PDA

View Full Version : kakvi mi stava



valova
10-01-2007, 08:33
ami qvno sam srame4liva

tItEufFf
10-01-2007, 09:02
АМи явно си адски срамежлива.... Не мисля, че ние можем да ти помогнем много много. Ти сама трябва да се отпуснеш. :-k Ами честно казано нямам какво друго да кажа осен: Спокойно бе, нямам какво да се притесняваш от едно момче!!
Айде успех :wink:

10-01-2007, 09:02
Адреса що си не даде!
Само си търсиш с кой да си чатиш ми се струва.

poshh
10-01-2007, 09:58
Адреса що си не даде!
Само си търсиш с кой да си чатиш ми се струва.
хахахах нещо такова има май

KoTeNcEto0o
10-01-2007, 23:37
spokoino nqma ni6to stra6no..prosto se ytposni i si kaji ..em golqmma rqbota samo nqkvi si mom4eta i 6te ti e po-spokoino :wink: povqrvai mi ima efekt :wink: :wink:

Presley
10-01-2007, 23:54
Ами ясно е ,че става дума эа срам.
Винаги ми е било интересно эащо срама се иэраэява най-често към противоположният пол.Но отговор не намерих.Няма логика ,но е така.
Аэ попринцип винаги съм раэсъждавала по малко странен начин.Това какво имаш в гащите,иэобщо не е от эначение.Тоест всички сме хора,неэависимо дали момчета или момичета.Хора сме е трябва да си комуникираме.Не ми е ясно эащо има бариера.Както каэах-няма эначение какво имаш в гащите :-D !
При теб не энам от какво е предиэвикано ,эащото не те поэнавам.Но като цяло има два варианта.
Единият е чувство эа малоценност.Има ли такава работа?Ниско самочувствие?Ако ги има тея неща,най-вероятно те са причината.Эа тяхното отстраняване няма кой да ти помогне,эависи си от теб.Имай по-високо его.И все пак не си пояснила имаш лш подобни проблеми.
Другият вариант е просто да не си общувала много,много с момчета и эа това да не се отпускаш.Ако е така-нормално.Ако до момента са преобладавали контактите ти с момичета,няма как.Решението е просто.Эапочни да иэлиэаш с момчета,говори с момчета от компанията или класа ти,абе прави опити эа раэговор.Трудно ще ти е-да,ама трябва.Лошо е да има барирера в междуполовото общуване,така че поработи по въпроса.Ако не стане от раэ,то с времето ще стане.Няколко пъти като иэлеэеш с момче и 100% ще усетиш промяната.
Айде късмет и ако искаш поясни малко повече около проблема си.

koteto_5
10-02-2007, 11:40
Отпусни се , бъди самата себе си и ще се получи.
Успех.
:)