PDA

View Full Version : незнам как му кажа какви чуства имам към него :( спешно е!



devil4e_14_
09-29-2007, 07:15
запознахме се преди 5 месеца в skype аз го намерих защото го харесвах от няколко дни станахме добри приятели и досега сме си такива но вече неиздържам искам да му кажа че го харесвам но нямам смелост мислех по skype но четох някой други теми които ме разсзобедиха а пък лично несмея защото незнам как ще реагира също учим в едно и също училище и почти всеки ден се виждамс него незнамкаквода правя моля ви даите ми съвед :( :( :(

monityY
09-29-2007, 07:21
еми виджате се всеки ден... фр сте по скайп?еми сблужете се и на живо.. станете добри фр-та и накрая му признай,когато се 4увства6 готова да го направи6!и да по скайп недей!

bungle
09-29-2007, 07:22
По скайп е тъпо.
И споко, може и той да ти се кефи. ;)

devil4e_14_
09-29-2007, 07:39
blagodarq ama molq vi predlojete na nqkoimoqta tema i toi da mi drasne nqkoi red za da seobedq naplno kakvo moga da napravq

Sunarry
09-29-2007, 07:41
Що не пробваш първо да тръгнете по кафета, на кино и тн. и като усетиш просто момента го целуни. Така ще разбереш. Една моя фр. имаше съмнения за едно момче и така - целуна го и ся си заедно близо 3 години... :wink:

cassy
09-29-2007, 07:55
emi kakvo da ti kaja ako ste tolk,ova dobri priqteli nqma na4in spored men pone malko da ne te haresva.nali si 4uvala 4e nqma priqtestvo mejdu mom4e i momi4e.probvai kato izlezete da se sblijite.razhojdaite se spodelqi te si .hodete na kafe na kino ili ne6to takova.podskaji muza 4uvstvata si i ako ne te razbere no useti6 4e te haresva go celuni.za6to p1k da ne se polu4i. :smt008

ivakavlad
09-29-2007, 08:18
съветът ми е такъв отиваш директно при него и му казваш че го харесваш друг начин няма

HePeAJIeH
09-29-2007, 08:30
Кажи му Няма да те изяде :-D От любовта боли но не чак толкова :-D

Th3MaN
09-29-2007, 08:34
Не е хубаво да му казваш. Аз винаги като си харесам някоя отивам и казвам и после всичко свършва. По добре си бъдете приятели и когато усетиш, че си готова го целуни и от там на татък ще се получи или няма да се получи. Това е моя съвет не знам дали съм прав, но си мисля, че така ще стане най-добре.

ivakavlad
09-29-2007, 08:42
Не е хубаво да му казваш. Аз винаги като си харесам някоя отивам и казвам и после всичко свършва. По добре си бъдете приятели и когато усетиш, че си готова го целуни и от там на татък ще се получи или няма да се получи. Това е моя съвет не знам дали съм прав, но си мисля, че така ще стане най-добре.

всъщнос така може да стане по лошо според мен

vikipf
09-29-2007, 08:57
И аз ще ти кажа да му предложиш да излезете... Само двамата.. Отивате на кафе, на кино, на разходка... На първата среща нищо не правиш, просто се държиш естесвено... След това ако поиска да излезете отново сиг те харесва... Ако не ти предложи може да е срамежлив.... Така че не ти остава друг избор освен да го придърпаш в училище и да му го кажеш направо.. Ако ти кае: "Искам да бъдем само приятели." , отиваш и си намирапш друг... Иначе да харесваш някого и да не знаеш дали и той те харесва... Е само губене на време.. Изяснявате се и продължбаваш напред... с него или без него..

slun4evo
09-29-2007, 09:03
Аз като останалите мисле, че трябва да излезете.Не се страхувай как ще реагира, просто му го кажи, ако имаш смелост на живо, но внимавай да не се възгордее много, избери подходящ, момент, място и настроение и действай.Няма страшно надявам се ще го приеме добре, ако пък не ще си останете близки приятели.

ceco_meco
09-30-2007, 14:00
ako ne si grozna a toi zagorql - e tolkova prosto kolkoto si nqma6 i predstava....
nqma koi da otkaje :-D :-D :-D

Carly
09-30-2007, 19:26
Kaрай го да излезете ии тогава просто ше стане от само себе си .. кфи тактики кво да му кажеш бля бля.. ](*,) Бъди себе си !

teengirl_92
10-01-2007, 19:28
Аз имам същия проблем! :| Само където съм притисната от времето и трябва да действам бързо защото той е абитуриент тази година.Ох не знам дали някога ще събера смелост да му кажа? :(

sasha_90
10-01-2007, 19:31
Покани го да излезете и му признай,че го харесваш.

devil4e_14_
10-02-2007, 04:46
teengirl_92 itoi tozi za koito vi govora itoi 6te e abituriend i za tva tvrqq da barzam

bai_brother
10-02-2007, 07:44
запознахме се преди 5 месеца в skype аз го намерих защото го харесвах от няколко дни станахме добри приятели и досега сме си такива но вече неиздържам искам да му кажа че го харесвам но нямам смелост мислех по skype но четох някой други теми които ме разсзобедиха а пък лично несмея защото незнам как ще реагира също учим в едно и също училище и почти всеки ден се виждамс него незнамкаквода правя моля ви даите ми съвед :( :( :(

Ми кажи му го , ако не му кажеш сега после може да е късно.

