PDA

View Full Version : Пиърс на езика



piurs_be
09-30-2007, 07:43
Здряавейте искам да ви попитам казвали са ми че е опасно да се дупчи езика а и не само езика хжащтало се хепатит и незнам.Сега ще ходя със 1 приятел да си дупчи езика и тои иска и аз да си го продупча а и аз искам и ме е страх на 13 г съм малка съм ама какфо да правя?!

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

enita
09-30-2007, 07:53
opasno e da . az si go produp4ix , no qvno ezika mi ne go prie i kogato edna lekarka mi go maxa6e mi kaza , 4e trqbva da se vnimava mnogo , za6toto edna vuzpalenie tam otiva pravo v mozuka . A i ne e samo tova naistina e qko da ima6 obeca na ezika , no 1vite 5-6 dni e yjasno . az na 2riq i 3tiq den bqx gotova da si q maxna , za6toto tolkova be6e silna bolkata , 4e 4ak mi se pla4e6e. Dryg e vyprosa 4e ne moje6 da pravi6 ni6to - govori6 sme6no pone 1 mesec , ne moje6 da qde6 -1vite3-4 dni po4ni ni6to samo sok piex , a posle samo razni meki ne6ta . ne ti dava da se celyva6 i ni6to koeto pravi6 s ezika . no ako mnogo go iska6 yspex :P

blood girl
09-30-2007, 08:08
Бая малка си за дупчене на език.По-добре иди при специалист щото иначе незнеш как ще ти го прудупчат.Аз мисля че ще боли,но ти си решаваш :roll:

real-girl
09-30-2007, 08:42
Недей пристъпва към такава сериозна крачка,без да си сигурна в специалиста,който би ти го направил и това дали ти наистина го искаш,освен това на 13 наистина си малка и не се знае как ще го приема организмът ти,не знам на какво мнение са вашите,но и те вероятно не биха били съгласни,но не това е най-важното. Замисли се дали си готова за това-едно момиче по-нагоре ти обясни как седят нещата,общо взето при всичките ми аверчета,които са си дупчили езика е било така,прави си равносметката. И колкото и да е,ти си решаваш,но може би ти си повлияна от този твой приятел,който ще си прави пиърсинг на езика,ако ти не си убедена в това,не го прави ,а и да го направиш,ти казах какво трябва да ти мине предварително през акъла и да внимаваш къде ходиш и т.н. Успех и вземи правилното решение ;)

m1t3t0
09-30-2007, 08:46
Щом не искаш или те е страх,недей,изрази си мнението,трябва да те разбере :)

Violenza
09-30-2007, 08:47
и тои иска и аз да си го продупча
И к'во като иска той? Да се дупчи, ти сама си преценяш, но си малка... след време може да съжаляваш.
П.П. и той ли е на 13? :lol:

deathproof
09-30-2007, 09:18
Процеса на самото дупчене не боли особено защото ти го обезболяват предварително и езика ти изтръпва и не чувстваш. Не е най- приятно изживяване , ама се търпи. После на мен мн бързо ми мина. Вярно си е, че няколко дни ще си на супичка и ще говориш малко странно, но и това се търпи. Колкото до инфекциите- да разбира се, че може да имаш проблем. Това, което трябва да направиш, за да се предпазиш е да отидеш при професионалист, да внимаваш дали всичко, което използва е стерилно и после да внимаваш и да си почистваш езика. И въпреки това пак няма гаранция, че няма да ти се инфектира.

Jamalska
09-30-2007, 09:22
Ъ...къф 1 месец кфи са тия щуротии:)Аз още 1вия ден си ядох твърда храна.И фъфлих не повече от седмица.даже сега говоря по-добре от преди.
Ама на 13 си малка-да:)

Spork
09-30-2007, 10:13
не ме кефи на езика....курвенско ми се струва....макар че на различни хора,различно им седи... :?

Shadow_Walker
09-30-2007, 10:38
Една приятелка си продурчи езика.Ако всичко е направено професионално няма страшно :wink: След това около седмица-две трябва да се ядат супички и пюрета като междувременно се жабуриш с някакво лекарство...не съм запознат много, но помня, че тя нещо такова правеше :)

Ама щом си на 13 - малка си, да :roll:
И всъщност ти трябва да решиш дали искаш, а не някой друг.

Swinkenhoffer
09-30-2007, 11:06
На 13 ще те пробият ли? 8-[
Самото пробиване почти не боля... в смисъл, 30 минути ме питаха дали съм сигурна, че не искам упойка и аз вече си помислих, че ще е ебати болката, ама в крайна сметка не виждам смисъл да ме ръчкат 100 пъти с игли. :lol: Пък то... нищо работа. Няколко часа след това си ядох люто, твърдо, никви проблеми... с говоренето и отделянето на лиги е малко по-сложно вече. :lol:

FelisDirus
09-30-2007, 11:06
ми.. малка си, да

аз имам пиърс, бая си болеше първите 4 дни
можех да ям чак на третия - тъпчех някакви меки храни в бузите си като хамстер... голям зор беше

не е опасно, ако отидеш при човек, който си разбира, тоест НЕ козметик, НЕ лекар, а някой пич, който си има студио и си дупчи и прави татуси

и все пак мисля, че трябва да изчакаш 2-3 години

bebito0o
09-30-2007, 12:11
ебати тука сички ли имат пирсинги мале мале...... [-( [-( [-(

Boot
09-30-2007, 17:47
имаме щото сме готини 8)

bulgarche
09-30-2007, 18:59
имаме щото сме готини 8)
Това трябваше ли да засегне нас простосмъртните, които не се дупчим насякъде (никъде)

kat4enceto
09-30-2007, 19:03
а хора за да не отварям нова тема исакм да ви питам къде мога да се продупча на ципата под езика в сф и да не е с родител?
:?:

kat4enceto
09-30-2007, 19:11
а хора за да не отварям нова тема исакм да ви питам къде мога да се продупча на ципата под езика в сф и да не е с родител?
:?: :-k

Boot
09-30-2007, 19:45
имаме щото сме готини 8)
Това трябваше ли да засегне нас простосмъртните, които не се дупчим насякъде (никъде)
ми ако се чувстваш засегнат... си се чувствай.

мацката над мен - навсякъде ;)

tedi_nice
09-30-2007, 19:48
според мен си още малка а ако толкова мн искаш наистина както пишеше в предните мнениа отиди на професионалист едно възпаление ще ти докара големи проблеми

и наистина явно ттука повечето са с пиърсинг :-D :-D :-D :-D :-D :-D ( без мен ! аз сам само с обици) :wink: