PDA

View Full Version : Папки?



wonder_salfetka
09-29-2007, 18:02
Здравейте, проблемът ми е следния- когато цъкна на една папка два пъти ми се отваря търсенето, не знам защо. Тоест аз мога да си ги отварям, но не и с два пъти бързо, а само с десен бутон и open.. Та, баща ми може нещо да е бърникал по настройките, докато мене ме нямаше. Е, да си имате някаква идея как мога да го оправя?

Ruthless
09-29-2007, 18:12
Ами можеш да върнеш компютъра си в състоянието, което и бил преди това да е било направено. Влизаш в Start -> Programs -> Accessories -> System Tools -> System Restore . Слагаш стикче на "Restore my computer to an earlier time" и натисни бутона "Next >". Цъкаш на деня преди, който баща ти е направил това и даваш и даваш отново "Next ->" и накрая "Finish".

ВАЖНО!!!

Когато върнеш към по ранен период почти всичко, което е било правено от тази дата до днес няма да го има.

wonder_salfetka
09-29-2007, 19:06
Благодаря ти много! :]
Сега папките си работят нормално, ако искате локвайте темата. (:

Sofito0o
09-29-2007, 20:02
Ами можеш да върнеш компютъра си в състоянието, което и бил преди това да е било направено. Влизаш в Start -> Programs -> Accessories -> System Tools -> System Restore . Слагаш стикче на "Restore my computer to an earlier time" и натисни бутона "Next >". Цъкаш на деня преди, който баща ти е направил това и даваш и даваш отново "Next ->" и накрая "Finish".

ВАЖНО!!!

Когато върнеш към по ранен период почти всичко, което е било правено от тази дата до днес няма да го има.
Ама защо не ми дава да кликна върху дните като кликна и ни6то не става плс кажете!

_PuNk`PrInCeSs_
09-30-2007, 13:38
защото те трябва да се дебело под4ертани! това са дните, в които си извършила зна4ителни софтуеерни промени