PDA

View Full Version : Вена на пениса!



stoqn____
09-29-2007, 12:39
Така , забелязвам вена на пениса си.Преминава по цялата дължина и стига до главата,където има нещо като подутина.Реалната анатомия на пениса е такава,че реално има вена отгоре и се нарича Superficial Penile Vein.Мисля,че може да е запушена по няколко причини.Първо когато съм легнал с ерекция я няма , появява се само като съм прав и разликата е доста голяма.Имам варикоцеле от лявата страна , точно откъдето идва вената , а то също се проявява само когато съм прав.Следователно може да има връзка с целия spermatic cord.Ако виждаш ясно вената си отгоре и имаш лека подутина там където свършва това е Penile Thrombosis(тромбоза на горната вена) , която трябва или да не се вижда или да се вижда леко.Лекува се с антибиотици и аспирин.Но идеята ми е друга , ако има поне някой малко компетентен в този форум нека да каже възможна ли е връзка между тромбоза на superficial vein и варикоцеле?

stoqn____
09-29-2007, 12:43
А да , и ако съм легнал и натисна вената си отгоре , т.е. да я запуша ръчно , придобива идентична форма с тази когато съм прав.

Levane
09-29-2007, 12:43
Според мен отиди на лекър не виждам тук с какво можем да ти помогнем .. :?

EmO_KiD_;(
09-29-2007, 13:40
аъ? 8-[ 8-[

UL
09-29-2007, 13:42
И аз нищо не разбрах :lol: Обаче и аз имам някаква вена, не стига до главичката и не ми пречи не знам.

swords1010
09-29-2007, 14:08
Не мисля, че е запушена, защото щеше да разбереш определено, но ако нещо те притеснява, отиди на лекар. Не мисля, че може да има нещо общо между варикоцеле и запушена горна вена. За тези, на които не им стана ясно:
варикоцеле е разширени вени на тестисите. Та момчето пита, дали може да има връзка между варикоцеле и запушена вена (за която ме съмнява, че е така) :wink:

GregoryHouse
09-29-2007, 14:11
Става ли ти? Става ти...ай ползвай си го със здраве... :-D

glezan4e
09-29-2007, 14:17
kolko dobre si informiran.. nie ne sem lekari ni6to pove4e ne mojem da kajem.... idi pri 4i4o Doktor ;)

Sisilota
09-29-2007, 17:54
Лекарр... ЛЕкар... :!:

swords1010
09-29-2007, 18:22
Стига с този лекар де !!! Защо му е лекар ??? Ако вената беше запушена, щеше да има един куп проблеми, не само да се скрива, когато е легнал! Защо му е лекар, след като няма проблеми? :wink:

Triumpha
09-29-2007, 18:27
Стига с този лекар де !!! Защо му е лекар ??? Ако вената беше запушена, щеше да има един куп проблеми, не само да се скрива, когато е легнал! Защо му е лекар, след като няма проблеми? :wink:

Ти сам каза , че ако нещо го притеснява да отиде на лекар . И аз съм на мнение , че е по-добре и за най-малките неща да се ходи на чичо доктор , отколкото да се притеснява ! [-X

swords1010
09-29-2007, 18:31
Стига с този лекар де !!! Защо му е лекар ??? Ако вената беше запушена, щеше да има един куп проблеми, не само да се скрива, когато е легнал! Защо му е лекар, след като няма проблеми? :wink:

Ти сам каза , че ако нещо го притеснява да отиде на лекар . И аз съм на мнение , че е по-добре и за най-малките неща да се ходи на чичо доктор , отколкото да се притеснява ! [-X
Май не съм се изразил правилно, под "нещо те притеснява", имах предвид, нещо наистина основателно или ако вената създаде проблеми (болки, отток, посиняване и т.н.), да потърси лекар. Не виждам какъв проблем е, да се скрива, когато си легнал (най-вероятно поради опъване на кожата). :wink:

DINGO
03-13-2010, 08:06
I az imam veni koito mnogo si li4at i izpakvat i neznam dali e normalno.moga da pratq i snimka da stane qsno za kakvo govorq

ShtrudeL
07-29-2011, 10:01
2007