PDA

View Full Version : Защо????



пазя-го-в-тайна
09-28-2007, 22:54
Тъ въпроса ми е най вече към момичетата :) защо след като си личи че има чувства и то доста силни при въпрос "Обичаш ли ме?" отговаря с "Не!"? Имам предвид след като съм и го казвал много пъти че я обичам и след като имаме някакъв вид връзка дори и не "официална".

малко е объркано ама неможах да го формулирам :)

FreeSpirit
09-28-2007, 23:07
Ми щото момичетата сме такива ,един вид идиотки :)
Правим го,за да сме сигурни че няма да се отдъпнете след като получите признание.
Абе всеки постъпва така по различна причина,мога да измисля още мн, ама ме мързи да пиша;)

comics
09-28-2007, 23:08
t0va myrzela e g0lqma rab0ta :D

`Death`Whore``
09-28-2007, 23:09
Ако просто правите секс от време на време и ти И казваш, че я обичаш, а тя не ебава, значи НЕ ТЕ ОБИЧА. Имате някакъв вид връзка, която не е официална - какво означава това? Или сте заедно, или не сте...какво я мотаеш, след като я обичаш? А ако тя те мотае, виж 2 реда по-нагоре.

пазя-го-в-тайна
09-28-2007, 23:49
Видях 2 реда по-нагоре ;)

freedom
09-29-2007, 05:16
Ами тя може и да те обича,но просто да й е трудно да ти го каже... Имам една приятелка,която ходеше с нейния година и половина и все още й беше трудно да му каже,че го обича.Той я обвиняваше,че не му го казва,понеже не го мисли,но не беше така.Аз знаех,че го обича,но просто... не можеше да го каже...Така,че внимавай.. не започвай да я обвиняваш,ако наистиня я обичаш,защото може и да я загубиш,ако много я притискаш с това " Обичам те! "

MiMcHeToOo
09-29-2007, 06:37
Ами тя може и да те обича,но просто да й е трудно да ти го каже... Имам една приятелка,която ходеше с нейния година и половина и все още й беше трудно да му каже,че го обича.Той я обвиняваше,че не му го казва,понеже не го мисли,но не беше така.Аз знаех,че го обича,но просто... не можеше да го каже...Така,че внимавай.. не започвай да я обвиняваш,ако наистиня я обичаш,защото може и да я загубиш,ако много я притискаш с това " Обичам те! "

+1

{Sweety_f}
09-29-2007, 06:40
Просто това момиче което си попитал може би наистина е нямало чувства към теб....а за тази неофициална връзка която говориш....може би за нея това е нищо...

koalka
09-29-2007, 07:26
Защото не е задължително като има силни чувства да те обича.Може да е харесване, привързаност, но обич може и да не е.Ти какво...да те лъже ли искаш?

bungle
09-29-2007, 07:28
Да, съгласна съм с Коалка.

Sunarry
09-29-2007, 07:39
Ми щото момичетата сме такива ,един вид идиотки :)
Правим го,за да сме сигурни че няма да се отдъпнете след като получите признание.
Абе всеки постъпва така по различна причина,мога да измисля още мн, ама ме мързи да пиша;)

Бих казала по - точно кучки... :) :roll:

HePeAJIeH
09-29-2007, 09:08
Нищо не разбрах :-D Я дай пак :D :-D

vikipf
09-29-2007, 09:39
Ако наистина те обича... Ще ти го каже... Ако те не е сигурна, че те обича, няма да ти го каже... А щом не е сигурна => не те обича... Толкова е лесно... Неофициална връзка... Пак е връзка.. Това, че не е имало... "Абе, хей, ние гаджета ли сме или не?" ... А да не е само забивка... Ако е забивка дори не очаквай да ти каже, че те обича... За нея може да е само игра...
А другия вариант е да е стеснителна и наистина да не може да ти го каже... Има моменти, в които и аз не мога да го кажа на човека, когото обичам... Въпреки че го е чувал милион пъти... Винаги е трудно да кажеш "Обичам те"...

sentient_
09-29-2007, 11:18
Тъ въпроса ми е най вече към момичетата :) защо след като си личи че има чувства и то доста силни при въпрос "Обичаш ли ме?" отговаря с "Не!"? Имам предвид след като съм и го казвал много пъти че я обичам и след като имаме някакъв вид връзка дори и не "официална".

малко е объркано ама неможах да го формулирам :)
Mi po dobre li e da ti otvurne sus su6toto no da ne e istina. 6tom ne ispitva obi4 za kakvo da laje?

stealthyGirl
09-29-2007, 11:22
Тъ въпроса ми е най вече към момичетата :) защо след като си личи че има чувства и то доста силни при въпрос "Обичаш ли ме?" отговаря с "Не!"? Имам предвид след като съм и го казвал много пъти че я обичам и след като имаме някакъв вид връзка дори и не "официална".

малко е объркано ама неможах да го формулирам :)
страхуваме се, че ще се подиграят или, че няма да отвърнат да чувствата ни ;) (поне повечето..)

deathproof
09-29-2007, 11:55
Аз не обичам да казвам това, просто защото не го вярвам. Не вярвам и когато ми кажат, че ме обичат. Това е временно състояние, то не е истинско. Сега и казваш, че я обичаш след една седмица се скарвате и вече не искаш да се виждате, а тя остава с едно голо " Обичам те" загубило силата си. Защо са толкова важни тези думи? Просто бъди с нея, ако наистина я цениш бъди с нея, изкарвайте си страхотно и просто се радвай, че е до теб. Щом както казваш си личи, че и ти не си и безразличен какъв е проблема?

пазя-го-в-тайна
09-29-2007, 12:02
всъщност се извинявам че не съм дообяснил до край :)

ние не сме заедно от близо половин година, но аз още си я обичам тайничко(и не мога да и го кажа поради много лоши неща който се случиха преди да се разделим окончателно)
както казахте може би е било само привързаност,привличане и т.н. сигурно никога няма да разбера какво е било.

а колкото за темата още ме измъчваше този въпрос и исках да видя другите какво мислят :) мерси за отговорите

ICEMAN°
09-29-2007, 12:15
В света в който живеем изразчето "Обичам те!" се е превърнало в толкова комерсиално и празно по смисъл признание...та надали ще е от значение дали ще ти го каже или не ако не е истинско...


Лично аз никога не съм го казвал, поради простата причина, че когато дойде момента да го кажа искам да съм 100% убеден в това което казвам, и да знам че е истинско.
Също така не държа да ми го казват ей тъй, просто чакам когато половинката ми реши, че е сигурна в чувствата си и знае какво всъщност ми казва...тогава човек наистина може да усети какво значи "Обичам те!"

Поне аз така си мисля де....