PDA

View Full Version : Обеэцветители эа коса



Kettty
09-29-2007, 20:58
Эдравейте.Днес гледах едни бои эа коса и случайно попаднах на някакъв продукт,наречен обеэцветител эа коса :D !Беше в хартиени пакетчета.Аэ имам кестенява коса с руси кичури,но много искам да я пойэсветля.Иска ми се да е руса,но в никакъв случай някакво ярко русо,а по-скоро тъмно,медно русо.Та се чудя теэи обеэцветители много ли са вредни :?: И дали ще стане :?: Отэад пишеше ,че ако искаш например 2 тона по-сметло се чака 15 минути. 2 тона по-светло,какво ще рече :?: Тоесто колко по-светла ще стане косата ми :?: Май доста въпросчета эададох,ама искам да энам :-D Благодаря ви эа отговорите

Deskata_90
09-29-2007, 22:01
Ми мацка как си направила кичурите с обезцветител с блондор или направо върху твоя си цвят?А за обезцветителите и аз другата седмица ще си изсветля косата но фризиорката ми каза, че са вредни все пак тва ти убива цвета на косата за да нанесеш какъвто искаш с боя.Ако косата ти е светло кестенява смятам за излизшно да го използваш.А тва за тоновете 2 тона значи ако е лестенява ше стане почти тъмно русо ама не съвсем :wink: Надявам се да съм ти бола полезна и си пази косата :wink:

Kettty
09-30-2007, 15:13
Deskata_90 благодаря!
Ами кичурите са си върху моя си цвят.АМа много искам.Може би 2-3 тона по-светло,щом 2 тона ще ми я няправят горе-долу тъмно руса.Ох ама се притеснявам да не ми се увреди много косата :(

Presley
10-02-2007, 17:40
Хора я даите повечме информация эа тея обеэцветители бе :-D

BlueAvalanche
10-02-2007, 20:42
Аз използвам обезветител " flash " нещо си, 3.60 струва в парфюмерията до нас. Прави косата почти бяла, много светло руса

magneziq
12-07-2007, 14:25
a we dali ne moje sled kato si obezcveti6 kosata taka da si hodi6 beli4ka-mene beliq cvqt mnogo me radva -kosata mi e dalga 3 santimetra pod papa i prava i ako stane bqla bi bilo qko ma nqma li da se ovredi adski mnogo ne samo ot tova 4e obiva6 cveta a i ot slanceto?

emilythestrange
12-08-2007, 05:34
абсолютно ненужни неща.
май ще има тема''как да си оправя косата''коса не ви остана от при4ески

Kpacu7o
12-08-2007, 17:34
ami shto ne probvash Palette E20 .v neq ima izrusitel shtom ne ti e rusa kosata predpolagam che nqma da se izsvetli mnogo.az polzvam ot tazi veche 2god.i sum mnogo,mnogo dovolna!!!! \:D/

tedinkata_
12-09-2007, 05:55
blondora i obezcvetitelite GORQT kosata [!] :-#