PDA

View Full Version : Ех, любов, любов :)))



vodolei4e_m
09-28-2007, 21:28
Та, на 17 съм, днес излизах с една мн яка мацка, с която си пишем от от скоро в един сайт за запознанства си пиша с една мацка, днес излязохме (иначе си говорихме 2-3 пъти по тел-а) мн яко си прекарахме мн се смяхме и забавлявахме, сичко супер, но ми беше кофти от първата среща да прая намеци и бла-бла, не я изпратих до тях щото след барчето (където разбира се платих сметката а тя едва ли не ми се разсърди щото не обичала да я черпят но бързо и мина) имахме и двамата среща като по случайност в един и същ час на едно и също място и двамта с класовете си , голяма ирония :smt005
Дам, мисля че има някви симпатии към мен, аз към нея имам, супер някво сичко яко беше, сигурен съм че няма френд(не съм я питал мн ясно от др място разбрах :-D ) Тея дни - най верояно неделя(надявам се..) пак ще излизаме когато вече ще направя първата крачка(не съм от притеснителните или срамежливите...)
Дам и ся се чудя кво да напрая за да и намекна ама не директно как седи работата и току виж спомене че е взаимно - недиректно резбира се - а с намеци и базици - туй-онуй.. :)(имам няколко варианта под предвид , казани от изкусни сватовнички - мои приятелки..дам )
но искам да чуя някви мнения от вас и евентуално кво да напрая (смс-и по погрешка, мили смс-чета , прозвъняване... нещо в skype... просто идеи - току виж някой предложи нещо оригинално , благодаря много предварително :-D

GregoryHouse
09-28-2007, 21:33
Кът те глеам всичко си измислил....мдаа мноу си огригинален и предвидлив...не влагам сарказъм бе :twisted: ...кът не си от притеснителните що с СМС-и бе отворко...очи в очи не ти ли стиска ?! Скайп също е толкова идиотска идея...или наживо или...или никак :-D ...а за оргинални идеи...Ъъъ иам една...Вадиш тела...и и казваш чакай да звънна на гаджето...и набираш неиния тел... :twisted:

vodolei4e_m
09-28-2007, 21:36
Кът те глеам всичко си измислил....мдаа мноу си огригинален и предвидлив...не влагам сарказъм бе :twisted: ...кът не си от притеснителните що с СМС-и бе отворко...очи в очи не ти ли стиска ?! Скайп също е толкова идиотска идея...или наживо или...или никак :-D ...а за оргинални идеи...Ъъъ иам една...Вадиш тела...и и казваш чакай да звънна на гаджето...и набираш неиния тел... :twisted:

не си ме разбрал, няма да и казвам , аз те харесвам а ти харесваш ли ме, искаш ли да се дръшаме за рачичка и такива кат в детската градина, а леко игриво , палаво и с намеци... тц тц

GregoryHouse
09-28-2007, 21:37
Кът те глеам всичко си измислил....мдаа мноу си огригинален и предвидлив...не влагам сарказъм бе :twisted: ...кът не си от притеснителните що с СМС-и бе отворко...очи в очи не ти ли стиска ?! Скайп също е толкова идиотска идея...или наживо или...или никак :-D ...а за оргинални идеи...Ъъъ иам една...Вадиш тела...и и казваш чакай да звънна на гаджето...и набираш неиния тел... :twisted:

GregoryHouse
09-28-2007, 21:39
A ти какво си замислил ако не е тайна ?!

vodolei4e_m
09-28-2007, 21:40
Кът те глеам всичко си измислил....мдаа мноу си огригинален и предвидлив...не влагам сарказъм бе :twisted: ...кът не си от притеснителните що с СМС-и бе отворко...очи в очи не ти ли стиска ?! Скайп също е толкова идиотска идея...или наживо или...или никак :-D ...а за оргинални идеи...Ъъъ иам една...Вадиш тела...и и казваш чакай да звънна на гаджето...и набираш неиния тел... :twisted:

дам, мерси :), като го прочетох малко го прочетох по погрешния начин (май ми се спи) иначе идеят ме кефи :-D или докато сме заедно да почна да пиша смс и към края да и кажа че е за гаджето и да и пратя на нея :))) добро е :)

vodolei4e_m
09-28-2007, 21:55
A ти какво си замислил ако не е тайна ?!

