PDA

View Full Version : Спомен..от някаква любов



Незнаеща
09-30-2007, 00:52
Всичко започна от една глупава среща в чата, която по-късно можеше да прерастне в нещо голямо. Беше лято, и двамата бяха безгрижни, и двамата не знаеха какво ги очаква. Същите тези двама души бяха от съвсем различни части на света – тя беше пънкарката, изстрадала много от любовта, той беше човекът, който иначе тя не си беше и представяла, че ще хареса, спортист с хубаво лице и весел характер. Последва среща, последва втора...докосване на ръце...прегръдка....целувка. Какво по-хубаво от това за едно момиче на 15 години, отчаяно от лятото, от хората? Но дали и за него всичко беше толкова прекрасно? Предполагам. Телефонните обаждания, бележките, които и напомняха за него всяка вечер преди да заспи, обещанията му...всичко беше като хубав летен сън. Той беше всичко - голямата, истинска любов, тръпката. Но! Както всички нейни любовни истории и тази се загуби някъде по пътя..някъде между неговото породено безразличие и сълзите й...Дали заради големите надежди или заради предварителните планове, които правеха за себе си? Дали?! Знам само, че всичко приключи така изведнъж, че никой от двамата не можа и да разбере къде се изгубиха хората, които преди седмици се прегръщаха на тяхната бяла пейка под големия бук, мечтаеха заедно, посрещаха съдбата си заедно... В момента нашето момиче знае само колко го мрази, но само тя си знае защо. Тихичко посреща болката, и тайно се надява да дойде денят, в който да забрави всичко, да посрещне съдбата си и с открита душа да намери новата любов и щастието, тъй дълго отсъствало от сърцето й.
Дано някой ден написаното да ти припомни това, което имахме...и това, което изгубихме...

koalka
09-30-2007, 06:48
Защо трябва да си припомняме това, което сме изгубили?Защо трябва да си припомняме болката и миналото?Трябва да се опитаме да го забравим, а не да живеем с това и да се измъчваме....

freedom
09-30-2007, 07:23
Защо трябва да си припомняме това, което сме изгубили?Защо трябва да си припомняме болката и миналото?Трябва да се опитаме да го забравим, а не да живеем с това и да се измъчваме....
Съгласна съм... И историята междо другото е много тъжна... Личи си колко изстрадал човек я е писал... Тази е една от малкото дълги истории в сайта,които чета с удоволствие.Останалите ги чета... но просто за да разбера за какво става въпрос и да се опитам да помогна...На теб не мога да ти помогна - знам.Който,каквото и да ти казва,болката няма да изчезне просто ей така... Трябва просто да бъдеш силна... Да забравиш за болката заради самата себе си.Помисли си.. Тя те съсипва... Не заради някой друг.. заради себе си.Защото без тази болка ти ще си щастлива.. Животът ти ще е розов.ще отвориш очи за нови запознанства и нова любов... Продължавай напред! Не се отказвай! Това,че си загубила битката не значи,че си загубила войната!

Fagile
09-30-2007, 07:27
oooffff, na 15 godin golqmata lubov... :-s

slan4iceto_n
09-30-2007, 07:37
болезнените спомени са мн измъчващи, нали. мн крсива история, жалко че е толкова тъжна. моят съвет-опитай се да не живееш заради тези спомени, потърси нов човек, с който ще имаш още по-хубави

freedom
09-30-2007, 07:51
oooffff, na 15 godin golqmata lubov... :-s

Не можеш да й кажеш кога се е влюбила и кога не,нали?!?Тя сама си знае.. Няма нужда да я упрекваш.До колкото знам сайта е,за да се опитаме да помогнем на отсрещния,а не да го критикуваме. [-X :smt017

vikipf
09-30-2007, 07:55
Момичето в разказа ти ли си?

Много хубаво е написано.. Вложени са много чувства..
И да голямата любов може да се срещне както на 15, така и на 50..

Незнаеща
09-30-2007, 09:35
Аз съм, да..

mechtaq_za_teb
09-30-2007, 09:42
Аз съм, да..Не съжалявай за миналото,а бъди щастлива,защото не знаеш какво те чака в бъдещето.Аз винаги съм се възхищавала на хора,които успяват някак си да игнорират миналото и винаги съм искала да го направя.Гледай напред и то с усмивка!

vikipf
09-30-2007, 09:46
Аз съм, да..
Лошо... Понякога живота ни поднася удари, които или ни обезкуражават или ни помагат да стъпим на краката си... Любовта идва и си отива, а ние не можем да я спрем.. Щом този човек сега не е с теб, значи не е било писано... А и както го описваш мисля, че е от онези момче.. Сещаш се... А дори да беше с него дали щеше да ти е достатъчно ако си с него , но той не те обича вече... Не нали... Ще дойде време пак ще намериш някое момче... По-добро... И тогава ще си наистина щастлива.. Дотогава излизай навън, бъди с приятели... Живота си минава.. и секунда дори не може да се върне...

kael
09-30-2007, 09:47
Аз съм, да.. ако си тъжна съвет - купи си бананова мелба

Незнаеща
09-30-2007, 10:42
Аз съм, да.. ако си тъжна съвет - купи си бананова мелба
оУ мерси за съвета : )~

Wrathchild
09-30-2007, 11:03
... и си кажи 'Ми за да ме зареже... значи е гей. ПЪК!'
Върши работа :-D

kael
09-30-2007, 11:07
... и си кажи 'Ми за да ме зареже... значи е гей. ПЪК!'
Върши работа :-D :lol: :lol: :lol: :lol: \:D/

suantito
09-30-2007, 11:10
Всичк е хубаво докато не свърши...

