PDA

View Full Version : Нимфоманка - комплимент или обида ?



sexomanka
09-29-2007, 15:27
Всеки го приема по-различен начин.
Вероятно има мъже,които си мечтаят
гаджетата им да са нимфоманки...

Mariel
09-29-2007, 15:52
От една страна добре , от друга не.. :)

real-girl
09-29-2007, 15:53
Я,я,я кой се прави на интересен :-D
Ами ако се имаш за нимфоманка,браво,мойто момиче.
И пак не виждам огромен смисъл в 'остроумната' ти тема.
И все пак-нимфоманията е болестно състояние. Не е важно дали го приемаш като 'комплимент или обида',важни са фактите. Инача-момчетата обичат такива нахъсанички за секс,разбира се. Но нимфоманията не може да се употребява така безотговорно,този термин едва ли и ти самата знаеш какво означава...така чее...от това да обичаш да правиш секс често и да си нимфоманка разликата е огромна,когато се научиш каква е точно тя,пак задавай въпроси!

ramaiana
09-29-2007, 16:04
Не е хубаво,когато искат много повече от възможностите на мъжа

Mishie
09-29-2007, 16:16
Ъм...Нимфоманка не е нито едно от двете и няма нищо общо... :smt017

glezan4e
09-29-2007, 16:52
ami na men biv6iq mi kazva6e ot vreme na vreme 4e sym ninfomanka ... no nito go 4uvstvah kato ubida, nito kato kompliment..

Mishie
09-29-2007, 17:20
Ъм...Нимфоманка не е нито едно от двете и няма нищо общо... :smt017 Дам...въпрос на тългуване...
По същата логика ... "Ти си луд" или думата "Ненормалник" не биха могли да се възприемат като обида или комплимент ,но...
-Ти си луд (възторг,комплимент)
-Ти си луд (отвращение,обида)
и т.н

Всичко е въпрос на възприемане... :-D
Мдаам...определено си е въпрос на разбиране...Например на мен ако ми кажат така сто процента няма да се обидя,защото тоя дет ше ми го казва сто процента нема да знае кфи ги дрънка :smt012

palomaaa
09-29-2007, 17:26
i az sam na mnenie,4e ne e nito kompliment,nito obida

fiama
09-29-2007, 17:29
Въпрос на възприемане. На мен не са ми го казвали, за да знам, как бих го възприела, но и не държа да ми го кажат.

naMy4Ho_KoTe
09-29-2007, 18:44
Микс от комплимент и завист.

bossychick
09-29-2007, 19:02
Emi mujete go izpolzvat e taka na tu6ak i izob6to ne se zamislqt..tqh gi zaebavame ama jenkite deto si mislqt 4e kato im kajat nimfomanki e qko ne e.. kakto kaza nqkoq macka "ima razlika mejdu tva da obi4a6 sexa i da si nimfomanka" . A tfa nimfomaniqta si e mno seriozno i skapano... 4etete pove4e kids :)

inSane_baby
09-29-2007, 20:10
ami na men biv6iq mi kazva6e ot vreme na vreme 4e sym ninfomanka ... no nito go 4uvstvah kato ubida, nito kato kompliment..

dam prosty kato bazik :::

evilkaAaAa
09-29-2007, 20:53
Я,я,я кой се прави на интересен :-D
Ами ако се имаш за нимфоманка,браво,мойто момиче.
И пак не виждам огромен смисъл в 'остроумната' ти тема.
И все пак-нимфоманията е болестно състояние. Не е важно дали го приемаш като 'комплимент или обида',важни са фактите. Инача-момчетата обичат такива нахъсанички за секс,разбира се. Но нимфоманията не може да се употребява така безотговорно,този термин едва ли и ти самата знаеш какво означава...така чее...от това да обичаш да правиш секс често и да си нимфоманка разликата е огромна,когато се научиш каква е точно тя,пак задавай въпроси!

мхм дам :smt016 +1

pitan4icata
09-29-2007, 20:57
spored men nqma lo6o das i nimfomanka no da e samo s edin partnior(det sa vika samo toi da go znae..) 6toto ako si nimfomanka no gi smenq6 togava ve4e se ravnqva na kurva i si e obidno

LiveFlower
09-29-2007, 21:02
kvo ozna4ava nimfomanka i bolesta nimfomaniq po to4no ?plsss kajete?!

136179
09-29-2007, 21:56
повечето от вас маи са на моето мнение че всеки може да го използва с различен контекст или да го разбира/тълкува по различен начин (:

hungry_vampire_f
09-29-2007, 22:00
Зависи кой ми го каже. Ако е приятелят ми го приемам като комплимент :)

pepitaaa
09-29-2007, 22:04
kvo ozna4ava nimfomanka i bolesta nimfomaniq po to4no ?plsss kajete?! Болестна хетеросексуална активност при жени. Може да е проява на психична болест (мания) или на невротично развитие. Съответства на сатириазис при мъжете. :smt016

mp3f
09-29-2007, 22:23
"Нимфонака" нещо не върви да се дели на комплимент и обида според мен :?

+1

PaRty'GirL
09-29-2007, 22:34
naistina mn zavisi ot tona
no po dobre da ne si nimfomanka i da si nqma6 takova gdje 6oto to v parviq moment moje da zvu4i dosta dobre ama ... ne mislq taka

beautiful.soul
09-30-2007, 01:12
Оф кво всички се правите на интересни...
тая била нимфоманка, оная била нимфоманка..
тва че дадено момиче иска секс в големи количества, не я прави такава...
нимфоманията е болестно състояние, бе подяволите...

