PDA

View Full Version : Какво ми има?!? Да и кажа ли?



RIPAI
10-01-2007, 07:02
Здравейте, искам малко съвет и помощ от по опитните. С едно момиче се запознахме преди 2-3 месеца и прекървахме голяма част от деня заедно (на работното място).До тук добре, но от един месец си се сабираме една компания и аз постоянно мисла и искам да съм с нея. До сега не съм имал такива чувства към момиче, влюбен ли съм?!? А и тя се вижда с едно момче от компанията ни, но незнам имат ли връзка и до колко е сериозна тя. Ако и призная това и тя не ми отвърне със същото ще попречи ли на приятелството ни? Моля кажете какво да правя защото неиздържам вече, и нощем мисля зя нея и немога да спя.

laracools
10-01-2007, 07:29
mi nqma da popre4i ama zavisi kak 6te i go kaje6.ako i se nahvurli6 (a ponqkoga taka stava kato ima mnogo emocii) sus sigyrnost ne o4akvai posle da ste priqteli (osven ako ne ti otvurne sus su6toto).oba4e ako si pogovori6 s neq (blq blq blq razni ligavki istoriiki) togava 6te si budete fr4eta a moje i ne6to pove4e znae li 4ovek?are yspeh...

monityY
10-01-2007, 07:41
ние не можем да ти кажем дали си влюбен,както и каква 6те е реакцията и ако и признае6...

Hri$
10-01-2007, 08:13
Дали бил влюбен???Че кой по-добре от тебе знае как се чувстваш бе аланколу. :-D Ми гледай там да проучиш дали има връзка с оня тип и ако няма смело напред.Ако има...пак смело напред.

MiMcHeToOo
10-01-2007, 08:20
хахаха верно няма как да ти кажем дали си влюбен.. иначе може да не си развалите приятелството стига да и кажеш, че имаш чувства към нея по правилния начин ;)

Carly
10-01-2007, 08:25
Според мен на този етап трябва да си замълчиш.. не казвай нищо, преди да си напълно сигурен в чувствата ти и да знаеш в какви отношения е въпросното момиче с онова момче.. защото ако и го изтърсиш сега, тя ще започне да те избягва, дали нарочно или неволно.. разбери имат ли връзка те 2мата и тогава действай !

sasha_90
10-01-2007, 09:25
Мислиш постоянно за нея значи я харесва.

freedom
10-01-2007, 09:33
ние не можем да ти кажем дали си влюбен,както и каква 6те е реакцията и ако и признае6...

To4no taka !

N0_feAR
10-01-2007, 10:28
най-добре поизчакай още малко. разознай дали тя ходи с онова момче и през това време се увери в чувствата си. И щом си сигурен, че наистина я харесваш/ че си влюбен/ действай, нищо не губиш. Ако й го кажеш по-спокойно, в смисъл да не й налиташ, и ако ти откаже има голяма вероятност пак да си останете приятели.

white_chik
10-01-2007, 12:39
ЗАвиси от начина,по който й го кажеш.Гледай хем да й признаеш,че те интересува,хем обаче да не изглеждаш прекалено хлътнал.А и ще е по-добре,ако перди да правиш нещо разучиш какви точно са й отношенията с въпросното момче,защото,ако м/у тях има нещо,ще се оплучи доста гадна ситуация.

ZaHaRcHe
10-01-2007, 12:49
Само ти можеш а разбереш дали си влюбен или не.Ако смяташ че ще е по добре да зн какви са ти чувствата давай....Но ако мислиш че по този начин ще попречиш на приятелството ви по добре недей..Ти сам трябва да решиш

sentient_
10-01-2007, 12:52
Ами първо разбери дали връзката и е сериозна ако не е действай а ако се 4удиш дали те харесва и дали ще отвърне на чувствата ти наблюдавай я малко повече - как се държи с теб как те гледа То се разбира когато има привличане сетне събери малко смелост и и кажи какво изпитваш пък може и да пробваш с смс например - Мислиш лш за мен питам щот аз за теб ДА или нещо такова , да ти дойде отвътре :)

Lapin
10-01-2007, 13:19
Проучи и действай :!: :twisted:

HePeAJIeH
10-01-2007, 13:37
Прави както намериш за добре но все пак признай и кво изпитваш (то 80 процента от темите в подфорум любов са същите :-D )

kobrichka
10-01-2007, 14:01
ние не можем да ти кажем дали си влюбен,както и каква 6те е реакцията и ако и признае6...

Съгласна съм!Няма как да ти отговорим на този въпрос,нз какво чувства сърцето ти.

koalka
10-01-2007, 16:29
За влюбване...само ти можеш да кажеш, но определено я харесваш.Кажи й, ти така и така не я смяташ само за приятелка. :wink:

GaNgStAz
10-01-2007, 16:50
За влюбване...само ти можеш да кажеш, но определено я харесваш.Кажи й, ти така и така не я смяташ само за приятелка. :wink:

Точно така..