PDA

View Full Version : Искам да умра!



Stranger_
09-28-2007, 21:28
Така...значи искам да започна с това че искам да умра или по-скоро да се самоубия...веднага ще кажете пълни глупости..бла бла бла...обаче ако сте на мое място и вие най-вероятно ще искате да умрете..първо да кажа че съм момче на 15 и съм много грозен,естествено това не е единствената причина,второ от 1 година обмислям самоубииството си и не се гордея с това но както и да е...скарах се с най-добрата ми приятелка с която сме заедно от 7 години!!! и всичко...пуф..свърши..имам други приятели на които обаче не смея да излея мъките си не защото им нямам доверие а защото ме е срам...просто откъдето и да ме погледнете ще видите само едно....отчаян съм отвсякъде никога не съм имал гадже не че много ми пука де но все пак.....момичетат не ме харесват.....изобщо нямам за какво да живея....случвало ми се е да вися с часове на прозореца и не изпитвам страх на няколко шпъти щях да скоча и сега се чудя защо не го направих...просто няма стимул за живот преди известно време се бях пооправил и ми се живееше......но вече е минало.... ревал съм и не съм спал по цели нощи и за какво...за нищо...за да осъзная че съм излизшен на този свят мястото ми не е тук......не мога да се изразявам добре,така че е твърде вероятно да не ме разберете затова може би и трябва да спра да пиша. Та мисълта ми беше някой знае как мога да се самоубия бързо и сигурно? Мислил съм си за рязане на вените но съм чувал че не е сигурно и че много боли....а вторият ми вариант който също бих опитал е скок от сграда но колко горе-долу трябва да е висока сградата? защото не искам да скоча и да се оттърва само със счупен крак или нещо такова....

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Mariel
09-28-2007, 21:34
Момче недей така бре... [-X Как ще няма за какво живееш предполагам имаш семейство което те обича.Няма от какво да те е срам да споделиш какво ти е на сърцето!!!И моля те по-полека със скачането от згради.Ако искаш да си поговрим да споделиш драсни едно ЛС да разменим Skype и да си поговрим.

UnaBletoLoVeU
09-28-2007, 21:35
Я се стегни, бе момче!!! Живей! Живей на пук на всички тези, които те мразят! Живей на пук на тези, които те обиждат! ЖИВЕЙ НА ПУК НА ТОЗИ СВЯТ! Мислиш ли, че живота на всеки е перфектен? А всъщност мислиш ли, че има човек с такъв живот? Не, няма!
Ако искаш да поговориш с някого бих ти дала скайпа си на драго сърце.

ProstoAz
09-28-2007, 21:39
От сега предупреждам, че мнения, подпомагащи и подкрепящи по какъвто и да било начин самонараняването, ще бъдат директно изтривани.

А по темата - кой ти каза, че си "грозен"? Грозни хора НЯМА. Всеки е красив сам по себе си, за всеки влак има пътници. Съвсем скоро ще си намериш нови приятели, с които да можеш да споделяш и на които ще можеш да разчиташ. До тогава споделяй с родителите си, сигурна съм, че те ще ти помогнат, ще те разберат и утешат. Какво да ти кажа... сега навлизаш в пубертета явно. Не малко са тийнейджърите в положение като твоето, мислещи си, че няма смисъл да се живее. Но, хей, почакай малко, та ти си едва на 15, животът едва сега започва, хубавите неща тепърва престоят! :wink: За гаджета още ти е рано, за всичко си има време. Така че залягай над уроците, настрой мислите си по-оптимистично и се опитай да общуваш с хората, да се сближаваш с тях, да им се доверяваш, когато го заслужават.

