PDA

View Full Version : Кафе "Апартамент"



Synthetic
09-30-2007, 09:09
Здравейте. Трябва ми сайта на това кафе. Ако някой го знае плс да каже :)

find_m3
09-30-2007, 09:14
Здравейте. Трябва ми сайта на това кафе. Ако някой го знае плс да каже :)

ми те са 2 апартамента кажи кой

Synthetic
09-30-2007, 09:23
Ами този, който е близо до малката или голямата Insomnia не разбвах точно. Ако може дай сайт и на двата.

find_m3
09-30-2007, 09:31
еми търсих ама няма :lol:

хах ,а иначе ,ако си под 18 не си мечтай да влезаш....имам чувстовое ,че е публичен дом та е толкова секрттно вътре иначе другия е срещу 127-мо ,ако знаеш къде е и е яко..хубава обстановка ,а барманката е жената на Мариян от Биг Брадър :lol: Ева май се казваше (голяма сензация :smt005 )

Jamalska
09-30-2007, 09:45
Хм...аз съм била в тоя до Инсомния без да имам 18 ;)

find_m3
09-30-2007, 09:59
Хм...аз съм била в тоя до Инсомния без да имам 18 ;)

с придружител ,който има 18?или просто са те помислили за по-голяма

mon4eto
09-30-2007, 10:08
Az u4a v 127-mo i bez problemi si hodq v tova kafe :wink: A ina4e kade se namira vtoroto neznam 8-[

WwanAdoO
09-30-2007, 10:14
Хм...аз съм била в тоя до Инсомния без да имам 18 ;)

с придружител ,който има 18?или просто са те помислили за по-голяма
:shock: tva puk ot koga e, az sum hodila i si mi e li4alo 4e ne sum na 18 opredeleno xa-xa i sum stoqla i do kusno... sled ve4erniq 4as xaxaxa

Synthetic
09-30-2007, 10:16
Аре дее никой ли не знае сайта :? и да...пускат под 18.

find_m3
09-30-2007, 10:30
Хм...аз съм била в тоя до Инсомния без да имам 18 ;)

с придружител ,който има 18?или просто са те помислили за по-голяма
:shock: tva puk ot koga e, az sum hodila i si mi e li4alo 4e ne sum na 18 opredeleno xa-xa i sum stoqla i do kusno... sled ve4erniq 4as xaxaxa

е нз аз не съм се и опитвала да вляза така са ми казвали и едни от моя клас не са ги пуснали :roll:

shadow4e
09-30-2007, 16:01
Ходила съм там и си тръгнах доста набързо. Сайт едва ли имат, тъй като то не е ли нелегално? Преди 2 години май бяха отишли полицаи и го затвориха.
То ако въобще това може да се нарече кафе, де :lol:
За който не е ходил, отделни стаички са, които са отворени, ама си имат и перденца, за който ще прави секс :) Няма сервитьори или нещо такова, разбира се, а има кухня, къдет си правиш нещото, аз като ходих имаше само чай. Там си се събират да пушат трева и неща от този род имаше и едно кученце, което явно от целодневните изпарения, се беше напушило и то. Едвам ходеше :) А някъв за 15 минути мина над 30 пъти със скейтборда си почти през мен.



А другото, което е до 127, си е нормално кафене.

find_m3
09-30-2007, 16:32
Ходила съм там и си тръгнах доста набързо. Сайт едва ли имат, тъй като то не е ли нелегално? Преди 2 години май бяха отишли полицаи и го затвориха.
То ако въобще това може да се нарече кафе, де :lol:
За който не е ходил, отделни стаички са, които са отворени, ама си имат и перденца, за който ще прави секс :) Няма сервитьори или нещо такова, разбира се, а има кухня, къдет си правиш нещото, аз като ходих имаше само чай. Там си се събират да пушат трева и неща от този род имаше и едно кученце, което явно от целодневните изпарения, се беше напушило и то. Едвам ходеше :) А някъв за 15 минути мина над 30 пъти със скейтборда си почти през мен.



А другото, което е до 127, си е нормално кафене.


хахах явно верно е публичен дом :lol:

linkin_park_fenka
09-30-2007, 18:18
А Fashiona в Пловдив има ли сайт? :roll:

shivacheva
09-30-2007, 19:21
А Fashiona в ПЛД има ли сайт? :roll:
Тва пък къде е? :smt104 :-s

linkin_park_fenka
09-30-2007, 19:26
Ми от другата страна на Джумаята.Не мога да го обясня :lol: Там някъде близо има некфо метълско кафе или поне така ми се струва щот само метъли излизат оттам :roll:

shivacheva
09-30-2007, 19:29
Хм...трябва да се провери...поне за всеки случай... :lol: :wink:

