PDA

View Full Version : Потърси ме отново и всичко се провали!Хелп



razbito_sarceF
09-29-2007, 06:21
Това момче ми е 1-вата любов.От както се разделихме нещо стана с мен,не бях същия човек,защото той много ми липсваше.Разделихме се,защото го бяха видели с някакво момиче..в края на връзката ни стана много хладен,сякаш не му пукаше от нищо...карахме се.
Мина доста време.Аз се примирих,че всичко е свършило и просто няма как да се съберем.Започна да не ми пука...просто живях ден за ден.Гледах да излизам много,за да не мисля толкова за него и до някъде успях.И точно,когато най-малко очаквах той пак ме потърси.Разбира се,зарадвах се.Не бях го очаквала.Видяхме се и останах с впечатлението,че иска да сме повече от приятели,защото отвори няколко пъти темата за скъсването ни..флиртуваше,а и още нещо.Едно момче ми пишеше любовни смс-и и ми звънеше.Незнайно как той е разбрал и ме попита затова.Каза,че му станало много гадно... :shock: Искаше ми се да го попитам за какво ме е потърсил отново,но просто мислех,че няма смисъл.Докато бяхме заедно в този ден просто отново бях онова щастливо момиче...Той ме попита да се видим пак,но така и не се видяхме.
Спря да ме търси.Аз му презвънквах от време на време,но той... :smt010 Не знам..просто съм много объркана и не ми е ясно какво иска от мен.Когато споделих с най-добрата си приятелка тя каза,че не може ей така след толкова много време да ме потърси,да се държи така на срещата и изведнъж нищо. :smt010
Много го обичам и сега всичките ми спомени отново се върнаха.Все едно тепърва ми предстои да го забравям..много кофти.
Според вас ако е искал нещо повече защо се е отказал и има ли смисъл да направя последен опит да оправя нещата,въпреки че не вярвам,че това е възможно. :smt011 Има ли смисъл вобще...?

DeaD_SouL
09-29-2007, 06:32
nai-dobre go zabravi i prodalji na pred...nqma smisal da se opitvash otnovo zashtoto shansovete da stane neshto sa edno na milion.badi sebe si,usmihvai se,i jivei jivota si.NIKOGA ne gledai nazad!

MiMcHeToOo
09-29-2007, 06:35
не искам да те разочеровам, но мисля, че няма смисъл.. :?

{Sweety_f}
09-29-2007, 06:37
По-добре недей да се занимаваш с него повече...аз съм на мнението че няма смисъл...ако още има някакви чувства към теб ще те потърси отново!А може и да има нещо което го спира да те потърси,но може би все още не си му безразлична след като е казал че му е станало много гадно когато е разбрал за любовните смс-и...

EmO_KiD_;(
09-29-2007, 06:48
Забрави това момче и продължи напред!!!Всичко ще е ОК.Успех!!!! :wink: :wink:

razbito_sarceF
09-29-2007, 06:59
Ами не е лесно да го забравя,колкото и банално да ви звучи. :cry: Много си го обичкам,даже прекалено много...но ще направя всичко възможно. :smt010 :smt010 :smt010

coteto
09-29-2007, 07:15
i az sam izpadala v takava sityaciq kato teb.no si mislq pak 4e 6tom toi te e potarsil prav zna4i vse o6te izpitva ne6to kam teb no kogato e vidql sms-ite moje bi si e pomislil 4e ima dryg i za tova otnovo se e otdrapnal.
moje bi i dvamata trqbva da si dadete 6ans za6toto si li4i 4e i dvamata imate o6te 4yvstva edin kam dryg.
yspex :D

