PDA

View Full Version : Requiem For A Dream



lipsva6_mii
09-30-2007, 13:17
Здравейте! Т'ва е моята нова песен. Идеята за песента ми дойде, когато един мой приятел ми прати саундтрака от филма "Requiem For A Dream". Музиката много ме зариби и ето, че спретнах това тракче. Понеже мелодията е семплирана от саундтрака, реших да кръстя песента като филма - Requiem For A Dream.



ВИЖТЕ ДОЛНОТО МНЕНИЕ ЗА ЛИНК КЪМ ПЕСЕНТА!

lipsva6_mii
09-30-2007, 13:18
http://reknail.hit.bg/images/rfad.jpg (http://xplodemc.data.bg/mp3/Reknail/Reknail%20-%20Requiem%20For%20A%20Dream.mp3)

Здравейте! Т'ва е моята нова песен. Идеята за песента ми дойде, когато един мой приятел ми прати саундтрака от филма "Requiem For A Dream". Музиката много ме зариби и ето, че спретнах това тракче. Понеже мелодията е семплирана от саундтрака, реших да кръстя песента като филма - Requiem For A Dream.

Reknail - Requiem For A Dream (http://xplodemc.data.bg/mp3/Reknail/Reknail%20-%20Requiem%20For%20A%20Dream.mp3)

Времетраене: 3:50
Размер: 8.80MB
Изпълнител: Reknail
Композитор: Clint Mansell

http://www.thesilentballet.com/images/top50/2006/clintmansell.jpg


Информация за песента (http://www.myspacereknail.hit.bg/8requiemforadream.htm)
Myspace профил на Reknail (http://www.myspace.com/reknail)

machoka
09-30-2007, 14:06
хЪ, странно, но ми хареса :)

Продължавай да се занимаваш с това, а този запис можеш да го пратиш на някоя звукозаписна компания, занимаваща се в този бранш ;)

lipsva6_mii
09-30-2007, 14:08
хЪ, странно, но ми хареса :)

Продължавай да се занимаваш с това, а този запис можеш да го пратиш на някоя звукозаписна компания, занимаваща се в този бранш ;)

Смисъл няма.. в България Рапът като БИЗНЕС умря, но като музика и част от Хип-Хоп културата не е... Все пак благодаря за подкрепата! Радвам се, че ти е харесала!

machoka
09-30-2007, 14:10
Умря, защото този, който го финансираше отиде в затвора : )

Но има още надежда, главно заради такива такива проекти като твоят, които изглеждат много обещаващи ако има кой да инвестира в тях :)

UnaBletoLoVeU
09-30-2007, 14:28
ОМГ! Супер е яко :smt007 :smt007 :smt007

lipsva6_mii
09-30-2007, 14:31
Умря, защото този, който го финансираше отиде в затвора : )

Но има още надежда, главно заради такива такива проекти като твоят, които изглеждат много обещаващи ако има кой да инвестира в тях :)

Абе не е само за т'ва.. но точно тогава почна да замира ситуацията. Спряха да пускат навсякъде Рап и да изкарват всичките рапъри за няк'ви боклуци, тъпанари и т.н. вярно има много такива, ама то... всяко стадо си има черна овца.. нали така? :-({|=

Мерси за подкрепата! Радвам се, че ви харесва!

glezan4e
09-30-2007, 15:36
pi4, ve4e sym ti fenka..... pesenta me kefi super mn .. bravo =D> =D> =D>

Anf3tamin4o
09-30-2007, 16:46
А защо рапът става популярен с такава реклама по форумите
Защо не се рекламираш някак си друг начин ами само по форумите
Пп: иначе и мене ме кефи песента ама според мене е тъпо да се рекламира песен по форум

shivacheva
09-30-2007, 17:45
Доста е сполучливо...
А филмът е хипер добър,както и саундтрака...
Станало е много добре.
Браво! =D>

