей babi_girl ,моето мнение,е че той не те обича ,лъжете а и от горе на сичкото,ти се поиграва заедно с това момиче.
и аз ти предлагам по-добре ще е да скъсаш с негo. :) не може така той да се подиграва така теб,а ти да го търпиш [-X на твое място няма да го търпя и минутка повече [-X зимам си нещта и го напускам. :) Скъпа много съм близо до тази мисъл. В крайна сметка не е единствен я. Просто се почувствах ужасно понеже той постоянно повтаря колко ме обича, а ясно показа, че не е така. Защото явно с нея му е много весело. (никога не се е смял така с мен). :smt013 :smt010

thefreak
09-28-2007, 20:28
да приятелка, която е много готина (според него) и е готова да му пусне
То си виновна за тази си му негова представа за тебе.

ZaHaRcHe
09-28-2007, 20:30
1-во тя не ти е приятелка щом излиза с авера ти.2-ро явно той няма чувства към теб щом излиза веднага с нея и 3-то заеби ги и двамата те не заслужават никакво внимание покажи им че си повече от тях

babi_girl
09-28-2007, 20:31
1. samo priqtelka mu e
2. imal e nujda ot malko po4ivka i i e zvunnal na tazi 6tot znae, 4e s neq moje da se prekara dobre i da zabravi za problemite si i da se posmee na volq, tva 4e tq e momi4e nqma nikakvo zna4enie, s moita priqtelka sme zaedno ot po-malko vreme, no i 2mata imame takiva periodi, az si imam 2ma priqteli i kato sum s edin ot tqh se s4upvam ot smqh, no tova ne zna4i, 4e s tqh si prekarvam po-dobre otkolkoto s priqtelkata mi. S tvoq ste zaedno ot po4ti 2 godini vijdam... normalno e da iska malko po4ivka sled, a i predpolagam 4e po cql den ste zaedno, a i vie ne ste se razdelili... prosto ne se vijdate... tva ne e razdqla... I na nego ni6to ne mu pre4i da te obi4a i da ne moje da jivee bez tebe i v su6toto vreme da ima nujda da izlezne s nqkoi drug i da se razsee malko, 6tot predpolagam 4e ne rqdko se karate za gluposti nali? sigurno sum ucelil, pri pove4eto e taka... qvno e po4nalo da mu pisva... ne se karaite za gluposti, a si pro6tavaite...

PRAVETE LIUBOV, NE VOINA!!!

aide i uspeh... kaji posle kakvo e stanalo, ako iska6 i go pitai koi ot tezi ne6ta, koito ti gi kazah sa verni, siguren sum, 4e pone za ne6to sum ucelil 1. Не се виждаме толкова често, защото "той не могъл да е постоянно с мен"
2. не се караме за глупости защото не се виждаме често.
3. не му е само приятелка, защото иска да я оправи (казвал ми го е)

kael
09-28-2007, 20:31
кофтито е че не можеш да скъсаш с него щото той донякаде е скъсал с теб :}

hforce
09-28-2007, 20:38
1. samo priqtelka mu e
2. imal e nujda ot malko po4ivka i i e zvunnal na tazi 6tot znae, 4e s neq moje da se prekara dobre i da zabravi za problemite si i da se posmee na volq, tva 4e tq e momi4e nqma nikakvo zna4enie, s moita priqtelka sme zaedno ot po-malko vreme, no i 2mata imame takiva periodi, az si imam 2ma priqteli i kato sum s edin ot tqh se s4upvam ot smqh, no tova ne zna4i, 4e s tqh si prekarvam po-dobre otkolkoto s priqtelkata mi. S tvoq ste zaedno ot po4ti 2 godini vijdam... normalno e da iska malko po4ivka sled, a i predpolagam 4e po cql den ste zaedno, a i vie ne ste se razdelili... prosto ne se vijdate... tva ne e razdqla... I na nego ni6to ne mu pre4i da te obi4a i da ne moje da jivee bez tebe i v su6toto vreme da ima nujda da izlezne s nqkoi drug i da se razsee malko, 6tot predpolagam 4e ne rqdko se karate za gluposti nali? sigurno sum ucelil, pri pove4eto e taka... qvno e po4nalo da mu pisva... ne se karaite za gluposti, a si pro6tavaite...

