PDA

View Full Version : Мисля, че съм бисексуална, кажете според вас така ли е?



slun4evo
09-30-2007, 17:18
Имам следния проблем.Харесвам си момчета, но понякога(доста често) ми се случва да си харесам някое момиче и примерно да ми се иска да правя неща с нея каквито и с гаджетата ми(целуване, натискане) и така нататък.Даже ми се прави секс с жена.Но иначе си харесвам момчета и те ме възбуждат също толкова колкото момичетата.Не бих отказала на секс момиче или на такава връзка, но продължавам да харесвам и момчета.Та искам да попитам нормално ли е през пубертета да имам влечение и към двата пола или съм бисексуална!Ако има значение на 15 съм- за 16.

Надявам се темата да е за тук.
Благодаря предварително!

swords1010
09-30-2007, 17:22
Ако харесваш наравно момчета и момичета, може да си бисексуална, но все още не си напълно наясно със сексуалната си ориентация, не бързай със заключенията. Другото което ми идва на ума е, че може да е от хиперсексуалност. :wink:

50cent
09-30-2007, 17:23
Ами не ми се изка да те разочаровам обаче аз го вузприемам за малко бисексуално но си има и добри страни ако го кажеш на момче вероятно ще те пита за троика

My_Dear
09-30-2007, 17:28
Според мен не е толкова страшно.
Възможно е да е проява на бисексуалност. Все пак горе-долу по това време сексуалната ориентация е вече формирана.
Обаче и да е - к'во ти пука - живей си живота. Пък и все пак така имаш два пъти повече възможности от обикновените хетеросескуални или хомосексуални хора, които имат влечение само към единия пол :Р

cokaina_
09-30-2007, 17:29
Не знам дали е от пубертета-може и от това да е. Няма нищо ненормално в това. Не мисля, че си точно бисексуална. Най-вероятно се дължи на любопитство :)

swords1010
09-30-2007, 17:34
Не знам дали е от пубертета-може и от това да е. Няма нищо ненормално в това. Не мисля, че си точно бисексуална. Най-вероятно се дължи на любопитство :)
Незнам, дали аз не съм разбрал правилно, но момичето твърди, че харесва наравно представители и на двата пола, както и, че сексуално я привличат еднакво. Не ми се струва да е любопитство. :wink:

porkito
09-30-2007, 17:35
Не се притеснявай.... преди време се сбирах с една компания, дето си имаше групичка от 3-4 момичета който се целуваха с език помежду си... не знам дали им е правило кеф или за да изпъкнат пред другите ... ;)

bqsna_teenagerka
09-30-2007, 17:37
:? ами..предполагам...4е може и от пубертета е..както казаха по горе,,,то времето ще си покаже!...а може и да си бисекскуакна...нз..не мога да преценя :-k

malkia1
09-30-2007, 17:40
ne se kosi si4ko shte si proli4i slet 1\2 godini
oba4e ti se stremi kam mom4etata 4e kakto e tragnalo bez momi4eta she ostanem vav bulgaria :D :D

koalka
09-30-2007, 17:41
Не е странно, това се случва на не малко момичета. :wink:

cokaina_
09-30-2007, 17:42
Не знам дали е от пубертета-може и от това да е. Няма нищо ненормално в това. Не мисля, че си точно бисексуална. Най-вероятно се дължи на любопитство :)
Незнам, дали аз не съм разбрал правилно, но момичето твърди, че харесва наравно представители и на двата пола, както и, че сексуално я привличат еднакво. Не ми се струва да е любопитство. :wink:
Говоря за любопитсво към нейния пол - женскя!

sladkish_14
09-30-2007, 17:43
Че ти пубертета до колко мислиш,че продължава? :roll: Мисля,че си бисексуална...и аз съм в пубертет,ама никога не съм била като теб :roll: Момчето е друго нещо :-D

swords1010
09-30-2007, 17:45
Че ти пубертета до колко мислиш,че продължава? :roll: Мисля,че си бисексуална...и аз съм в пубертет,ама никога не съм била като теб :roll: Момчето е друго нещо :-D
И момчетата и момичетата се развиват, преблизително до 17-годишна възраст. :wink:

sladkish_14
09-30-2007, 17:46
Че ти пубертета до колко мислиш,че продължава? :roll: Мисля,че си бисексуална...и аз съм в пубертет,ама никога не съм била като теб :roll: Момчето е друго нещо :-D
И момчетата и момичетата се развиват, преблизително до 17-годишна възраст. :wink:

