PDA

View Full Version : Какво още....?



KimBerLy1912
09-30-2007, 09:56
Сега се сетих...да ви питам...не съм сигурна,че темата е в правилния раздел...не знам и дали има друга подобна...Ако има,заключете тази O:) Доволни ли сте от живота си? Сбъднаха ли се мечтите ви? За какво още мечтаете? Как смятате да се борите за него? Според вас заслужава ли си да мечтаем? Сбъдват ли се мечтите изобщо някога? Бихте ли дефинирали понятието "невъзможно" ...И накрая,последно,но не и по значение...Винаги ли добрите печелят? :) Е..това е....тия дни съм на филосовска тематика..та затфа така :) Очаквам отговорите ви...и след това ще дам и мойто мнение по въпросите :smt006

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

roni.mk
09-30-2007, 10:48
ami vsu6nost trqbva da se zamislq nad tezi vuprosi!
no v4era blagodarenie na tozi forum,sbudnax me4tate na edna ot moite best frs!i napravix golqma usliga na dr!naistina e priqtno da sbudva6 me4ti!dori i da ne sa tvoite.. :D

koalka
09-30-2007, 10:50
Да, общо взето съм доволна от живота ми.
И надеждата, мечтата, която имах се сбъдна.

malkoto_sladur4e93
09-30-2007, 11:36
jivota mi e 4udesen.ob6to vzeto me4tite mi sa zvardnati.i nqma ni6to nevazmojno ako iska6 ne6to naistina istinski dori i drugite da kazvat 4e e nevazmojno 6te go postigne6.samo trqbva da povqrva6 4e nqma nevaznojni ne6ta. :wink: :wink: :wink:

ArTanDra
09-30-2007, 11:49
Не обичам да мечтая има прекалено много разочарования след това... , а колкото до въпроса дали добрите печелят винаги .. зависи от гледната точка и зависи за каква победа говориш , но по принцип не винаги добрите печелят ;)

Violenza
09-30-2007, 12:08
1.Доволни ли сте от живота си?
2.Сбъднаха ли се мечтите ви?
3.За какво още мечтаете?
4.Как смятате да се борите за него?
5.Според вас заслужава ли си да мечтаем?
6.Сбъдват ли се мечтите изобщо някога?
7.Бихте ли дефинирали понятието "невъзможно"
8.Винаги ли добрите печелят?

1. Да... рядко не съм.
2. Повечето да.
3. Не мога да споделя.
4. Не смятам, защото знам, че няма да се сбъдне...
5. Естествено, човек трябва да има мечти, без тях живота е скучен. Както и стремежи, които да следва.
6. Някои - да, други - не.
7. ИМА невъзможни неща.
8. Не.

IKisseDAGirL
09-30-2007, 21:15
Точно в момента преживявам труден период и не мога да кажа, че е това, което съм искала, но всичко отминава. Или по-точно всичко хубаво предстои :)
Иначе като цяло съм доволна от живота си. Все пак никой, освен мен, не е отговорен за него.
Той е такъв, какъвто аз съм си го изградила и не искам да се оплаквам :wink:
А за в бъдеще се надявам да си възвърна това, което ми липсва ;-)

tItEufFf
09-30-2007, 21:20
[quote="ArTanDra"]Не обичам да мечтая има прекалено много разочарования след това... quote]

Затова ги наричат мечти...не се сбъдват... :?

Ами аз съм доволна....и аз съм голяма мечтателка...А това за боренето...Чове винаги трябва да се брои за да успее в живота...