PDA

View Full Version : Кино



find_m3
09-30-2007, 18:09
малко тъп въпрос имам.значи искаме да ходим на кино с една фр. обаче филма е за над 16 ,а аз нямам лична карта за да го докажа...не ,че съм питала дали мога да си купя билет обаче имаше табелка ,че тряя лична карта :lol: я кажете мога ли да вляза без :roll:

AFT
09-30-2007, 18:12
Значи си над 16? А ученическа карта? Транспорта карта? Там нали пишете ЕГН-то, следователно ще видят коя година си родена и ще разберат, че си над 16.

Iviqna
09-30-2007, 18:13
абе би трябвало да те пуснат,все пак си изкарват хляба от това.. теи мисля поне

бтв... кои е филма !? :?

find_m3
09-30-2007, 18:21
абе би трябвало да те пуснат,все пак си изкарват хляба от това.. теи мисля поне

бтв... кои е филма !? :?

хах бе нз кой е филма ,ама секи случай няма да е детско...см. те всички бяха над 16 ,а транспортна карта нямам и тъй като сме учили само 2 дена още нямам и ученическа ](*,)

AFT
09-30-2007, 18:39
абе би трябвало да те пуснат,все пак си изкарват хляба от това.. теи мисля поне

бтв... кои е филма !? :?

хах бе нз кой е филма ,ама секи случай няма да е детско...см. те всички бяха над 16 ,а транспортна карта нямам и тъй като сме учили само 2 дена още нямам и ученическа ](*,)

А стара ученическа? Бележник? Здравна книжка?!

find_m3
09-30-2007, 18:40
абе би трябвало да те пуснат,все пак си изкарват хляба от това.. теи мисля поне

бтв... кои е филма !? :?

хах бе нз кой е филма ,ама секи случай няма да е детско...см. те всички бяха над 16 ,а транспортна карта нямам и тъй като сме учили само 2 дена още нямам и ученическа ](*,)

А стара ученическа? Бележник? Здравна книжка?!

абе не може ли просто приятелката дет ше ходим да ми купи билета?хах никак не ми се вадят здравните книжки и паспорти :lol:

AFT
09-30-2007, 18:46
абе би трябвало да те пуснат,все пак си изкарват хляба от това.. теи мисля поне

бтв... кои е филма !? :?

хах бе нз кой е филма ,ама секи случай няма да е детско...см. те всички бяха над 16 ,а транспортна карта нямам и тъй като сме учили само 2 дена още нямам и ученическа ](*,)

А стара ученическа? Бележник? Здравна книжка?!

абе не може ли просто приятелката дет ше ходим да ми купи билета?хах никак не ми се вадят здравните книжки и паспорти :lol:

Ами, може. Може и да си ги купите по телефона. :roll: Но все пак, ако ти искат ... Аз като си купувам билет за кино и нали за тези над не-знам-си-колко години (забравих, май над 16 :shock: ) е по-скъп билета и не ми искат никакъв документ, само ме питат на колко години съм. :mrgreen:

GerSity
09-30-2007, 19:10
sorry,ама как така си на 16 и нямаш лична карта(паспорт)??? :roll:
Що за глупост!?

find_m3
09-30-2007, 19:46
sorry,ама как така си на 16 и нямаш лична карта(паспорт)??? :roll:
Що за глупост!?

еми няма нужда да ми се извиняваш и ...лесно много хора нямат ...какъв е проблема освен ,ако не ме гепят някъде ,че нямам ....,което няма как да стане ,щото не съм престъпник и е малко вероятно да ме хванат и да ме джобят за нищо :lol:

ArTanDra
09-30-2007, 19:50
sorry,ама как така си на 16 и нямаш лична карта(паспорт)??? :roll:
Що за глупост!?

еми няма нужда да ми се извиняваш и ...лесно много хора нямат ...какъв е проблема освен ,ако не ме гепят някъде ,че нямам ....,което няма как да стане ,щото не съм престъпник и е малко вероятно да ме хванат и да ме джобят за нищо :lol:

Ще те глобят , когато отиваш да си вадиш лична карта като станеш на 18 , защото трябва да предадеш старата не се притеснявай :-D А за киното ще минеш и без лична споко ;)

find_m3
09-30-2007, 20:02
sorry,ама как така си на 16 и нямаш лична карта(паспорт)??? :roll:
Що за глупост!?

еми няма нужда да ми се извиняваш и ...лесно много хора нямат ...какъв е проблема освен ,ако не ме гепят някъде ,че нямам ....,което няма как да стане ,щото не съм престъпник и е малко вероятно да ме хванат и да ме джобят за нищо :lol:

Ще те глобят , когато отиваш да си вадиш лична карта като станеш на 18 , защото трябва да предадеш старата не се притеснявай :-D А за киното ще минеш и без лична споко ;)

ми не съм особено притеснена ,щото глобите на са големи при правене на л.к. ,а и е малко вероятно да ме глобят