UnaBletoLoVeU
09-29-2007, 07:15
ХаХа..колко познато..до болка познато
Според мен те е потърсил единствено, за да види твоите намерения към онова момче. Мисля, че не е искал нищо повече с теб освен приятелство, но просто го е глождела мисълта, че ти може да тръгнеш с някой друг и да си отново щастлива. Когато е видял как отвръщаш на флирта му се е успокоил, че още го обичаш и си е продължил напред.
Знам колко е трудно да го забравиш. Аз например имам чувството, че вече никога няма да бъда щастлива без него, че няма да мога да обичам друг и така нататък, но казват, че времето лекува. Пък и аз за съжаление го виждам ВСЕКИ ден по няколко пъти, защото учим в едно даскало, а е хиляди пъти по-трудно да забравиш някого, когато се срещаш с него ежедневно. Самоубеждавам се, че той е кретен. Че момчета като него (зарибява и излиза с 6 момичета едновременно :shock: ) не заслужават нищо. Казах ти това, за да видиш, че не само ти си в такова положение. Поне при мен когато разбера, че и други се чувстват така ми става мъничко по-леко.

koalka
09-29-2007, 07:20
Пак ти е дал надежда, но няма да я оправдае...имаше една такава тема във форума.Остави го, забрави го и не го търси.Не е трябвало въобще да излизаш с него, така чувствата ти са се разпалили.

razbito_sarceF
09-29-2007, 07:21
ХаХа..колко познато..до болка познато
Според мен те е потърсил единствено, за да види твоите намерения към онова момче. Мисля, че не е искал нищо повече с теб освен приятелство, но просто го е глождела мисълта, че ти може да тръгнеш с някой друг и да си отново щастлива. Когато е видял как отвръщаш на флирта му се е успокоил, че още го обичаш и си е продължил напред.
Знам колко е трудно да го забравиш. Аз например имам чувството, че вече никога няма да бъда щастлива без него, че няма да мога да обичам друг и така нататък, но казват, че времето лекува. Пък и аз за съжаление го виждам ВСЕКИ ден по няколко пъти, защото учим в едно даскало, а е хиляди пъти по-трудно да забравиш някого, когато се срещаш с него ежедневно. Самоубеждавам се, че той е кретен. Че момчета като него (зарибява и излиза с 6 момичета едновременно :shock: ) не заслужават нищо. Казах ти това, за да видиш, че не само ти си в такова положение. Поне при мен когато разбера, че и други се чувстват така ми става мъничко по-леко.Права си,но за жалост аз не смятам,че той е кретен.Напротив... :smt010 Може и наистина да ме е потърсил за това..и ако наистина е така ок.Ще му покажа,че мога да бъда щастлива и без него,макар и да е на сила. :smt011

bungle
09-29-2007, 07:26
Щом самата ти не си вярваш, няма смисъл да опитваш. Нещата стават, ако има желание...

UnaBletoLoVeU
09-29-2007, 07:37
ХаХа..колко познато..до болка познато
Според мен те е потърсил единствено, за да види твоите намерения към онова момче. Мисля, че не е искал нищо повече с теб освен приятелство, но просто го е глождела мисълта, че ти може да тръгнеш с някой друг и да си отново щастлива. Когато е видял как отвръщаш на флирта му се е успокоил, че още го обичаш и си е продължил напред.
Знам колко е трудно да го забравиш. Аз например имам чувството, че вече никога няма да бъда щастлива без него, че няма да мога да обичам друг и така нататък, но казват, че времето лекува. Пък и аз за съжаление го виждам ВСЕКИ ден по няколко пъти, защото учим в едно даскало, а е хиляди пъти по-трудно да забравиш някого, когато се срещаш с него ежедневно. Самоубеждавам се, че той е кретен. Че момчета като него (зарибява и излиза с 6 момичета едновременно :shock: ) не заслужават нищо. Казах ти това, за да видиш, че не само ти си в такова положение. Поне при мен когато разбера, че и други се чувстват така ми става мъничко по-леко.Права си,но за жалост аз не смятам,че той е кретен.Напротив... :smt010 Може и наистина да ме е потърсил за това..и ако наистина е така ок.Ще му покажа,че мога да бъда щастлива и без него,макар и да е на сила. :smt011
Мислиш ли, че аз наистина смятам, че е кретен. Въпреки всичко, което е правил(зарибявките и лъжите, че съм единствена) аз пак мога да му
простя. Друг е въпросът за доверието ми, но важно е, че мога да му простя.
Това(в червеното) го разбирам като " Ей сега ще тръгна с онзи и ще се правя, че ми е супер!" Недей тръгва с никого, когото не харесваш, защото първо няма да издържиш дълго и второ само ще нараниш момчето, което си избрала. За този момент забрави за любовта и не се хващай отчаяно за всеки, който ти предложи като за спасителен вариян. Не търси друго момче, в което да се влюбиш. Точно когато най-малко очакваш то ще се появи :) Успех, миличка и не прави грешката да тръгваш с някого, когото не харесваш

razbito_sarceF
09-29-2007, 07:47
ХаХа..колко познато..до болка познато
Според мен те е потърсил единствено, за да види твоите намерения към онова момче. Мисля, че не е искал нищо повече с теб освен приятелство, но просто го е глождела мисълта, че ти може да тръгнеш с някой друг и да си отново щастлива. Когато е видял как отвръщаш на флирта му се е успокоил, че още го обичаш и си е продължил напред.
Знам колко е трудно да го забравиш. Аз например имам чувството, че вече никога няма да бъда щастлива без него, че няма да мога да обичам друг и така нататък, но казват, че времето лекува. Пък и аз за съжаление го виждам ВСЕКИ ден по няколко пъти, защото учим в едно даскало, а е хиляди пъти по-трудно да забравиш някого, когато се срещаш с него ежедневно. Самоубеждавам се, че той е кретен. Че момчета като него (зарибява и излиза с 6 момичета едновременно :shock: ) не заслужават нищо. Казах ти това, за да видиш, че не само ти си в такова положение. Поне при мен когато разбера, че и други се чувстват така ми става мъничко по-леко.Права си,но за жалост аз не смятам,че той е кретен.Напротив... :smt010 Може и наистина да ме е потърсил за това..и ако наистина е така ок.Ще му покажа,че мога да бъда щастлива и без него,макар и да е на сила. :smt011
Мислиш ли, че аз наистина смятам, че е кретен. Въпреки всичко, което е правил(зарибявките и лъжите, че съм единствена) аз пак мога да му
простя. Друг е въпросът за доверието ми, но важно е, че мога да му простя.
Това(в червеното) го разбирам като " Ей сега ще тръгна с онзи и ще се правя, че ми е супер!" Недей тръгва с никого, когото не харесваш, защото първо няма да издържиш дълго и второ само ще нараниш момчето, което си избрала. За този момент забрави за любовта и не се хващай отчаяно за всеки, който ти предложи като за спасителен вариян. Не търси друго момче, в което да се влюбиш. Точно когато най-малко очакваш то ще се появи :) Успех, миличка и не прави грешката да тръгваш с някого, когото не харесвашКазах,че ще опитам да му покажа,че мога да съм щастлива и без него,но това не значи да се хвана с някой друг.Просто ще се усмихвам на пук на него и на всичко,което ми причини и сега отново се повтаря :smt011 :smt011 :smt011 Искам да му докажа,че мога и без него.Трудно ще е!Знам!Но след това,което преживях наистина не искам никой... :smt010 В момента абсолютно никой не може да притъпи болката освен той.

bungle
09-29-2007, 08:08
Ааа, това за болката беше хубаво нещо.
Обади му се. Днес. Още сега. Седнете и поговорете.
Кажи му го!!!!

Ice_Queen_
09-29-2007, 08:12
Не винаги е хубаво да намесваме миналото в настоящето с идея за бъдещето... :smt011

UnaBletoLoVeU
09-29-2007, 08:13
Ааа, това за болката беше хубаво нещо.
Обади му се. Днес. Още сега. Седнете и поговорете.
Кажи му го!!!!
Според мен не го прави. Не се унижавай да го търсиш пак. Само ще го зарадваш с постоянството си да го търсиш! Най-много да те излъже нещо, ти пак ще се вържеш, ще подновиш надеждите си и хоп-един ден(не много далечен) пак ще пишеш тема какво да правиш и как си се вързала няколко пъти. Продължи си живота и се опитай да не мислиш за него.

bungle
09-29-2007, 08:16
Хм, що учите хората да крият чувствата си ??
Тя да му го каже, пък каквото трябва да става, ще стане.

razbito_sarceF
09-29-2007, 08:28
Ми не знам има ли смисъл да му казвам...дали той не знае.Като се замисля тези чувства си личат от километри.Гледам да се държа максимално мило с него...и може би това ми е грешката,че му прощавам точно защото го обичам и се потдавам веднага на чувствата.Може би просто не трябва да показвам какво изпитвам към него.По-скоро трябва да се държа дръпнато на дистанция от него и да показвам колко ми е било добре и без него...

UnaBletoLoVeU
09-29-2007, 08:29
Хм, що учите хората да крият чувствата си ??
Тя да му го каже, пък каквото трябва да става, ще стане.
Защото съм била в нейната ситуация и при мен това беше фатално. Разбра, че ме има и съм му в кърпа вързана, защото пред сърцето всички сме безсилни..по този начин е действал и с другите 5...Достатъчно е да знае, че изпитваш симпатии, за да има стимул да се бори за нещо повече. Пък и щом са били заедно и щом след като той я е потърсил отново по-късно и тя се е зарадвала да не мислиш, че той не знае какво й е. И да не мислиш, че не знае, че я наранява.
Това е моето мнение (:

razbito_sarceF
09-29-2007, 08:34
Хм, що учите хората да крият чувствата си ??
Тя да му го каже, пък каквото трябва да става, ще стане.
Защото съм била в нейната ситуация и при мен това беше фатално. Разбра, че ме има и съм му в кърпа вързана, защото пред сърцето всички сме безсилни..по този начин е действал и с другите 5...Достатъчно е да знае, че изпитваш симпатии, за да има стимул да се бори за нещо повече. Пък и щом са били заедно и щом след като той я е потърсил отново по-късно и тя се е зарадвала да не мислиш, че той не знае какво й е. И да не мислиш, че не знае, че я наранява.
Това е моето мнение (:Добре де,веднъж ме нарани ужасно много.И искам да кажа,че времето не лекува болката,просто свикваме с нея,защото при мен болката така и така не изчезна.Може би до някаква степен стана поносима.Защо му е да го прави пак?Да ме наранява пак? :cry: Лошото е,че когато скъсахме преди се скарахме,а сега си оправихме отношенията и ще е много трудно,защото ще си говорим и така нататък. :shock: Просто не си го представям!

UnaBletoLoVeU
09-29-2007, 08:43
Хм, що учите хората да крият чувствата си ??
Тя да му го каже, пък каквото трябва да става, ще стане.
Защото съм била в нейната ситуация и при мен това беше фатално. Разбра, че ме има и съм му в кърпа вързана, защото пред сърцето всички сме безсилни..по този начин е действал и с другите 5...Достатъчно е да знае, че изпитваш симпатии, за да има стимул да се бори за нещо повече. Пък и щом са били заедно и щом след като той я е потърсил отново по-късно и тя се е зарадвала да не мислиш, че той не знае какво й е. И да не мислиш, че не знае, че я наранява.
Това е моето мнение (:Добре де,веднъж ме нарани ужасно много.И искам да кажа,че времето не лекува болката,просто свикваме с нея,защото при мен болката така и така не изчезна.Може би до някаква степен стана поносима.Защо му е да го прави пак?Да ме наранява пак? :cry: Лошото е,че когато скъсахме преди се скарахме,а сега си оправихме отношенията и ще е много трудно,защото ще си говорим и така нататък. :shock: Просто не си го представям!
Не знам защо го прави! Не знам дали дори съм права, но мисля, че съм права. Обаче ще ти кажа едно-не се поддавай. Аз познавам момчето, за което говоря от една година..през това време сме се карали толкова пъти, толкова пъти е бил безразличен за даден период и после отново става най-милото момче..."Обичам те!" го казваше постоянно докато пак нещо не му скимнеше и обърнеше другата си страна. Така си живях до юни, когато чашата преля, защото се карахме постоянно. Заминах за Германия и цяло лято мислях за него..болеше ме, но сякаш все по-малко. Когато се върнах вече бях почти добре, но все още уязвима. Той отново ме потърси. Всичко този път беше перфектно. Не се карахме изобщо. Докато един ден не разбрах ужасяващата истина и просто горчиво съжалих, че се вързах отново. Точно за това те съветвам-Не падай в капана. Ако мислиш, че твоето момче не е като момчето, за което говорех можи би..не знам всъщност..не му се връзвай. Недей! Ще съжаляваш и ще боли много повече.

Едит: Забравих да добавя, че през цялото време знаеше, че ме наранява с тези смени на настроения и така нататък, но не престана. Преспокойно можеше да ме отреже, но не-той иска да ходи с много и го прави. Просто ние сме виновни, че се връзваме!

razbito_sarceF
09-29-2007, 08:48
Хм, що учите хората да крият чувствата си ??
Тя да му го каже, пък каквото трябва да става, ще стане.
Защото съм била в нейната ситуация и при мен това беше фатално. Разбра, че ме има и съм му в кърпа вързана, защото пред сърцето всички сме безсилни..по този начин е действал и с другите 5...Достатъчно е да знае, че изпитваш симпатии, за да има стимул да се бори за нещо повече. Пък и щом са били заедно и щом след като той я е потърсил отново по-късно и тя се е зарадвала да не мислиш, че той не знае какво й е. И да не мислиш, че не знае, че я наранява.
Това е моето мнение (:Добре де,веднъж ме нарани ужасно много.И искам да кажа,че времето не лекува болката,просто свикваме с нея,защото при мен болката така и така не изчезна.Може би до някаква степен стана поносима.Защо му е да го прави пак?Да ме наранява пак? :cry: Лошото е,че когато скъсахме преди се скарахме,а сега си оправихме отношенията и ще е много трудно,защото ще си говорим и така нататък. :shock: Просто не си го представям!
Не знам защо го прави! Не знам дали дори съм права, но мисля, че съм права. Обаче ще ти кажа едно-не се поддавай. Аз познавам момчето, за което говоря от една година..през това време сме се карали толкова пъти, толкова пъти е бил безразличен за даден период и после отново става най-милото момче..."Обичам те!" го казваше постоянно докато пак нещо не му скимнеше и обърнеше другата си страна. Така си живях до юни, когато чашата преля, защото се карахме постоянно. Заминах за Германия и цяло лято мислях за него..болеше ме, но сякаш все по-малко. Когато се върнах вече бях почти добре, но все още уязвима. Той отново ме потърси. Всичко този път беше перфектно. Не се карахме изобщо. Докато един ден не разбрах ужасяващата истина и просто горчиво съжалих, че се вързах отново. Точно за това те съветвам-Не падай в капана. Ако мислиш, че твоето момче не е като момчето, за което говорех можи би..не знам всъщност..не му се връзвай. Недей! Ще съжаляваш и ще боли много повече.10х за съветите.Смятам да оставя нещата така както са и да не правя нищо.Просто да става каквото ще.И все пак смятам,че твоето момче е по-различно,но знае ли човек какво му е в главата?!Само той си знае.Да прави каквото иска...Аз поне научих нещо от тази гадна ситуация:Не трябва да тичаш при някого веднага щом те потърси колкото и да го обичаш!
Това и ще направя.Ще бъда непукист пред него...ще говоря и за др момчета...ще правя каквото искам!

