PDA

View Full Version : Не мога....



pukankata
09-29-2007, 18:16
Ходя с едно момче от 1 седмица и го обичам много,но не мога да му го кажа.Не мога да кажа "Обичам те",от тази думичка ми се повдига.В смисъл обичам на мен да ми казват,че ме обичат,но досега не съм казала нито веднъж на момче "Обичам те".Той постоянно ми повтаря,колко ме обича,как е готов да направи всичко за мен,а аз веднъж не съм му казала мила дума.И от вчерашния ни скандал,който беше точно за това,че не показвам чувствата си ми е сърдит ужасно много... :( :cry: И нз какво да правя...?Дайте някакъв савет?

kiwii
09-29-2007, 18:20
emi zemi da mu kajesh da se uspokoi :D

radito
09-29-2007, 18:22
Не е нужно да кажеш "Обичам те", за да покажеш чувствата си. Ти можеш да му кажеш обичам те, обаче да не го мислиш. Неможе току-така да заобичаш някого. Силно привличане и харесване да, ама силна обич... Но все пак наистина трябва да му говориш мили работи, повтаряй му че го харесваш страшно много, ала бала... Ако наистина го мислиш ще ти дойде отвътре :wink:

sladkish_14
09-29-2007, 18:22
Отиваш при него и казваш...миличко,зайче,бебч (както му викаш :-D )Съжалявам много,Обичкам те и :smt008 това е

fti4ka
09-29-2007, 18:25
от 1 седмица и вече се обичате??

ledenakrasota
09-29-2007, 18:26
:shock: :shock: :shock: :?: :!: :?: Не можеш :?: :!: :?: :shock: :shock: :shock: Сама си си виновна [-X Отиди при него,не му мисли и му кажи какво ти е на душата :smt019 Няма нищо срамно [-( След време можеш само да съжаляваш за тази своя глупост 8-[

pukankata
09-29-2007, 18:29
Той ме обича от много отдавна,както и аз него.Но винаги се дърпах,и не му давах шанс да ми покаже колко ме обича.А сега когато вече сме заедно,аз дори не съм му казала мило слънце или тем подобно....Камоли да му кажа че го обичам

desi_bonbona
09-29-2007, 18:32
zapo4ni parvo s ne6to po-ob6to. naprimer mu kaji, obi4am da si prekarvam vremeto s teb ili ne6to takova. az sam na mnenie, 4e za 1 sedmica vrazka ne moje6 da mu kaje6 obi4am te, osven ako ne si go obi4ala ot predi tova. ako izpita6 4uvstvata dumite sami 6te izleznat, bez da se ma4i6 na sila da mu kazva6 kakvoto i da e bilo.

AFT
09-29-2007, 18:32
Пуканке, говориш за любов, а пишеш тея глупости в подписа си. #-o Логика rUlLlZzz ...

И все пак, щом не можеш, не го прави. Явно още не си готова. А и не е нужно да му казваш, а да му го показваш. А и това, че не го наричаш с тези лигави "мило", "слънце" и не-знам-си-още-какво не значи, че не го обичаш. Да не мислиш, че всички влюбени се наричат така?!

ledenakrasota
09-29-2007, 18:33
Той ме обича от много отдавна,както и аз него.Но винаги се дърпах,и не му давах шанс да ми покаже колко ме обича.А сега когато вече сме заедно,аз дори не съм му казала мило слънце или тем подобно....Камоли да му кажа че го обичам

Сама си си виновна :!: :!: :!: Вземи се стегни :smt018 Стига си се вайкала....не мога,не мога :smt019 :smt021 Излей си душата.Докато продължаваш да киснеш тук и да казваш не мога птичката ще излети. [-(

CenCe
09-29-2007, 19:08
вярно е, че обичта трябва главно да се показва, но няма нищо лошо да кажеш обичам те, още повече като го чувстваш...лошо става само, ако го казваш без да го изпитваш..другото не е страшно :) едно обичам те може само да направи вразката ви по-силна и сигурна :smt016 успех \:D/

bungle
09-29-2007, 19:09
Ходите от 1 седмица и вече си казвате, че се обичате безумно много. Бла бла, слезте на Земята, деца..

koalka
09-29-2007, 19:13
Недей да криеш чувствата си, това е лошо-и за него, и за теб.Не е нужно да го обичаш, за да имаш чувства.Ако не изпитваш любов, не се насилвай да го казваш, никой не те кара.Още по-малко, че вие ходите от не много време, даже въобще. :wink:

AFT
09-29-2007, 19:14
Ходите от 1 седмица и вече си казвате, че се обичате безумно много. Бла бла, слезте на Земята, деца..


Поне чети преди да пишеш ...


Той ме обича от много отдавна,както и аз него.Но винаги се дърпах,и не му давах шанс да ми покаже колко ме обича.А сега когато вече сме заедно,аз дори не съм му казала мило слънце или тем подобно....Камоли да му кажа че го обичам

:::

Presley
09-29-2007, 19:15
Эвучи доста глупаво до твърдиш,че не можеш.Явно не искаш.Колкото и тъпо да эвучи.Ако найстина го обичаш и държиш на него му го кажи.Кажи му го просто ей така.НЕ мисля,че е трудно #-o

F@t@lNy_Sl@dK@
09-29-2007, 19:19
еми виж кфо...излезте...вижте се... :smt008 и му кажи многу те убичам сори за тфа дето се случи...и смятам,че шсе опрайте тъй :smt016

fti4ka
09-29-2007, 19:38
виж сега щом е такава работата.. преди и аз имах този проблем та разбирам как се чувстваш.. много е трудно знам.. но трябва да го преодолееш защото той наистина има нужда да го чуе.. той знае че го чувстваш но друго е като му го кажеш.. знам го.. изпитала съм го.. когато пак се видите просто го погледни и му кажи всичко което чувстваш.. например че никога досега не изпитвала същото към друг.. че харесваш всичко в него и т.н..

FreeSpirit
09-30-2007, 13:20
Т'ва ващо не е любов,а лигавня ;)
Кажи му че се лигави.

пазя-го-в-тайна
09-30-2007, 13:52
Пуканке, говориш за любов, а пишеш тея глупости в подписа си. #-o Логика rUlLlZzz ...

:smt005 :smt005 :smt005

RaLkb
09-30-2007, 13:55
Na men sashto mi beshe mnogo trydno da kaja na bivshiqt si priqtel che go obicham makar che naistina go chustvah...zatova mu obqsnih che ne moga tolkova lesno da go kazvam tva "obicham te" i toi est me razbra...napravi i ti sushtoto.a btw za edna sedmica nemojesh da obiknesh nqkoi tva da ti e qsno...nqma smisal da se lbjete tolkova tbpo kajete si go kogato naistina go pochustvate i dvamata a ne zashtoto nqmate kfo da si kajete v momenta i reshavate da izchepite che se obichate tova e smeshno i detinsko povedenie.

HePeAJIeH
09-30-2007, 17:51
Ами престраши се един път пък после ако ти се повдига ходи драйфай в някой храст :mrgreen: :-D