Разкарай тези неприятни мисли от главата си, карай го по-ведро, животът е красив и си струва да бъде изживян. :wink:

sweety_blondy
09-28-2007, 21:40
oooo choveche spored men ti si mn otchaqn ot jivotta.. ako ne beshe pisal 4e do sega ne si imal gadje mojex da si pomislq che nqkoe momi4e te e zarqzalo i za tova iskash da se samoubiesh , no qvno ne e taka .. az mislq che samo emotata pravqt takifa glupavi raboti . shtoto izobshto ne gi haresvam i kato gi gledam kfi sa edni sduhani oblichat se kato idioti i idiotki .. shtom maika ti te e rodila znachi e predvidila b1deshte za teb , ima nujda ot sin kato teb .. ti iskash da umresh , a mislish li za bolkata koqto shte prichinish na maika si , na bashta si ili obshto vzeto na cqloto ti semeistvo i na vsi4kite ti priqteli kolkoto i da sa te ? Za men tova izobshto ne e dobra ideq..! ako iimash nqkakaf po seriozen problem otidi pri lekar , psihiat1r .. neznam no nachina ne e kato umresh ! zashtoto ako vsi4ki kato teb pravqt taka kakto ti iskash da napravish , to jivi xora na taz zemq nqma da ostanat be... Tui s venite e adski t1po ... p1rvo che boli ( ne s1m probvala no sam chuvala ) vtoro naistina ne e siurno dalishte umresh .. ako trqbva da sam iskrenna , ako sam na tfoeto mqsto i ne mi se jivee ( koeto ne mislq che nqkoga shte stane ) i bih iskala da se samoubiq , otivam na ulicata i kogato minava nqkoi golqm kamion , tir ili avtobus skacham sreshtu nego , ta neka me sgazi ! pone da znam che e po efikasno . !

No v nikakaf sluchai nedei da posqgash na jivota si ..kolkoto i da si samoten ili kakto ti se opisvash tam..! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

GregoryHouse
09-28-2007, 21:42
Някой нагло ми изтри поста :-D И пак ще кажа самоубийствот единствено ако е по Вазовия начин !!! На 80 год да умреш над 18 годиншна :-D

laracools
09-28-2007, 21:46
оооооо не никво самоубиване за теб.Ти представяш ли си ако всички пичове като теб се самоубиваха кво щеше да стане?Ми много щеше да е зле.Абе аре сега грозен.Ти откъде знаеш че си грозен?Хахахаха.Бе едно знам-ТИ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ САМОУБИВАШ РАЗБРА ЛИ?НЕ ТРЯБВА.аре момче бб цунки и да не правиш там салто от 16 етаж или някви други глупости шот нали знаеш че сички си те бичкаме пък и не искаме тука тийнпроблем да остане с един абонат по малко.така че стягай се и живей!!!

vodolei4e_m
09-28-2007, 21:47
преди една година имах подобен на теб проблем (адски мн неща ми се насъбраха и едва издържах от мъката и болката), не ми се живееше и както казваш нямаше за кво, бях на косъм от смъртта, обаче уви устисках някой и др месец, намерих си гадже, споделих с приятели които са плакали с мен и са ме подкрепяли и сичко мина и ся сам кажи речи доволен от живота и се радвам че не съм умрял (и се га бая ме тровят някои хора - баща ми най вече) НО ЖИВЕЯ НА ПУК НА ТЯХ ДА ИМ Е ГАДНО, АКО УМРА ЩЕ НАРАНЯ БЛИЗКИ И ОБЛЕГЧА ВРАГОВЕ - НИКОГА!

assd
09-28-2007, 21:51
брей, тука е на личн основа явно и се воюва против мойто хиляда и първо мнение - ама аз съм упорит и нема да се дам лесно, правя си го 1001-то мнение пък!

та по темата - недей, няма смисъл - живота е много хубав

и така ето 1001 :-D

FreeSpirit
09-28-2007, 21:52
Мога да споря с теб по въпроса "Да живея или не"
Ако искаш мога да ти запълня времето,като те накарам да четеш лекция по въпроса "Живота е хубав,защото съм жив"
Винаги има за какво да се живее,за семейството,за приятелите и за всичко което ще научиш през този живот:)

Ще намериш сили дълбоко в себе си и ще продължиш да живее,защото смъртта не е решение на проблемите,а бягство от тях :)
Ако искаш да спорим,насреща съм,ако не др ще си запълниш малко време и няма да мислиш за простотии ;)

Mariel
09-28-2007, 21:52
Немога да разбера как осъзна че си грозен ?! Или някоя наконтена пу*ка те е опредлила така ?Няма да се водиш по мнеието на другите!!!И пак настоявам да разменим skype.