IsoMniaC_
09-30-2007, 19:10
Tova koeto si napravil naistina e mn dobro!!! Na men mi haresva! Trqbva da si reklamira6 pesni4kata ne samo v tozi forum no i na nqkoe po-specialno mqsto kudeto 6te ima6 6ansa da te zabeleji nqkoi ot muzikalniq bran6. Uspeh!!! =D>

lipsva6_mii
09-30-2007, 19:46
А защо рапът става популярен с такава реклама по форумите
Защо не се рекламираш някак си друг начин ами само по форумите
Пп: иначе и мене ме кефи песента ама според мене е тъпо да се рекламира песен по форум

Пич, знам, че е тъпо, но к'ъв избор имам..? При положение, че най-известният рапър в България е Мишо Шамара, а и той си пуска песните по форумите... к'во има да говорим..? :smt006

MusicIsTheKey
09-30-2007, 19:50
Хероинчо, 'Бате Сашо' също си рекламира песните и албумите из форумите,ама що никой не му казва нищо? :)

До автора на темата: песента ми допада,продължавай в същия дух!

lipsva6_mii
09-30-2007, 19:54
Хероинчо, 'Бате Сашо' също си рекламира песните и албумите из форумите,ама що никой не му казва нищо? :)

До автора на темата: песента ми допада,продължавай в същия дух!

Напротив.. Сашо във форумите го хранят, щото завиждат, ама той ги отеба и не им обръща внимание... ся него го дават по телевизията, а тъпаците го псуват в интернет :) ... до колкото за песента

БЛАГОДАРЯ МНОГО НА ВСИЧКИ!

MusicIsTheKey
09-30-2007, 19:58
Малко офтопик,ама ще ме извиниш :D

На Сашо редовно му следя темите в дата.бг и мога да ти кажа,че там никой не го храни,напротив :)
Всички му казват колко е перфектен и колко хубава музика прави. :)

lipsva6_mii
09-30-2007, 20:05
Малко офтопик,ама ще ме извиниш :D

На Сашо редовно му следя темите в дата.бг и мога да ти кажа,че там никой не го храни,напротив :)
Всички му казват колко е перфектен и колко хубава музика прави. :)

офтопик и от мене...

т'ва е така понеже във форуми като тоя и дата.бг хората имат няк'во .. ммм.. как да се изразя... уважение един към друг. Аз слушам основно рап и влизам във форума на 359хипхоп.ком ... там голям процент от хората са комплексари и заядливи клошари. Там го хранят нечовешки (както и мен). Такова е положението.. не стига, че рапърите останаха 100 човека в страната, ами се храним помежду си.. българска му работа ](*,)

I_Love_Vodka
09-30-2007, 20:20
Не е лошо ! Хареса ми,имаш талант продължавай се така :-D :wink:

lipsva6_mii
09-30-2007, 20:21
Мерси и на тебе!

Fallen Leaf
09-30-2007, 20:55
Ха... я да видя дали съм познал - случайно да имаш нещо общо с един пич, slim_k / Mosin Nagant май се пада? :)
Сега ще чуя песничката иначе...

lipsva6_mii
10-01-2007, 06:23
Ха... я да видя дали съм познал - случайно да имаш нещо общо с един пич, slim_k / Mosin Nagant май се пада? :)
Сега ще чуя песничката иначе...

Да бе.. Косьо ми направи бийта на предпоследната песен - A Fast Walk (http://www.vbox7.com/play:1dc98ff4).. А с теб познаваме ли се? \:D/

lipsva6_mii
10-01-2007, 19:44
Сваляйте и коментирайте бе... да има пропаганда!!! :mrgreen:

lipsva6_mii
10-01-2007, 19:45
Сваляйте и коментирайте бе... да има пропаганда!!! :mrgreen:

OtherDimension
10-01-2007, 20:34
Сваляйте и коментирайте бе... да има пропаганда!!! :mrgreen:

браво, момче!
хареса ми много.... и със сигурност си доста по-добър от псевдо-гангстерите в БГ рапа :smt066

