PDA

View Full Version : Проблем с iPod



HopeLesss
09-29-2007, 15:12
Наскоро си взех iPod shuffle, но изпитвам големи проблеми с качването на музика. Ясно, че това става с iTunes, но понеже си качвах от компютъра на майка ми, а сега исках да си кача от моя, проблемите станаха двойни. Явно не може да се качват песни от два компютъра, защото ми изписа, че моя iPod е регистриран на друго място. Дадох Synch and Erase, за да се синхронизира на моя компютър, но накрая стана така, че не мога да кача и една песен. Като го закача за USB-то ми изписва:

iTunes has detected an iPod that appears to be corrupted. You may need to restore this iPod before it can be used with iTunes. You may also try to disconnect and reconnect the iPod.

Изключвах, включвах и нищо... Опитах се да дам restore, но ми дава друга грешка:

The iPod could not be restored. An unknown error occured (1418)...

Някой може ли да ми помогне, или да звъня в сервиза. Няма и 3 седмици, откакто си го взех... :smt009

Liz
09-29-2007, 20:35
Хмм трябва да си изтриеш всички песни от Айпод-а ти и на но ново да ги сложиш - restore. Ма нз при твоя дали е същото като при моя.. И аз отначалото имах проблеми..

Presley
09-29-2007, 21:07
Преди време бях пуснала тема эа айподите на Ейпъл и помня,че ти беше доста активна.Вэех си го и сега много съжалявам.И аэ иэпитвам големи трудности,въпреки че каэчвам само от един..не мога да ти помогна,ама поне и аэ да се оплача :-D Бтв моя е син :-D

koli_nikoli
09-29-2007, 21:34
ем и аз имам айпод и в на4алото имах проблеми но свикнах, ве4е знам как да ба4кам с него но да ти кажа не мога да ти помогна за тфоя проблем никога не ми се е слу4вало

Iowa
09-30-2007, 05:48
Първо изтрий всички песни от iTunes.
После си свали iPod Access.
(това е програмка която ти кача всичките песни от iPodа на компа).
И след това включи iPoda с тази програма.

би трябвало да се получи (:
аз като пътувам по този начин си качвам музика от други компютри..

HopeLesss
09-30-2007, 06:54
На iPod-а няма песни... Нали не успях да кача нищо. Проблема е, че нещо съм прецакала софтуера. Ще пробвам с другата програмка... дано да стане.

Iowa
09-30-2007, 07:13
0.о
как така си му прецакала софтуера 0.о

тва стаа доста трудно..
lol
пробва ли да го рестартнеш?
о.0


не знам .. =s
обърках се

HopeLesss
09-30-2007, 07:39
Ми моя няма рестарт... Мисля, че го прецаках, защото вчера си преинсталирах windows-a и имаше DILYANA`S IPOD и аз му дадох да го форматира, заедно с C:, защото ми правеше разни проблеми и мислех, че е от това. Сега не може да ми разпознае iPOd-a и казва, че е нелегален... Голяма съм овца. Къде пипам и аз... :smt089

Iowa
09-30-2007, 19:08
нямаш рестарт ли 0.о
не става ли с меню и селект
да де твоя е шафъл,може и да не става..


ами знам ли..
нямаш ли гаранция
върни го те ще ти го оправят 8-[

love_only_one_boy
09-30-2007, 19:38
Apple sucks... :roll:
:smt012 Не е вярно!! :-D Ааа по темата нз може би в сервиз ще ти помогнат :wink:

sladko_teenche_v
10-01-2007, 19:27
Аз съм със НАНО но по добре провери във сайта