PDA

View Full Version : Незнам какво да правя вече



ZaHaRcHe
09-30-2007, 21:59
Здравейте...Така искам да споделя нещо с вас и ако може да ми дадете съвет..
С бившия сме раздели около месец , но наскоро той ми се обади и поиска да се видим аз се съгласих ест. защото нямах какво да правя.Отначало се държахме на страна един от друг но просто не можахме да издържим и започнахме да се целуване но само до там нито сме тръгвали нито нищо.Неска пак се видяхме и аз го попитах защо прави всичко това и той ми отг че още ме обича мн но не може да е с мен защото не е бил готов за връзка точно в този момент , че иска да излиза да се забавлява а ако е с мен ще трябва да се съобразява и няма да бъде свободен.Направо не мога да го разбера уж ме обича а не може да с мен..Какво да направя да спа да се виждам с него и да го забравя (което ше е мн трудно) или просто вс така да си продължи да си прекарваме дните адски приятно но без обвързване...
:smt010

freedom
09-30-2007, 22:09
Ами ако на теб ти е приятно да правите всички тези неща заедно,които сте правили преди... Ако искаш да бъде така.. Дори и без обвързване - остави нещата така.. Просто му дай време.Ако не искаш да го загубиш-нека бъде както той иска.. Нека помисли.. да разясни чувствата си и тогава поговорете отново .... Надявам се че съм помогнала по някакъв начин. :)

sLaDkA_GrEsHkA
09-30-2007, 22:17
хах тоя пич малко нахален ми се вижда.... няма 2 добри ... според мен да си избере или тебе или "хубавия животец" щом толкоз му пречиш... ама нека живее са му е паднало... човек и добре да живее се жени :smt005

kael
09-30-2007, 22:19
бананова мелба

EvilBrunette
09-30-2007, 22:38
бананова мелба
Бананов сплит. =P~ хаха Ямии...

По темата - ако си съгласна с неангажираща връзка , си се "забавлявайте". Но поемаш голям риск да те зареже някои ден под претекст, че не е имало нищо между вас и да си забие някоя друга - може би по-сериозна и недостъпна. :|

MiMcHeToOo
09-30-2007, 22:58
бананова мелба
Бананов сплит. =P~ хаха Ямии...

По темата - ако си съгласна с неангажираща връзка , си се "забавлявайте". Но поемаш голям риск да те зареже някои ден под претекст, че не е имало нищо между вас и да си забие някоя друга - може би по-сериозна и недостъпна. :|

+1 :!: :wink:

sweety_blondy
09-30-2007, 23:11
ili e s teb ili ne e s teb , nemoje taka da se celuvate pregr1shtate kato gadjeta pak da ne iska da xodi s teb , mi toi te izpolzva vse edno :roll: pitai go kakvo tochno iska i se razberete nai dobre :D

mechtaq_za_teb
10-01-2007, 05:35
Ако на теб ти харесва такава връзка остави нещата така.Моя бивш приятел като ме потърси за втори път само си говорихме..правеше намеци,но нищо не стана.И сега се замислям,че може би ако бях изпаднала в твоята ситуация щях да се съглася да се виждаме без обвързване,защото прекалено много го обичам...

monityY
10-01-2007, 06:48
това ми напомни бив6ия..когато ми предложи неангажира6та връзка,1 месец след като бяхме скъсали... аз тогава си имах гадже и той си има6е,но тя бе6е заминала и бе6е сам.. търсе6е малко забавление и се спря на мен.. казах 4е 6те си помисля.. о6те изпитвах 4увства към него (и о6те ги тая в себе си),но не се съгласих.. за6то ли?еми самия фактда целува мен и да си представя нея..ме съсипва6е.. (бтв не споменах 4е разликата е 4е той не ме оби4а6е но ме харесва6е Мн)та неисках когато се върне гаджето му,да ме зареже.. а мойте 4увства ве4е да са се превърнали в любов.. и да не мога да го забравя лесно.. за това по добре бе6е сега да се примиря от колкото тогава.. супер гадно 6те ми е да съм с него,но да се виждаме само за забавления и да нямаме сериозна връзка....(каквато имахме) това е от мен :smt006 дано съм ти помогнала.......

koalka
10-01-2007, 07:01
Не можеш да разбереш, че уж те обича, а иска да се забавлява-лъже и не знае какво иска, това е.Остави го и си гледай живота.Не си заслужава.

sasha_90
10-01-2007, 09:47
Не се занимавай с него.Той те лъжИска само да се забавлява.Ако те обичаше щеше да имате връзка.

HePeAJIeH
10-01-2007, 10:11
Ами най-добре го заеби-използва те само П.С Много си наивна

zmey
10-01-2007, 10:12
Здравейте...Така искам да споделя нещо с вас и ако може да ми дадете съвет..
С бившия сме раздели около месец , но наскоро той ми се обади и поиска да се видим аз се съгласих ест. защото нямах какво да правя.Отначало се държахме на страна един от друг но просто не можахме да издържим и започнахме да се целуване но само до там нито сме тръгвали нито нищо.Неска пак се видяхме и аз го попитах защо прави всичко това и той ми отг че още ме обича мн но не може да е с мен защото не е бил готов за връзка точно в този момент , че иска да излиза да се забавлява а ако е с мен ще трябва да се съобразява и няма да бъде свободен.Направо не мога да го разбера уж ме обича а не може да с мен..Какво да направя да спа да се виждам с него и да го забравя (което ше е мн трудно) или просто вс така да си продължи да си прекарваме дните адски приятно но без обвързване...
:smt010


:twisted: Радвам се.
:evil: В съ6тност много се радваме за теб,
:twisted: Има една тайна обаче която само ти не знаеш: просто шанса ти е нулев.
:evil: Не че ни интересуват баналните ти проблеми де.
:evil: Хях хях хях хях хях
:twisted: Хях хях хях