PDA

View Full Version : Белези от папки...ужассс...



divanetyyy
09-30-2007, 20:55
Проблема ми е следният:преди имах папки,но след като цял месец ги мазах със спирт,се махнаха.Дотук добре,обаче:останаха зачервени белези-мнмнмн гадно.И тка те като са зачервени и изглежда,че имам папки а аз НЯМАМ!!!Моля ви,кажете дали знаете някво средство или продукт за премахване на тая червенина,plsss...
:cry:

KaTinCeTy
09-30-2007, 21:28
Ами принципно "Скинорена" премахва и пъпките и петната. А само за петната можеш да използваш "Целерит"-има голям ефект и дори действа избелващо само, дето не е много приятен на мирис. :mrgreen:

ceco_meco
09-30-2007, 21:39
tejak televizionen grim :D:D:D:D
moje li da si maje6 pypkite s grim...leleleeeee
i to momi4e...... :smt017

pepitaaa
09-30-2007, 22:51
Тфа "Целерит" колко парички е? :-D

fuckface
09-30-2007, 23:19
Споко, аз преди около месец имах варицела. Сега цялото ми лице е в дупки зачервени места и кво ли не. В началото се притеснявах, ама сега хората не им обръщат внимание. :wink:

SweetTeEscaPe
10-01-2007, 08:38
По-добре отиди на дерматолог-той ще ти предпише нещо,което наистина ще помогне,пък и може да питаш и за някое мазило,за да не ти излизат нови пъпки.А тва със спирта аз лично изобщо не го одобрявам-изсушава ужасно много кожата,пък и ако беше за пъпки,дерматолозите щяха да го препоръчват-е аз все още не съм попаднала на такъв.По-добре дай малко пари за нещо по - качествено и преглед при специалист,отколкото после да съжаляваш,че си си окипазила лицето.

Presley
10-01-2007, 09:36
Отиди на дерматолог,това е решението.Иэобщо не се мажи с раэни глупости,эащото само ще стане по-эле.Със скинорен ако си намажеш петната 2-3 пъти ,ще станат още по-червени и кожата ти ще се съсипе.Недей! :-D

KaTinCeTy
10-01-2007, 10:19
Тфа "Целерит" колко парички е? :-D
Цената варира около 10 лв. някъде. :wink:

peteto89
10-03-2007, 19:14
tejak televizionen grim :D:D:D:D
moje li da si maje6 pypkite s grim...leleleeeee
i to momi4e...... :smt017tva pak kakvo ob6to ima s napisanoto ot avtorkata =;

*SwEeTy_KiTtY*
10-03-2007, 19:31
По-добре отиди на дерматолог-той ще ти предпише нещо,което наистина ще помогне,пък и може да питаш и за някое мазило,за да не ти излизат нови пъпки.А тва със спирта аз лично изобщо не го одобрявам-изсушава ужасно много кожата,пък и ако беше за пъпки,дерматолозите щяха да го препоръчват-е аз все още не съм попаднала на такъв.По-добре дай малко пари за нещо по - качествено и преглед при специалист,отколкото после да съжаляваш,че си си окипазила лицето.

+1

*SwEeTy_KiTtY*
10-03-2007, 19:31
По-добре отиди на дерматолог-той ще ти предпише нещо,което наистина ще помогне,пък и може да питаш и за някое мазило,за да не ти излизат нови пъпки.А тва със спирта аз лично изобщо не го одобрявам-изсушава ужасно много кожата,пък и ако беше за пъпки,дерматолозите щяха да го препоръчват-е аз все още не съм попаднала на такъв.По-добре дай малко пари за нещо по - качествено и преглед при специалист,отколкото после да съжаляваш,че си си окипазила лицето.

+1

LuCiFersAngeL
10-03-2007, 19:33
За пъпките може да използваш кремче "Acne out" (около 7 лв.) , а за белезите препоръчвам крем "Контрактубекс" (около 12 - 13 лв.). Много е добър! Казвам от опит защото и мене като ме беше съсипала една козметичка само той ми оправи лицето. :wink:

monityY
10-04-2007, 14:08
e to tfa si minava..pone pri men...za 3-4 dni 6te mine ;)

ЕPu
10-04-2007, 14:23
колко имаш по български??
съмнявам се да е повече от 3, щом пишеш пАпки :x

иначе предполагам, че с времето ще се излекуват сами. ии все пак: стискала ли си ги?

sladkish_14
10-04-2007, 14:25
По-добре отиди на дерматолог-той ще ти предпише нещо,което наистина ще помогне,пък и може да питаш и за някое мазило,за да не ти излизат нови пъпки.А тва със спирта аз лично изобщо не го одобрявам-изсушава ужасно много кожата,пък и ако беше за пъпки,дерматолозите щяха да го препоръчват-е аз все още не съм попаднала на такъв.По-добре дай малко пари за нещо по - качествено и преглед при специалист,отколкото после да съжаляваш,че си си окипазила лицето.

Оо0о0о0 Боже,ти знаеш ли колко ще и коства дерматолога #-o Като не знаете,защо изобщо пишете :?:

divanetyyy
10-04-2007, 18:17
колко имаш по български??
съмнявам се да е повече от 3, щом пишеш пАпки :x

иначе предполагам, че с времето ще се излекуват сами. ии все пак: стискала ли си ги?Еми тъй като неам кирилица,и ползвам кирилизатор,и той тка изкарва думата...имам 6
:wink: