PDA

View Full Version : Странна ситуация



ForzaGreen
09-30-2007, 23:20
Znachi vuv takava situacia sum...
na 16 godini sum i sum vuv takova polojenie, 4e nqmam priqtelka ot mnogo vreme... sami si predstavete za kakvo stava dyma( ne govorq za meseci ami....), ot tova sledva i da govorime kolko 4esto e seksut...
Ta rabotata e kak edno momi4e e nai-dobre da bude "svaleno", daite mi nqkakvi saveti kakvo da pravi 4ovek vuv moqta situaciq( ne mislq 4e sam grozen ili nqkakav antipati4en tip, bih vi dal snimki no iskam da zapazia anonimnost za sega :) )
Molq vi za nqkoi drug savet ako moje, kakvo da pravi 4ovek kato mene? Da se otdam na ot4aqnieto i da prodalja kakto sega( karam q postoqnno na razni zanimavki izvun v kushti .. no neznam prosto kakvo stava sus momi4etata, moje bi pove4eto koito poznavam sme prosto priqteli i sqkash ne moga da si predstavq da hodq sus tqh?), ili da opitam neshto novo?
Kak primerno mogat da se napravqt nqkakvi interesni zapoznanstva sus momi4eta i taka
Blagodaria Vi ako moje da dadete nqkoi drug savet :)
Leka
:smt015

thefreak
10-01-2007, 02:29
Търсачката за нищо я нямате...

monityY
10-01-2007, 07:15
Търсачката за нищо я нямате... не само търса4ката ами и нета.. да си 4увал за сайтове за запознанства? www.aha.bg , www.flirt4e.com , www.strasni.com , www.celuvka.com , www.sladur.com , http://chat.abv.bg/ , www.kefche.com ....

ForzaGreen
10-01-2007, 08:16
Не ви говоря за интернет запознанства...

sentient_
10-01-2007, 08:19
Търсачката за нищо я нямате... =D>

MiMcHeToOo
10-01-2007, 08:21
Търсачката за нищо я нямате... =D>

:!: :!: :!:

sasha_90
10-01-2007, 09:35
Няма да се запознаеш с момиче/та ако си стоиш у вас!Излизай по-често.Освен това за да впечатлиш някое момиче трябва да си себе си и да си искрен.

ForzaGreen
10-01-2007, 12:01
Точно ти казвам, че по цяла вечер съм навънка и същата работа...
денем ми е по странно защото ми е малко тъпо да изляза с момиче което трябва да се прибере във 8-9, както е във много от случайте на мене и на разни приятели..

suantito
10-01-2007, 12:05
Няма да се запознаеш с момиче/та ако си стоиш у вас!Излизай по-често.Освен това за да впечатлиш някое момиче трябва да си себе си и да си искрен.
Направо ме убивате кат кажете ей тей - "излизай", а не се замисляте каде да излезе. Ако няма приатели или в компанията му няма женско присъствие?

Niakoitam
10-01-2007, 12:42
Няма да се запознаеш с момиче/та ако си стоиш у вас!Излизай по-често.Освен това за да впечатлиш някое момиче трябва да си себе си и да си искрен.
Направо ме убивате кат кажете ей тей - "излизай", а не се замисляте каде да излезе. Ако няма приатели или в компанията му няма женско присъствие?

Евалата пич.Е над тоя въпрос съм се замислял много пъти.Как ще излезнеш като няма с кой?Шли ще се въртиш като муха без глава.Сега някой може да се опитаъ да ме опровергаят като кажат като си намериш компания.Самоче едно момиче си намира много по лесно компания от едно момче.

yuribg
03-25-2008, 16:49
Да този въпрос е интересен ако отговорите ще е добре...

icheto
03-25-2008, 21:15
Много зависи от Момичето и Момчето щото има и момичета дето немогат да намерят с кого да излязат така че много зависи от човека :)

iiirish
03-25-2008, 21:18
Тези "свалки" са голяма глупост ако питаш мен! Няма нужда от предварителни планове или начертани стратегии. Когато е писано, че даден човек ще бъде за теб, те нещата си стават от самосебе си без да се усетиш. Тук никакви ходове не играят роля

malkatadesss
03-25-2008, 21:29
mm az sam momi4e (pone taka se smqta ) :D mmm az sam na mnenie 4e poe4eto pati momi4eto si namira kompaniq nali sq ne govorq za adski ubitite a za obiknovenno momi4e .Za da svali6 edno momi4e da suglasna sam da bade6 sebe si,momi4etata obi4at da badat vpe4atlqvani iskat vnimanie i ne o4akvai momi4e da doide pri teb ..po dobre ti potarsi za6toto momi4etata obi4at da badat tarseni ... ako ne stane ot parviq pat ne se ot4aivai :)

5StaR
03-25-2008, 21:35
Търсачката за нищо я нямате... не само търса4ката ами и нета.. да си 4увал за сайтове за запознанства? www.aha.bg , www.flirt4e.com , www.strasni.com , www.celuvka.com , www.sladur.com , http://chat.abv.bg/ , www.kefche.com ....

Офф тия сайтове наистина ли си мислите че стават за нещо ? Не вярвам да има много хора които ще почнат да си пишат там, да са от 1 град, да се харесат и да се срещнат...Няма да стане с интернета според мен

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-25-2008, 21:36
Moga da kaga, che ne e nugna kompania, za da se zapoznaesh s momiche, no tova e mn otnositelno. Demek ne za vsqkakuv tip hora. Imashe edna tema tuk : kak da zagovorish momiche v diskoteka.. imalo e i za na ulicata.. ili puk i na kafe da otidesh, pak shansove. Emi.. de da znam.. na kafe si, vigdash nqkoq qka macka , pochvash s pogledite, bla bla, mogesh da otidesh da i poiskash zapalka za predtekst i da se zapoznaete ;) I v disko taka, kanish na tanz i gotovo. Samo malko uverenost i bez strah. ;) Ili ako shtesh i na ulicata davash sushtia predtekst i si gotov ili kolko e chasa :lol: Shto pa ne, se se namira nachin, stiga da ti stiska, che i saitova za zapoznanstva ima. :)

BAYO
03-26-2008, 04:04
Странна ситуация верно :razz:

nazistka
03-26-2008, 15:14
:shock:

Entombed
03-26-2008, 15:17
Хм пич Ако не те бива в флиртовете....Чати скайпи.....влизай в ирс в аха ала бала....ДЕРЗАЙ МЛАДЕЖО :Д

Rofl4e
03-26-2008, 16:08
www.flirt4e.com , www.aha.bg www.sladur.bg www.impuls.bg www.mucunki.com <- eto ti saitove za zapoznanstva..!