BlueAvalanche
09-28-2007, 22:04
Сигурно някоя смотла ти е разбила самочувствието и си мислиш, че си грозен. Може да прозвучи клиширано и немодерно, но външния вид няма значение. Аз също настоявам да си кажеш скайпа за да си поговорим, ще се опитам да ти помогна, ако не успея то поне ще знаеш, че има човек на когото да разчиташ

FreeSpirit
09-28-2007, 22:11
Ало господин Stranger_ щом ние намерихме толкова причини да си жив,а не те познаваме,значи тези които държат на теб ,ще намерят още мн ;)

Пак повтарям смъртта не е решение :)

Krem4eto
09-28-2007, 22:13
Скочи,но знаеш ли кой решава проблемите си така?!Хората със слаби характери...И ако сега се самоубиеш никога няма да видиш собствените си деца,усмивката им,прохождането...А не дай си боже да няма нищо след смъртта и какво???

Stranger_
09-28-2007, 22:14
Вече се сдобрихмеее \:D/
ох олекна ми до някаква степен.. :)

а всъщност никой не ми е казвал че съм грозен просто имам един голям комплекс и доста се притеснявам когато общувам а относно самочувствието никога не съм имал такова, защото не харесвам надутите хора но все пак ако си хубав е добре да имаш някфо самочувствие ;]

thefreak
09-28-2007, 22:18
thefreak, не мисля, че е редно да се ебаваш, момчето не му е лесно, влез му в положението
В моя защита искам да кажа, че само аз съм отговорил онтопик, вие флудите.

laracools
09-28-2007, 22:21
а така сдобрихте се...браво!според мен всичко е моментно.знаеш ли колко пъти съм си мислела е сега пък ще взема да скоча и дори си го предтсавям отивам до прозореца и...нищо.хахахаха.ми не съжелявам за нищо.В живота има и хубаво и лошо.Ама я кажи не е ли сто като си загубил надежда да ти дойде просветлението а?

FreeSpirit
09-28-2007, 22:28
Скарване с приятелка ли преля чашата,да знаеш че едно дълготрайно приятелство ,не се руши ей така :)
Ако са истински,приятелите са завинаги ;)

kael
09-28-2007, 22:29
едно ше ти кажа- само страхливците се самоубиват

desperate
09-29-2007, 00:07
Приятел , повярвай ми че знам как се чувтстваш по-добре от всеки друг . Съжалявам но не мога да ти дам съвети понеже съм в подобна ситуация като твоята но много по-сложна. Моля те прати ми снимка на maxminelli@abv.bg и тогава ще ти кажа някои неща."kael" ако това на снимката си ти ... ми е ясно защо казваш ,че самоубийците са страхливци.Само ще ти кажа ,че ти и всички които мислят така си нямат ни най-малка представа колко грешите.Не ви пожелавам да ви се случи нещо което ще промени това ви мислене ама изобщо даже.Отчаяния човек не е слаб а напротив ,в определени случай е много по силен от мнг други.Истински слабите хора са тези които могат да направят нещо но се предават.Да но за разлика от тях "отчаяния" колкото и да иска не може да промени нищо ,понеже нещо не му го позволява а не че не иска.Моля автора да ми прати снимка!

MiMcHeToOo
09-29-2007, 06:41
едно ше ти кажа- само страхливците се самоубиват

+1 !!!

koalka
09-29-2007, 07:17
Недей да мислиш и да вършиш глупости.От това никой не печели.Ти си само на 15, живота е пред теб, има кога да имаш връзки и има време да си намериш още приятели, които каза, че има.А родителите ти-те държат на теб, обичат те, помисли и за тях.

bungle
09-29-2007, 07:20
И аз по едно време исках да умра.
Молех се да умра час по-скоро.
Е, не умрях.
Жива у здрава съм си, мразех хората, мразех себе си, мразех всичко.
Сега съм различна. Ще пораснеш и ще разбереш.
Ще започнеш да обичаш и ще видиш , че това, което си мислил, са детински истории.
Горе главата. Животът не свършва с изчезването на един приятел.

ivakavlad
09-29-2007, 07:22
Така...значи искам да започна с това че искам да умра или по-скоро да се самоубия...веднага ще кажете пълни глупости..бла бла бла...обаче ако сте на мое място и вие най-вероятно ще искате да умрете..първо да кажа че съм момче на 15 и съм много грозен,естествено това не е единствената причина,второ от 1 година обмислям самоубииството си и не се гордея с това но както и да е...скарах се с най-добрата ми приятелка с която сме заедно от 7 години!!! и всичко...пуф..свърши..имам други приятели на които обаче не смея да излея мъките си не защото им нямам доверие а защото ме е срам...просто откъдето и да ме погледнете ще видите само едно....отчаян съм отвсякъде никога не съм имал гадже не че много ми пука де но все пак.....момичетат не ме харесват.....изобщо нямам за какво да живея....случвало ми се е да вися с часове на прозореца и не изпитвам страх на няколко шпъти щях да скоча и сега се чудя защо не го направих...просто няма стимул за живот преди известно време се бях пооправил и ми се живееше......но вече е минало.... ревал съм и не съм спал по цели нощи и за какво...за нищо...за да осъзная че съм излизшен на този свят мястото ми не е тук......не мога да се изразявам добре,така че е твърде вероятно да не ме разберете затова може би и трябва да спра да пиша. Та мисълта ми беше някой знае как мога да се самоубия бързо и сигурно? Мислил съм си за рязане на вените но съм чувал че не е сигурно и че много боли....а вторият ми вариант който също бих опитал е скок от сграда но колко горе-долу трябва да е висока сградата? защото не искам да скоча и да се оттърва само със счупен крак или нещо такова....

чуй ме сега няма да ти казвам да не се самоубиваш нито да се самоубиваш просто прочето редовете по доло и помисли над тях и ако после още искаш да се самоубиваш давай.
И аз съм като тебе момче самоче на 16 и аз не съм красив даже да некажа че съм грозен но ти поне имаш приятели мене "приятелите" ми ме зарязаха забихами нож в гърбът и аз не съм имал никога гадже но това не е болка за умиране бях на косъм да направя най-голямта глупост в живота си опитах се да се самоубия на няколко пъти и все оцелявах и накрая разбрах че в целият този ш*бан свят трябва да надвия другите от жертва да стана хишник и така и направих и може да се каже че потръгна все още нямам гадже нито приятели но испитвам удоволствие да смачкам всички които преди са ме мачкали и унижавали но ако не искаш да живееш за това поне помисли за родителите ти помисли как ще се чувстваш ако се самоубиеш живеи поне заради най блиските си ако не заради себе си.Казахти прочети помисли и после ако още искаш да се самоубиеш няма да те разубеждавам

UnaBletoLoVeU
09-29-2007, 07:25
"kael" ако това на снимката си ти ... ми е ясно защо казваш ,че самоубийците са страхливци.Само ще ти кажа ,че ти и всички които мислят така си нямат ни най-малка представа колко грешите.Не ви пожелавам да ви се случи нещо което ще промени това ви мислене ама изобщо даже.Отчаяния човек не е слаб а напротив ,в определени случай е много по силен от мнг други.Истински слабите хора са тези които могат да направят нещо но се предават.Да но за разлика от тях "отчаяния" колкото и да иска не може да промени нищо ,понеже нещо не му го позволява а не че не иска!
Някой беше казал "Странно е, когато хората са достатъчно смели, за да се изправят пред смъртта и в същото време толкова слаби, за да преборят живота." Такава е и моята позиция. Много по-лесно е за отчаяните да се гмурнат в непознатия свят след смъртта, отколкото да се държат и да се борят..да се борят за това, което искат да бъдат!

bungle
09-29-2007, 07:30
Наистина слабаците се самоубиват. Много по-трудно е да живееш, да се бориш, да отстояваш позициите си и да се доказваш... А тях ги е страх от света. Не могат да се изправят пред него.

HePeAJIeH
09-29-2007, 09:01
Не си открил смисъла на живота Живей за да го откриеш :smt006

thematrix
09-29-2007, 09:21
Я се стегни, бе момче!!! Живей! Живей на пук на всички тези, които те мразят! Живей на пук на тези, които те обиждат! ЖИВЕЙ НА ПУК НА ТОЗИ СВЯТ! Мислиш ли, че живота на всеки е перфектен? А всъщност мислиш ли, че има човек с такъв живот? Не, няма!
Ако искаш да поговориш с някого бих ти дала скайпа си на драго сърце. dai na men skype-a si i bez tva nqma s koi si pi6a ;]

vikipf
09-29-2007, 09:59
Няма грозни хора.. Има неподържани... Един мой приятел наистина не е хубав... Но има самочувствие до небето и се подържа... И ето толкова много момичета го харерсват...
За приятелите... Хм... Вярвам, че ще се сдобрите с приятелката ти след време... Просто дака се случва при дългогодишни приятелства...
А защо не намериш и други приятели.. Има много свестни хора по света... Сподели с някой всеки може да те разбере... :-)
И самоубийството не е решение на никой проблем... Ами близките ти... Как ще се почувстват те... Та дори и приятелката ти !

