PDA

View Full Version : Има ли хора спряли цигарите?



LostDemon`
09-29-2007, 20:56
Е, интересно ми е има ли хора спряли цигарите :roll:

malkia1
09-29-2007, 21:00
da ima i otkazvaneto stava sas mnogo volia bez hap4eta [-X samo sas duvki

Selene
09-29-2007, 21:54
Пробвах няколко пъти , ама нещо не мога . Не ми се занимава да ги спирам . Не ми пречи да пуша , приятно ми е да се тровя :-D

Wrathchild
09-29-2007, 22:53
Има. Аз (:
Въпросът е, че аз никога не съм била пристрастена, макар да е имало моменти, когато съм пушила по 2 кутии на ден... но това е друга тема...
А това, че съм ги спряла не значи, че не ми идва да запаля...

UL
09-30-2007, 18:53
Пробвах няколко пъти , ама нещо не мога . Не ми се занимава да ги спирам . Не ми пречи да пуша , приятно ми е да се тровя :-DАз съм абсолютно същия :P

Пуша малко обаче. Вече ги намалих. Преди пушех по кутия на ден, сега по 6-7-8-9-10-11-12-13-14 цигари :-D :-D

Selene
09-30-2007, 19:10
Пробвах няколко пъти , ама нещо не мога . Не ми се занимава да ги спирам . Не ми пречи да пуша , приятно ми е да се тровя :-DАз съм абсолютно същия :P

Пуша малко обаче. Вече ги намалих. Преди пушех по кутия на ден, сега по 6-7-8-9-10-11-12-13-14 цигари :-D :-D

И аз горе-долу по толкова пуша . Зависи , някой ден ми се пуши много , друг ми стигат по 6-7 цигари :-D

Selene
09-30-2007, 20:38
Миии... За себе си не мога да говоря, щото съм супер закачена на шибаните цигари, и след като пуша по 2-3 кутии на денонощие няма да ми е лесно да спра...
Не смятам и да се правя на човек, който има силна воля,щото нямам.
Аз не мога да спра. Някой ден, може би...

Но.
Мога да кажа нещо по темата, което наистина е... както и да го погледнеш- впечатляващо.
Дядо ми е пушил 55 години. 55 години на Шипка и Арда, и на свит тютюн без филтър... И то по много.
И един ден, преди 6 години, дядо ми си каза "Аз няма да пуша повече." и спря. След 55 години пушене, той отведнъж си каза "Спирам." и вече 6 години не е пипал цигара.
Железно копеле е дядо ми, даа...

Уоуу :shock: . Страшна воля има тоя човек !
Майката на най-добрата ми приятелка направи така . Преди около 8 години каза , че няма да пуши повече и спря . От тогава не е пушила . Но и доста напълня де ... (сега пак си е слаба и без цигари :wink: )

NightSky
09-30-2007, 20:46
Окончателно не, но преди мачове ги спирам за по 1-2 седмици.

IdiOtKa
10-01-2007, 09:14
ммм надявам се че след 5-10 години ше се разделя стози навик ...

RoyTheReaper
10-01-2007, 12:32
А това, че съм ги спряла не значи, че не ми идва да запаля...

Това не се брои за спиране. Ако палиш имам предвид.


samo sas duvki...ще ги спреш ма куково лято.

Аз не пуша от една година. Нито дръпка. Казах си, че ми писна да живея в задимена стая, писна ми да смърдя на циганин и да усещам как силите и здравето ми си заминават. Спрях ги изведнъж и без никакви дъвки и лайна.

Все пак избягвам да казвам, че съм ги отказал, защото не се знае дали защитата ми един ден няма да се срине и няма да ги почна. Щом съм пушил съм застрашен за цял живот от подновяване на зависимостта.

junk
10-01-2007, 12:52
вуйчо ми навремето още със ставеното от леглото е палил и цигарите не са му излизали от устата докато не заспи отново.. кутии..кутии накра му казали 'цигарите или гробищата' и кфо да праи спрял ги и фас вече 15години не се е докопвал до устата му
въпроса е да ти се поставим ултиматум, или нещо, което е супер важно за теб..
воля

Kapu4ino
10-01-2007, 13:29
Опитвала съм се, но нещо не се получава. Прекалено много хора от компанията ми пушат и като видя горяща цигара... някак си не мога 8-[ . Както каза Уискас- няма да се правя на човек със силна воля...

marakuq_baby
10-01-2007, 15:38
хаха еми марк твен го е казал:няма нищо по-лесно от това да спреш цигарите-аз го правя вече цял живот! :-({|=

Lapin
10-01-2007, 16:10
Еми 1 година някаде пу6их и после ги спрях :) и разбрах 4е е по хубаво да не пушиш :wink:

lavidaloca
10-01-2007, 19:37
Лично аз не съм бил пушач и не мога да говоря въз основа на личен опит, но познавам хора, за които мога да гарантирам, че са спрели да пушат без да пият квито и да е медикаменти. Смешно или невъзможно за някои но аз така и не успях да се науча да пуша. Пушил съм адски много включително и трева, но никога в нито един миг дори не съм изпитвал нужда да пуша. Правил съм го просто от любопитство :?

bai_brother
10-02-2007, 08:27
Аз ги спрях преди 2 години.

gal4ety
10-02-2007, 23:47
да има и аз лично познавам...то и аз почнах за малко спрях пак почнах и сяпак мисля да спирам абе обаркана му работа :-D :-D

Take1nlov3
10-03-2007, 00:42
Работата тръгна от 1 момиче което ме почерпи уж да вида какво са цигарите аз пък взех че се престрастих вече годинка пуша обаче от 3 месеца почнах стабилно намаляване на ден наи много по 2-3 цигари пуша колкото да има хармония да не се карам не знам ама от както пропуших след като минат примерно 24 часа тоест 1 денонощие почвам да се изнервям та затва тъи :) аиде на всички под 18 да ги отказваме :smt016

teenkopele
10-03-2007, 05:22
Бабата на един приятел е била пушачка 30-40-50 години, там някъде :lol: , и е успяла да ги спре.

