PDA

View Full Version : Възможно ли е да е марихуана? (действие?)



~ShaDoW~
09-30-2007, 22:01
Здравейте!
Имам важен въпрос и моля за сериозни отговори... Сестра ми беше много зле,а е пила само около 300-400 гр. водка Мери Джейн. Човек от компанията й е дал цигара-уж руска,която й се е сторила доста особена и по-силна. След това не помни нищо за около 3 4аса... заспала е,след което изведнъж се буди все едно й няма нищо и не е пила... на машинка за отчитане на концентрацията алкохол показала резултат все едно е пила 3-4 бири... (това след като се събудила) Та въпроса ми е: може ли това да е била марихуана? и възможно ли е именно комбинацията марихуана-водка да я е отрязало толкова жестоко?
благодаря предварително! :smt006

junk
09-30-2007, 22:04
Възможно е да е било трева, но може и от алкохола да й се е сторила по-особена тая цигара.Ако сестра ти е малка, не пие.. еми нормално е да я хване така тая водка, ако пък и чиста е била..
Просто се допитайте до 'източника' на тая угара (;

thefreak
09-30-2007, 22:10
на машинка за отчитане на концентрацията алкохол показала резултат все едно е пила 3-4 бири...
И откъде имате достъп до такава "машинка"?
То никва машинка не е, ама както и да е...

b0Nb0n
09-30-2007, 22:10
ae junk 4ove4e avatarati e luddd ve manqk
a po temata si4ko e vyzmojno moje da e treva moje sestrati da ne darji na alkohol alkohola moje da val6iv si4ko ve

~ShaDoW~
09-30-2007, 22:12
на машинка за отчитане на концентрацията алкохол показала резултат все едно е пила 3-4 бири...
И откъде имате достъп до такава "машинка"?
То никва машинка не е, ама както и да е...

сестра ми е голяма,на 27 е,военна е. един колега има въпросната машинка. и принципно носи много на пиене....

ceco_meco
09-30-2007, 22:14
zavisi na kolko godini e a pyk i 4ovek trqb va da e super typ 4e da ne razli4i ry4noi svita cigara ot fabri4na.....
a moje prosto da se otrqzala a moje i da te e izlygala....

thefreak
09-30-2007, 22:16
на машинка за отчитане на концентрацията алкохол показала резултат все едно е пила 3-4 бири...
И откъде имате достъп до такава "машинка"?
То никва машинка не е, ама както и да е...

сестра ми е голяма,на 27 е,военна е. един колега има въпросната машинка. и принципно носи много на пиене....
Глупости ми говориш като цяло, ама айде...
Не казвам, че лъжеш, просто са глупости това.

~ShaDoW~
09-30-2007, 22:21
на машинка за отчитане на концентрацията алкохол показала резултат все едно е пила 3-4 бири...
И откъде имате достъп до такава "машинка"?
То никва машинка не е, ама както и да е...

сестра ми е голяма,на 27 е,военна е. един колега има въпросната машинка. и принципно носи много на пиене....
Глупости ми говориш като цяло, ама айде...
Не казвам, че лъжеш, просто са глупости това.

izwinqwai ama koe po to4no e gluopst a??? kat ne wqrwa6 problema si e twoi... to 4owek da ne popita... aman!

junk
09-30-2007, 22:24
щом е на 27 предполагам би трябвало да различи някфа цигара от чадел...

~ShaDoW~
09-30-2007, 22:25
щом е на 27 предполагам би трябвало да различи някфа цигара от чадел...

cigarata e bila uj ruska nqkfa... demek nqma takawa w BG...

thefreak
09-30-2007, 22:25
Първо не знаеш, колко точно е изпила, след това тя не знае точно каква цигара е пишила, било й се сторило незнам какво си, след това не помнела, събуждала се изведнъж бла бла... и ти ся искаш ние да отгатнем какво аджеба е пушила сестра ти.
А кажи ми как да стане ?!?!

b0Nb0n
09-30-2007, 22:29
aha de i az tva sa pitam da otii si naprai test i da razbere ko sa mu4i6 tolkova pyk tolkova li e vajno kot i da e bilo minalo

junk
09-30-2007, 22:30
е нямало така в бг.. няма значение дали ше пушиш вайсрой или зелено малборо или кфот ще да е, пак ше различиш, че не пушиш коз.ено е цигара друго е трева, нямам как да се сбърка тфа блаженство веее ей :lol:
и се пак нека залагаме,
аз казвам, че е пушила жълт кантарион :lol:

~ShaDoW~
09-30-2007, 22:31
Първо не знаеш, колко точно е изпила, след това тя не знае точно каква цигара е пишила, било й се сторило незнам какво си, след това не помнела, събуждала се изведнъж бла бла... и ти ся искаш ние да отгатнем какво аджеба е пушила сестра ти.
А кажи ми как да стане ?!?!

naprotiw! pisah kolko e izpila. (300-400gr) prosto waprosa be6e dali e wazmojno da e marihuuana i izob6to kfo e deistwieto na marihuana w kombinaciq s alkohol!

thefreak
09-30-2007, 22:47
Първо не знаеш, колко точно е изпила, след това тя не знае точно каква цигара е пишила, било й се сторило незнам какво си, след това не помнела, събуждала се изведнъж бла бла... и ти ся искаш ние да отгатнем какво аджеба е пушила сестра ти.
А кажи ми как да стане ?!?!

naprotiw! pisah kolko e izpila. (300-400gr) prosto waprosa be6e dali e wazmojno da e marihuuana i izob6to kfo e deistwieto na marihuana w kombinaciq s alkohol!
Хах добре, щом мислиш, че си го написал адекватно...
Ама после не ме вини мене, ако не получаваш адекватни отговори.

fuckface
09-30-2007, 22:56
Възможно е да е трева, но според мене нямаше да и въздейства точно така. Но може и да не съм прав щот трева с алкохол не съм мешал.

PaRty'GirL
09-30-2007, 23:18
mi ako ne e qla predi tfa s 400 vodka mn qsno 4e 6e se otreje pak i mari djein ...ujs( moe mnenie)
ako i e do6lo v pove4e alkohola normalno da zaspi
a ako e bila treva i s nekfi himii mi s tolkova alkohol ot 1 darpana pak e dobre 4e samo e zaspala

IdiOtKa
10-09-2007, 13:57
хмм ...на мен 300-400 ми се струват много .... ! и то от мери джеин (спирт и вода) .... ква трева ви гони кви 5 лева ... но се пък ако сте толкова наивно глупави си земете тест, а трева да е било ..кво от тва не е умряла нали !