no-man-no-cry
09-29-2007, 10:01
ревал съм и не съм спал по цели нощи и за какво...за нищо...за да осъзная че съм излизшен на този свят мястото ми не е тук.....
Всеки има някаквa мисия на този свят,ти сигурно не си открил своята все още.По думите ти разбирам,че си добро момче,а светът има нужда от такива хора!Може и да не ти се вярва,но съм сигурна,че има хора,които те обичат и не могат да живеят без теб!

Kraken
09-29-2007, 11:33
Иди убий някой ше видиш че ше ти олекне...
Пък и момичетата не са всичко в живота брат
Като си седиш тука нема да оправиш нещата иди говори с твоята приятелка да се разберете (ВИЖДАШ се с нея и почваш да й се извиняваш и т.н.....)

stealthyGirl
09-29-2007, 11:46
Така...значи искам да започна с това че искам да умра или по-скоро да се самоубия...веднага ще кажете пълни глупости..бла бла бла...обаче ако сте на мое място и вие най-вероятно ще искате да умрете..първо да кажа че съм момче на 15 и съм много грозен,естествено това не е единствената причина,второ от 1 година обмислям самоубииството си и не се гордея с това но както и да е...скарах се с най-добрата ми приятелка с която сме заедно от 7 години!!! и всичко...пуф..свърши..имам други приятели на които обаче не смея да излея мъките си не защото им нямам доверие а защото ме е срам...просто откъдето и да ме погледнете ще видите само едно....отчаян съм отвсякъде никога не съм имал гадже не че много ми пука де но все пак.....момичетат не ме харесват.....изобщо нямам за какво да живея....случвало ми се е да вися с часове на прозореца и не изпитвам страх на няколко шпъти щях да скоча и сега се чудя защо не го направих...просто няма стимул за живот преди известно време се бях пооправил и ми се живееше......но вече е минало.... ревал съм и не съм спал по цели нощи и за какво...за нищо...за да осъзная че съм излизшен на този свят мястото ми не е тук......не мога да се изразявам добре,така че е твърде вероятно да не ме разберете затова може би и трябва да спра да пиша. Та мисълта ми беше някой знае как мога да се самоубия бързо и сигурно? Мислил съм си за рязане на вените но съм чувал че не е сигурно и че много боли....а вторият ми вариант който също бих опитал е скок от сграда но колко горе-долу трябва да е висока сградата? защото не искам да скоча и да се оттърва само със счупен крак или нещо такова....
пфф..и аз така си мислех за мен..да, ама не! Нещата не са такива, не са толкова прости :) Щом си роден значи има за какво да живееш :wink:
Аз познавам и доста не привлекателни хора на които изобщо не им пука и си имат приятели и поне лъжат, че имат гаджета :D

А съвета ми е да си намериш приятели, но за целта си управи настроението примерно с хубава музика ;)

Ela Tancyvai S Men
09-29-2007, 11:54
според мен мислиш твърде много..за какво да живееш-живей просто за да видиш следващия ден.Пък и не мисли че си единствения с такъв проблем..има много хора с много по-гадни проблеми,но живеят защото винаги след лошото следва хубаво.. :wink: :wink: ае на 15 си просто няма начин да си нещастен цял живот...Кво..искаш да ми кажеш че ще се лишиш от хубавите моменти,които те чакат,само защото сега си отчаян..Нямаш ли планове,мечти...живей за тях

sladko_f
09-29-2007, 12:00
Животът е като образ от огледало - ако му се усмихнеш, и той ще ти отвърне със същото. :wink:

Shadow_Walker
09-29-2007, 12:43
Виж сега..отчаян си за глупости.
Скарал си се с приятел - ще се сдобрите.Е естесвено и ти трябва да направиш усилие.Не се чувстваш конфортно сред другите си приятели - отпусни се и всичко ще е наред.Бил си грозен - ти така си мислиш.Красотата и грозотата са субективни.Нямал си гадже - е и?ще срещнеш някоя рано или късно.Излишен си бил - това пък е пълна глупост.Всеки си има място в света.
Трябва да гледаш оптимистично и да спреш да се самосъжаляваш :)

Какво да ти кажа - и аз миналата година бях сдухан доста често и то за почти същите неща.В крайна сметка се научих да не ми пука и да си живея живота.

Извод - ще ти мине :wink:
Но знай - самоубиството не е решение.

N0_feAR
09-29-2007, 12:57
виждаш ли че всичко постепенно ще се оправи. Както си се сдобрил с приятелката си така и всичко останало ще се нормализира. Ако искаш да си поговориш (початиш) с някой драсни едно ЛС ;)
Споко и дишай дълбоко :wink:

GregoryHouse
09-29-2007, 13:54
Животът е като образ от огледало - ако му се усмихнеш, и той ще ти отвърне със същото. :wink:


Лошото е че понякога тоя от огледалото ти вкарва такъв "тупаник" че не ти си иска да станеш...за да не последва 2ри...

sladko_f
09-29-2007, 14:05
Животът е като образ от огледало - ако му се усмихнеш, и той ще ти отвърне със същото. :wink:


Лошото е че понякога тоя от огледалото ти вкарва такъв "тупаник" че не ти си иска да станеш...за да не последва 2ри...
E,prav si,no trqbva da namira6 sili da stane6,za6toto ne znae6 dali 6te polu4i6 "vtori tupanik" ili "usmivka". :wink:

Radeto_
09-29-2007, 16:28
Миличък, много от нас са се чувствали по тоя начин - изпаднал си в летаргия - няма начин да ти мине лесно, но смъртта не е решение. И аз съм се чувствала така, и все още се питам къде ми е мястото, да - понякога не виждам причина да живея, но самата мисъл, че ще нараня родителите си ме ужасява - та нима и те са нямали такива моменти, нима при първия проблем са опирали острието в гърлото си?Иначе вярно е че само един наистина смел човек може да погледне смъртта в очите без да се бои от нея, така както ти да речем, но това не е начина...Наранявай, за да не бъдеш нараняван ако е нужно, но не стигай до там...

sentient_
09-29-2007, 17:01
tva e prosto mladejka depresiq vseki go e ispitval spox 6te ti mine :-k

PINK_FLoyD
09-29-2007, 20:11
По-добре стани сериен убиец отколкото да се самоубиваш :lol: Почни да се занимаваш с нещо и не обръщай внимание на проблемите колкото и много да са.И запомни,че красотата на човека се крие вътре в него.

malkia1
09-29-2007, 20:48
Всеки има някаквa мисия на този свят,ти сигурно не си открил своята все още.По думите ти разбирам,че си готин пич,а светът има нужда от такива хора!Може и да не ти се вярва,но съм обеден,че има хора,които те обичат и не могат да живеят без теб!

Wrathchild
09-29-2007, 20:54
Пич, ти ако искаше да се самоубиеш щеше да го направиш, а не да пишеш по форумите... ебати, аман от такива бе...

ZaHaRcHe
09-29-2007, 22:00
ихаа още едно депресирано ...
ам виж кво ши кажа тва не е рещение , а проява на слабост.Я са стегни че да не идвам аз да та стягам.Кво ми са праиш тука на жертва а не само ти имаш проблеми.. ама ако почнем вс да са самоубиваме то няя останат хова ве.Я са сдобравяй там с аверката си и си живей живота та ти си на 15 зн ли колко още хубави неща ще ти се случат.Скоро ще срещтнеш момиче което да те хареса и ще си мн шастлив и даже няма да се сещаш за подобни простотии аааааааааааааааа

Navixo
09-29-2007, 22:02
Така...значи искам да започна с това че искам да умра или по-скоро да се самоубия...веднага ще кажете пълни глупости..бла бла бла...обаче ако сте на мое място и вие най-вероятно ще искате да умрете..първо да кажа че съм момче на 15 и съм много грозен,естествено това не е единствената причина,второ от 1 година обмислям самоубииството си и не се гордея с това но както и да е...скарах се с най-добрата ми приятелка с която сме заедно от 7 години!!! и всичко...пуф..свърши..имам други приятели на които обаче не смея да излея мъките си не защото им нямам доверие а защото ме е срам...просто откъдето и да ме погледнете ще видите само едно....отчаян съм отвсякъде никога не съм имал гадже не че много ми пука де но все пак.....момичетат не ме харесват.....изобщо нямам за какво да живея....случвало ми се е да вися с часове на прозореца и не изпитвам страх на няколко шпъти щях да скоча и сега се чудя защо не го направих...просто няма стимул за живот преди известно време се бях пооправил и ми се живееше......но вече е минало.... ревал съм и не съм спал по цели нощи и за какво...за нищо...за да осъзная че съм излизшен на този свят мястото ми не е тук......не мога да се изразявам добре,така че е твърде вероятно да не ме разберете затова може би и трябва да спра да пиша. Та мисълта ми беше някой знае как мога да се самоубия бързо и сигурно? Мислил съм си за рязане на вените но съм чувал че не е сигурно и че много боли....а вторият ми вариант който също бих опитал е скок от сграда но колко горе-долу трябва да е висока сградата? защото не искам да скоча и да се оттърва само със счупен крак или нещо такова....

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Ебати лиглъото. Мани на всички нас живота ни е перфектен а ако не е се самоубиваме...

koalka
09-30-2007, 06:52
Самоубийците не са слабаци, на много хора им минава тази мисъл(за самоубийството) през главата, но на много малко хора им стиска да го направят.

raliichkaa
04-19-2010, 16:56
яя се стегни .. :x

ritobis
04-19-2010, 17:31
Вибратор-къртач (за предпочитане Вибратон 6000) е решението.С неговите 6000 RPM ша ти разпори задника както и закърнелия ти мозък. :) :) :) :) :) :)

ritobis
04-19-2010, 17:33
Я се стегни, бе момче!!! Живей! Живей на пук на всички тези, които те мразят! Живей на пук на тези, които те обиждат! ЖИВЕЙ НА ПУК НА ТОЗИ СВЯТ! Мислиш ли, че живота на всеки е перфектен? А всъщност мислиш ли, че има човек с такъв живот? Не, няма!
Ако искаш да поговориш с някого бих ти дала скайпа си на драго сърце.Пише се НАПУК :-D :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-)

ritobis
04-19-2010, 17:39
Ей ся са връщам.Отивам за некролози. По темата:Излез от филма и спри с простотиите!ЖИВОТЪТ Е 1 .Поне го живей като хората :o :o :o

givemereasontolive
04-19-2010, 17:44
Я се стегни, бе момче!!! Живей! Живей на пук на всички тези, които те мразят! Живей на пук на тези, които те обиждат! ЖИВЕЙ НА ПУК НА ТОЗИ СВЯТ! Мислиш ли, че живота на всеки е перфектен? А всъщност мислиш ли, че има човек с такъв живот? Не, няма!
Ако искаш да поговориш с някого бих ти дала скайпа си на драго сърце.

fenastz
04-19-2010, 17:45
яя се стегни .. :x

ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ ТРИ ГОДИНИ. :?

mlakniwe
04-19-2010, 17:51
яя се стегни .. :x

ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ ТРИ ГОДИНИ. :?

Сигурно вече се е самоубил, щом не отговаря :(

Rounder
04-19-2010, 17:55
Така...значи искам да започна с това че искам да умра или по-скоро да се самоубия...веднага ще кажете пълни глупости..бла бла бла...обаче ако сте на мое място и вие най-вероятно ще искате да умрете..първо да кажа че съм момче на 15 и съм много грозен,естествено това не е единствената причина,второ от 1 година обмислям самоубииството си и не се гордея с това но както и да е...скарах се с най-добрата ми приятелка с която сме заедно от 7 години!!! и всичко...пуф..свърши..имам други приятели на които обаче не смея да излея мъките си не защото им нямам доверие а защото ме е срам...просто откъдето и да ме погледнете ще видите само едно....отчаян съм отвсякъде никога не съм имал гадже не че много ми пука де но все пак.....момичетат не ме харесват.....изобщо нямам за какво да живея....случвало ми се е да вися с часове на прозореца и не изпитвам страх на няколко шпъти щях да скоча и сега се чудя защо не го направих...просто няма стимул за живот преди известно време се бях пооправил и ми се живееше......но вече е минало.... ревал съм и не съм спал по цели нощи и за какво...за нищо...за да осъзная че съм излизшен на този свят мястото ми не е тук......не мога да се изразявам добре,така че е твърде вероятно да не ме разберете затова може би и трябва да спра да пиша. Та мисълта ми беше някой знае как мога да се самоубия бързо и сигурно? Мислил съм си за рязане на вените но съм чувал че не е сигурно и че много боли....а вторият ми вариант който също бих опитал е скок от сграда но колко горе-долу трябва да е висока сградата? защото не искам да скоча и да се оттърва само със счупен крак или нещо такова....