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
10-02-2007, 18:36
Хей Хей ТиЙн4еТъЪъ - поМОгнЕтЕ Плс :cry: :cry: :cry: ХаРеСвАМ Един ОТ нАЙ-доБРиТе СИ приЯТеЛИ молЯ ви ПОмоГНеТе ! нЕзнАМ Как дА му ГО КажА амА имАМ 4УвСТвоТО 4Е и тоЙ ме ХАРесВа АМА АкУ кАжЕ 4е Не МЕ хаР шЕ е СУпер ГАднУу и маЛкУ дА си ПРИзнАя МЕ е СтрАх ОТ отГОвоРЪ Му 8-[ 8-[ 8-[ АМа КФО дА напРАвЯ - пОсТОЯНну миСЛя За НЕгУ сАМО той МИ е В глАВаТа :smt007 :smt007 :smt007 , А е СУпеР гАдно шОт С НегО сМЕ аДски ДОбри ФрС :cry: :cry: :cry: :cry:

suantito
10-02-2007, 19:27
Какво толкова се ччудиш.Отиваш викаш му "ей пич кефишма щи звънна" и тои е т вой :-D

MiMcHeToOo
10-02-2007, 20:47
Какво толкова се ччудиш.Отиваш викаш му "ей пич кефишма щи звънна" и тои е т вой :-D

те за тва си говорим :-D

renito_vr
10-03-2007, 09:34
malii moita istoriq e sa6tata samo kade se poznavam ot 1 godina ve4e s tva mom4e i o6te ne smeq da mu priznaq 4ustvata si 6toto me e strah da ne si izgubim i tva priqtelstvo kade imame a i nz kvo 6te si pomsili za men :(

gLoRiOuS_aNGeL
10-03-2007, 11:15
Ходи и му кажи! Ако ти се срамуваш помоли някоя фр да му каже!

RaLkb
10-03-2007, 13:07
Trqbva da mu go kajesh lichno predloji mu da izlezete samo dvamata...pogledni go pravo v ochite i mu kaji vsichko...e ima veroqtnost i da te odreje no pak nqma da razberesh ako ne opitash.Shansa e 50/50 e yspeh :-D

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
10-03-2007, 19:26
Ух мерси мн На Вси4Ки :smt054 :smt054 :smt054 Ще се опитам да си преодолея ако мога да го нарека " СрАМа" или де да знам и аз кво е :oops: :oops: :oops: А тва ми е последният шанс щото сме последна година заедно и се надявам да имам успех... :roll: Мерси мн за съвет4етата и успех и на дрто моми4е в мойта ситуация :)

otchaqnata
10-03-2007, 22:25
еми виджате се всеки ден... фр сте по скайп?еми сблужете се и на живо.. станете добри фр-та и накрая му признай,когато се 4увства6 готова да го направи6!и да по скайп недей!
i az sam saglasna taq rabota po skype ne e mng izkrena nai-malkoto vie ste FR pone zaslujava da go gleda6 v o4ite i da mu go kaje6

devil4e_14_
10-09-2007, 12:49
ms na vsi4ki ve4e mu kazah ne6tata po4vat malko po malko da se oprqvaqt v moq polza :D :D :D

victoriq
10-09-2007, 13:03
Ами ако толкова те е срам можеш в skype-а...Но не е за препоръчване...

victoriq
10-09-2007, 13:08
Хей Хей ТиЙн4еТъЪъ - поМОгнЕтЕ Плс :cry: :cry: :cry: ХаРеСвАМ Един ОТ нАЙ-доБРиТе СИ приЯТеЛИ молЯ ви ПОмоГНеТе ! нЕзнАМ Как дА му ГО КажА амА имАМ 4УвСТвоТО 4Е и тоЙ ме ХАРесВа АМА АкУ кАжЕ 4е Не МЕ хаР шЕ е СУпер ГАднУу и маЛкУ дА си ПРИзнАя МЕ е СтрАх ОТ отГОвоРЪ Му 8-[ 8-[ 8-[ АМа КФО дА напРАвЯ - пОсТОЯНну миСЛя За НЕгУ сАМО той МИ е В глАВаТа :smt007 :smt007 :smt007 , А е СУпеР гАдно шОт С НегО сМЕ аДски ДОбри ФрС :cry: :cry: :cry: :cry:

Мацко...Имах същия проблем!И не съм го мислела толкова!Веднъж на един купон пийнах малко и му признах!Имаше целувки и т.н...И после пак приятели... :( Наскоро пак на един купон му признах,че имам още чувства към него...И пак с целувките...И сега ходим!Спокойно!За всичко си има решение!Като не стана първия път,пробвах втори... :-D \:D/