PDA

View Full Version : Какво да правя..??



DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-30-2007, 12:14
Еми значи преди време ходех с едно момче някъде преди година и нещо но го зарязах защото обичах повече дискотеките и флиртовете и така забравих го но тои ме потърси след няколко седмици аз бях наказана заради поредния купон и така с него почнахме мн да си говорим но мен ми изтече наказанието и го отебах.. и пак си започнах както преди но мина време и пак почнахме да си говорим и отидохме на кафе аз той и един негов фр и той се държеше некфо странно а и той е срамежлив а аз... исках да съм с него но се забих с неговия фр ама само за седмица и след това пак почнах да си говора с момчето което исках но пак сгафих защото се видяхме само двамата а аз предишната вечер бях на купон и още бях пияна и той дойде в нас и аз кво наприх и почнах да му се натискам :oops: и той такъф вика искам пак да сме заедно и аз да добре и го събличам и той само ме бутна и ми вика "Нали се беше променила и каза че не си същата лигла?"и си тръгна и на мен ми беше мн гадно не си говорехме а аз го обичам.. и скоро пак се видяхме и аз се държах супер добре и той беше адски мил и аз пак :smt007 и бяхме на кино и той некъф ме гушна и аз викам супер пак ще сме заедно ... после отидохме да се разхождаме ф един парк и той седна на пейката и аз нещо говорех по тела и той седи и ме гледа гледа и ми вика седни и аз седнах обаче на другия край на пейката и той само стана и вика аре да си ходим и аз добрем и тръгнахме и мълчахме до метрото после седнахме и той кво ти е и аз нищо бе и дойде метрото и аз некфа седа и го гледам и той ме дръна и влязохме в метрото и седи кво праиш бе щеше да те удари вратата и аз хубаво и после аз слизам и той некъф ми се усмихна и ми вика чао и повече не се видяхме и аз му пиша един ден по skype и той ми вика "Обичам те и много ме кефиш но ситуацията е такава имаме различни интереси ти се обличаш различно некфа фашион си такава а аз съм просто обикновенно момче и няма защо да искаш да си с мен така че повече не ме търси нито аз теб ще търся" и на мен ми стана адски гадно и сега незнам какво да правя .. :smt010 :smt010

GregoryHouse
09-30-2007, 12:20
Еми отблъснала си го с поведемието си...според мен просто не вижда начин да изгради стабилна връзка с тебе...се ходиш по дискотеки забиваш се пред него с други...и такива нормално е да не може да ти има доверие...а без доверие не става...

FuckLove
09-30-2007, 12:27
Моя съвет е да се стегнеш малко и да бъдеш по сериозна :|

Carly
09-30-2007, 12:54
.."бях наказана заради поредния купон.." :smt018 "..исках да съм с него но се забих с неговия фр...." WTF?.. "..но пак сгафих защото се видяхме само двамата а аз предишната вечер бях на купон и още бях пияна.." :smt011 :smt012 глей ти сама си го казваш ... вярно е тийнейджъри сме .. времената са такива детоо .. знаеш (тва е друга тема) ааммм помисли малко над тва дето си написала .. еми извинявай търкай се в х*йовете на тоя и оня пред него пък после отиди и му кажи ам аз такова нали пак ще ми простиш и ше си с мене щото аз съм разхайтена и несериозна и не знам къде да спра .. ](*,) такъф ако ще и от Марс да пада няма да ти се върже.. Помисли си , реши дали искаш наистина да си с него .. и дали най вече си способна да се бориш срешу себе си за него !

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-30-2007, 12:58
Еми променям се в такъф период съм но той не ми вярва.. и сега въобще не ми говори ](*,) Обичам го много и ми липсва и искам да съм с него.. но незнам.... как да го направя при положение че той не говори с мен :smt010

MeGiTyY
09-30-2007, 13:21
Еми остави го да се оправя

GregoryHouse
09-30-2007, 13:29
Еми променям се в такъф период съм но той не ми вярва.. и сега въобще не ми говори ](*,) Обичам го много и ми липсва и искам да съм с него.. но незнам.... как да го направя при положение че той не говори с мен :smt010

Първо и аз не ти вярвам че се променяш...защо ли...ти какво да не си някъкъв пост който просто можеш да редактираш както ти се иска...не става...желанието си остава. :D

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-30-2007, 13:34
em 6to puk ne horata se promenqt primerno v petuk ve4erta izlqzoh s fr-ta i otidohme na diskoteka i si4ki are be megi nqma li da pie6 i az vikam ne ne mi se pie i te mi dobrem i sled 1 4as otidohme v toaletnata da 6murkame i az pak kazah ne a tfa pri men e ne6to stranno 6ot az super mn piq smisul vinagi piq .. i g/d 4esto zimam amfeti no ve4e Ne :) tfa e pak nqkakfa promqna

Ypotrebena
09-30-2007, 13:58
emi neznam macka ..... ostavi go osven toi da te potursi :(

GregoryHouse
09-30-2007, 13:59
И какво впечатлен тряя да съм че се мислиш за голяма като се наливаш и друсаш ?! Ха. ДА ама не...и помни ми думата ти НЯМА да се промениш.Можеш ден два дори седмица може и месец,но накрая всичко почва отначало...просто такава си избрала да бъдеш...не си виновна(вече)...не говоря за пиенето и дрогата тях можеш да ги спреш...но няма да си промениш държанието...не че не те окуражавам да опиташ..просто ти казвам горчивата истина...