Presley
09-30-2007, 11:36
Ами Така е.Понякога и хубавите неща,эавършват лошо.Нищо не можем да направим,освен да чакаме с времето спомените един по един да отшумяват.Не можем да имаме всичко,което искаме.Трябва да се научим и да губим...иначе историята ти е найстина гадна.Раэбирам те добре..нямам какво да те посъветвам.Мога само да ти пожелая скоро да се отърсиш от теэи спомени,эащото освен мъка,друго не ти носят.

Fagile
10-01-2007, 08:41
oooffff, na 15 godin golqmata lubov... :-s

Не можеш да й кажеш кога се е влюбила и кога не,нали?!?Тя сама си знае.. Няма нужда да я упрекваш.До колкото знам сайта е,за да се опитаме да помогнем на отсрещния,а не да го критикуваме. [-X :smt017

purvo az ne q uprekvam, i vtoro dori da e vlubena ne moge da e sig 4e tva i e golqma lubov tui kato e na 15... moge da i e no tq nqma kak da znae! iii purvo az ne sam nikakva za da kritikuvam i ti ne si nikva za da mi dava6 akul =;

sasha_90
10-01-2007, 09:17
Много хубаво е написано.Опитай да не мислиш за това какво е било,защото ще боли повече.

freedom
10-01-2007, 09:39
oooffff, na 15 godin golqmata lubov... :-s

Не можеш да й кажеш кога се е влюбила и кога не,нали?!?Тя сама си знае.. Няма нужда да я упрекваш.До колкото знам сайта е,за да се опитаме да помогнем на отсрещния,а не да го критикуваме. [-X :smt017

purvo az ne q uprekvam, i vtoro dori da e vlubena ne moge da e sig 4e tva i e golqma lubov tui kato e na 15... moge da i e no tq nqma kak da znae! iii purvo az ne sam nikakva za da kritikuvam i ti ne si nikva za da mi dava6 akul =;

Ne ti davam akul...prosto se podraznih,poneje tq strada za tazi neina lubov... A ti s nqkakva ironiq pishesh tfa tvoe mnenie...

Fagile
10-01-2007, 11:20
oooffff, na 15 godin golqmata lubov... :-s

Не можеш да й кажеш кога се е влюбила и кога не,нали?!?Тя сама си знае.. Няма нужда да я упрекваш.До колкото знам сайта е,за да се опитаме да помогнем на отсрещния,а не да го критикуваме. [-X :smt017

purvo az ne q uprekvam, i vtoro dori da e vlubena ne moge da e sig 4e tva i e golqma lubov tui kato e na 15... moge da i e no tq nqma kak da znae! iii purvo az ne sam nikakva za da kritikuvam i ti ne si nikva za da mi dava6 akul =;

Ne ti davam akul...prosto se podraznih,poneje tq strada za tazi neina lubov... A ti s nqkakva ironiq pishesh tfa tvoe mnenie...

nqma nikva ironia mila... ti misli6 li 4e na 15 si otkril golqmata lubov i givota svur6va ???? !!!!! :-s e az ne mislq tka... dori i da e TQ NQMA KAK DA RAZBRE O6TE

sLaDkA_GrEsHkA
10-01-2007, 12:16
Никога не спирай да се усмихваш, защото не знаеш кой ще се влюби в усмивката ти !!!!

kobrichka
10-01-2007, 13:55
Тъжен край на една любов,но така е в любовта идва и си отива без да ни пита.Не мога да те посаветвам нищо имам предвид от сорта"забрави го,той не е единствения и т.н",защото няма как да го забравиш толкова лесно.Вдигни високо глава и се радваи,че поне си изпитала това чувство наречено любов,била си щастлива.Не съжалявай за нищо,гледай напред,защото не знаеш какво те очаква зад ъгъла.Човек става все по-силен след всяка битка и по-готов да спечели войната.