Nen0RmalniK
10-03-2007, 09:48
Да, спрях ги без проблем.

kameliqbaby
10-03-2007, 10:10
probvala sam no ne moga,po skoro ne iskam

MaRiNkA_16
10-05-2007, 18:21
sprqh gi i da bez mnogo zor vij ako nakarate nqkoi deto 20g py6i 6e ima dosta zor...

sexa_na_kompleksa
10-06-2007, 11:53
Спирах ги,почвах ги,пак ги спирах ... Абе страшна работа.За сега не пуша.Но за да ги спреш окончателно трябва да имаш силна воля.

Madness
10-06-2007, 12:57
Аз си паля от време н време....не съм пушила от месец сигурно и не ми прави впечатление...

Wrathchild
10-06-2007, 13:25
А това, че съм ги спряла не значи, че не ми идва да запаля...

Това не се брои за спиране. Ако палиш имам предвид.


samo sas duvki...ще ги спреш ма куково лято.

Аз не пуша от една година. Нито дръпка. Казах си, че ми писна да живея в задимена стая, писна ми да смърдя на циганин и да усещам как силите и здравето ми си заминават. Спрях ги изведнъж и без никакви дъвки и лайна.

Все пак избягвам да казвам, че съм ги отказал, защото не се знае дали защитата ми един ден няма да се срине и няма да ги почна. Щом съм пушил съм застрашен за цял живот от подновяване на зависимостта.Аз да казах, че паля?

ЕPu
10-06-2007, 13:41
еххееее...то аз колко пъти съм ги отказвала.. :wink: :lol:

nemesis_
10-06-2007, 16:40
Много трудно ги спрях...НО ГИ СПРЯХ :-D

dunapren
10-06-2007, 17:20
еххееее...то аз колко пъти съм ги отказвала.. :wink: :lol:
дам и аз съм така,даже в момента съм ги отказал :-D :-D :-D

ЕPu
10-06-2007, 18:05
аз миналата седмица ги бях отказала :wink:
.....докато не ме почерпиха :twisted: :wink:

Wrathchild
10-06-2007, 23:44
"Да откажеш цигарите е най-лесното нещо на света. Аз самият съм го правил около 30 пъти"
:lol:

vodolei4e_m
10-10-2007, 09:15
amiii az pu6a po redovno ot godina i 2-3 meseca (kato edin mesec nqkade psoredata gi bqh sprql)
i v momenta gi spiram kolkoto i da ne mi se iska, mnoo mi se pu6i , kefi me da pu6a ,ama mn se trovq - use6tam kak ne m istiga vazduh i drugi, a i mn pari frakvat... i taka 8 dena...
ne pu6ih mnogo i po princip i az tu otkazvam tu pu6a... no sega imam namerenie okon4atelno... dano da uspeq stiskaite palci O:)

RoSsiTo
10-11-2007, 00:17
Искам да ви се похваля, че вече от 7 месеца не съм докосвала цигара :D Почнах ги в шести клас :oops: (сега съм 11 клас) , но тогава не беше сериозно.Но с течение на времето ги увеличих доста :evil: , но един ден (без някой да ме е карал) ,просто реших и ги спрях :) Осъзнах колко отвратителни са всъщност и колко пари давам за нещо, което ми вреди :wink: Никой не ми вярваше че ще успея,защото ги спрях изведнъж :) Но ето- получи се :D На моменти ми беше трудно, защото приятелят ми пуши :? Беше ми гадно не заради това, че ми се пуши, а заради скапания навик-сутрин с кафето, вечер с компанията,когато съм нервна и т.н. За момента нямам каквото и да е желание да пуша :D Смея да кажа, че откакто ги спрях се чувствам много по-добре :D Дано никога не ги почна наново :P

jimkalin
10-11-2007, 04:03
za men cigarite sa nai - malkia problem `moga da gi spra kogato si poiskam . Ne sym pushil ot godina i cigara .. Moga da izdyrjam da ne pusha zashtoto i predi sym go pravil taka .. Ama mi e chudno kak edno momiche moje da otkaje cigarite ako gi pochne ?! slojna rabota Think .....
V nachaloto kogato pochnah da pusha zapalih pyrvata si cigara pomnq ot nervi .. i taka sledvashtata i tretata nqkoi drug den i se pochna .. i si kazvah as che shte spq da pusha kogato nqmam mnogo nervi .. ama uvi nervite se uvelichiha .. ;[ cigarite namalqha napylno pff ;[ karah se s nashte postoqnno .. s priateli ne se razbirahme .. v daskaloto mnogo ne se ponasqhme s sauchenichkite(zashtoto povecheto mi klas bqha momicheta[22] i 5 momcheta+men) i taka .. Sega se chudq da ne gi pochna pak li?!
neznam

TheKeeper
10-11-2007, 06:45
Спрях ги и нямам намерение да ги почвам пак :)

bulgarche
10-11-2007, 06:49
3-4 поредни години пушех всяко лято. Като започне учебната година, до началото на ноемрви ги спирах напълно. Мога да пуша, мога и да не пуша. Не изпитвам нужда и зависимост от цигари