Конфуций е казал : Правата приказка те жегва но те вкарва в пътя...

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-30-2007, 14:11
emi Ne az ve4e ne se nalivam ili drusam..e 6to nqma mn hora kazvat 4e ima promqna v men e o6te sum si ligla :-D no prosto ne se durja taka kakto predi ne sum tolkova leko mislena i sprqh da se zanimavam s mn mom4eta... za6toto mn go obi4am tova mom4e ama.. :smt011

GregoryHouse
09-30-2007, 14:24
Хм аз съм на принципа "2та шанса" - винаги давам на хората 2ри шанс ако го заслужават...но не от нищото просто трябва да си го заслужиш...заслужи си го и се върни при него...ако все още можеш но дори да не можеш...направи го заради себе си...положението тии ми е познато много...най-добрата ми приятелка беше като теб...ама точно нещата който описа...сега е различна - тя имаше много силна воля,но това не беше достатъчно...трябваше и подкрепа от някой (да аз)...

Постави си за цел...следните неща да разкараш пиенето и дрогата...и да порастнеш...което е и най важното...но ще го постигнеш само със силна воля и желание. Ако ги няма тях 2те...you`re lost for us...

Все пак дискотеките,секса,пиенето и дрогата накуп няма да те направят голяма работа в очите на другите,а точно обратното - всеки ще си вика бе майни я тая лигава наркоманка дет се ебе със всеки...би ли ти било да дават такива опеделения за теб? (Не казвам че била или си такава )

Всъщност едно момиче което много приличаше на теб тоест държеше се като теб...и се мислеше за голяма...сега е на дъното...много ми е жал за нея...веднъж дойде при мен и каза абе имаш ли един презерватив.Имах дадох и един. Всъщност после каза знаеш ли защо ми е ? Защото вече буквално се еба една цигара (да с трева), и не защото съм ористрастена към това,а защото просто желанието е по силно от мен.

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-30-2007, 14:48
emi neznam sig aa az ne sum narkomanka :D :D pff f nikuf slu4ai prosto se e slu4valo nqkoi put za disko ili za nekoi kupon da si kupa amfeti a i to kum amfetite nemoje se pristrasti6 [-( am prosto na men si4kite mi fr sa takifa.. a i az sum nai malkata i nai ludata v kompaniqta.. ama sa na6te ne6to po4naha da mi durjat smetka :D :D mnogo i ve4e ne e su6toto bila sum mn malka bla bla am tfa mom4e napravo :smt007 ludvam po nego kato go vida i iskam da go gu6na i da mu kaja kolko mn go obi4am ama.. ne smeq a i ve4e nqma smisul de

freaks
09-30-2007, 16:56
Еми отблъснала си го с поведемието си...според мен просто не вижда начин да изгради стабилна връзка с тебе...се ходиш по дискотеки забиваш се пред него с други...и такива нормално е да не може да ти има доверие...а без доверие не става...

Напълно съм съгласна..

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-30-2007, 17:24
predpolagam 4e sum go naranila .. neznam bqhme zaedno 6 meseca nqkude no prosto neosuznavah kakvo imam i kogo obi4am.. sega se razkaivam zaradi glupostite koito napravih ... do sega.. to4no zaradi tova iskam da buda s tova mom4e za6toto kogato sum s nego se 4uvstvam uverena.. i ne se nujdaq ot hubavite si dre6ki ili ot alkohola ili ot nekfi narkotici.. moje bi go iskam za6toto znam 4e nemoga da go imam.. moje bi se 4uvstvam prekaleno samotna a vsu6toto vreme zaobikolena ot "priqteli" i mom4eta.. Da prqiteli v kavi4ki za6toto ne mislq 4e moga da raz4itam na tqh o6te kogato hodeh s tova mom4e trugvah po tezi puti6ta i toi me pomoli da spra kaza mi 4e sum po dobra ot si4ko tova koeto iskam.. no az ne go poslu6ah togava Sa 6e kajete e taq razglezena bogata ligla emi ne e to4no taka.. ili pone ve4e ne e za6toto .. az neiskam da sum takava i prava vsi4ko vuzmojno da ne buda takava.. prosto neznam po kakuf na4in da pokaja na tova mom4e kolko mnogo go obi4am toi vse mi dava6e 6ansove a az provalqh si4ko Da imam dosta priqteli na koito moga da kaja tezi ne6ta no 1-vo nikoi nqma da me razbere..i vtoro ne sum ot horata koito spodelqt prosto imam nujda da kaja na nqkoi!!

koalka
09-30-2007, 17:31
Хем ти става адски гадно, по твои думи, хем не ти пука и си го зае***ала толкова пъти.Не мислиш ли, че е глупаво?И това за обичта-моля те, не го споменавай. :wink:
Нормално е момчето в един момента да се откаже, и аз не бих търпяла подобно отношение.Ти какво искаш?По г**а ли да ти ходи постоянно?Айде не...

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-30-2007, 17:39
emi puka6e mi za nego prosto nemojeh da se spra.. ](*,) no ve4e sprqh sprqh si4ki tezi gluposti.. re6ih da stana po dobra.. promenih se o6te podurjam vruzka sus starite si fr.. no ne e taka.. ot nqkolko godini sum v sportno i pone averite mi ot sportnoto ne sa nekfi propadnqci kato moite fr i pone s tqh da promenih se vun6no zaradi daskaloto zaradi tam fr-ta no promenih i g/d na4ina si na jivot pone ot tazi godina.. Minalata godina po tova vreme bqh s gips na rakata i na leviq krak za6toto se bqhme otrqzali kato svine i padnah po stulbite ... ne za6titavam tova koeto bqh predi a tova koeto sum sega .. dosta po razli4na ot predi.. I si4ko tova zaradi tova mom4e za da mu pokaja 4e moga da sum po razli4na i po dobra i da go zaslujavam.. no qvno kato na 2 meseca sburkam vednuj.. si otnasqm vinata prosto iskam pak da sum s nego znam 4e toi vse o6te ima ne6to kum men.. no kakto da go nakaram da e s men otnovo i da mi vqrva :smt010

Ypotrebena
09-30-2007, 21:07
a be momi4eto e prosto edna normalna teneijdurka kvo tolko e napravila tfa 4e e 6murkala e golqma rabota ili 4e smenq 4esto gadjetata e kvo tfa e perfektno :smt004 ne vijdam ni6to lo6o v na4ina i na jivot az prava su6toto i mi e perfektno :smt005 :-D :-D :-D :mrgreen: \:D/ i tfa 4e hodi s mn mom4eta ne q pravi kurva MOmicheto si goni broikata a i macka kato si trugnala da se drusa6 ima koka za taq rabota mani gi teq amfeti :smt016 A za mom4eto kvo se zanimava6 s nego 6tom ne e s teb zna4i e tup .. i za kvo 6te se promenq6 :smt011 budi takava kakvato iska6 i gledai da ti haresa :-D

GregoryHouse
09-30-2007, 21:12
a be momi4eto e prosto edna normalna teneijdurka kvo tolko e napravila tfa 4e e 6murkala e golqma rabota ili 4e smenq 4esto gadjetata e kvo tfa e perfektno :smt004 ne vijdam ni6to lo6o v na4ina i na jivot az prava su6toto i mi e perfektno :smt005 :-D :-D :-D :mrgreen: \:D/ i tfa 4e hodi s mn mom4eta ne q pravi k***a MOmicheto si goni broikata a i macka kato si trugnala da se drusa6 ima koka za taq rabota mani gi teq amfeti :smt016 A za mom4eto kvo se zanimava6 s nego 6tom ne e s teb zna4i e tup .. i za kvo 6te se promenq6 :smt011 budi takava kakvato iska6 i gledai da ti haresa :-D

Eдна единствена дума имам за теб и дебелата ти глава Гейм Оувър: МЛКЪКНИ.

Ypotrebena
09-30-2007, 21:38
za6to??

GregoryHouse
09-30-2007, 21:48
Защото 6 страници ти наливах акъл НИЩО не ти влезе в "пъпеша"...следователно нещо ти има на главата (може просто да си руса :-D ) и не мисля че мойш да дадеш правилен съвет...тоест ти и даваш грешен направо.

Ypotrebena
09-30-2007, 21:52
:-k xaxa sigurno neznam are 4e mi e lo6o D: :D no more coca baby

sLaDkA_GrEsHkA
09-30-2007, 22:11
Защото 6 страници ти наливах акъл НИЩО не ти влезе в "пъпеша"...следователно нещо ти има на главата (може просто да си руса :-D ) и не мисля че мойш да дадеш правилен съвет...тоест ти и даваш грешен направо.


+1 :!: тва момиче не си научи мястото..... :smt011

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-30-2007, 23:24
ah kvo se karate tuka az problem imam te se karat :smt011

Carly
10-01-2007, 08:45
Дяволски чаровна аз така като гледам ти не искаш нищо друго освен да постигнеш целите си с тва момче ... :evil: бих казала разглезена лигла, дете на богати родители , което не оценява истинските неща в живота.. и знаеш ли кво не заслужаваш тва момче :roll:

DqVoLsKI_ChaRoVnA
10-01-2007, 13:29
e da moje bi ne go zaslujavam.. no go iskam mnogo i go obi4am :roll: :oops: Ocenqvam dosta ne6ta koito imam a i toi e su6tiq kato men razgleno mom4e i kak ti vika6 dete na bogati roditeli e ne sme 4ak tolko bogati fra6kani s kinti am pone za sa ne mi lipsvat ne6ta oh tfa ne e vajno Vajno e 4e obi4am tova mom4e i iskam da si go vurna i vie trqbva da mi pomognete pLS :-D

sladkish_14
10-01-2007, 13:41
Понякога вие "фешаните" сте много глупави,пък после не ни наричайте лигли,курви и тъпачки..... :smt011 не всички момчета ще ви паднат в краката,защо не го осъзнаете,че паднете ли в очите на едно момче-падате завинаги :smt012

sladkish_14
10-01-2007, 13:42
Дяволски чаровна аз така като гледам ти не искаш нищо друго освен да постигнеш целите си с тва момче ... :evil: бих казала разглезена лигла, дете на богати родители , което не оценява истинските неща в живота.. и знаеш ли кво не заслужаваш тва момче :roll:

НЕ си мисли,че са богати,повечето от тях нямат и пукнат кинт #-o

DqVoLsKI_ChaRoVnA
10-01-2007, 13:58
ne govorim dali imam pari i dali nqmam tfa e nai malkiq problem emi da seki pravi gre6ki taka e az neiskam da mi pada v krakata predi kogato ne bqh fashion 6ot togava o6te ne be6e tka moderno si seobli4ah normalno i bqhme zaendo i si4ki be6e perfe .. a sega.. kvo ;( bez nego sum seki den mu pi6a po skype toi mi vika 1 den da prestana da mu pi6a i nekfi takifa :smt011

GregoryHouse
10-01-2007, 14:44
Понякога вие "фешаните" сте много глупави,пък после не ни наричайте лигли,курви и тъпачки..... :smt011 не всички момчета ще ви паднат в краката,защо не го осъзнаете,че паднете ли в очите на едно момче-падате завинаги :smt012



ЕТОЯ ГОРЧИВАТА ИСТИНААААААА!!! ЕВАЛААААААА !!! ТАКА СИ Е!

DqVoLsKI_ChaRoVnA
10-01-2007, 14:48
em ko na4i nqma da sum pak s tfa mom4e :smt010 i az sum si vinovna oK tnx

golyamata
10-01-2007, 15:03
Ti si choveche s mnogo problemi. Ako durjish na sebe si i na svestni hora, kato momcheto, koeto tvurdish che obichash, trjabva da se promenish SEGA i vednuj zavinagi. Inache riskuvash da ostanesh razvalina cjal jivot, a taka njama da ti e hich leko. Ne znam na kolko god. si. Zvuchish mi na teenager-ka ot vsjakude. Vseki minava prez 'ludi' periodi dokato raste. Po tozi nachin pomudrjavame. No shte pomudreem v mom v koito sami mojem da si kajem 'krai' (ili da poslushame nechii suvet). Tva vsichkoto ti go kazvam, ne tolkova zaradi momcheto, a zaradi samata teb. Ako verno mislish i si reshena da se promenjash, ne spirai! Puk sled vreme ti go potursi tva momche, ako verno durjish na nego i (!) se chuvstvash naistina promenena. Ako izobshto njakoga te e obichal (i oshte e sam) shte ti dade shans, no samo samo ako se durjish ok i ne opleskash neshtata, dori samo vednuj!!! Haide, kurazh :)) :smt006

DqVoLsKI_ChaRoVnA
10-01-2007, 15:34
znam che e taka no prosto e mnogo trudno da se promeni6 napulno E kak trqbva da se durja za da e Ok si4ko :roll: Mi na 16 sum .. Dneska mi zvunnaha da hoda dove4era na edin kupon i mi kazaha da zema i pove4e pari za amfeti i az kazah 6te si pomislq i nz.. imam 4uvstvoto 4e ne sum tolkova silna za da se promenq.. i me e strah kato zareja si4ko koeto e bilo do sega i si4kite si fr-ta i ako ne stane ni6to i ako toi neiska pak da e s men.. :smt011 :smt011 Izpitvam nqkuf strah da ne ostana sama ... Nashte dove4era zaminavat za germaniq za nqkolko dni po rabota i 6te sum sama v nas i edni fr mi vikat da zvunna na tova mom4e i da mu kaja da doide v nas no neznam :smt012 :smt012