Cherlotte
10-01-2007, 14:20
oooffff, na 15 godin golqmata lubov... :-s

Не можеш да й кажеш кога се е влюбила и кога не,нали?!?Тя сама си знае.. Няма нужда да я упрекваш.До колкото знам сайта е,за да се опитаме да помогнем на отсрещния,а не да го критикуваме. [-X :smt017

Да,може и на 15 години да се срещне "голямата" любов, но според мен не и преди това едва ли не десетки пъти да си страдал от любовта. То по тая логика излиза, че до 15 годишна 20 пъти се е влюбвала, страдала, забравяла ... а, и всеки път за по 1 седмица. Тъпо е това и след време човек наистина разбира, че изобщо не е било любов. Веднъж може да се срещне "голямата" любов дори и на 15, но десетки пъти преди това не. А и честно да ви кажа понякога дори да мислиш, че знаеш какво е любов идва някой и ти показва, че си грешал. И аз на същата възраст страдах по един човек, но сега от доста време съм с друг и мога да ти кажа, че именно това е любов - не влюбване, а любов - нещо, което се гради малко по малко и е много ценно. Така че просто приеми, че животът ти не е свършил и "истинската" ти любов е някъде там, очаква те и ще я срещнеш. :wink:

sladkish_14
10-01-2007, 14:23
Знаеш ли,точно в момента слушкам Емилия O:)

Когато всичко свърши и любовта угасне-една жестока рана остава след това.Когато всичко свърши и раната зарастне-тогава пак се връща любовта.... :wink:

Много тъжна историйка :(

Незнаеща
10-02-2007, 13:23
10x на всички за подкрепатааа.. : )

vliUbena_V_jiVota
10-02-2007, 20:05
Здравей, не си мисли, че когато любовта си отиде трябва да се отдадем на тъгата и спомените, разбира се не трябва да се правим, че нищо не се е случило, но не трябва да се отдадем само на спомените....защото живота е чудесен! Повтаряй си това и ще видиш,че наистина е така, защото нямаме нещо по-скъпо от него!!! И не мисли за ГОЛЯМАТА любов, защото както казват в едно филмче "това беще любовта на живота ти до сега"!!! Пожелавам ти бързо да се отдадеш на настоящето и на хубавите и истински неща около теб!!! :smt006 :D

romantichna^
10-02-2007, 20:40
" именно това е любов - не влюбване, а любов - нещо, което се гради малко по малко и е много ценно. Така че просто приеми, че животът ти не е свършил и "истинската" ти любов е някъде там, очаква те и ще я срещнеш. :wink:

пазя-го-в-тайна
10-02-2007, 23:41
Всичко хубаво свършва лошо!

научи се да го преодоляваш :)

gLoRiOuS_aNGeL
10-03-2007, 12:48
Защо трябва да си припомняме това, което сме изгубили?Защо трябва да си припомняме болката и миналото?Трябва да се опитаме да го забравим, а не да живеем с това и да се измъчваме.... Така е!

drfatt
10-03-2007, 12:57
Чуствах се по същия начин когато ми умря лабрадора. Лъчооооо.... :smt022

Незнаеща
10-04-2007, 17:14
Здравей, не си мисли, че когато любовта си отиде трябва да се отдадем на тъгата и спомените, разбира се не трябва да се правим, че нищо не се е случило, но не трябва да се отдадем само на спомените....защото живота е чудесен! Повтаряй си това и ще видиш,че наистина е така, защото нямаме нещо по-скъпо от него!!! И не мисли за ГОЛЯМАТА любов, защото както казват в едно филмче "това беще любовта на живота ти до сега"!!! Пожелавам ти бързо да се отдадеш на настоящето и на хубавите и истински неща около теб!!! :smt006 :D

ПОЗНАХ ТЕЕЕ!! :lol:

MayKyTy
10-04-2007, 18:30
Не знам как по ясно да се изразя от "НЯМА ТАКОВА НЕЩО КАТО ЛЮБОВ" мдам звучи гадно, ноооо - амии така де замислете се всичко започва със симпатии, които се увеличават ли увеличават, преминава в страст и после като се поуталожат нещата се превръща в уважение (което понякога пък се превъща в зависимост (щот вече до толкова си свикнал с човека до теб че не можеш да си предствиш живота без него)) Та така де ... любов - йок :mrgreen:

vliUbena_V_jiVota
10-05-2007, 08:57
Здравей, не си мисли, че когато любовта си отиде трябва да се отдадем на тъгата и спомените, разбира се не трябва да се правим, че нищо не се е случило, но не трябва да се отдадем само на спомените....защото живота е чудесен! Повтаряй си това и ще видиш,че наистина е така, защото нямаме нещо по-скъпо от него!!! И не мисли за ГОЛЯМАТА любов, защото както казват в едно филмче "това беще любовта на живота ти до сега"!!! Пожелавам ти бързо да се отдадеш на настоящето и на хубавите и истински неща около теб!!! :smt006 :D

ПОЗНАХ ТЕЕЕ!! :lol:
Ах тииии! :-D

gLoRiOuS_aNGeL
10-05-2007, 09:28
Помисли си още колко влюбвания и хубави емоции ти предстоят! Когато вярваш,всичко е възможно! Ако живееш с мисълта,че скоро ще срещнеш някой,когото ще обичаш много повече,то наистина ще се случи! Не слезвай поговорката : "Ако светът ти обърне гръб,то и ти трябва да направиш същото!"...Напротив, бори се за собственото си щастие,забрави предишните проблеми и разочарования и гледай смело напред! Пожелавам ти успех, повече прекрасни преживявания и по-малко сълзи и неприятни дни!