UnaBletoLoVeU
09-29-2007, 08:52
Хм, що учите хората да крият чувствата си ??
Тя да му го каже, пък каквото трябва да става, ще стане.
Защото съм била в нейната ситуация и при мен това беше фатално. Разбра, че ме има и съм му в кърпа вързана, защото пред сърцето всички сме безсилни..по този начин е действал и с другите 5...Достатъчно е да знае, че изпитваш симпатии, за да има стимул да се бори за нещо повече. Пък и щом са били заедно и щом след като той я е потърсил отново по-късно и тя се е зарадвала да не мислиш, че той не знае какво й е. И да не мислиш, че не знае, че я наранява.
Това е моето мнение (:Добре де,веднъж ме нарани ужасно много.И искам да кажа,че времето не лекува болката,просто свикваме с нея,защото при мен болката така и така не изчезна.Може би до някаква степен стана поносима.Защо му е да го прави пак?Да ме наранява пак? :cry: Лошото е,че когато скъсахме преди се скарахме,а сега си оправихме отношенията и ще е много трудно,защото ще си говорим и така нататък. :shock: Просто не си го представям!
Не знам защо го прави! Не знам дали дори съм права, но мисля, че съм права. Обаче ще ти кажа едно-не се поддавай. Аз познавам момчето, за което говоря от една година..през това време сме се карали толкова пъти, толкова пъти е бил безразличен за даден период и после отново става най-милото момче..."Обичам те!" го казваше постоянно докато пак нещо не му скимнеше и обърнеше другата си страна. Така си живях до юни, когато чашата преля, защото се карахме постоянно. Заминах за Германия и цяло лято мислях за него..болеше ме, но сякаш все по-малко. Когато се върнах вече бях почти добре, но все още уязвима. Той отново ме потърси. Всичко този път беше перфектно. Не се карахме изобщо. Докато един ден не разбрах ужасяващата истина и просто горчиво съжалих, че се вързах отново. Точно за това те съветвам-Не падай в капана. Ако мислиш, че твоето момче не е като момчето, за което говорех можи би..не знам всъщност..не му се връзвай. Недей! Ще съжаляваш и ще боли много повече.10х за съветите.Смятам да оставя нещата така както са и да не правя нищо.Просто да става каквото ще.И все пак смятам,че твоето момче е по-различно,но знае ли човек какво му е в главата?!Само той си знае.Да прави каквото иска...Аз поне научих нещо от тази гадна ситуация:Не трябва да тичаш при някого веднага щом те потърси колкото и да го обичаш!
Това и ще направя.Ще бъда непукист пред него...ще говоря и за др момчета...ще правя каквото искам!
Радвам се, че успях да помогна :)

vikipf
09-29-2007, 09:13
Да разваля последователността...
Бях подобна ситуация на няколко пъти през ваканцията... Но както и да е няма да я разказвам, защото е доста дълга... *сапункааа*
Какво ти предлагам аз... Изчакай.. Наистина щом те е по-търсил значи е искал нещо... Но не може да си сигурна какво точно.... Затова изчакай... 1-2 седмици максимум.. Ако нищо не стане просто не го търси... Но ако те потърси пак, кажи му какво наистина чувстваш... Може и шри него да е така... :wink:

mechtaq_za_teb
09-29-2007, 17:57
В сходна ситуация сме.Той ме потърси като ми върна всички надежди и накрая просто нищо не стана.Пак същото...отново мисля за него по цял ден сякаш сме се разделили вчера.Напълно съм се отказала да се боря за него,просто не виждам смисъла :smt010 Надявам се при теб да се получи и искренно стискам палци!

sladkish_14
09-29-2007, 18:03
Хм, що учите хората да крият чувствата си ??
Тя да му го каже, пък каквото трябва да става, ще стане.
Защото съм била в нейната ситуация и при мен това беше фатално. Разбра, че ме има и съм му в кърпа вързана, защото пред сърцето всички сме безсилни..по този начин е действал и с другите 5...Достатъчно е да знае, че изпитваш симпатии, за да има стимул да се бори за нещо повече. Пък и щом са били заедно и щом след като той я е потърсил отново по-късно и тя се е зарадвала да не мислиш, че той не знае какво й е. И да не мислиш, че не знае, че я наранява.
Това е моето мнение (:

НЕ за всички е фатално :wink:

radito
09-29-2007, 18:56
Явно целта му е да направи така че да не го забравиш...по-добре изобщо вече не се занимавай с него колкото и трудно да ти е. Ако те потърси пак, го отрежи :!: