PDA

View Full Version : раздяла или просто скарване ????



xXxScreamxXx
10-01-2007, 09:23
zdraveite 6te s1m vi mn blagodarna ako pro4etete temata i me pos1vetvate kakvo da pravq - i dali spored vas tova e na6iqt krai ili prosto e edno skarvane
~
Zna4i istoriqta zapo4va otdavna bqxme fr sled tova i ne6to poe4e.Mnogo go haresvax o6te dokato bqxme samo fr a sled kato tr1gnaxme o6te pove4e , no idva problem1t ne se vijdame mn 4esto a i kogato se vidim e za malko . i emo go golemiqt problem - dnes si vlizam v skype i po4vame da si pi6em i po edno vreme toi mi pi6e : ooo moite fr se poqvi na liniq , pitax go koq i otgovri mi i sled tav mi kaza 4e i e iskal snimki tq mu bila dala i toi na6iq ak1l i kazal 4e e mn sladka ( ne 4e az ne s1m daje otkakto sme tr1gnali mn drygi mom4eta mi predlagat i si4kite mi fr se 4ydqt za6to o6te ne s1m go zarqzala) i taka toi mi kaza 4e pro se ebaval s neq 6tot nqmallo ko da prai i taka natat1k.a sega na si4koto otgore mi se s1rdi (moje bi) ili iska da skk1same za6tot mu kazax : ok aide pravete s neq kvot 6tete no molq ti se ne mi govori za vas
v1prosa mi e sega kakvo ?? kak 6et b1de ot sega natat1k ????????? plss hora spe6no ee :smt010 :smt009

sasha_90
10-01-2007, 09:27
Говори с него.Изяснете се.

xXxScreamxXx
10-01-2007, 09:31
Mi strax me e da mu pi6e taka de ne straax ami,,......
nqma da mi pi6e sigyrna s1m

gotinia_niki
10-01-2007, 10:42
ами като те е страх да му пишеш се срещнете някъде само двамата и се изяснете. Нищо няма да изгубиш :wink:

xXxScreamxXx
10-01-2007, 10:45
ohh de da be6e taka lesno sega mi dadoxa 4ata s onazi '''sladkata'' i ne66to vijdam 4e tmai toi e proqvil inicativa za 4at snimki i dr gluposti

Radeto_
10-01-2007, 10:47
Тва ми звучи като детска историйка ама тва е отделен въпрос де.Много е дразнещо така да ти говори за друга.Ама започни и ти да го базикаш на същата тема де - говори му за други момчета и му виж реакцията.Пък и откъде накъде той ще ти се сърди - бахти наглостта.Ако държи на теб ще се изясните - ако ли не - я по-добре се хвани с някой по-свестен от тия дето искали да ходите.И м-у другото на колко си?

sasha_90
10-01-2007, 11:03
Mi strax me e da mu pi6e taka de ne straax ami,,......
nqma da mi pi6e sigyrna s1m
Тогава направо му се обади.

xXxScreamxXx
10-01-2007, 11:08
Zna4i az tva po rano go napavix da mu govorq za dr mom4eta ama be6e nevolno i toi mn po4na da revnuva daje kat vidim nqkoi moi fr i kak kaja zdr zdravisame se toi pak revnuva
i sa za men ko ostava pitax go uj na b1zik tr1gnali li sa kazal li i e 4e q obi4a i toi fana 4e se razs1rdi

xXxScreamxXx
10-01-2007, 11:09
a i s1m na 13 i polovina i ne moga da tr1gna s dryg za6tot az mn si go obi4m dori toi da ne mi vqrva

suantito
10-01-2007, 11:59
Изчакай, ако не ти се извени си тъси друг.Доколкото го обичаш любовта ти с него ще бъде несподелена.

sLaDkA_GrEsHkA
10-01-2007, 12:08
offf aman tiq pikliovci ne znaqt kakvo iskat ! kato tolko durji na vun6niq vid da hodi da q ebe ! imala sum podoben problem...samo 4e sled nai golqmata ni dotogava karanica toi 1 mesec me e lugal i si e pisal s nekaf urud bez da mi kaje a nakraq kato q vidqh v abonatite mi se kulne v o4ite 4e ne znae kfa e.... ne uspqh da go razkaram i mi se ka4i na glavata ... ako misli6 4e 6e moje6 da go izturpi6 po natatuk hubavo bydete zaedno.... ama tfa spored mene e samo na4aloto na "mujkite" mu prostotii.... bqgai 4e se qdosah..... :smt013 :smt013 :smt013 onaq kranta be6e mustakata i vejdata i 4erna i tupa !!! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 ne mi obru6taite vnimanie ...