ами например, подарък роза доакто минаваме покрай някой магазин за цветя
или пък смс който да пратя попогрешка на нея а не на някого друг - и да кажа че ми харесва и такива... - ама тва е тъпо и изтъркано и май няа го прая, не ме кефи

имам опасения че и тя се чуди същото както аз - просто предчувствие ( и надежда :) ) и да и пратя смс като й кажа че съм си прекарал много добре с нея, кефи ме компанията и други такива подробности(нищо директно...:))

и други идеи но не ми се пишат... :)

thefreak
09-28-2007, 22:30
Въпрос до характер...
Ако си сигурен, че ти харесва и я искаш за гадже няма какво да й намекваш, давай директно.
Като излезете, пийнете по нещо разприказвате се.
Ей така повдигаш въпроса ае ти гаджета а у какво става, ако каже, че няма без нищо допълнително, действаш.
Ако каже, че има, е ясно ти е в такъв случай.
Ако каже, че няма ама скоро скъсала с бившия бла бла, обичайните глупости дето можеш да очкаваш, тогава действаш.
И под дейставм имам предвид задаваш въпрос от сорта: "Какво мислиш, че може да стане с нас? Аз съм готов за първа целувка."
Странно защо всичките ми се втрещяват като го кажа това, ама винаги върви номера.
Гледай да я застреляш с някакъв въпрос, че да не може да мисли трезво, тогава целувка ще получиш(или шамар, нз в какви отношения сте точно).
Като се поокопити малко презареждаш и стреляш пак: "Искаш ли да идем някаде да по осамотено?"
Отново се възползваш от безредицата в главата и в момента и стигаш до база 2.
Като почне да и отминава този стрес най-вероятно ще се натискате вече(база 3).
И след като превършите оралните преговори, ако не чуеш нещо от рода: "Трябва да си помисля... ; Нека не избързваме... ;"
В такъв случай твоя е.
Ама пак повтарям действай само ако си сигурен, че я искаш и само ако има смисъл.

thefreak
09-28-2007, 22:30
П.С. това едва ли ще го прочетеш тази вечер, ама....

FreeSpirit
09-28-2007, 22:36
Опит ли споделяш или просто проверяваш дали има човек с по-голям опит от теб ?
Като си измисли толкова вариянти,защо просто не действаш?

vodolei4e_m
09-29-2007, 17:06
Опит ли споделяш или просто проверяваш дали има човек с по-голям опит от теб ?
Като си измисли толкова вариянти,защо просто не действаш?


еми търся човек с повече опит... :Р който да даде нови оригинални и не толкова идеи които не съм се сетил и мисля че получих такива :) за кеото благодаря на отзовалите се :)))

=)
09-29-2007, 17:29
Само не се спичай !
Представи си че си говориш с нея като с приятелят ти Пешо с който пръднята е нещо нормално :lol:
Та така как да и намекнеш ?
Действай напряко няма кво да заобикаляш-виждате се сядате в парка в кафето където си решите поглеждаш я в очите и просто и го кажи нещо като например :
...Няма какво да увъртам и заобикалям харесвам те от първият миг когато те видях...искам да го знаеш....

и така ако има чувства към тебе направо сте готови :) при мене тая фраза бачка ! :wink: няма кво да овъртам да и пращам някви СМС-и някви любовни птички с писъмца или рози-тва са реакций на един срамежлив и несигурен в себе си човек-отиваш и и казваш каквото ти е на сърцето ! Успех !!!

cute_mimi
09-29-2007, 17:35
Не знам но това с обаждането на гаджето и да и се обадиш на нея е супер готино. На мен ако някое момче ми направи тоя номер даже и да не го харесвам супер много след този жест 100% ще према :wink:

AFT
09-29-2007, 17:58
Не знам но това с обаждането на гаджето и да и се обадиш на нея е супер готино. На мен ако някое момче ми направи тоя номер даже и да не го харесвам супер много след този жест 100% ще према :wink:

Ами ако е някоя бавнозагряваща? Голям смях ще падне. :smt005

cute_mimi
09-29-2007, 18:02
Може да отговори явно си сбъркал телефона пробвай пак и нали той да и обесни че иска да са гаджета и тя какво нещо си се объркал тва по телефона го кажи

radito
09-29-2007, 18:43
Да бе кви са тия детинщини..предложения в скайп, чрез смси, балабалабла..... Като се видите ще ти дойде отвътре какво трябва да направиш :wink:

