PDA

View Full Version : Как да си го върна?Моля ви отговорете ми!!!



cassy
09-28-2007, 20:57
az s1m edno ot4aqno momi4e koeto t1rsi s1vet.predi pove4e ot godina i polovina se s1brah s edin moi mn dob1r priqtel.vsi4ko be6e mn hubavo.mn se obi4ahme , no mn se i karahme v1preki tova i dvamata vinagi mn sme d1rjali edin na drug.mn p1ti se razdel1hme no sled vseki tak1v slu4ai pak se s1birahme i tova v prod1ljenie na godina i ne6to.prez tova vreme toi prave6e mn gre6ki za koito az mu pro6tavah.i ne s1jalqvam.no kogato az go izl1gah ili po to4no mu kazah istinata v o4ite no po k1sno otkolkoto trqbv6e toi ne moja da mi prosti.az se 4uvstvah ujasno.ne iska6e da ima ni6to ob6to s men.opitvah se da go zabravq no ne se polu4ava6e.toi malko po malko se pre4upva6e i predi ne mn vreme si govorihme mn seriozno.kaza 4e iska da mi pomogne za6toto si imah dosta problemi s horata ot moq grad koito e mn mal1k.kolko mu se molih koeto pravq po izklu4enie no toi kaza 4e ne mojem da sme ni6to pove4e ot priqteli.az se s1glasih,no 4ak sega os1znavam 4e taka mi e adski po trudno otkolkoto da ne go vijdam izob6to.ot nqkolko dni kato se pribera i mi idva da zapla4a za6toto s1rceto mi se k1sa kato znam 4e toi e tolkova blizo do men noi v s16toto vreme tolkova dale4e i ne moga da napravq ni6to.tolkova iskam da go preg1rna i celuna no me e strah da ne zagubq pritqlstvoto mu za6toto toi e nai dobriqt mi priqtel.kato razbere 4e mi e gadno pita kakvo mi e no ne moga da mu kaja za6toto 6te se skarame.prosto ne moa taka a tolkova mn go obi4am.molq vi kajete mi kak da preodoleq m1kata si no bez da se razdelqme za6toto imam 4uvstvoto 4e 6te umra ot m1ka ako ne go vijdam. :smt010 :smt010 :smt010 pomognete mi :smt010 :smt010 :smt010

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

GregoryHouse
09-28-2007, 21:04
Изложи причините поради който сте се разделили най добре...но предлагам да не се събирата....даааа знам трудно ееее знам знам...сега спри да ревеш че не можеш да го направиш просто е наложително...

sweety_blondy
09-28-2007, 21:11
gadna situaciq... i vse pak .. ti go obichash a toi iska da ste samo priqteli .. ami kakvo da te posavetvam , ako bqh na tfoe mqsto shtqh da se borq do nego i otnovo da spechelq lubovta mu .. probvai i ti da napravish taka , pak ako ne uspeesh si kaji " tfa ne e edinstvenoto mom4e " i go zabravi , makar che znam ne e lesno .. :? :? :?

kael
09-28-2007, 21:12
gadna situaciq... i vse pak .. ti go obichash a toi iska da ste samo priqteli .. ami kakvo da te posavetvam , ako bqh na tfoe mqsto shtqh da se borq do nego i otnovo da spechelq lubovta mu .. probvai i ti da napravish taka , pak ako ne uspeesh si kaji " tfa ne e edinstvenoto mom4e " i go zabravi , makar che znam ne e lesno .. :? :? :? +13

good~girl~gone~bad
09-28-2007, 21:13
Аз не разбрах искаш да си го върнеш или да го забравиш?Защото при положение,че имаш чувства към него вие просто не можете да си бъдете само приятели...само ще стане по-зле!Ако искаш да го забравиш (обаче само ако наистина искаш да го забравиш ) тогава просто прекратяваш всякаква връзка с него, изхвърляш всичко,което ти напомня за него и си намираш занимание, така че да не мислиш непрекъснато за него.Първоначално ще ти е страшно трудно и много ще те боли, но в крайна сметка ти просто трябва да продължиш живота си и да му се радваш, а не да стоиш да ревеш вкъщи за някакъв мухльо, който не само не те заслужава ами и очевидно никога не те е обичал щом те е лъгал, а не ти е простил на теб!