PRAVETE LIUBOV, NE VOINA!!!

aide i uspeh... kaji posle kakvo e stanalo, ako iska6 i go pitai koi ot tezi ne6ta, koito ti gi kazah sa verni, siguren sum, 4e pone za ne6to sum ucelil 1. Не се виждаме толкова често, защото "той не могъл да е постоянно с мен"
2. не се караме за глупости защото не се виждаме често.
3. не му е само приятелка, защото иска да я оправи (казвал ми го е)

1. demek iska pove4e svoboda
2. ne se vijdate 4esto, za da ne se karate za gluposti
3. mom4etata moje da iskame da opravime po4ti vsi4ko, koeto se dviji, no tova ne zna4i 4e bihme go napravili i az iskam da oprava mnogo narod ama ne stava 6tot si imam priqtelka, a i moje da ti go e kazal, samo za da te izdrazni :) az li4no to4no na tazi s koqto sum ne bih i go kazal tva, no na nqkoq druga, koqto znam 4e 6te se izdrazni, no nqma da me zareje na sekundata bih, ako tq me e izdraznila predi tva

kael
09-28-2007, 20:41
mom4etata iskame da opravime po4ti vsi4ko, koeto se dviji [/quote]

hforce
09-28-2007, 20:53
mom4etata iskame da opravime po4ti vsi4ko, koeto se dviji [/quote]
:D dam, mnogo umesna popravka :) mersi :)

kael
09-28-2007, 20:55
:wink:

GregoryHouse
09-28-2007, 21:07
2 вариянта...1вия-просто му е приятелка (след като тя си има гадже е логично...) или 2рия вариянт е разкарай го...

sweety_blondy
09-28-2007, 21:48
am... toi iska da ste malko razdeleni i posle otnovo da se s1berete , a prez tfa vreme izliza s dr momi4e .. nz no spored men , kolkoto i da ti povtarq che te obicha moje da te laje i samo sexoalno da go privlichash .. ddz te m1jete sa tolkofa zagadachni .. [-X

sweety_blondy
09-28-2007, 21:55
am... toi iska da ste malko razdeleni i posle otnovo da se s1berete , a prez tfa vreme izliza s dr momi4e .. nz no spored men , kolkoto i da ti povtarq che te obicha moje da te laje i samo sexoalno da go privlichash .. ddz te m1jete sa tolkofa zagadachni .. [-X

FreeSpirit
09-28-2007, 21:59
Оф не ми се четат всичките мнения.
Ако бях на твое място-щях да отида и да ги поздравя,да се усмихна мило и им пожелая приятно прекарване на деня :)
Абе просто поговорете и това е ;)

monityY
09-29-2007, 07:47
говори с него,или напрао го зарязвай :smt009

ivakavlad
09-29-2007, 08:07
според мен се притесняваш за нищо това че са били за едно и са се смяли неозначава нищо и неможеш да кажеш със сигурност че са се смяли на теб нали така, а за това защо са били заедно трябва да го питаш него и небързай да го зарязваш защото после има голяма вероятност да съжаляваш затова първо поговорете и после реши сама какво да правиш дали да си още с него или не но решението трябва да го вземеш сама без да питаш някой друг може и да сгрешиш но човек се учи от грешките си

beautiful.soul
09-29-2007, 09:15
Аз не бих търпяла такова държание! На твое място отивам и го връщам в първи клас детско отделение бебешката група да си пълни дупето с пясък! Е ако съм отчаяно влюбена в него би ми станало зле и бих се разплакала, но ако не чак толкова много много бих се ядосала... не бих го потърсила повече..
А и трябва да си много наивна за да повярваш че са само приятели... в днешно време на никого вяра! Приятели приятели.. ама нали знаеш.. да не стане като в рекламата на спрайт... най- добрия приятел те желае.. а дали той е близал сламката през която е пила, докато тя е била в тоалетната в кафенето? хаха шегувам се;) просто не бъди толкова наивна, според мен трябва да имаш повече уважение към себе си, от колкото към неговите думи... умно момиче не би позволило да бъде толкова лесно въртяно! успех

koalka
09-29-2007, 09:22
Даа, просто приятелка, която е адски готина...айде стига.Той ще е адски съкрушен, ще му е много тъжно, а на следващия ден не обелва и дума, не му става поне малко неудобно.Не е длъжен постоянно да й дава обяснения, но ако това, което казваше е истина, определено нямаше да му е до смях. :wink:

lyly_lili
09-29-2007, 09:54
Аз не бих търпяла такова държание! На твое място отивам и го връщам в първи клас детско отделение бебешката група да си пълни дупето с пясък! Е ако съм отчаяно влюбена в него би ми станало зле и бих се разплакала, но ако не чак толкова много много бих се ядосала... не бих го потърсила повече..
А и трябва да си много наивна за да повярваш че са само приятели... в днешно време на никого вяра! Приятели приятели.. ама нали знаеш.. да не стане като в рекламата на спрайт... най- добрия приятел те желае.. а дали той е близал сламката през която е пила, докато тя е била в тоалетната в кафенето? хаха шегувам се;) просто не бъди толкова наивна, според мен трябва да имаш повече уважение към себе си, от колкото към неговите думи... умно момиче не би позволило да бъде толкова лесно въртяно! успех





Подкрепям те....тоя за къя се мисли нещо не разбирам.... :-D

YgaBHuk
09-29-2007, 10:41
Най-добре ще е да ги утепаш и двамата за най-сигурно

sasha_90
09-29-2007, 10:48
Той не те обича,само си играе с теб.

Qnchety
09-29-2007, 10:49
Мене ако питаш не те обича. Ако те обичаше нямаше а ти се хили насреща, а щеше да дойде при теб и да те пита как си и некфи такиа...

devilbggirl
09-29-2007, 10:58
zdr babi_girl spored men toi prosto ti e kazal tova da se razdelite za malko za da moje malko po malko da se otkysne ot teb i moje bi naistina ne te obi4a i 4isto i prosto iska da skysate i po tozi malko po lek na4in s malka razdqla e iskal da ti kaje to4no tova za tova mili4ka spored men prosto ne misli ve4e za nego izgoni go ot mislite ot 4uvstvata si i ot syrceto si i zapo4ni na novo i na 4isto s sigurnost 6te nameri6 drugo mom4e koeto mn pove4e 6te te ceni i uvajava i nqma da te lyji taka i da se opitva po zaobikolniq na4in da ti kaje iskam tva i tva ne iskam tva i tva a da e direkten :) nqma smisyl da se depresira6 zaradi nqkakav piklio deto neznae kakvo iska i nz za6to go pravi tova

sentient_
09-29-2007, 11:04
1. samo priqtelka mu e
2. imal e nujda ot malko po4ivka i i e zvunnal na tazi 6tot znae, 4e s neq moje da se prekara dobre i da zabravi za problemite si i da se posmee na volq, tva 4e tq e momi4e nqma nikakvo zna4enie, s moita priqtelka sme zaedno ot po-malko vreme, no i 2mata imame takiva periodi, az si imam 2ma priqteli i kato sum s edin ot tqh se s4upvam ot smqh, no tova ne zna4i, 4e s tqh si prekarvam po-dobre otkolkoto s priqtelkata mi. S tvoq ste zaedno ot po4ti 2 godini vijdam... normalno e da iska malko po4ivka sled, a i predpolagam 4e po cql den ste zaedno, a i vie ne ste se razdelili... prosto ne se vijdate... tva ne e razdqla... I na nego ni6to ne mu pre4i da te obi4a i da ne moje da jivee bez tebe i v su6toto vreme da ima nujda da izlezne s nqkoi drug i da se razsee malko, 6tot predpolagam 4e ne rqdko se karate za gluposti nali? sigurno sum ucelil, pri pove4eto e taka... qvno e po4nalo da mu pisva... ne se karaite za gluposti, a si pro6tavaite...

PRAVETE LIUBOV, NE VOINA!!!

aide i uspeh... kaji posle kakvo e stanalo, ako iska6 i go pitai koi ot tezi ne6ta, koito ti gi kazah sa verni, siguren sum, 4e pone za ne6to sum ucelil



здравей babi_girl ,моето мнение,е че той не те обича ,лъжете а и от горе на сичкото,ти се поиграва заедно с това момиче.
и аз ти предлагам по-добре ще е да скъсаш с негo. :) не може така той да се подиграва така теб,а ти да го търпиш [-X на твое място няма да го търпя и минутка повече [-X зимам си нещта и го напускам. :) Скъпа много съм близо до тази мисъл. В крайна сметка не е единствен я. Просто се почувствах ужасно понеже той постоянно повтаря колко ме обича, а ясно показа, че не е така. Защото явно с нея му е много весело. (никога не се е смял така с мен). :smt013 :smt010

Ne mislq 4e devil_girls_ e prava... tva si e li4no moe mnenie de ama mislq 4e az sum prav... pone taka gi vijdam ne6tata...

A i e normalno s neq da se smee... nali za tva se e vidql s neq... i nie s moita ne mojeme da se rasmeeme koi znae kolko, mojeme de ama ako sme se razligavili super mnogo, a tva rqdko stava... oba4e doide li ediniq ot teq vuprosnite 2ma ni skusva ot smqhi 2mata :D
=D>

Kraken
09-29-2007, 11:08
Оф бахти и той кво ся като ти е гадже не може се вижда с други момичета ти отде да знаеш че са ти се смели на тебе и къв е смисъла да идва при тебе и да те заговаря при положение че преди 3 часа ти е казал че иска да се разделите временно

stealthyGirl
09-29-2007, 11:35
2 вариянта...1вия-просто му е приятелка (след като тя си има гадже е логично...) или 2рия вариянт е разкарай го... +1 :-)
Не се впрягай толкова.. все пак е момче :-D (аз пък к'во ти говоря като съм същата..)

babi_girl
09-29-2007, 13:12
Аз не бих търпяла такова държание! На твое място отивам и го връщам в първи клас детско отделение бебешката група да си пълни дупето с пясък! Е ако съм отчаяно влюбена в него би ми станало зле и бих се разплакала, но ако не чак толкова много много бих се ядосала... не бих го потърсила повече..
А и трябва да си много наивна за да повярваш че са само приятели... в днешно време на никого вяра! Приятели приятели.. ама нали знаеш.. да не стане като в рекламата на спрайт... най- добрия приятел те желае.. а дали той е близал сламката през която е пила, докато тя е била в тоалетната в кафенето? хаха шегувам се;) просто не бъди толкова наивна, според мен трябва да имаш повече уважение към себе си, от колкото към неговите думи... умно момиче не би позволило да бъде толкова лесно въртяно! успех Не може да се каже че съм луууудо влюбена в него. Просто се почувствах много гадно в началото, а след това така се ядосах че ми идеше да го убия :smt013

alkobalko
09-29-2007, 14:10
Може наистина да е само приятелка.
Няма доказателство, че между тях има нещо повече. Нищо не ти пречи да поговориш с него. Виждам, че сте заедно от доста време и един такъв разговор не би трябвало да е проблем.

BuBi008
09-29-2007, 16:27
Hm.... mai mnogo se vprqgash vse pak ste zaedno ot 2 godini veche i bi trqbvalo da znaete che se obichate. A pyk i za tolkova vreme bi trqbvalo da ste razbrali che zaradi podobni gluposti i karanici nqma da se razdelite toest kraq na sveta na idva ..... Ne e zaduljitelno da e tujen i da reve postoqnno vse pak moje da znae che se obichate i tozi problem ne e dostatachen che da slojite krai i prosto da go priema kato malko po zrql chovek a ne da pravi drami i sapuneni seriali..... A do kolkoto do tova che ti e kazal che e gotina i kakvo ot tova hubavi momicheta na tozi svqt kolkoto shtesh normalno e ... kakvo nqma da te lyje q i da ti kazva ooo ti si nai-krasivata i podobni .
Taiche prejivei go i ne se vprqgai tolkova mnogo sigurno minavate prez nqkakv takyv period i shte se opravite.

sexmaniak
10-16-2007, 20:52
яко не ме биете може ли и аз да кажа (аз съм въпросното момче, което уж изневерява с готината приятелка на гаджето си) ... като гледам казано е че съм редовен клиент на заведението кадето работеше въпросното момиче, вярно е пихме заедно кафе, но 1. тя беше там преди мен не съм и се обаждал, питах я дали е свободно мястото каза "да" питах я дали може да седна до нея да не си седим сами, каза "да" седнах при нея пихме кафе говорихме си общи работи нищо свързано с приятелката ми нито с нейния приятел аз реших да ставам и да си бегам имах работа по града и тя имаше път в същата посока, просто ходихме заедно по пътя докато аз не стигнах там кадето бях тръгнал тя си продължи, не е имало никакви флиртове нищо просто разговор между приятели нищо повече, са че сме се смели не означава нищо, с ръка на сърцето си признавам че с приятелите ми се смея много повече от колкото с приятелката ми, незнам защо е така ...

пуснах тема за нашия проблем погледнат от мойта гледна точка и искам да разбера как да й докажа че я обичам ????

Water_lili
10-16-2007, 21:01
здравей babi_girl ,моето мнение,е че той не те обича ,лъжете а и от горе на сичкото,ти се подиграва заедно с това момиче.
и аз ти предлагам по-добре ще е да скъсаш с негo. :) не може така той да се подиграва така с теб,а ти да го търпиш [-X на твое място няма да го търпя и минутка повече [-X зимам си нещта и го напускам. :)

от къде пък може да знаеш ,че и изневерява,а целта му не е била точно да я накара да се чувства кофти от това че не е сигурна в чувствата си към него, и да я накара да забележи какво би загубила? Не е нещо с което се горедея вече,но и аз много пъти съм излизала с приятели на мои гаджета когато е имало проблеми за да ги помоля за съвет или да си изплача мъката,а когато сме се засичали с гаджето ми съм се правила на супер cool и че ми е безразлично. В този случай единственото решение е един откровен разговор между двамата :!:

yuyuto
10-16-2007, 21:20
А пък аз си мисля (има вероятност и да греша), че въпреки всичко той те обича... Може тя да му е близка приятелка, пред която той се отпуска и се чувства по-свободен и се смеят и пускат лафове... Както приятелите правят... А мисля, че понеже теб си те обича и те взема насериозно, затова е по сериозен с теб... Недей да се вманиачаваш и да преувеличавш нещата... Понякога човек се губи в ревността си направо... Пък и няма да ти е излишно и малко положително мислене в ситуацията... :smt016

BaiboCo
10-16-2007, 21:23
Така, моя приятел предложи, да се разделим за малко, за да си осъзная чувставата ( по- точно да разера дали имам нужда от него). Каза ми че ще е много съкрушен ако го напусна, но се разделихме по негово желание. Същия ден, го видях с друго момиче, моя приятелка да седят в заведението в което тя работеше преди (той си е редовен там). Много добре знае, че се дразня защото постоянно е там с нея. преди се оправдаваше с това че тя работи там, и няма как да не е там, но сега не работи там, а бяха заедно. Сигурна съм че той и се е обадил, понеже тя си има гадже и няма да тръгне да го търси. Та седяха си те в кафето ( аз случайно седнах в едно отсрещно кафе с приятелка). През цялото време ме гледаше и се смееха нещо все едно ми се подиграват за нещо. Почувствах се ужасно. След това станаха и си тръгнаха на някаде, като не спираха да си се смеят. Гадно ми стана, че с мен никога не се е смял така и не му е било интересно, както му беше интересно с нея. Почувствах се много зле и за това, че същия ден той каза че ме обича, и че не може без мен, а ясно показа че може 3 часа след това. Имам нужда от мнение защото не мога да го разбера.
Ебете се едно хубаво и ше се опраите