Окс O:) Мерси

HePeAJIeH
09-30-2007, 18:15
Просто си бисексуална :roll:

slun4evo
09-30-2007, 18:58
Благодаря за мненията.Също искам да кажа, че на един купон ми се удаде да се целуна с момиче с език и потръпнах от огромна възбуда.Възбудих се толкова, колкото и от целувка с гаджето.Когато ми пусна ръка се подмокрих и испитах огромно желание за секс с нея, но тя беше пияна и после не помнеше.Същото нещо става и когато го направи момче.Абсолютно еднаква възбуда и еднакво желание и с момичета и с момчета.Не зная но се притеснявам от това.Когато гаджето ми ме опипва ми е приятно и знам че е нормално, но нормално ли е в същото време да се възбуждам от момиче?
Чакам още мнения.Благодаря за тези.

BebSsSs
09-30-2007, 19:05
V tazi vazrast moje bi e donqkade normalno i ne moje o6te da se opredeli dali tova e prosto interes ili seksualnata ti orientaciq e po-razli4na.

slun4evo
09-30-2007, 19:36
Ама моля ви помогнете, притеснена съм!

&ILoveU2
09-30-2007, 19:42
еми вече в 21 век се счита за абсолютно нормално да си хомо или би. Не знам от какво толкова се притесняваш. Пък и вземи да зарадваш гаджето с тройка :wink:

My_Dear
09-30-2007, 20:24
Ама моля ви помогнете, притеснена съм!
За какво да ти помогнем? :-)
Просто си бисексуална, явно. Приеми го и продължавай нататък ;)

Samanta Jones
09-30-2007, 20:55
Не се тревожи,направи го и с момче,и с момиче ( а защо не и тройка ) и тогава ще знаеш със сигурност :)
Пък няма значение как ще се наречеш - би или хетеро ,важното е да си осигуриш удоволствие и наслада :) Само внимавай с предпазните средства ! :twisted:

FikSi91
09-30-2007, 21:05
abe macka spoko kvo ti puka momi4e s momi4e moje krasivo e :))))) momi4e s mom4e su6to :P kofti e samo ako e mom4e s mom4e pone za men de ima i takiva deto i na tva se kefqt.
Ta misalta mi be6e druga kato si momi4e i dori da kaje6 na nqkoi 4e si bi seksualna po veroqtno ti se zaradvat ;) taka4e spoki kefi se na jivota na max aide uspeh i ako si nameri6 nqkoq priqtelka do sa dve momi4eta ne sum gledal :P taka4e viknete me :P hihihi \:D/

AliceSw
09-30-2007, 21:12
секс правила ли си?

за мен не си би...просто си неориентирана...бтв, това е горе долу стандартна женска фантазия....

Nep0k1s7
09-30-2007, 22:15
Абе .. мацка не се притеснявай .. нищо лошо и да си би .. аз съм би и си го признавам и какво .. не съм нищо по особено от другите ..

ceco_meco
09-30-2007, 22:24
dano da si

:D:D:D:D:D:D

fuckface
09-30-2007, 22:51
Ми според мене си бисексуална, но никой не е казал, че тва е лошо! :)

Dark_Angel_F
10-01-2007, 09:01
То в днешно време има малко хора който са сигурно в своята сексуална ориентация още повече че си в побертете а всички който сме в пубертете бъкаме от хормони и сме жанди за нещо ново . Живей си живота след време когато се осъзнаеш и не те бие толкова много хормоня ще си исгурна в сексуалната си ориентация.

