PDA

View Full Version : няква поза??



nata6ka
09-29-2007, 20:33
ще ми кажете ли някоя поза която забавя изхварлянето (ако мога така да се изразя :oops: ) ако може да я и обясните ако няква по-сложна .че с моя приятел нещо имаме проблем.мерси много :P

ramaiana
09-29-2007, 20:34
"лъжичка" :-k

CuteBaby
09-29-2007, 22:10
Мм за поза незнам не съм момче,а и с приятеля ми нямаме такъв проблем :-k Пробвайте като усети приятеля ти че ще свършва да си го изкара и да спрете за 1-2 мин. да поотмине момента на голямата му възбуда,ако мога да се изразя такаи после да си продължите и по-късно да свърши .. дано си ме разбрала :) Незнам дали ще помогне,но може да опитате ;)

Wrathchild
09-29-2007, 22:20
Всъщност има и друг вариант...
Хващате една книжка с кама сутра или преравяте някой сайт...
Набелязвате си няколко пози и ги сменяте. Между другото честата смяна на позите наистина забавя еякулацията...
Или пък го правите 1 път на 2 на 3, а вторият път вече е за по-дълго (:

paranoia
09-30-2007, 00:05
Всъщност има и друг вариант...
Хващате една книжка с кама сутра или преравяте някой сайт...
Набелязвате си няколко пози и ги сменяте. Между другото честата смяна на позите наистина забавя еякулацията...
Или пък го правите 1 път на 2 на 3, а вторият път вече е за по-дълго (:
taka e ,taka e kopele,taka e

krem4et0
09-30-2007, 07:45
Всъщност има и друг вариант...
Хващате една книжка с кама сутра или преравяте някой сайт...
Набелязвате си няколко пози и ги сменяте. Между другото честата смяна на позите наистина забавя еякулацията...
Или пък го правите 1 път на 2 на 3, а вторият път вече е за по-дълго (:
Да, ама ако пробват нова поза той ще свърши по-бързо. ти си го познаваш и си знаеш. Повечето мъже казват, че при жената отгоре се възбуждат по-малко. При моя мъж на 3-4-то движение пищи да се махам, че не можел да се сдържа. Правете по-често секс или пък повтаряйте. Защо трябва да спира, да му мине възбудата.........аз не обичам така да прави гаджето ми. Чувствам се гадно. Като му е дошло да свърши-да си свърши. Ако не ми стига след 5 мин действаме пак. Много е кофти да ти секнат оргазма!

hackers
09-30-2007, 08:20
"лъжичка" :-k

мнене не тази също не забавя изхвърлянето :-k май просто няма поза това зависи от човека аз лично мога да се концентрирам да не свърша

iveto89
09-30-2007, 09:46
v kamasutrabg.hit.bg ima dosta pozi i obqsneniq za tehniq efekt..taka 4e pogledni tam i 6te razbere6 otgovorut na problema ti.uspeh

nata6ka
09-30-2007, 14:55
mersi mnogo az go tarsih toq sait ama ne pomnqh kak se kazva6e to4no i nekvi takiva filmi .mersi mnogo

Fallen Leaf
09-30-2007, 14:58
Момичето отгоре + по-бавен секс.
Works for me. :roll:

krem4et0
09-30-2007, 15:00
mersi mnogo az go tarsih toq sait ama ne pomnqh kak se kazva6e to4no i nekvi takiva filmi .mersi mnogo
Заключвам тогава!