PDA

View Full Version : Искам да си купя лаптоп?



LedenaStrast
09-30-2007, 13:39
Някой може ли да ми даде компетентно мнение за този лаптоп???
Недостатъци, предимства? и Как е като цяло за тази цена.. [-o<
Благодаря ви предварително!

http://img.data.bg/i.php?show=583235&ctrl_id=inz702#img

LizZz
09-30-2007, 14:05
За какво ще го ползваш?
От сега те предупреждавам,че с тая Виста е голям зор...Като визия е по-яка от ХР-то обаче можеш да инсталираш само лицензирани програми,мамка и.... :smt013

LedenaStrast
09-30-2007, 15:17
Напълно съм наясно с части и тн...
Компютър си имам... скоро си взехме хубав, но ни трябва и лаптоп за работа... много е практичен!

А относно това за какво ще го използвам ... като ще го вземаме искаме да може да се ползва за всичко!
Е със сигурност няма да игая някакви супер мощни игри
А разлика между 1800 и 2000 няма кой знае каква!
Виждала съм лаптопи безбожно скъпи а са например с 512 РАМ, което не ми върши работа..
Затова питам за тия пари как е?
Специално процесора ме интересува, защото не знам Турион как са???
искаше ми се Intel core 2 да е, но почти е невъзможно да намериш перфектната комбинация.
А и самата марка Acer?

Относно вистата... на мен хич не ми допада... дори бих казала, че е отвратителен, но.... така ги предлагат вече

_PuNk`PrInCeSs_
09-30-2007, 15:44
купи си лаптоп без операционна система и си инсталирай ХП. и без тва са по-евтини 8)

Forslor
09-30-2007, 16:10
Точно на този лаптоп ли си се спряла ? Я разгледай малко повече :wink:

LedenaStrast
09-30-2007, 17:01
Точно на този лаптоп ли си се спряла ? Я разгледай малко повече :wink:

Защо какво му е на този, кажи?? :cry:
Всичко си има... кое не ти харесва?

AnTiBuLLsHiTs
10-01-2007, 06:17
Аз уважавам марките(за лаптоп) Dell,HP и MSI ама още не съм ползвал такъв. ;] Иначе братовчедка ми има лаптоп ама такъв боклук няма...Процесора е на Intеl и работи на 3 и нещо ghz,512mb ram,128mb video и като се пусне Photoshop CS бози все едно е със 128мб рам...
абе трагедия.

LedenaStrast
10-01-2007, 14:57
Аз уважавам марките(за лаптоп) Dell,HP и MSI ама още не съм ползвал такъв. ;] Иначе братовчедка ми има лаптоп ама такъв боклук няма...Процесора е на Intеl и работи на 3 и нещо ghz,512mb ram,128mb video и като се пусне Photoshop CS бози все едно е със 128мб рам...
абе трагедия.
Ami da ti kaja 512MB ram hich ne sa mnogo ve4e... predi nqkolko godini be6e MNOGO ne6to ama sega.... ne stiga za ni6to!
Ednoto mi PC e s 512MB .... edvam myrda...
Zatova se nasochih kym tozi laptop... no vse o6te nesym re6ila okonchatelno de.. iskah da chuq i chujdo mnenie!
Az sy6to uvajavm HP, Dell, no sa dosta skypi... ne moga da si go pozvolq... A za MSI.. nikoga nesym vijdala.. neznam!

Ochakvam dr mneniq

AnTiBuLLsHiTs
10-01-2007, 17:16
Аз уважавам марките(за лаптоп) Dell,HP и MSI ама още не съм ползвал такъв. ;] Иначе братовчедка ми има лаптоп ама такъв боклук няма...Процесора е на Intеl и работи на 3 и нещо ghz,512mb ram,128mb video и като се пусне Photoshop CS бози все едно е със 128мб рам...
абе трагедия.
Ami da ti kaja 512MB ram hich ne sa mnogo ve4e... predi nqkolko godini be6e MNOGO ne6to ama sega.... ne stiga za ni6to!
Ednoto mi PC e s 512MB .... edvam myrda...
Zatova se nasochih kym tozi laptop... no vse o6te nesym re6ila okonchatelno de.. iskah da chuq i chujdo mnenie!
Az sy6to uvajavm HP, Dell, no sa dosta skypi... ne moga da si go pozvolq... A za MSI.. nikoga nesym vijdala.. neznam!

Ochakvam dr mneniq
Аз съм с 256 и ми се вижда бавничко. :D

mislitelka
10-04-2007, 11:11
двуядрен процесор-задължително.гледай гаранцията да ти е по-дълга-поне 2 години.и не се набутвай с вистата-вси4ки,които съм питала казват 4е е мн зле.работела мн бавно,абе....хр-то си е изпитана работа.съветвам те съ6то да не си купува6 лаптоп от големите вериги магазини.не е подходя6то.вземи си го от специализирани.1.обръ6тат ти пове4е внимание2.по-комепетентни са3.занимават се само и единствено с това,което 6те ре4е 4е набора на компютри е на много по-високо ниво.препоръ4вам plesio.ако стане не6то с пс-то ти ти го оправят в рамките на 24 4аса.успех. :-)