PDA

View Full Version : Троянски кон !!!!



FikSi91
10-01-2007, 10:16
Zdraveite razglejdah iz inter net po vaprosa za troiqnskite kone namerih imeto na programa i imeto na troiqnski kon koito bi mi svar6il rabota no nikade nemoga da gi namerq kato failove pomognete pls
a ako se int za6to li mi trqbvat za da iztriq edni snimki ot na edin priqtel ot kompiutara :(((((((((((((((((( pls help ako nqkoi moje :((((((( pi6ete i na li4en pls ;)

Eagle_13
10-01-2007, 13:11
Пич тва не е шега работа нали знаеш.Мога да ти дам име на троянски кон, но неща :)
Щом неможеш да го намериш, значи няма начин и да можеш да го използваш :)
Кво да ти кажа, несе занимавай с такива неща щото можеш сам да се хакнеш :)

eXpLoaD
10-01-2007, 20:08
Пич тва не е шега работа нали знаеш.Мога да ти дам име на троянски кон, но неща :)
Щом неможеш да го намериш, значи няма начин и да можеш да го използваш :)
Кво да ти кажа, несе занимавай с такива неща щото можеш сам да се хакнеш :)
Мм има нещу вярну тука .. както каза колегата горе ... по добре не се бъркай там кадето не можеш да се справиш ... УСПЕХ ВСЕ ПАК ... сигурен сам че няма да се откажеш .. :)

hackers
10-02-2007, 06:27
Zdraveite razglejdah iz inter net po vaprosa za troiqnskite kone namerih imeto na programa i imeto na troiqnski kon koito bi mi svar6il rabota no nikade nemoga da gi namerq kato failove pomognete pls
a ako se int za6to li mi trqbvat za da iztriq edni snimki ot na edin priqtel ot kompiutara :(((((((((((((((((( pls help ako nqkoi moje :((((((( pi6ete i na li4en pls ;)


ами мога да ти направя един троянски но да знаеш че ако оня е с нод32 няма как да го заобиколя ще се опитам да подновя силвара и ще го кача и щи дам опътване

Forslor
10-02-2007, 18:20
Samo se 4udite kolko slojno da go izmislite...Darpa6 si Netbus vatre v neq ima i dori si ima instrukciq kak se pra6ta...i kakvo se pravi.Uspex.
... забрави да кажеш ,че и антивирусната трябва да не е ъпдейтвана от лето Господне 98 година.