PDA

View Full Version : Не знаех, че искам да сам с него



blue^flower
09-29-2007, 10:50
predi 2 meseca se zapoznah na 1 lager s 1 mom4e.dvamata s nego si prekarvahme strahotno i posle stanahme gadjeta za mn malko vreme za6toto az go otblysbah poneje ne znaeh kakvo to4no izpitvam kym nego.toi se opita da se syberem pak no az pak go otblusnah poradi sy6tata pri4ina.sega na sym go vijdala i 4uvala ot togava tyi kato toi e ot dr grad.no mi lipsva. predi sedmica razbrah 4e ima nova priqtelka i tova mn me obyrka.ne znaeh 4e iskam da sym s nego dokato ne go zagubih zavinagi.prosto spodelqm s vas tyi kato mi e stra6no gadno sega.ako imate idei kak da preodoleq tova plsssss kajete

Mariel
09-29-2007, 10:52
Ти май незнаеш какво искаш :?:

pavkata91
09-29-2007, 10:54
ем послушай любимата ти музика или излизай с приятели (много рядко помага) или пък да се напиеш кат бъчва :wink: :wink: :wink: :wink: (това помага най много :wink: :wink: )

kael
09-29-2007, 10:55
лапешки работи :}

stealthyGirl
09-29-2007, 11:52
еми като незнаеш к'во искаш тъй ще е :-D
Иначе съм съгласна с павката91

vikipf
09-29-2007, 17:13
Искаме това, което не можем да имаме... :-D
Живей си животаи не търси разни клюки около живота на момчето.. Тва ще помогне.. :-D

koalka
09-30-2007, 06:56
Остава ти да продължиш напред, момчето се е опитало, но и ти не си виновна, че не си изпитвала нищо.Това, че ти липсва не значи, че имаш кой знае какви чувства към него. :wink:

monityY
09-30-2007, 06:59
sama si si vinovna... :smt011

Carly
09-30-2007, 10:07
Било си е за лагера, за там си и остава .. сега можеш само да се примириш и да се радваш на моментите тогава.. и да продължаваш да живееш :arrow:

EvilBrunette
09-30-2007, 11:34
predi 2 meseca se zapoznah na 1 lager s 1 mom4e.dvamata s nego si prekarvahme strahotno i posle stanahme gadjeta za mn malko vreme za6toto az go otblysbah poneje ne znaeh kakvo to4no izpitvam kym nego.toi se opita da se syberem pak no az pak go otblusnah poradi sy6tata pri4ina.sega na sym go vijdala i 4uvala ot togava tyi kato toi e ot dr grad.no mi lipsva. predi sedmica razbrah 4e ima nova priqtelka i tova mn me obyrka.ne znaeh 4e iskam da sym s nego dokato ne go zagubih zavinagi.prosto spodelqm s vas tyi kato mi e stra6no gadno sega.ako imate idei kak da preodoleq tova plsssss kajete
Абе, момиче, кой ще знае дали го харесваш, ако ти не знаеш!? Според мен дори и сега не го харесваш, просто страдаш от синдрома - "не го ща ама да е мой". В сисъл, явно просто ти харесва да те обгръща с внимание и ти да се правиш на недостъпна, обаче на човека му е писнало. Най-добре малко си "почини" от любов и следващия път не си играй със сърцата на хората. :wink:

AFT
09-30-2007, 11:41
predi 2 meseca se zapoznah na 1 lager s 1 mom4e.dvamata s nego si prekarvahme strahotno i posle stanahme gadjeta za mn malko vreme za6toto az go otblysbah poneje ne znaeh kakvo to4no izpitvam kym nego.toi se opita da se syberem pak no az pak go otblusnah poradi sy6tata pri4ina.sega na sym go vijdala i 4uvala ot togava tyi kato toi e ot dr grad.no mi lipsva. predi sedmica razbrah 4e ima nova priqtelka i tova mn me obyrka.ne znaeh 4e iskam da sym s nego dokato ne go zagubih zavinagi.prosto spodelqm s vas tyi kato mi e stra6no gadno sega.ako imate idei kak da preodoleq tova plsssss kajete
Абе, момиче, кой ще знае дали го харесваш, ако ти не знаеш!? Според мен дори и сега не го харесваш, просто страдаш от синдрома - "не го ща ама да е мой". В сисъл, явно просто ти харесва да те обгръща с внимание и ти да се правиш на недостъпна, обаче на човека му е писнало. Най-добре малко си "почини" от любов и следващия път не си играй със сърцата на хората. :wink:


Съгласна съм, много даже.
Не ти липсва момчето, а вниманието, което ти е обръщало. Остави го намира.

Presley
09-30-2007, 11:42
Еми така става!Като иэпуснеш момента и после съжаляваш..Гледай эа напред навреме да осъэнаваш какво искаш.Пък и според мен ти не искаш да си с него,а просто те е яд,че момчето ,което е умирало эа теб сега е с друга.Типично е эа много момичета,нармално..!Просто престани да се ровиш в живота му и да мислиш само эа това.Не стой пред компютъра,пускайки отчаяни теми в раэни форуми,ами иэлеэ навън.Иэлиэай с приятембли,эабавлявай се и си намери някое ново момче. :smt025

RaLkb
09-30-2007, 13:40
emi kato neznaesh kakvo iskash taka shte e no spored men i da beshe prodaljila da si s nego vryzkata vi pak nqmashe da prosashtestvuva po prostata prichina che ste ot razlichni gradove...nqma smisal da si blyskash glavata poveche :-D :-D :-D

FreeSpirit
09-30-2007, 13:57
Намери си пекано момче от твоя град и го забрави;)

anji92
09-30-2007, 16:16
Случвало ми се е. Уж не харесвах едно мом4е ,а като го видех и ми се подкосяваха краката . казах му какво 4увствам кам него ,опитах ме да сме заедно ,но несе полу4и,затова пак станахме добри приятели и се разбираме 4удесно. \:D/

sasha_90
09-30-2007, 16:22
Забрави какво е било.То е част от миналото,живей сега!

HePeAJIeH
09-30-2007, 17:32
Определено нз какво искаш-всички момичета сте такива

Carly
09-30-2007, 19:17
Определено нз какво искаш-всички момичета сте такива
=D>