PDA

View Full Version : Проблем с котка..



fti4ka
09-29-2007, 20:58
таа проблемът е следния.. майка ми довлече от некъде котка.. това добре(всъщност не е добре ма както и да е) но понеже всяка сутрин майката излизаше в ранни зори за работа и научи котката че всяка сутрин се става в 6 часа за да се гали и да се храни.. сега майка ми е почивка и не става да се занимава с котката а тя пък от своя страна си свикна с тоя сутрешен ритуал и почва да мяука ако никой не я гали и не я храни.. с баща ми сме се побъркали от това мяукане.. той прави некви нещастни опити да я превъзпита с един чехъл а аз вече си я представям как лети от терасата.. въобще тея котки могат ли да се научат на нещо?.. бати своенравните животни..

Muse_of_Madness
09-29-2007, 21:17
Луда ли е вашата котка?

За всяко вярно за вашата любимка твърдение си пишете по една точка

1. Вашата котка спи по 22 часа на ден и прекарва останалите два часа
в безспирно хранене.

2. Вашата котка държи да дреме на най-изнервящи места, като например в средата на кухненската маса, в умивалника или върху току-що изчистения от нейните косми любим ваш костюм.

3. Вашата котка е егоистична, суетна, надменна, надута, безчувствена
(пишете си по една точка за всяко от определенията).

4. Събужда ви посред нощ и отказва да спре да реве, докато не я придружите до паничката й и седите чинно до нея, докато се нахрани.
5. Унищожава прекрасните коледни украшения със злобно задоволство.

6. Саморазправя се с всяка плюшена играчка с нейния размер или с каквито и да е било други домашни предмети, които могат да бъдат възприети като нейна конкуренция.

7. Смята, че е единственият законен притежател на цялата ви собственост.
8. Открито показва презрение към вашия вкус и ви демонстрира всячески, че сте срам и позор за нея.




Ако сте събрали повече от 6 точки на този тест - не се безпокойте,
вашата котка е НОРМАЛНА.
:D :D :D

fti4ka
09-29-2007, 21:25
За кво биете животното?
Ако можеше да се храни само нямаше да мяука...
За кво изобщо сте ги взимали ? За да го биете?
Няма смисъл...

е не сме толкова зли бе.. просто трябва да се научи че не може да я галиме всеки път когато поиска..

^Sam90^
09-29-2007, 21:56
Боят му е майката - не силно и да го пребивате, просто да го потупвате, така че да разбере, че не трябва да прави това, което прави. Не си мислете, че не схваща - схваща много добре, ама се правона ударено. Пробвайте да не му обръщате внимание сутрин. Нека си мяука, вие се правете, че не го чувате и може би ще спре след няколко дни игнор.
Ако не, просто ставаш, биеш му два шамара и да мълчи.
Ето това е минуса да гледаш котка в апартамент - аз съм в къща и мойта просто я мятам през прозореца и въпросът е приключен.

Наистина преразгледайте бъдещето пребиваване на животното у вас. Не може да се нервите всички само защото на майка ти и' трябва мърдаща възглавница.

ArTanDra
09-29-2007, 22:08
Този проблем е лесен :-D Оставяйте му паничка с храна!!! И преди майка ми я беше научила така котката , ама след като му оставяхме храната от вечерта не мяукаше.. , ако не е това проблема ставаш от леглото и навиваш вестника и го удряш ЛЕКО по гъза с него.. котките се бият там и ще разбере , че не трябва да мяука рано сутрин или го взимай при себе си в леглото и му казваш да спи като му буташ "задните части" към леглото :-D То ще си разбере , че по това време се спи и ще се пренастрои режима ;) Може и проблема да е друг .. ако е разгонено тежко ви (нз колко е голямо котето и какъв пол е) знам само , че женските мяукат много , а мъжките препикават якоооо :-D

ZaHaRcHe
09-29-2007, 23:22
ем тя е свикнала на внимание и ся кат не и обръщате и тя се ядосва и си иска своето както еи и един човек като свикне с нещо трудно се приспособява по друг начин....

vra4ka
09-29-2007, 23:25
Просто започвате да я храните вечер. Така няма да ви притеснява ;-)

sherry
09-30-2007, 08:02
Отиваш при нея, галиш я, даваш и малко за ядене и пак лягаш. Домашните любимци не са роботи, нормално е да искат контакт със стопаните си...

find_m3
09-30-2007, 10:03
Просто започвате да я храните вечер. Така няма да ви притеснява ;-)

уу никой не се беше сетил за тва...,ама я кажи тебе като те нахранят вчер на другия ден не си ли гладен ](*,)

по темата.и ние имаме котърак.нашия не излиза навън и въпреки ,че вече е доста голям не препикава (да чукна на дърво) може би ,защото не е имал контакт с женски

и ние ставаме в 6:30 да го храним ....майка ми тогава тръгва за работа :lol: познато ,а?ии той понеже спи при мене почва да маука чак като чуе ,че майка ми се разтропа (ако се случи по рано и не ми дава мира ставам и го правам два пъти :wink: )и тя си знае,идва взима го и му дава да яде след ,което един шут и на балкона :P

WarHaMsTeR
09-30-2007, 10:25
Деба му майката, фащаш го и с всичка сила го удряш в паркета да му се ебе майката от всекаде па нека мяука! :evil:

Jamalska
09-30-2007, 10:25
Луда ли е вашата котка?

За всяко вярно за вашата любимка твърдение си пишете по една точка

1. Вашата котка спи по 22 часа на ден и прекарва останалите два часа
в безспирно хранене.

2. Вашата котка държи да дреме на най-изнервящи места, като например в средата на кухненската маса, в умивалника или върху току-що изчистения от нейните косми любим ваш костюм.

3. Вашата котка е егоистична, суетна, надменна, надута, безчувствена
(пишете си по една точка за всяко от определенията).

4. Събужда ви посред нощ и отказва да спре да реве, докато не я придружите до паничката й и седите чинно до нея, докато се нахрани.
5. Унищожава прекрасните коледни украшения със злобно задоволство.

6. Саморазправя се с всяка плюшена играчка с нейния размер или с каквито и да е било други домашни предмети, които могат да бъдат възприети като нейна конкуренция.

7. Смята, че е единственият законен притежател на цялата ви собственост.
8. Открито показва презрение към вашия вкус и ви демонстрира всячески, че сте срам и позор за нея.




Ако сте събрали повече от 6 точки на този тест - не се безпокойте,
вашата котка е НОРМАЛНА.
:D :D :D
3 точки получи мойта :)

find_m3
09-30-2007, 10:31
Деба му майката, фащаш го и с всичка сила го удряш в паркета да му се ебе майката от всекаде па нека мяука! :evil:

ти си кретен бе момче ,ходи да се лекуваш

find_m3
09-30-2007, 10:35
Луда ли е вашата котка?

За всяко вярно за вашата любимка твърдение си пишете по една точка

1. Вашата котка спи по 22 часа на ден и прекарва останалите два часа
в безспирно хранене.

2. Вашата котка държи да дреме на най-изнервящи места, като например в средата на кухненската маса, в умивалника или върху току-що изчистения от нейните косми любим ваш костюм.

3. Вашата котка е егоистична, суетна, надменна, надута, безчувствена
(пишете си по една точка за всяко от определенията).

4. Събужда ви посред нощ и отказва да спре да реве, докато не я придружите до паничката й и седите чинно до нея, докато се нахрани.
5. Унищожава прекрасните коледни украшения със злобно задоволство.

6. Саморазправя се с всяка плюшена играчка с нейния размер или с каквито и да е било други домашни предмети, които могат да бъдат възприети като нейна конкуренция.

7. Смята, че е единственият законен притежател на цялата ви собственост.
8. Открито показва презрение към вашия вкус и ви демонстрира всячески, че сте срам и позор за нея.




Ако сте събрали повече от 6 точки на този тест - не се безпокойте,
вашата котка е НОРМАЛНА.
:D :D :D
3 точки получи мойта :)

да тва е глупост трудно може да се каже ,че мойта има 2 точки ,за това ,че спи върху дрехите и ги праи в косми ,ама това става само с на баща ми дрехите ,щото той си ги слага баш там дет той спи и си е виновен сам и другата точка е от това ,че не спира да мяуче докато я нахраня....еми ,както казах ,ако го тресна няколко пъти спира :roll:

sweety_blondy
09-30-2007, 21:59
хаха и аз имам котка и ми е помагала единствено кгоато ме боли корема , слагам я от горе и незнам по какъв начин ама ми минава :) мойта котка е на 9 котешки години и е вече мн дърта.. чакам я да умре :twisted: за да си вземем нова по мекичка , защото майка не иска 2 наведнъж ( преди имахме и стана ужас вкъщи ) :mrgreen: