PDA

View Full Version : Как бихте свалили едно момче?



danakis
09-29-2007, 11:07
Momi4eta ako se vpe4atlite ot edno mom4e, haresa vi kakvo bihte napravili za da vi obrane vnimanie i kak bihte go svalili?

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

tita
09-29-2007, 11:09
az bih.. ami 6te ida pri nego 6te mu kaja nai lubezno Zdr... blq blq blq i sled tova 6te vidq dali toi ima nqkakf interes kym men i..6te mu iskam skype... i taka :)

Mariel
09-29-2007, 11:09
Разгледай малко из форума , има много такива теми :!:

stealthyGirl
09-29-2007, 11:24
ами обикновенно казвам: " Ооо.. ела тука котъо да та разциливааааааааам!" :smt005 Ама преди т'ва винаги гледам като гръмнал бойлер!

П.П. Интересно що с тая тактика не ми върви в любовта :?
П.П.1 :-D :-D :-D

Mariel
09-29-2007, 11:27
ами обикновенно казвам: " Ооо.. ела тука котъо да та разциливааааааааам!" :smt005 Ама преди т'ва винаги гледам като гръмнал бойлер!

П.П. Интересно що с тая тактика не ми върви в любовта :?
П.П.1 :-D :-D :-DКефиш ме \:D/

kael
09-29-2007, 11:29
в над 20 теми тухлата четворка печели първото място на любителкият вот като най добро средство за сваляне на момичета, сигурен съм че действа посъщия начин и на момчета

flowerlina
09-29-2007, 11:55
Има 5789365241458478 такива теми

oziato
09-29-2007, 16:40
nie mom4etata ponqkoga imame nuzda da ni se pokaze qsno

ouT-oF(coNtr0L)
09-29-2007, 16:50
В момента си харесвам едно момче бях си го набелязала в даскало :-D Намерих му скайп след, което си писахме запознахме се .. Кани ме вече трети път у тях на купон и така :wink:

deathproof
09-29-2007, 17:33
Ми....гледам да завържа разговор и да спорим за нещо. Когато хората спорят се разгорещяват и всякакво притеснение отпада. Е, разбира се трябва да е в рамките на приятелско обсъждане, а не да се стига до обиди и т.н. :)

AFT
09-29-2007, 17:48
Ми....гледам да завържа разговор и да спорим за нещо. Когато хората спорят се разгорещяват и всякакво притеснение отпада. Е, разбира се трябва да е в рамките на приятелско обсъждане, а не да се стига до обиди и т.н. :)

Попринцип не трябва въобще да се включват обиди и т.н. в споровете ни. :wink: Но иначе и аз винаги споря ... но май не го правя нарочно - просто понякога съм заядлива. 8-[

cute_mimi
09-29-2007, 17:51
Отиваш при него нали и се запознавате. Ако ти се усмихне го питаш дали има гадже ако ти отговори не и не е вече уфейкал му казваш вече имаш и го целуваш. От тука има 2 случая- да ти каже че си грозна и дебела и да те изостави или да заживеете щастливо до век и веков :-D :-D

SuNsEt
09-29-2007, 19:04
нямам никаква тактика,просто съм такава каквато съм!Ако ме хареса супер,ако не...майната му :-D :lol:

KiLLeR_InSTiNkT
09-29-2007, 21:53
Ще го сваля на земята с един юмрук :lol:
Подкрепям мнението на SuNsEt

Blab
09-29-2007, 22:01
Да, имало е стотици, да не кажа хиляди, такива теми и ще продължава да има...по простата причина, че мъжете и жените(в случая - момчетата и момичетата) не говорят на един език, не мислят по един и същи начин...
Как бих свалила? - Не бих.Аз съм старомодна и държа мъжът да направи първата крачка, следващите са за мен...

ПП:Знаете ли, гледайте "Охранители" и "Летене" в Малък градски театър "Зад канала", но най-вече "Охранители"...показва доста добре( и интересно) женския и мъжкия свят...

FreeSpirit
09-30-2007, 14:07
нямам никаква тактика,просто съм такава каквато съм!Ако ме хареса супер,ако не...майната му :-D :lol:

+1

suantito
09-30-2007, 14:15
Да, имало е стотици, да не кажа хиляди, такива теми и ще продължава да има...по простата причина, че мъжете и жените(в случая - момчетата и момичетата) не говорят на един език, не мислят по един и същи начин...
Как бих свалила? - Не бих.Аз съм старомодна и държа мъжът да направи първата крачка, следващите са за мен...

ПП:Знаете ли, гледайте "Охранители" и "Летене" в Малък градски театър "Зад канала", но най-вече "Охранители"...показва доста добре( и интересно) женския и мъжкия свят...
Както си си старомодна, така може и да си остане стара мома :lol:

lilit_666
09-30-2007, 14:23
Да, имало е стотици, да не кажа хиляди, такива теми и ще продължава да има...по простата причина, че мъжете и жените(в случая - момчетата и момичетата) не говорят на един език, не мислят по един и същи начин...
Как бих свалила? - Не бих.Аз съм старомодна и държа мъжът да направи първата крачка, следващите са за мен...

ПП:Знаете ли, гледайте "Охранители" и "Летене" в Малък градски театър "Зад канала", но най-вече "Охранители"...показва доста добре( и интересно) женския и мъжкия свят...
Ами и аз така,но все пак зависи и от характера на момчето
ПП
момченца,когата харесвате някое момиче,постарайте се тя да разбере,че не Ви е безразлична(или поне като приятелка,а от там нещата сами ще си тръгнат)