Krem4eto
09-28-2007, 22:05
az s1m edno ot4aqno momi4e koeto t1rsi s1vet.predi pove4e ot godina i polovina se s1brah s edin moi mn dob1r priqtel.vsi4ko be6e mn hubavo.mn se obi4ahme , no mn se i karahme v1preki tova i dvamata vinagi mn sme d1rjali edin na drug.mn p1ti se razdel1hme no sled vseki tak1v slu4ai pak se s1birahme i tova v prod1ljenie na godina i ne6to.prez tova vreme toi prave6e mn gre6ki za koito az mu pro6tavah.i ne s1jalqvam.no kogato az go izl1gah ili po to4no mu kazah istinata v o4ite no po k1sno otkolkoto trqbv6e toi ne moja da mi prosti.az se 4uvstvah ujasno.ne iska6e da ima ni6to ob6to s men.opitvah se da go zabravq no ne se polu4ava6e.toi malko po malko se pre4upva6e i predi ne mn vreme si govorihme mn seriozno.kaza 4e iska da mi pomogne za6toto si imah dosta problemi s horata ot moq grad koito e mn mal1k.kolko mu se molih koeto pravq po izklu4enie no toi kaza 4e ne mojem da sme ni6to pove4e ot priqteli.az se s1glasih,no 4ak sega os1znavam 4e taka mi e adski po trudno otkolkoto da ne go vijdam izob6to.ot nqkolko dni kato se pribera i mi idva da zapla4a za6toto s1rceto mi se k1sa kato znam 4e toi e tolkova blizo do men noi v s16toto vreme tolkova dale4e i ne moga da napravq ni6to.tolkova iskam da go preg1rna i celuna no me e strah da ne zagubq pritqlstvoto mu za6toto toi e nai dobriqt mi priqtel.kato razbere 4e mi e gadno pita kakvo mi e no ne moga da mu kaja za6toto 6te se skarame.prosto ne moa taka a tolkova mn go obi4am.molq vi kajete mi kak da preodoleq m1kata si no bez da se razdelqme za6toto imam 4uvstvoto 4e 6te umra ot m1ka ako ne go vijdam. :smt010 :smt010 :smt010 pomognete mi :smt010 :smt010 :smt010

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Щом си се молила,а той не е склонил..значи явно няма да го направи..Имам жив пример моята приятелка...опитваше се,но след години се измори наистина...

cassy
09-29-2007, 07:45
rabotata e tam 4e nie mn d1rjim edin na dr pove4e ot vsqkoga.v momenta az s1m nai dobrata mu priqtelka i toi e tak1v za men.ot izvestno vreme imam 4uvstvoto 4e iska da m kaje 4e sled vreme 6te se s1berem n ne sega to4no.ne moga da go razbera.i az po nikak1v na4in ne moga da go zabravq za6toto takova priqtelstvo ne s1m imala do sega.i s1m sig do nqkakva stepen 4e ima o6te 4uvstva kum men.takava liubov ne se zabravq za edin den.i za tova iskah s1vet kak da go v1rna a ne da go zabravq !!!

MiMcHeToOo
09-29-2007, 09:37
gadna situaciq... i vse pak .. ti go obichash a toi iska da ste samo priqteli .. ami kakvo da te posavetvam , ako bqh na tfoe mqsto shtqh da se borq do nego i otnovo da spechelq lubovta mu .. probvai i ti da napravish taka , pak ako ne uspeesh si kaji " tfa ne e edinstvenoto mom4e " i go zabravi , makar che znam ne e lesno .. :? :? :? +13

+ един милион..