DjBaloon
10-01-2007, 21:02
Tochno na tazi pesen(zashtoto tq osvem kum filma si q ima i kato pesen) ima kum 10000 versii :-D
Tvoita e dobra nqma spor.. ne q slushah mnogo,zashtoto na mene lichno mi e mnogo tejka i tujna(spomeni.. slushah q kogato bqh v depresiq e i az sum moderen teen be;p)
A shtom q slushash e qsno,che e imalo skoro lubovna drama :-D

lipsva6_mii
10-02-2007, 06:42
Еми малко е депресарска, ама... нали за т'ва има различни видове песни ;-)

Fallen Leaf
10-02-2007, 20:05
Ха... я да видя дали съм познал - случайно да имаш нещо общо с един пич, slim_k / Mosin Nagant май се пада? :)
Сега ще чуя песничката иначе...

Да бе.. Косьо ми направи бийта на предпоследната песен - A Fast Walk (http://www.vbox7.com/play:1dc98ff4).. А с теб познаваме ли се? \:D/

Не, само аз с него, при това само по интернет. :) Но е споменавал Reknail и събрах 2 и 2 :D
Евалата за трака!

Mooo6no
10-02-2007, 22:02
Уискас - аз пък точно преди 1 час гледах филма (чак ся видях и тая тема) и ще ти кажа, че филма е велик. По-скоро не ти харесва заради тематиката. Филмът е направен с уникално нисък бюджет, но е велик.

Песента е още по-велика, спор в това няма.


А тая песен тук също е добра.


бтв Бате Сашо е добър и става все по-добър.

FairYoFdaRknEsS
10-02-2007, 22:58
по принцип не слушам БГ-рап но тази песен е много добра наистина браво =D> продължавай в същия дух! =D> =D> \:D/

lipsva6_mii
10-03-2007, 08:18
Мерсиииии ;)

KiLLeR_InSTiNkT
10-03-2007, 21:15
Хареса ми много :wink:

lipsva6_mii
10-04-2007, 06:01
Хареса ми много :wink:

10x 2 u

teardrop
10-04-2007, 17:58
Много професионално си я направил (: Много ми хареса, съвсем честно го казвам :-)

lipsva6_mii
10-04-2007, 20:58
Мерси отново.. Айде, коментирайте и ПРОПАГАНДИРАЙТЕ песента.. реклама да става :twisted:

lipsva6_mii
10-07-2007, 08:03
Хм... :roll:

junk
10-15-2007, 21:42
самата песен адски отдавна ми е присърце,още даже не бях гледала филма, който пък от своя страна е доста добър.. за мен самата.. съшност тфа значение.. няма..
евала за труда, наистина ми харесва кфо си сътворил (:
попрнцип тая музика ми е много далечна..

DeePurple
10-16-2007, 08:58
Страшна е!И песента, и филма!

Rock & Roll Queen
10-16-2007, 09:24
Много е яка! Продължавай все така. :)

Mar1na
10-17-2007, 09:38
Уискас - аз пък точно преди 1 час гледах филма (чак ся видях и тая тема) и ще ти кажа, че филма е велик. По-скоро не ти харесва заради тематиката. Филмът е направен с уникално нисък бюджет, но е велик

Филм за наркомани, може да изглежда истински,реален и велик, само ако се направи от наркомани. :-)
Което означава- сценарист,режисьор,актьори ...
Защото през погледа на един употребяващ наркотиците и самият живот на наркоманите е съвсем различен от този,който възприемат хората,които просто занят,разбират и са чували и виждали.
Най-малкото, не е вярно,че тревата разширява зениците. :wink:
И, бай дъ уей, има един филм на такава тематика,който харесвам. :wink:

Ти наркоман ли си?!
Филмът е отвратително реален, точно за това е толкова велик.

