PDA

View Full Version : Кажете ми...



denicee
09-29-2007, 14:26
preda vreme haresvah edno mom4e koeto e s 3 godini po-golqmo ot men haresvah go 7 godini i sprqh da go vijdam i toi e govoril gluposti za men i go zabravih no naposledak go vijdam seki den i toi kato e porasnal mai se 4uvstva vinoven za tova koeto e govoril za men za6toto me gleda mili4ko i mislq 4e pak zapo4vam da go haresvam daite saveti kakvo da pravq da go zabravq li ili i az nz kajete pls :( :cry:


Модерирано от ramaiana.
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

GregoryHouse
09-29-2007, 14:27
Щом е говорил глупости за теб...мисля че вече знаеш какво мисли за теб...реши си сама искаш ли да си с такъв кретен...

denicee
09-29-2007, 14:29
da govoril e no predi 2-3 godini i nz moje da si e promenil mnenieto i da e porasnal :(

GregoryHouse
09-29-2007, 14:33
Възможно ама ще разбереш по трудния начин не казвам да не пробваш само те предупреждавам за един вероятен сценарий...Иначе може пък и да се е променил а може и да не е ;)

yuyuto
09-29-2007, 14:46
preda vreme haresvah edno mom4e koeto e s 3 godini po-golqmo ot men haresvah go 7 godini i sprqh da go vijdam i toi e govoril gluposti za men i go zabravih no naposledak go vijdam seki den i toi kato e porasnal mai se 4uvstva vinoven za tova koeto e govoril za men za6toto me gleda mili4ko i mislq 4e pak zapo4vam da go haresvam daite saveti kakvo da pravq da go zabravq li ili i az nz kajete pls :( :cry:


Модерирано от ramaiana.
Заглавието трябва да е написано на кирилица!
Но ти само по погледа му ли съдиш, че съжелява за казаното? Ми ако ти се струва, че те гледа мило, а всъщност не е така? Не можеш да си сигурна... А и вълкът козината си мини, но не и нрава... Едва ли ще престане да те обижда... Но единствения начин да разбереш е да провериш... Пробвай, но според мен няма да получиш нещо повече от още обиди... Успех! \:D/

Radeto_
09-29-2007, 15:38
Няма смисъл да се занимаваш с него - минавай на следващия вариант - намери си някой който да ти сваля звезди, а не такъв който да ти говори зад гърба.

tItEufFf
09-29-2007, 16:08
da govoril e no predi 2-3 godini i nz moje da si e promenil mnenieto i da e porasnal :(

Едва ли си е променил мнението...Може би просто чуства вина...Аз поне така разсъждавам. По-добре не се занимавай с него :!:

sentient_
09-29-2007, 16:18
Ot tova koeto pro4etox mislq 4e iska6 da probva6 s nego, za6toto si go haresvala se pak 7god i prosto 6te te e qd ako ne e s teb sega, kogato ste porasnali... Ne6to kato fiks ideq :-k .
Zabraviiii [-(

MiMcHeToOo
09-29-2007, 16:30
Според мене пък всеки човек може да се промени.. Ако найстина все още го харесваш и искаш да пробвате пак добре, но според мен преди да направиш крачката със събирането трябва да го опознаеш.. Както казваш той се е променил - нов човек е ;)

AFT
09-29-2007, 18:08
Не се занимавай с него.

koalka
09-29-2007, 19:32
По-добре не започвай пак, достатъчно време си го харесвала.

desi_bonbona
09-29-2007, 19:36
moje da se laje6 za dobronamereniq mu pogled. no sama si re6i, vse pak koito ne riskuva ne pe4eli ;))

Presley
09-29-2007, 19:40
Щом е говорил глупости за теб...мисля че вече знаеш какво мисли за теб...реши си сама искаш ли да си с такъв кретен...
Нямам кво да добавя