PDA

View Full Version : за бритончиту ??



Just_Be
09-29-2007, 17:59
Такам да давам накратко - бритона ми преди беше супер / на една страна е /
но отидох на фризьор ,фризьорката не схвана ко тряя ми прави на косата иииииииии... ми напраи цял бритон обаче на криво #-o
Сега искам да си върна старата прическа :cry: Но половината от бритона ми е къса :roll: :lol:
Някви съвети как по-бързо да порасне?
ае мн мерси предварително :mrgreen: :mrgreen: [-o< :lol:

gLoRiOuS_aNGeL
09-29-2007, 18:04
По принцип има стимуланти за коса!Може би те ще ти помогнат!

tainstvenata
09-29-2007, 18:07
Ами савет как да ти порасте по-бързо нямам,но мисля,че за 1 или 2 месеца най-много ще ти порасне,но все пак всяка коса е различна :)

Just_Be
09-29-2007, 18:08
Ами савет как да ти порасте по-бързо нямам,но мисля,че за 1 или 2 месеца най-много ще ти порасне,но все пак всяка коса е различна :)
:roll: :shock: 2 месеца? аз искам с 1-2 сантиметра :shock: :cry:
тя бързо расте май косата ми :lol: имаше някфа дивотия - аспирин ,хининова вода??!? :? :?

tainstvenata
09-29-2007, 18:13
Ами савет как да ти порасте по-бързо нямам,но мисля,че за 1 или 2 месеца най-много ще ти порасне,но все пак всяка коса е различна :)
:roll: :shock: 2 месеца? аз искам с 1-2 сантиметра :shock: :cry:
тя бързо расте май косата ми :lol: имаше някфа дивотия - аспирин ,хининова вода??!? :? :?

ами знам ли за това казвам .. щом расте бързо след 1/2/3 седмици ще порасне и моята бързо расте.Хитонова вода аз съм ползвала и не ми действа,но нищо не губиш да пробваш .. тя струваше някакви стотинки :wink:

Daniella_
09-29-2007, 18:53
Хитинова вода,Рициново масло и т.н

pepitaaa
09-29-2007, 21:46
Ако ти расте бързо косата до 2-3 седмици би трябвало да ти е пораснала, а относно хининовата вода...сега я използвам, ама не съм забелязала някаква разлика :)

Just_Be
09-30-2007, 07:58
:cry: ХОРА ПОМОГНЕТЕ МИ ЩЕ ИЗПАДНА В НЕРВНА КРИЗА ИСКАМ ДА СИ ВЪРНА СТАРИЯ БРИТОН И ДА МИ ПОРАСНЕ ПО-БЪРЗО КОСАТА ИЗГЛЕЖДАМ УЖАСНО!! :shock:

sunshine0107
09-30-2007, 10:05
какво да ти кажа... и аз бях така преди. подстригаха ми накриво бритона и бях като дете идиотче.. да не ти казвам обаче че три месеца след тва със зор беше пораснал със сантиметър и малко.. когато ми харесва примерно как ми седи бритона ми расте мн бързо, а за каръка като бях като идиотче ми растеше супер бавно :lol: :-D и оттогава си казах че никога няма да си права бритона на черта или там както му се вика :wink: но все пак при всеки е различно, примерно на мен ми е порасна супер бавно, но на теб може и за по-малко от месец :wink: иначе докато порасне хващай го със шнолка и тва е. нищо няма да ти помогне, аз маски и секви простотии сам ползвала за да порасне по-бързо ама нищо не ставаше :-s

UnaBletoLoVeU
09-30-2007, 12:17
Ти се жалваш за бритона, ама аз к'во трябва да направя като ме подстригаха на черта до раменете в началото на лятото ( :shock: ). Мязах на...............Само на опашки ходих..измислях си всяк'ви прически. Сега, хващаш си бритона, навиваш го спираловидно и го защипваш с 2 фибички (от онези черните) отгоре. Стои сладко, ако го направиш като хората.

Just_Be
09-30-2007, 16:28
Ти се жалваш за бритона, ама аз к'во трябва да направя като ме подстригаха на черта до раменете в началото на лятото ( :shock: ). Мязах на...............Само на опашки ходих..измислях си всяк'ви прически. Сега, хващаш си бритона, навиваш го спираловидно и го защипваш с 2 фибички (от онези черните) отгоре. Стои сладко, ако го направиш като хората.
и аз съм до рамото :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:
....................аа за това за бритона :? стои ми ужасно :( пък и е супер къс и не става :lol: :cry: ..........
аа кво стана с това за аспирина :shock: ?

Iria
09-30-2007, 17:26
с фибички назад си го прави или с диадема по някакъв начин :?

Kettty
09-30-2007, 17:33
пише се брЕтон :-D
Както и да е!?акаш да порасне и толкова!Не е края на света.Косата расте :arrow: търпение търпение и пак търпение!Ако толкова не се харесваш,сега го хващай с фиби или ддэ...

malka_sladuranka
09-30-2007, 20:11
Аз ползвам хининова вода и май има действие. За 2-3 седмици ми порасна бретона доста.(аз по него се ориентирам)Абе за месец около 5см е пораснал. :-k

divanetyyy
09-30-2007, 20:19
Еми измисли некфа фешан причесчица с него,докът ти порасне,например както ся е модерно да си го хващаш назад с фибички:)Пак и ко кат е крив-нали ся са модерни по-изкривените...мен лично мн ме кефат :wink:

Ivencety
03-23-2008, 16:36
И аз да ви споделя...просто съм без думи.Онзи ден ме подстригаха ОТВРАТИТЕЛНО.Като се прибрах вкъщи щях да се самоубия. :cry: :cry: :cry: Сега се чувствам ужасно и направо ми идва да пропадна в дън земя или пък въобще да не си покажа носа навън...дано да ми порасне косата по-бързо,щото...ако хвана тая фризъорка ще я смачкам! :booooomb: А колкото до Хининовата вода,днес я използвах за пръв път,после ще споделя дали има ефект :) :) :)

vik4etoo
03-23-2008, 16:42
Абе има хиляди такива тема за ускоряването на растежа на косата..поразрови се..из нета има сьщо гугьл за кфо е.. :smt117

Ivencety
03-23-2008, 16:55
Благодаря за съветчето :) ще потърся задължителното,щото така направо не мога да се гледам,като мина покрай огледалото и подксачам :-D