linkin_park_fenka
09-30-2007, 19:30
Готино е.Сепаретата са супер удобни и всяка маса е с различен декор.Има
една дет е с плочки и прилича на баня. :lol: Те наскоро му направиха ремонт.Отвънка пише Fаshion Center оттам се качваш по едни стълби и си в кафето :wink: То и Макалалито според мен са най-добрите. :D

shivacheva
09-30-2007, 19:31
Ми...сигурно го знам,само че не съм ходила...Сайт обаче няма. :roll:

shadow4e
09-30-2007, 20:44
хахах явно верно е публичен дом :lol:
E, не твърдя такова нещо. Наблюденията ми бяха доста кратки :) Не си падам по такива места. Имаше едни сектанти и даже ме хвана страх, защото стояха на входа. :lol: Голяма съм бъзла :lol:

junk
09-30-2007, 23:12
в апартамента кфо ли няма.. то не се свива,то не се редят линий аве напрао.. хехехе
за сайт.. дълбоко ме съмнява да имат изобщо такъф

find_m3
10-01-2007, 09:31
в апартамента кфо ли няма.. то не се свива,то не се редят линий аве напрао.. хехехе
за сайт.. дълбоко ме съмнява да имат изобщо такъф

емии мерси няма да ходя =P~ :lol:

junk
10-01-2007, 11:15
е аз говоря за тоя около паметника, ма иначе тоя дето е пред 127-мо си е нормално кафене,там ходи
а пък тфа за 18-те години... пхахха за 1 път чувам

Kallikreins
10-03-2007, 10:09
Така, хайде да ви светна малко.... Кафето до 127-мо е нормално кафе на има Апартамента....
Другото е Шоколатерия и се намира на Неофит Рилски 68, или Малките Пет Кюшета, няма начин да го сбъркате, до него е Матрицата. Всъщност то е на втория етаж на сградата на пицария Уго, но имат различни ходове. Името на мястото всъщност е APART:MENTAL, но всички му казват апартамента,защото си е апартамент.

Тъй като съм работила там дълго време и това място е много важно за мен и ми е омръзнало да обяснявам на хората, че не е публичен дом, няма вход и т.н. Това е органик шоколатерия, в която всичко се прави от любезните работещи млади хора, където няма фанта,няма никакви боклуци, само домашно приготвени фрешове и сладки изкушения....
Има индийски чайове, суши и какво ли още не, има чайна, във всяка стая която е в различен стил има компютър с безплатен интернет.... Прсвят се изложби на некомерсиално изкуство, има малко кино, където всяка вечер се пускат непопулярни филми....и още многооооо много неща, ако някой много иска мога да му пратя и снимки.

Мястото не е за всеки, то е хармонично и различно, всеки който се опита да прави мизерии бива изгонен.... Там съм се запознала с най-невероятните хора и приятели.

Kallikreins
10-03-2007, 10:13
Забравих....няма ограничение за възрастта, но няма да ви дадат алкохол под 18. Не се свива, преди години да, сега това е нещо за което се следи, както казах ако някой нарушара спокойствието бива изгонен, това е шоколатерия не бар, не кръчма,не дискотека...

Имат сайт,

www.apartmental.org

но рядко е активен...а и там не пише кой знае какво, идете и вижте.

Barbie
10-03-2007, 11:07
Ходила съм там и си тръгнах доста набързо. Сайт едва ли имат, тъй като то не е ли нелегално? Преди 2 години май бяха отишли полицаи и го затвориха.
То ако въобще това може да се нарече кафе, де :lol:
За който не е ходил, отделни стаички са, които са отворени, ама си имат и перденца, за който ще прави секс :) Няма сервитьори или нещо такова, разбира се, а има кухня, къдет си правиш нещото, аз като ходих имаше само чай. Там си се събират да пушат трева и неща от този род имаше и едно кученце, което явно от целодневните изпарения, се беше напушило и то. Едвам ходеше :) А някъв за 15 минути мина над 30 пъти със скейтборда си почти през мен.



Стига, ве, т'ва кафе е супер весело. Аз няколко пъти съм попадала вътре и не видях никой да безчинства. :-D Хората кротко си седяха из стаичките и си бърбореха. На мен лично обстановката много ми харесва. Уютно е.

midnight...
10-03-2007, 12:48
Готино е.Сепаретата са супер удобни и всяка маса е с различен декор.Има
една дет е с плочки и прилича на баня. :lol: Те наскоро му направиха ремонт.Отвънка пише Fаshion Center оттам се качваш по едни стълби и си в кафето :wink: То и Макалалито според мен са най-добрите. :D
Ха-Ха омг това са най-ъъъ как да се изразя позьорските кафета в Пловдив! :lol:
на всякъде другаде не и там, да не говорим че макалали си е запазена марка на "на високи токове съм, идвам от теранова и се правя на голяма"
бих предложила на хората да ходят в атласа и олимпа ако щете ама в макалали...хъх

shadow4e
10-03-2007, 20:31
Стига, ве, т'ва кафе е супер весело. Аз няколко пъти съм попадала вътре и не видях никой да безчинства. :-D Хората кротко си седяха из стаичките и си бърбореха. На мен лично обстановката много ми харесва. Уютно е.