IaShKo
09-30-2007, 05:05
хаХаха :) Пуснете тема Жените ползват ли мъжете за Вибратори :)
Yes :P

crs
09-30-2007, 07:20
Незнам,но е хубаво да обича секс-а,но не и това да и е фикс идея...защото става тъпо :wink:

krem4et0
09-30-2007, 07:28
Тъй като все съм била "монахинята" в компанията, за мен си е чист комплимент. Ама и аз след 6-7-ми оргазъм се спирам!

special_girl_SS
09-30-2007, 07:57
spored men nqma lo6o das i nimfomanka no da e samo s edin partnior(det sa vika samo toi da go znae..) 6toto ako si nimfomanka no gi smenq6 togava ve4e se ravnqva na k***a i si e obidno

Това е болестно състояние и се определя точно от това, че момичето има непреодолимо желание за секс с различни партниори (т.е. с който и падне). Можеш да категоризираш поведението за курвенско, но това е болестно състояние. Разликата е, че тези момичета се срамуват от поведението си.

А който не знае какво значи този термин, може просто да провери в google.

Колкото до това дали е комплимент или обида (в разговорната реч), според мен е въпрос на възприятие.

hackers
09-30-2007, 08:14
Всеки го приема по-различен начин.
Вероятно има мъже,които си мечтаят
гаджетата им да са нимфоманки...


Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз
Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз
Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз
Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз
Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз Аз

ако има такова момиче от София да ми пише на лично :smt006 :smt005 :smt005

naughtyyygirl
10-01-2007, 18:02
i az sam na mnenie,4e ne e nito kompliment,nito obida
нимфоманията е болест, не е нито комплимент, нито обида

Summer_Girl_6
10-01-2007, 19:14
Приятно е да ти кажат, че си такъв ... на пръв поглед ... сигурно горките хора, които наистина имат такъв проблем се чувстват наистина неудовлетворени и незадоволени от секса, което ги прави такива и от живота ... така, че не е хубаво да се подиграва човек с тази болест, предполагам никой няма да се кефи ако наистина има сексуален партньор нимфоман...може би ще се чувства гадно заради това, че прави адски много секс, а партньора му е ненаситен и идва момент, в който си казваш: "Ама аз май не мога да го/я задоволя" и идва разочарованието от целия блясък, криещ се зад иначе похотливия етикет "нимфоман" !!!

TopTa
10-01-2007, 19:32
men sa mi go kazvali no kato na 6ega! ina4e prosto MN obi4am sexa :-D

`Death`Whore``
10-01-2007, 19:39
За мен е абсолютен комплимент.

Борат
10-01-2007, 20:14
За мен е абсолютен комплимент.
=D>

Така де, това е страхотно качество у една жена :-D

Stelcho
10-01-2007, 20:46
Всички М си викат "ИСКАМ НИМФОМАНКА" не се подлъгвайте.. жените изпитват оргазъм от секса и това им доставя голямо удоволствие.
Значи 1 нормална жена може да иска секс 2х дневно и в това няма нищо лошо. Проблема е ако е през 10-15 мин. В този случай използват нашите 8=> като вибратори. Все едно ни използват :evil: Преди няколко месеца имах гадже и 3 нимфоЗИЛИ.. можете да си представите че бях като труп. Не съм първи красавец, ама ми дойдоха в повече. Само 1 от нимфоманките искаше по 6х+ за 2-3 часа. Това си е животинска работа. Представете си 4те мацки какво ставаше ](*,) ](*,)
Едно е да се кефиш на секса, а съвсем друго е да живееш зареди него.
Нимфоманките до някъде ги съжалявам, че просто нямат ненасита, което според мен е доста лошо.

`Death`Whore``
10-01-2007, 22:04
Всички М си викат "ИСКАМ НИМФОМАНКА" не се подлъгвайте.. жените изпитват оргазъм от секса и това им доставя голямо удоволствие.
Значи 1 нормална жена може да иска секс 2х дневно и в това няма нищо лошо. Проблема е ако е през 10-15 мин. В този случай използват нашите 8=> като вибратори. Все едно ни използват :evil: Преди няколко месеца имах гадже и 3 нимфоЗИЛИ.. можете да си представите че бях като труп. Не съм първи красавец, ама ми дойдоха в повече. Само 1 от нимфоманките искаше по 6х+ за 2-3 часа. Това си е животинска работа. Представете си 4те мацки какво ставаше ](*,) ](*,)
Едно е да се кефиш на секса, а съвсем друго е да живееш зареди него.
Нимфоманките до някъде ги съжалявам, че просто нямат ненасита, което според мен е доста лошо.
1. Ти си мъжка курва.
2. Нимфоманка е жена с отношение към секса като на средностатистическия мъж.
3. Да, искала е 6 пъти за 2 часа, защото си е умирала да ти спада и после пак да го вдига. Чуваш ли се?

Peshito
10-01-2007, 22:06
Всеки го приема по-различен начин.
Вероятно има мъже,които си мечтаят
гаджетата им да са нимфоманки...

бе то не е баш така тия курове да не сме ги намерили на пътя

FelisDirus
10-02-2007, 07:56
комплимент или обида? хах - диагноза

rihannka
10-02-2007, 08:14
i moq pri tei se bazika s mene kakto sexita
i az ne sde obijdam ot tva