Carly
09-29-2007, 23:04
Мии и аз съм за тва очи в очи да си и го каешш ам са нищо не пречи нещо смсчета ала бала .. но без да ставаш много настоятелен.. дръж я малко в напрежение ..не и връщай веднага за да те мисли .. и не всеки път за да се измъчва що не и пишеш .. ::: момичетата не обичаме да играем на сигурно :wink: само внимавай да не прекалиш с несериозността и да загуби интерес .. ае успех =P~

monityY
09-30-2007, 07:41
uj si otrakan pi4..ne si sramejliv,oba4e neznae6 kuf namek da i naprai6.. ili kato ima6 nqkolko variqnta v predvit davai s tqh... za6to iska6 suvet :-s nqma smisul da ti kazvame nie kfo da prai6.. seki si e originalen sam po sebe si.. izsmisli go sam..uspeh :smt006

vikipf
09-30-2007, 08:09
Мии и аз съм за тва очи в очи да си и го каешш ам са нищо не пречи нещо смсчета ала бала .. но без да ставаш много настоятелен.. дръж я малко в напрежение ..не и връщай веднага за да те мисли .. и не всеки път за да се измъчва що не и пишеш .. ::: момичетата не обичаме да играем на сигурно :wink: само внимавай да не прекалиш с несериозността и да загуби интерес .. ае успех =P~
Напълно съгласна... :roll:

HePeAJIeH
09-30-2007, 08:55
Сваляш гащите признаваш й чувствата си и след тва казваш сочейки половия си орган: Той също много те харесва :twisted: А сега сериозно:Не е нужно да правиш някакви екстравагантни намеци-един по-различен от обикновените намеци няма да промени нищо ако момичето не те харесва [-X А ако й направиш някакав по-различен и оритинален намек тя ще си помисли че такива намеци са ти "запазена марка" и че ги пробутваш на всяка която срещнеш! ИЗВОД ОТ ЦЯЛАТА ШИТНЯ КОЯТО НАПИСАХ :mrgreen: : ДРЪЖ СЕ ЕСТЕСТВЕНО НЕ ПРАВИ НЕКВИ ХАХАВИ ИСТОРИИ ЗА ДА Я ВПЕЧАТЛИШ И ПРАВИ НОРМАЛНИ НАМЕЦИ-АКО ТЕ ХАРЕСВА И ТЯ ЩЕ ТИ ГО ПОКАЖЕ..УСПЕХ :smt006

vodolei4e_m
09-30-2007, 14:58
Мии и аз съм за тва очи в очи да си и го каешш ам са нищо не пречи нещо смсчета ала бала .. но без да ставаш много настоятелен.. дръж я малко в напрежение ..не и връщай веднага за да те мисли .. и не всеки път за да се измъчва що не и пишеш .. ::: момичетата не обичаме да играем на сигурно :wink: само внимавай да не прекалиш с несериозността и да загуби интерес .. ае успех =P~
mersi :P i az imah predvid to4no tva, o4i v o4i, no mejduvremenno da i pratq nqkoi dr palav sms bez nqkakvo kategori4no i okon4atelno sydyrjanie,a naivni komplimenti primerno, i da blagodarq pak na vsi4ki :smt006


Сваляш гащите признаваш й чувствата си и след тва казваш сочейки половия си орган: Той също много те харесва А сега сериозно:Не е нужно да правиш някакви екстравагантни намеци-един по-различен от обикновените намеци няма да промени нищо ако момичето не те харесва А ако й направиш някакав по-различен и оритинален намек тя ще си помисли че такива намеци са ти "запазена марка" и че ги пробутваш на всяка която срещнеш! ИЗВОД ОТ ЦЯЛАТА ШИТНЯ КОЯТО НАПИСАХ : ДРЪЖ СЕ ЕСТЕСТВЕНО НЕ ПРАВИ НЕКВИ ХАХАВИ ИСТОРИИ ЗА ДА Я ВПЕЧАТЛИШ И ПРАВИ НОРМАЛНИ НАМЕЦИ-АКО ТЕ ХАРЕСВА И ТЯ ЩЕ ТИ ГО ПОКАЖЕ..УСПЕХ

ahahahaha tenkq man :))))))))))))))))))

sasha_90
09-30-2007, 15:02
Най-лесно-излизате,забавлявате се,...,а най накрая я целуваш.Ако и тя го иска няма да се дърпа.