По темата: Саундтракът е невероятен. И това, което си направил е добро, признавам ти го, макар че аз самата не съм фен на хип-хопа или рапа или там както му викате.

shivacheva
10-17-2007, 14:46
Уискас - аз пък точно преди 1 час гледах филма (чак ся видях и тая тема) и ще ти кажа, че филма е велик. По-скоро не ти харесва заради тематиката. Филмът е направен с уникално нисък бюджет, но е велик

Филм за наркомани, може да изглежда истински,реален и велик, само ако се направи от наркомани. :-)
Което означава- сценарист,режисьор,актьори ...
Защото през погледа на един употребяващ наркотиците и самият живот на наркоманите е съвсем различен от този,който възприемат хората,които просто занят,разбират и са чували и виждали.
Най-малкото, не е вярно,че тревата разширява зениците. :wink:
И, бай дъ уей, има един филм на такава тематика,който харесвам. :wink:

Ти наркоман ли си?!
Филмът е отвратително реален, точно за това е толкова велик.

По темата: Саундтракът е невероятен. И това, което си направил е добро, признавам ти го, макар че аз самата не съм фен на хип-хопа или рапа или там както му викате.
Все пак е от женски пол... :|

SuNsEt
10-17-2007, 15:19
Браво за песента =D> ...Само малко ме е яд,4е не съм гледала филма :smt012

NANA</3
10-20-2007, 16:44
песента (саундтрака) е велика! това кефи на МАХ :D

Exothermic
10-20-2007, 17:47
Браво!

FeelTheBeat
10-20-2007, 21:34
Песента наистина ми хареса, текста особено е много добър.

[PReDaToR]
10-20-2007, 22:25
ей браво :-k наистина пробвай се някъде...добър си :-)

Mooo6no
10-21-2007, 06:44
Филм за наркомани, може да изглежда истински,реален и велик, само ако се направи от наркомани. :-)
Което означава- сценарист,режисьор,актьори ...
Защото през погледа на един употребяващ наркотиците и самият живот на наркоманите е съвсем различен от този,който възприемат хората,които просто занят,разбират и са чували и виждали.
Най-малкото, не е вярно,че тревата разширява зениците. :wink:
И, бай дъ уей, има един филм на такава тематика,който харесвам. :wink:
Това, че през твоя поглед е различен и че се залъгваш, че е различен не значи, че реалността няма да те одари много яко накрая.

А и идеята на филма е да откаже възможно най-много хора от тези "хубави" продукти и като такъв се справя по-възможно най-добрия начин и е велик.

dead_inside
10-22-2007, 11:48
Песента е много хубава.Браво!Проддължавай в същия дух.

2pac4ever
10-22-2007, 18:25
Според мен е един уникален филм показващ истината за най-гадните неща от живота, много ме кефи

JuSt_a_GiRl_Uk
10-23-2007, 14:17
Много добре се е получило :wink: Браво =D>

lipsva6_mii
10-23-2007, 20:16
Благодаря на всички :oops:

Мноо се радвам, че ви харесва песничката ми. Тия дни ако записвам нещо, ще ви пратя да чуете ;)

Mar1na
10-24-2007, 07:39
Най-малкото, не е вярно,че тревата разширява зениците. :wink:

Ти наркоман ли си?!
Филмът е отвратително реален, точно за това е толкова велик.



Преди всичко съм момиченце.
И не ти влиза в работата наркоман ли съм,или не.
И все пак, да, кое му е отвратително реалното? Познаваш ли хероинови наркомани? А изобщо наркомани?

Преди всичко, не ме карай да ти обяснявам за образуването на мъжки и женски род в българския език. Това, че си ЖЕНА, не значи, че не си НАРКОМАН.
Второ, наистина не ми влиза в работата дали си или не си. Това си е твой проблем. Въпросът ми беше подбуден от това, че се изказваш така за филма - филм за наркомани, може да бъде направен от наркомани само. Еми хубаво, следователно ти самата би трябвало да си наркоман, за да отсъдиш, че филма не е добър.
И трето, познавам наркомани. Хероинови.
Достатъчно изчерпателна ли бях или се налага още да обяснявам? За да кажа, че филмът е отвратително реален, значи имам някакви наблюдения.

lipsva6_mii
10-24-2007, 12:53
Жените сте интересни Божии творения... Може да сте милички и сладки :smt007 , ама като ви се напра'ат почвате да хапете и то яко.. :twisted:

Не се палете толкова, бе.. :) Има различни мнения, зат'ва има и различни хора.. It's simple :smt006