kobrichka
10-01-2007, 12:13
Боже за какви глупости се карат хората!Но това си е ваша работа,та по темата просто излезте и говори с него,но излесте,а не по телефона или скайпа.Проблемите се решават,когато говориш с човека и го гледаш в очите.

xXxScreamxXx
10-01-2007, 12:15
mi nzz kokoto i da iskam da go zabravq znam 4e nqma da stane sega mislq nqkolko dni az da ne mu pi6a a ako me pot1rsi izvini mi se ok hybavo zna4i me obi4a kkakto go tv1rde6e no ako ne ........... nzzZZ

kobrichka
10-01-2007, 12:17
mi nzz kokoto i da iskam da go zabravq znam 4e nqma da stane sega mislq nqkolko dni az da ne mu pi6a a ako me pot1rsi izvini mi se ok hybavo zna4i me obi4a kkakto go tv1rde6e no ako ne ........... nzzZZ

От колко време сте заедно,за да говориш за обич?

xXxScreamxXx
10-01-2007, 12:19
mi nie sme zaedno ot malko vreme no o6et predi da tr1gnem az mn go obi4ax

xXxScreamxXx
10-01-2007, 12:22
A i spored men tolkova mn ne d1rji na v1n6niq vid.daje edin den mi kaza : az mislq 4e si mn hybava za men . ne6to takova be6e tam i poosle edna fr mi kaza : mi da prav e 6to ne si fane6 nqkoi ot teq det ti predlagat 300 p1ti po hybavi sa

MiMcHeToOo
10-01-2007, 12:25
zdraveite 6te s1m vi mn blagodarna ako pro4etete temata i me pos1vetvate kakvo da pravq - i dali spored vas tova e na6iqt krai ili prosto e edno skarvane
~
Zna4i istoriqta zapo4va otdavna bqxme fr sled tova i ne6to poe4e.Mnogo go haresvax o6te dokato bqxme samo fr a sled kato tr1gnaxme o6te pove4e , no idva problem1t ne se vijdame mn 4esto a i kogato se vidim e za malko . i emo go golemiqt problem - dnes si vlizam v skype i po4vame da si pi6em i po edno vreme toi mi pi6e : ooo moite fr se poqvi na liniq , pitax go koq i otgovri mi i sled tav mi kaza 4e i e iskal snimki tq mu bila dala i toi na6iq ak1l i kazal 4e e mn sladka ( ne 4e az ne s1m daje otkakto sme tr1gnali mn drygi mom4eta mi predlagat i si4kite mi fr se 4ydqt za6to o6te ne s1m go zarqzala) i taka toi mi kaza 4e pro se ebaval s neq 6tot nqmallo ko da prai i taka natat1k.a sega na si4koto otgore mi se s1rdi (moje bi) ili iska da skk1same za6tot mu kazax : ok aide pravete s neq kvot 6tete no molq ti se ne mi govori za vas
v1prosa mi e sega kakvo ?? kak 6et b1de ot sega natat1k ????????? plss hora spe6no ee :smt010 :smt009

първото което земи си смъкни самочувствието т.е имам предвид репликата ти "не, че аз не съм сладка даже мн момчета ми предлагаха", второ не се занимавай с него ако те наранява, така като те гледам не мисля, че си тоооолкоз влюбена..

xXxScreamxXx
10-01-2007, 12:35
e dobre ko mi e na samo4yvstvieto aaz mislq da go digam a ti .............

sladkish_14
10-01-2007, 12:38
Re: раздяла или просто скарване ????

Това засиви само и единствено от теб!Вижте се и говорете,не трябва да чакаш да ти се обади,както казват-"и момичетата имат телефони,всеки знае как се използва..."Не чакай той да те търси,не мисля,че това е доказване на любовта!И не слушай кой какво ти казва от сорта на- "хвани си по-хубав"Да не мислиш,че по-хубавите обичат повече,не трябва да се влиаеш от външния вид..А относно постъпката му,нормално е,МОМЧЕ е :-D нямало те е повечко време..100% съм сигурна,че и моя докато ме е нямало е пофлиртувал с някоя :? ,но това не променя чувствата му и това,че ме обича!трябва да му вярваш,вероятно го е направил за да те подразни и да види как ще реагираш!Не оставяй да се карате,заради това,без да си узнала истинските причини,за неговото"изказване"..Не изпускай любовта си,защото понякога и момчетата си казват-"ако ми се обади значи ме обича" :wink: Няма безгрешни,той не е от тях и ти не си!Но си давайте и шансове :wink:

sladkish_14
10-01-2007, 12:41
e dobre ko mi e na samo4yvstvieto aaz mislq da go digam a ti .............

Самочувствието,е ГЛАВЕН фактор в успешния живот,по-уверена,по-добре :wink:

xXxScreamxXx
10-01-2007, 12:43
haaa SAMO4YVSTVIE TVOETO IME E Lora :wink: :wink: :wink: :wink:

kobrichka
10-01-2007, 12:46
e dobre ko mi e na samo4yvstvieto aaz mislq da go digam a ti .............

Самочувствието,е ГЛАВЕН фактор в успешния живот,по-уверена,по-добре :wink:

Да,но когато е в умерени количества и най-важното да има покритие.

xXxScreamxXx
10-01-2007, 12:53
ha ti koi si misli6 6tqx li da imam tva samo4yvstvoe ako ne bqx takava kakvato s1m ....

Lapin
10-01-2007, 13:17
Ми ти си зле бе сама не можеш се управиш пък нас питаш еи няям думи.. :-k

sladkish_14
10-01-2007, 13:20
e dobre ko mi e na samo4yvstvieto aaz mislq da go digam a ti .............

Самочувствието,е ГЛАВЕН фактор в успешния живот,по-уверена,по-добре :wink:

Да,но когато е в умерени количества и най-важното да има покритие.

Разбира се :wink:

My_Dear
10-01-2007, 14:37
първото което земи си смъкни самочувствието т.е имам предвид репликата ти "не, че аз не съм сладка даже мн момчета ми предлагаха"
Че какво й е на самочувствието? Момичето да каже една дума за себе си и сега била прекалено надута... :evil:

Към авторката: Мацка, хванала си се с дете, надявам се го осъзнаваш. Айде, не дете, ами тийнейджър. Се тая. На тази възраст повечето момчета... не са пригодни за сериозни отношения. Ти казваш, че го обичаш... ама не ми се вярва на него да му е до това. Във всеки случай е постъпил глупаво. Айде, ебавай се там с някоя си, но не говори за това на настоящата си приятелка.
Сръдните му са неоснователни.
И принципно това не е краят на една връзка. Може да е, ако повече не се потърсите и не си проговорите. Можете да се сдобрите.
Оттук нататък ти решаваш какво ще правиш и дали ще продължиш отношенията си с него.
В случай, че се разделите, да ти кажа отсега - не се плаши от мисълта. Ще го забравиш.

MiMcHeToOo
10-01-2007, 14:39
първото което земи си смъкни самочувствието т.е имам предвид репликата ти "не, че аз не съм сладка даже мн момчета ми предлагаха"
Че какво й е на самочувствието? Момичето да каже една дума за себе си и сега била прекалено надута... :evil:

Към авторката: Мацка, хванала си се с дете, надявам се го осъзнаваш. Айде, не дете, ами тийнейджър. Се тая. На тази възраст повечето момчета... не са пригодни за сериозни отношения. Ти казваш, че го обичаш... ама не ми се вярва на него да му е до това. Във всеки случай е постъпил глупаво. Айде, ебавай се там с някоя си, но не говори за това на настоящата си приятелка.
Сръдните му са неоснователни.
И принципно това не е краят на една връзка. Може да е, ако повече не се потърсите и не си проговорите. Можете да се сдобрите.
Оттук нататък ти решаваш какво ще правиш и дали ще продължиш отношенията си с него.
В случай, че се разделите, да ти кажа отсега - не се плаши от мисълта. Ще го забравиш.

не съм казала, че е прекалено надута просто такива изказвания не ми харесват.. кво ме нападате сички.. секи си има различен вкус към хората и т.н.. аз не харесвам такива хора затова и давам съвет от моята гледна точка.. ако на нея не и харесва така да не го прави.. :!: