PDA

View Full Version : Програмка за колажи



An4eSsS__
09-29-2007, 15:58
хора кажете коя е тази програмка каде прави ето такива колажи
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/53/13004_914.JPG
Мн искам да си направя такав колааж :(
ако ми кажете ще съм ши мнооооооого благодарна O:)

shivacheva
09-29-2007, 15:58
Определено Photoshop... :wink:

An4eSsS__
09-29-2007, 16:01
само тяяя? :cry: :cry:

ChRiSTiaNo_07
09-29-2007, 16:02
Според мене тва ше стане и с Picasa2 :-k

An4eSsS__
09-29-2007, 16:09
ама теглих и нея ама нестава ](*,) .Например като сложа 2 снимки или 3 и им отрязва главите и немога да ги преместя за да им се виждат ](*,)

ramaiana
09-29-2007, 17:15
За мен фаворит е wondershare Photo Collage Studio.
Wondershare Photo Collage Studio е пълнофункционален продукт за създаване на колажи от вашите снимки. Освен това може да си направите обложки за CD и DVD, тапети за работната площ, графики за сайт. Програмата разполага с много шаблони, маски, рамки, което ви позволява да работите бързо и без усилия.


Мастер Коллажей 1.8
Удобна програма за създаване на оригинални колажи, състоящи се от фон и няколко фотографии. колажите се правят бързо и лесно - избирате фоново изображение, след това вмъквате няколко свои снимки и експериментирате с различни ефекти. Може да добавяте надписи и украси. Колажът може да се гледа на цял екран, да се съхрани и отпечата.



CollageMaker 2.05
Искате ли да покажете снимките си по един оригинален начин? Направете колажи с тях и ги отпечатайте на фотохартия. За фон може да използвате голяма снимка, ефектна текстура или просто да има преливане от едни цвят към друг. Снимките може да са в рамки, да приложите маски или различни ефекти (сепия, черно бяло, преобладаващ цвят). Накрая добавяте и ефектен текст.


Photo Collage 1.50
Софтуер, с който изработвате колажи от снимки, които можете да отпечатате, да ги поставите като тапет за работната площ, обложки за CD и DVD, графики за web-страници и др.


Photoscape 3.0
Photoscape е страхотен комплект за графична обработка, който умът ми не побира как може да е безплатен. Огромен брой функции за редактиране: Frames, Resize, Rotate, Brightness, Color, Contrast, Auto Level, Auto Contrast, Whitebalance, Curves, Sepia, Negative, Sharpen, Blur, Noise Reduction, Vignetting, Bloom, Gradient, Texture, Fisheye, Clipart, Balloon, Text, Figures, Crop, Red Eye Removal, Mosaic. Изработва GIF анимации; фото колажи - комбинирайки множество снимки по зададена схема. Групово редактиране на множество снимки; преглед и браузване на изображения от дадена папка, слайдшоу; разпечатва; прави скрийншоти; преименува, конвертира в JPG; има си пипетка за подбиране на цветове




webGobbler 1.2.6
webGobbler е уникална програма, която сама създава невероятни фотоколажи. За целта безплатният инструмент си набавя множество графични изображения от различни онлайн източници или подадена от вас директория (намира си картинки в бездънни системи като Google,Yahoo, AskJeeves, Flickr, DevianArt, както и сред графиките на харда ви). webGobbler асемблира картинките в неповторими колажи с неограничени размери. Позволява ви да нанасяте различни ефекти за по-красив резултат; да определяте размерите на изображенията. Можете да съхранявате генерираните колажи като графични файлове (JPEG, BMP, PNG, TGA, TIFF, PDF, PCX, PPM, XBM...) или скрийнсейвър, уолпейпър. webGobbler умее да генерира картинени "гоблени" с ВСЯКАКВИ размери (какво ще кажете за 10000x10000); поддържа прокси; може да върви под Windows (all flavors), Linux, MacOS X и др.; разпространява се с отворен код.



Foto-Mosaik 4.1.0
Foto-Mosaik е безплатна програма, която ви позволява да създавате мозаични картини (фото колажи във вид на картинени мозайки), като за целта използвате множество свои малки изображения (картинки, снимки ) като плочки, които биват анализирани и подредени така, че да се съчетаят и съвпаднат с оригиналния модел. Можете да определяте размера на "плочките", както и по колко пъти трябва да бъде повторена всяка от тях (ако се наложи) и дори ефекта на преплитане на "накъсаната" версия с оригиналното изображение (за да се избегне прекалената абстрактност). Инструментът използва лесен за използване помощник, който ще ви упътва през целия процес.



JokeyPhoto 1.3
Инструмент, чрез който за броени минути ще създадете весели колажи от цифровите си снимки. Може да комбинирате части от тях, за да се получи нещо свежо и оригинално.

Forslor
09-29-2007, 17:45
ramaiana браво ...обаче още не си се научила каk се ползва RESIZE picture ... нали ? :-s

shivacheva
09-29-2007, 19:16
ramaiana браво ...обаче още не си се научила каk се ползва RESIZE picture ... нали ? :-s
????
:-k :-D

ramaiana
09-29-2007, 20:45
ок...ще го намаля... :-)

malkia1
09-29-2007, 21:23
Photoshop :roll:

WILD__BOY
09-29-2007, 21:28
Adobe Photoshop CS3 предлага много нови възможности за обработки на снимки
Corel Paint Shop Pro също е добра програма
но няма да стане ако не седнеш да четеш как се работи с тях.

IKisseDAGirL
09-30-2007, 07:47
За мен фаворит е wondershare Photo Collage Studio.
Wondershare Photo Collage Studio е пълнофункционален продукт за създаване на колажи от вашите снимки. Освен това може да си направите обложки за CD и DVD, тапети за работната площ, графики за сайт. Програмата разполага с много шаблони, маски, рамки, което ви позволява да работите бързо и без усилия.


Мастер Коллажей 1.8
Удобна програма за създаване на оригинални колажи, състоящи се от фон и няколко фотографии. колажите се правят бързо и лесно - избирате фоново изображение, след това вмъквате няколко свои снимки и експериментирате с различни ефекти. Може да добавяте надписи и украси. Колажът може да се гледа на цял екран, да се съхрани и отпечата.

Би ли ми казала от къде мога да си дръпна тези двете?

_PuNk`PrInCeSs_
09-30-2007, 13:34
ем потърси с икс куика или гугъла и си готова де...

Made_of_Pain
10-03-2007, 16:29
Правиш си го с шоп-а. Праскаш една фрейм бръш ( ще си намериш в нет-а) и си готова, останалото е само фантазия. :roll:

LGPz
10-03-2007, 19:16
ем потърси с икс куика или гугъла и си готова де...
Имам чувството,че само трупаш постове...

_PuNk`PrInCeSs_
10-04-2007, 08:14
радвам се, 4е се опитваш да се заяждаш

GerichkaA
12-16-2007, 14:39
Абе хора помогнете ми някак си на тая програма Wondershare Photo Collage Studio като напражя снимката и ми излиза точно в средата на снимката некакаж гаден надпис със страницата на програмта и ми разваля снимката аиде някои ако знае как се маха да ми каже моля ви сееее

Inlove baby
03-29-2008, 11:07
Абе хора помогнете ми някак си на тая програма Wondershare Photo Collage Studio като напражя снимката и ми излиза точно в средата на снимката некакаж гаден надпис със страницата на програмта и ми разваля снимката аиде някои ако знае как се маха да ми каже моля ви сееее
+1 ](*,) :cry:
Това е защото не е пълната версия :( Обаче и аз незнам от къде мога да си изтегля пълната версия :( Някой ако знае да казва :-)

inSane_baby
03-29-2008, 11:59
Абе хора помогнете ми някак си на тая програма Wondershare Photo Collage Studio като напражя снимката и ми излиза точно в средата на снимката некакаж гаден надпис със страницата на програмта и ми разваля снимката аиде някои ако знае как се маха да ми каже моля ви сееее
+1 ](*,) :cry:
Това е защото не е пълната версия :( Обаче и аз незнам от къде мога да си изтегля пълната версия :( Някой ако знае да казва :-)

Ако искаш надписа да го няма трябва да си купиш програмата

ramaiana
03-30-2008, 13:09
За мен фаворит е wondershare Photo Collage Studio.
Wondershare Photo Collage Studio е пълнофункционален продукт за създаване на колажи от вашите снимки. Освен това може да си направите обложки за CD и DVD, тапети за работната площ, графики за сайт. Програмата разполага с много шаблони, маски, рамки, което ви позволява да работите бързо и без усилия.


Мастер Коллажей 1.8
Удобна програма за създаване на оригинални колажи, състоящи се от фон и няколко фотографии. колажите се правят бързо и лесно - избирате фоново изображение, след това вмъквате няколко свои снимки и експериментирате с различни ефекти. Може да добавяте надписи и украси. Колажът може да се гледа на цял екран, да се съхрани и отпечата.

Би ли ми казала от къде мога да си дръпна тези двете?

линковете са от www.download.bg

elinceto94
01-28-2009, 16:52
mi po princip Photoshop e nai-dobroto za koeto v momenta se se6tam no ne vseki moje da raboti s nego iska 4etene iz saitove za online yroci i mn praktira za men specialno programata e super elementarna no az vse pak y4a za programist :grin: :) :-D