Сега не знам какво е. Преди две години ходих и не ми хареса, имаше си табелка, че е Шоколатерия, де. Явно сега вече не е така, не знам, нямам наблюдения, но щом момичето, коет е работило там казва, че сега не е така, явно нещо се е променило и може би вече е приятно местенце. :)

giggles
10-19-2009, 20:06
Кафето мн ми харесвааа...мн топличко,приветливоо иии мога да седа с часове там все едно съм си в нас ... Но искам сламмкиииииииии издялкаите 10 ще си ги ползваме цяла софия :D :D :D :D [b]

Pliok0019
10-20-2009, 06:56
И аз съм попадала няколко пъти там и мнението ми е че е адски адски уютно. Не е като всичко останали кафета.

cherinka
10-20-2009, 07:07
Готино е.Сепаретата са супер удобни и всяка маса е с различен декор.Има
една дет е с плочки и прилича на баня. :lol: Те наскоро му направиха ремонт.Отвънка пише Fаshion Center оттам се качваш по едни стълби и си в кафето :wink: То и Макалалито според мен са най-добрите. :D
Ха-Ха омг това са най-ъъъ как да се изразя позьорските кафета в Пловдив! :lol:
на всякъде другаде не и там, да не говорим че макалали си е запазена марка на "на високи токове съм, идвам от теранова и се правя на голяма"
бих предложила на хората да ходят в атласа и олимпа ако щете ама в макалали...хъх
да :lol:
язък за хубавия дизайн в макалали и фешъна, язък, че малките ги превзеха :lol:
ако някой си търсе гадже 92-96 добре дошъл е там :lol:

HardcoreSyndrome
10-20-2009, 09:11
абсолютна дупка, където се събират артЪ нещастници, за да си позират...
може да отидете и на ведаическа чайна, където ще ви накарат да се събуете и т.н.

Пълно е с подобни кафенета, където се събират дръгливи неохипита, които по цял ден говорят глупости и няма да постигнат нищо с кафевите си животи освен да говорят за "непопулярно кино" да се изживяват като Тарковски или Фелини, да се облакват от упадъка на българското кино и т.н.

абе писнало ми е от подобни места и подобни хора...
Много съгласна!Замъкнаха ме на сила преди време...спомням си, че една от "хипарките" ме видя да пия антибиотик и ми се разпищя нещо.
Абе мнението на Battlescarred описва много добре всичко.

IrrieSkyline
10-20-2009, 09:22
На мен пък ми стана любопитно...

Loshotia
10-20-2009, 09:27
абсолютна дупка, където се събират артЪ нещастници, за да си позират...
може да отидете и на ведаическа чайна, където ще ви накарат да се събуете и т.н.

Пълно е с подобни кафенета, където се събират дръгливи неохипита, които по цял ден говорят глупости и няма да постигнат нищо с кафевите си животи освен да говорят за "непопулярно кино" да се изживяват като Тарковски или Фелини, да се облакват от упадъка на българското кино и т.н.

абе писнало ми е от подобни места и подобни хора...

Много правилно. А в апартамента съм била 1 път и точно затова няма да повторя

BlueMushroom
10-20-2009, 16:36
Да не е това?

http://prikachi.com/users/bluemushroom/40M.jpg

http://prikachi.com/users/bluemushroom/41J.jpg

http://prikachi.com/users/bluemushroom/42U.jpg


:)

JohnnyQuid
10-20-2009, 17:42
http://prikachi.com/users/bluemushroom/42U.jpg
моШно крек! :lol:

ебати дупката.

BomberStomper
10-20-2009, 20:09
чувствам се доста артЪ в това заведение, всеки път си правим гавра, но съм принуден да съм социален да пия сок от портокал, лимон и джинджифил, нещо от тоя род, за сметка на това си праим доволна гавра!Това е голяма жертва от моя и хората които ме завличат там осъзнават това.

SouthStandServiceLad
10-20-2009, 20:14
Апартамента заслужава да бъде запален барабар с неговите посетители.

BomberStomper
10-20-2009, 20:25
Апартамента заслужава да бъде запален барабар с неговите посетители.там и кафевите му филиали :-)

woshata
10-20-2009, 20:28
чувствам се доста артЪ в това заведение, всеки път си правим гавра, но съм принуден да съм социален да пия сок от портокал, лимон и джинджифил, . :lol: :razz:

gsh
10-21-2009, 09:10
тъпо кафе с тъпа музика. факт. 8-)

SuNsEt
12-13-2011, 11:23
Interesting.