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Слушай,ако не си размислил,имам един Sig Sauer 9x19 мога да ти отслужа,ако искаш и патрон ще ти дам :? 8)

y0urhottie
04-19-2010, 18:06
яя се стегни .. :x

ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ ТРИ ГОДИНИ. :?

Сигурно вече се е самоубил, щом не отговаря :(

:razz: Ххах съмнявам се ... на думи всичко е лесно,ама на действия 8) :?

aka6a_vamp
04-19-2010, 18:11
Абе момче,извинявай че ти казвам,ама се държиш като пълен ПЪЛЕН ЛИГЛЬО!!Абе ей я се дръж малко мъжки бе,леле как може да има хора като теб..ти имаш ли представа хората какви драми преживяват и през какви неща преминават,съжалявам,че ти го казвам,ама ТВОЙТО Е НИЩО.И кво го съжалявате тука..на тва момче му трябва яко стегвация и 2-3 шамара.Наистина съжалявам,че съм толкова груба,но просто това е супер жалко.Хората прекарват живота си в инвалидни колички например,ама кълцат ли си вените?!Я мисли малко,целия ти живот е пред теб.Явно не си срещал трудности в живота си щом за такива неща си готов да сложиш край на живота си.

ScarletBite
04-19-2010, 18:18
И защо си станал толкова зависим от околните и приятелите? :)
Животът си е твой и ти трябва да го изживееш.Нали не си очаквал, че е възможно всичко да бъде рози и шампанско?Има хубави моменти, има лоши моменти... и понякога всичко около теб се затъмнява, за да може малките светлинки да изпъкнат.Просто си налей една чаша вода и виж красотата на субстанцията, която държиш пленена в ръцете си!
Всеки дъх е ценен!

Lav40
04-19-2010, 19:00
Еми мой току що изброй достатъчно причини да не го направиш...стягаш си задника...изграждаш си нова външност която харесваш,учиш се да си по-контактен и се научаваш да си "разбивач на женски сърца"!Ай ся стига рева ми се стегни и бъди истински мъж!

Пиши ми на ЛС....

banica7
04-19-2010, 20:03
тос пак ко са лигавиш пиини една бира отиди напраи някоя простотия и стиа са оплаква

pentxayc
04-19-2010, 20:34
и аз искам да умреш : (

Greennight
04-19-2010, 20:50
Абе я се стягай! 1.Както вече е споменато-няма грозни хора.Дори да не си Брат Пит те уверявам,че до 5 години лицето ще ти се промени много.2. не мисля,че като си нямал гадже е основателна причина да се самоубиваш.Познавам момиче което е нямало гадже до 17 години,а е невероятно красива...3.Какво като се самоубиеш ? Голяма работа,няма да си никой просто поредния мъртъв само дето после проваляш и живота на цялото ти семейство...И точно пък да скочиш е мега тъпото нещо :shock: мн филми гледаш после на погребението не завиждам на майкати като види размазания труп на сина си...Ае стягай се в кръста има да изживяваш още толкова много удоволствия.. 8)

basscho
04-19-2010, 21:49
ТЕМАТА Е ОТ 2007-ма БЕ, Слепи ли сте? Стига сте писали глупости. Някой мод. да й тегли ключа 8)

w0sh
04-19-2010, 22:34
ТЕМАТА Е ОТ 2007-ма БЕ, Слепи ли сте? Стига сте писали глупости. Някой мод. да й тегли ключа 8)