Mishie
10-01-2007, 13:32
Ами...според мене тфа си е от хормоните,все пак си във такава възраст,във която всеки иска да опита нещо ново и различно.Изчакай да отмине периода,когато хормоните ти бушуват и тогава ще прецениш своята сексуална ориентация с точност.Засега мисля,че си просто разгонена тийнейджърка с голямо либидо :roll:

Shake^me^baby
10-01-2007, 16:00
Не се притесняваи и да си би...какво ти пука важното е на теб да ти е супер и немисли за другите :!: Все пак живеем в 21 век всичко е възможно и нормално :wink: не съм имала такива наклонности и незнам точно какво ти е на теб ::: но все пак се опитвам да помогна \:D/

MaRiNkA_16
10-01-2007, 16:55
Vremeto 6te pokaje macka...sled godini sama 6te razbre6 tvoqta sexualna orientaciq.
mi da pravilno samo vremeto 6te pokaje tova kum kogo si pada6.yspeh i samo moga da ti kaja da ne sa pla6i6 nqma ni6to lo6o v tva da si razli4en -prosto budi sebe si.

Stelcho
10-01-2007, 21:54
Не се притеснявай.... преди време се сбирах с една компания, дето си имаше групичка от 3-4 момичета който се целуваха с език помежду си... не знам дали им е правило кеф или за да изпъкнат пред другите ... ;)
Или ако е имало момчета покрай тях да видят как ще реагират ;)
По темата.. значи няма нищо лошо да харесваш и 2та пола.. щом си момиче е позволено :D Ако тръгнеш обаче по-нежният път се обади на някой твой приятел да ти промие главите :D
Аз също съм на линия :P

ForeverZ
10-01-2007, 21:57
Мисля че си би :-k

Peshito
10-01-2007, 22:08
Имам следния проблем.Харесвам си момчета, но понякога(доста често) ми се случва да си харесам някое момиче и примерно да ми се иска да правя неща с нея каквито и с гаджетата ми(целуване, натискане) и така нататък.Даже ми се прави секс с жена.Но иначе си харесвам момчета и те ме възбуждат също толкова колкото момичетата.Не бих отказала на секс момиче или на такава връзка, но продължавам да харесвам и момчета.Та искам да попитам нормално ли е през пубертета да имам влечение и към двата пола или съм бисексуална!Ако има значение на 15 съм- за 16.

Надявам се темата да е за тук.
Благодаря предварително!

Ох още нямате грам мозък в главите секс правите!

`Death`Whore``
10-01-2007, 22:09
Не се притеснявай.... преди време се сбирах с една компания, дето си имаше групичка от 3-4 момичета който се целуваха с език помежду си... не знам дали им е правило кеф или за да изпъкнат пред другите ... ;)
Или ако е имало момчета покрай тях да видят как ще реагират ;)
По темата.. значи няма нищо лошо да харесваш и 2та пола.. щом си момиче е позволено :D Ако тръгнеш обаче по-нежният път се обади на някой твой приятел да ти промие главите :D
Аз също съм на линия :P
Значи си и на повикване, а? На лесбийките въобще не им трябва хуй.

Peshito
10-01-2007, 22:13
Не се притеснявай.... преди време се сбирах с една компания, дето си имаше групичка от 3-4 момичета който се целуваха с език помежду си... не знам дали им е правило кеф или за да изпъкнат пред другите ... ;)
Или ако е имало момчета покрай тях да видят как ще реагират ;)
По темата.. значи няма нищо лошо да харесваш и 2та пола.. щом си момиче е позволено :D Ако тръгнеш обаче по-нежният път се обади на някой твой приятел да ти промие главите :D
Аз също съм на линия :P
Значи си и на повикване, а? На лесбийките въобще не им трябва "мъжки полов орган".
Само един пенис колан

`Death`Whore``
10-01-2007, 22:16
Да, ти:
1. Си жена.
2. Си лесбийка.

hackers
10-02-2007, 06:03
стига с такива теми бре като сте лесбийки намерете си лезбийски форум етови линк лесбита малки :smt005 http://www.bg-lesbian.com/glavna/prt.htm

kiwii
10-02-2007, 11:12
Az sum na 18 no i na men mi se e slu4valo :D

Stelcho
10-02-2007, 13:13
Ти си женски гей :lol:
Стига ве... това ме разби :smt005 :smt005 :smt005

mi6ani
10-02-2007, 19:07
vij naistina moje i da e ot poberteta mn mom4eta i momi4eta izpitvat takiva vle4eniq no samo s vremeto kakto ve4e be6e kazano 6te razbere6 dali naistina si biseksualna dori moje i da si homoseksualna ili tva da e prosto lubopitstvo :)