sLaDkA_GrEsHkA
10-16-2007, 21:58
istinska priqtelka ne bi postupila taka a 4ovek koito te obi4a bi se zamislil kak shte se po4uvstva6 !

sexmaniak
10-17-2007, 09:25
Water_lili напълно те подкрепям но как да го направя, как да започна да разговарям с нея как да й кажа какво ми е на мен като тя самта не иска да ме чуе, когато се опитам да й привлека внимание за да разговаряме тя предпочита да си пее и да си танцува, прависе на безразлична, а знам че не е такава, може би го прави нарочно да ми покаже как се е чвуствала тя преди, когато аз се правех на такъв, но вече осъзнах грешките си и няма да допусна да я загубя, помогнете ми да я запазя до себеси преди да е станало твърде късно ... все още я обичам, макар и да не мога да си изразя чувствата ;(

rihannka
10-17-2007, 09:43
според мен цялата ситуация е нередна..поне аз така виждам нещата..неможе той да е с теб и да ти казва 4е иска да ебе друга...аз немога да си представа моя приятел да го каже...направо не ми се мисли..според мен не те оби4а както твърди..по добре се разделете окон4ателно и си намери половинка ,която ще иска да е с теб,истински ще те оби4а..мисля 4е това е най доброро решение,но се пак ти го познаваш по добре и можеш сама да прицениш..успех

sexmaniak
10-17-2007, 15:06
rihannka ай без да се обиждаме все пак става въпрос за мен много добре знам какво чувствам и ако беше прочела по горния ми пост щеше да разбереш за какво става въпрос !!!!!

viki_nt
10-17-2007, 15:29
toq nepremenno trqbva da go zabravi6.ne moga da povqrvam 4e sled taq slu4ka ti o6te misli6 za nego.tva e edin ne6tastnik koito ne zasluzva vnimanieto ti... [-X ](*,) =;

Gold_Angel
10-17-2007, 15:51
хмм... или не те обича вече , или сте си омръзнали. но ти го обичаш ,нали? :-k опитай да си го върнеш , ако не му казвай " чао " или бъди с достойнство не го моли!!! [-X :!:

Нека разберат всички момчета , че не сме за подигравка!!! :!:

BWald0rf
10-17-2007, 15:53
Ами може наистина да са само приятели..Може да е излязъл с нея за да се разсее .. Защо непременно трябва да я харесва?

Gold_Angel
10-17-2007, 16:10
А по темата !!! иска да се утеши :)

защо да се утешава ,че я е зарязал ??? леле... Ти така ли правиш ??? :-k

Kras4eto_lp
10-17-2007, 16:18
Хмм нали на тебе ти е трябвало време да разбереш дали искаш да си с него :-s Той най-вероятно се опитва да те дразни с другото момиче... :::

sexmaniak
10-17-2007, 18:20
А най-вероятно никой не чете мойте постове !!! аз ви казвам какво направих ... в темата става въпрос за мен !!! и ви обяснявам как стоят нещата вие пак си знаете вашето, по-добре прочетете й моето мнение за да знаете как се гледа на проблема и от двете страни и тогава коментирайте !

sindity
10-17-2007, 18:59
Хмм нали на тебе ти е трябвало време да разбереш дали искаш да си с него :-s Той най-вероятно се опитва да те дразни с другото момиче... :::
+1 Но все пак не трябва да позволяваш да се отнася така с теб [-X

don't stop the music
10-17-2007, 18:59
ако не го обичаш, за кво ти е такъв, който обича те, обича те, ама в момента, в който сте разделени, тича при оная другата, която знаеш, че иска да чука... има и вариант да го прави напук тва с тая забавната, не го изключвай и тоя вариант :roll:

Tedi_sheep
10-17-2007, 19:28
sexmaniak и baby_girl вие двамцата не само че сте ми много сладки, ами и си личи прекалено много че се обичате, за да стоите в тоя форум.Я по добре единия да потърси другия, който си реши по избор(като забрави за гордоста си ) и да се видите.Поговорете си малко, щото то е ясно, че искате повече от всякога да сте заедно, няма нужда от много приказки и се сдобрете!baby_girl като четох писаниците на sexmaniak(приятелят ти) разбрах, че той държи на теб и съм склонна да вярвам, че той е приятел с онова момиче, но само приятел.Я наистина се вижте и се поцелувайте, ще ви мине.sexmaniak ти пък вземи се обади на момичето, щото тя може и да не го направи скоро.Според мен вие нямате съществен проблем и всичко е във вашиъте ръце, харесвате се обичате се, какво повече?!?!?!? :smt007 :smt007 :smt007 ready stady GO :smt007

Iv4eTy
10-17-2007, 20:42
Еми има два варианта. Или наистина има нужда от време и е излязал с нея просто като приятели,което мен ме съмнява защото ако беше така можеше да дойде и да те види. А втория е да не му пука за теб и само да те разиграва. Според мен втория вариант е по-реален.

miss_fatty
10-17-2007, 21:29
Едно е ясно-ТОЙ НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА!!!

kaka_iko
10-18-2007, 09:37
ako stava na vapros te nikoga ne mogat da badat razbrani "poroda maj",daje i te ne razbirat samite sebe si...pravi se 4e ne te interesuva i se pravi na 6tastliva(pone kogato e okolo teb)..ponqkoga te iskat da pokajat na momi4eto okolo tqh 4e naistina mn go obi4at,no vsa6tnost si izbirat nai-gadniq na4in s koito vmesto d aprivli4at,otblaskvat.....prosto se pravi 4e ti e bezinteresen..... :smt012

naia
10-18-2007, 12:25
заеби го този кретен намери си др и нека му е гадно

kaka_iko
10-18-2007, 19:14
заеби го този кретен намери си др и нека му е гадно da prava si......

hforce
10-18-2007, 22:34
заеби го този кретен намери си др и нека му е гадно da prava si......
1. i 2te ne ste pravi
2. temata e stara

hforce
10-18-2007, 22:40
яко не ме биете може ли и аз да кажа (аз съм въпросното момче, което уж изневерява с готината приятелка на гаджето си) ... като гледам казано е че съм редовен клиент на заведението кадето работеше въпросното момиче, вярно е пихме заедно кафе, но 1. тя беше там преди мен не съм и се обаждал, питах я дали е свободно мястото каза "да" питах я дали може да седна до нея да не си седим сами, каза "да" седнах при нея пихме кафе говорихме си общи работи нищо свързано с приятелката ми нито с нейния приятел аз реших да ставам и да си бегам имах работа по града и тя имаше път в същата посока, просто ходихме заедно по пътя докато аз не стигнах там кадето бях тръгнал тя си продължи, не е имало никакви флиртове нищо просто разговор между приятели нищо повече, са че сме се смели не означава нищо, с ръка на сърцето си признавам че с приятелите ми се смея много повече от колкото с приятелката ми, незнам защо е така ...

пуснах тема за нашия проблем погледнат от мойта гледна точка и искам да разбера как да й докажа че я обичам ????

az im razpravqm su6toto o6te ot na4aloto ama nikoi ne me slu6a a si4ki te pliuqt... a vi razbiram i 2mata 6tot i pri mene i moita e su6toto... kato gledam o6te ste zaedno :D brao na vas :) super mn se radvam 4e ne gi poslu6a ostanalite ot foruma i ne se razdelihte :)