PDA

View Full Version : Как да преодолея страха.. ;(



FaTaLn0t0_LaDy
09-30-2007, 07:39
Преди доста време прекратих една мн силна връзка по мн гаден начин...доста трудно преодолях всичко но дори и сега не съм сигурна че съм го преодоляла...проблема е че в момента има едно момче което ми е мн симпатично и може би ще се получи нещо, но нещо отвътре ме спира и ме е страх да започна нова връзка...защото знам колко наранена бях преди...чудя се на себе си какво става с мен...до някаква степен оправдавам това ми поведение защото бях свикнала с онова момче което ме нарани супер жестоко и все още ми липсва всеки един негов жест а и съдя по себе си че не съм изобщо внимателна относно момчетата и незнам дали това се е променило...Aко можете понякакъв начин да ми помогнете да преодолея този страх, защото заради този страх в мен, оставих няколко момчета, но те не си заслужаваха както това към което имам симпатий сега....


п.с. сиг темата ще ви се стори мн тъпа но това ми е вмомента на душата и исках да ви го споделя за да получа поне някаква малка помощ! ;/

monityY
09-30-2007, 07:44
opoznai mom4eto na koeto si hvurlila oko.. sled kato razbere6 4e moje6 da mu ima6 doverie..i si sigurna v nego,nqma lo6o da se otpusne6 i da zapo4ne6 nova vruzka s 4ovek koito moje bi pove4e 6te zaslujava ot biv6iq ti!s vremeto 6te preodolee6 straha i 6te si kato nova..samo trqbva da go opoznae6,da se sbliji6 s nego.. uspeh :smt006

mechtaq_za_teb
09-30-2007, 07:47
Това е много гадно и съм го изпитвала.Само,че аз направих ужасна грешка,като се потдадох на момчето за 2-ри път и сега боли много повече от преди. :smt010 И се чудя какво ли ще стане със следващия?Дали няма да преживея пак същото?Не искам пак да се чувствам така!Но никой не може да ти каже какво ще се случи и дали пък този път няма да бъде коренно различно.Това ще го разбереш,като опиташ,но начина е да не се потдаваш на силни чувства преди да го опознаеш.Надявам се да съм помогнала и успех!

vikipf
09-30-2007, 08:11
По-добре живот с много щастие и силна болка, отколкото да живееш в страх от емоциите..

m1t3t0
09-30-2007, 08:48
За 2-3 седмици би трябвало да опознаеш почти всичко за него,щом е различен,давай

NightSky
09-30-2007, 10:57
Не се впускай веднага във връзка, опознай го добре и ако решиш, че наистина си заслужава - действай :-)

Presley
09-30-2007, 11:46
НЕ глредай в миналото.Гледай напред.Не си эаслужава ,эаради стари спомени да проваляш настоящите си шансове.Щом смяташ,че това момче си эаслужава,пробваите.Эа да преодолееш онаэи травма,трябва да пробваш с някое ново момче.Не се страхувай.?овек трябва да се научи и да губи чат-пат :-D

RaLkb
09-30-2007, 13:36
Trqbva da prodaljish napred bez da si spomnqsh kakvo ti e prichinil bivshiq ti.Shtom smqtash che tova momche si zaslujava deistvai.Vse pak nemojesh da spresh da jiveesh zaradi nqkoi kreten koito te e naranil nali...

suantito
09-30-2007, 13:45
Живей днес, защото утре може и да го няма.

GregoryHouse
09-30-2007, 13:50
За страха как да го преодолееш ще ти кажа само това - едно време адски ме беше страх от високо (говоря за панически страх беше ме страх на парапета на 2рия етаж) и знаеш ли как го преодолях? (Не опитвайте това сами :-D ) Качих се на покрива на един 8 етажен блок и стъпих на прагчето му и стоях там около 10минути...сега на небостъргач мога се кача...Всъщност само глупак не се страхува от нищо...нормално е но просто трябва да го преодолеш ако трябва и по моя начин :)

MiMcHeToOo
09-30-2007, 14:00
По-добре живот с много щастие и силна болка, отколкото да живееш в страх от емоциите..

подкрепям :!:

koalka
09-30-2007, 17:35
Според мен страха ще изчезне с времето, знам ли...Но все пак в един момент ти ще искаш да имаш връзка, да не си сама. :wink: Моя съвет е да не започваш нова връзка, ако не си забравила бившия си приятел, ако още мислиш за него.Недей, защото, няма да е добре и за двамата.

D@Rk_AnG3L
09-30-2007, 17:56
Pyrvo go opoznai razberi kakyv e i dali si zaslujava i togava re6avai kakvo da pravi6.A ako trygnete i ne6tata se razviqt dobre moje toi da ti pomogne da preodolee6 straha ti.

Kysmet!!!! :)

slun4evo
09-30-2007, 19:03
Не бива да се страхуваш да продължиш напред.Бъди силна забрави онова гадно копеле което те е наранило така.Не всяка връзка ще има такъв край.В следващата може да ти провърви.В живота много ще падаш, научи се гордо да ставаш.Мисълта ми е, щом харесваш това момче пробвай с него и дано се получи.Игнорирай от живота си лошите спомени, те винаги ще са там, но не бива да ти пречат да си с друг.Този друг може да преобърне живота ти, може да сбъдне мечтите ти.Постарай се да си силна и щом го харесваш давай.