PDA

View Full Version : Защо всички приятели ме предават?



kasiopea
10-01-2007, 11:00
Не ви карам да ми четете историята. Искам някъде да си излея чувствата и да получа съвет.
Не знам защо, обаче най-добрите ми приятели все ме предават. Доверя се на някой, разкажа му болките, радостите си, а след чувам какви ли не истории от ''приятеля си''. Писна ми, не знам какво не ми е наред. Всеки ми се присмива зад гърба и вече не издържам.
Наскоро си хванах една приятелка, видя ми се свестно момиче и реших,че няма да е като останалите. Не й се доверих на пълно и добре че го направих.Сега тя приказва разни неща зад гърба ми и отгоре на това ми казва всяка сутрин в училището ''Здравей'' и ми се хили като някоя ненормална.
Защо всички приятели ме предават, защо всички така лошо тъпчат доверието и добротата ми? :smt010

slun4evo
10-01-2007, 11:13
Ами първо трябва да си намериш истински приятели.Ужасно е да постъпват така с теб, но ти май си твърде доверчива.Опознай добре някой човек, помагай му, остави го и той да ти помага и тогава чак тогава можеш да го наречеш приятел.След като сте близки по дълго време вече ще си е заслужил тази титла.И много внимавай какво ще кажеш пред някой, защото има неща които не се казват ей така.Как го каза само хванах си приятелка, ти какво в морето ли я хвана?Трябва време за да си сигурен в един човек, не да му кажеш всичко на 3 ден.
Бъди по-предпазлива, внимавай какво говориш.А относно това, че ти се присмиват, да не ти пука.Значи ти завиждат за нещо, трябва само да се радваш.Хич да не обръщаш внимание на злобни хора, живееш за себе си не за другите.Айде успех. \:D/

slun4evo
10-01-2007, 11:14
А забравих да кажа, понякога е по-добре да те мислят за кучка от колкото за мило и добро момиче, поне няма да те тъпкат.Покажи им че не си толкова добричка и ще си вземат урок.

kasiopea
10-01-2007, 11:15
Meрси за отговорите

didoza
10-01-2007, 11:21
Виж аз не съм като другите и имам много различни проблеми които имат другите регистрирани преди мен и мисля че,не трябва да споделяш нищо с никой докато той не разкрие нещо за него така правя аз и нямам проблеми с приятели когато ме предадат защото и аз мога да го направя.според мен няма нищо толкова сериозно да спечелиш доверието на някой.но Бог знае защо никой не ме клюкари вече щом знае че и аз имам с какво да му отмъстя.явно ги е страх.явно това са най големите им страхове :? незнам.но пробвай може да ти провърви.и да знаеш че истински приятел е този с който си прекарал 4 години или повече рамо до рамо.така аз имам един единствен приятел с който сме заедно от 4 години и нямаме намерение да се караме.разбира се ще минеш и ти през това но...така е ако си уверена давай.УСПЕХ!!! :wink:

xXxScreamxXx
10-01-2007, 11:24
lleleeee ima mn hora zapoznai se nameri novi priqtelii ::: ::: :::

ArTanDra
10-01-2007, 11:42
Първо потърси проблема в себе си , а не в хората. Може да си ги "накарала" да ти говорят зад гърба. Ако си сигурна , че проблема не е в тебе , значи не попадаш на подходящи хора.. и може и да не попаднеш. Всеки си носи кръста.

sasha_90
10-01-2007, 12:09
Просто не си срещнала точните хора за приятели.

b0Nb0n
10-01-2007, 12:33
ne e vajno kvo govorat zad gyrbati a kato se obarne6 si4ki da myl4at

sexa_na_kompleksa
10-01-2007, 12:55
И според мен просто не си попаднала на точните хора.Мисля,че на всеки му се е случвало да бъде предаден от "приятел".Ще мине и това и ще си намериш и ти някой Истнски Приятел.Не губи надежда ! :wink:

bqsna_teenagerka
10-01-2007, 13:29
защото ти си много наивна и разказваш вси4ко на вси4ки!
не го прави! намери си приятелка или приятел,изпитай го,казвай му нещо дребно или някоя невинна лъжа за да го изпробваш! когато разбереш 4е той/тя наистина държи на теб,тогава и разказвай по съкровенни тайни,но ги разказвай само на него/нея!
като винаги има6 еедно на ум! и не е нужно вси4ко да разказваш,някои неща трябва да си останат в семейството!

sasha_90
10-01-2007, 19:43
Освен това тези,които те предават не са ти приятели.

UnaBletoLoVeU
10-01-2007, 19:50
Не съм била в твоето положение, защото имам няколко близки приятели, които никога не са ме предавали и знам, че биха ми помогнали във всеки един момент.Едната я познавам още от бебе-заедно сме израснали, а другата вече от 10 години. Третата от 3 някъде, но е доказала, че мога да й имам доверие. Ти сигурно щом се запознаеш с някого, просто от липса на приятели и на хора, на които да споделяш веднага разказваш биографията си. Трябва първо да опознаеш много добре човека, за да му разкриеш твоя свят.
Сигурно се чувстваш ужасно. Съжалявам за което :? Просто вече внимавай на кого се доверяваш

BlueMushroom
10-01-2007, 20:24
prekaleno lesno im davash imeto "priqteli"..
nqkoi hora e po-dobre ponqkoga da si ostanat prosto "dobri poznati"

*SwEeTy_KiTtY*
10-01-2007, 20:32
О,и аз съм имала такива "приятели",и аз много съм страдала,че съм сама,и тва главно,защото съм доверчива!Но...промених се!Вече не доверявам много лични неща на хора,които не познавам!Просто стой по-далеч от хората,дай си повече време да ги прецениш и внимавай!И В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не си мисли ,че вината е твоя!Просто хората са много жестоки и такива по-доверчиви индивиди като теб стават жертва на жестокостта им!
Желая ти мнооооооого щастие и дано скоро намериш истински приятели,които да те разбират!

10-01-2007, 20:55
И аз съм имала много такива "приятели", но никога не съм им доверявала нищо важно.
Преди няколко години срещнах сегашните си приятелки (хора, на които изключително много държа), но ми отне дълго време да ги опозная и да разбера, че на тези момичета аз мога да се доверя (както и те ан мен). Но дори на тях не казвам всичко - има неща, които трябва да си останат в семейството.

FairYoFdaRknEsS
10-01-2007, 21:27
Абе приятелите не се "хващат" просто така от улицата...... :smt011 или поне аз така мисля.... не си попаднала на точните хора пък и то тез дето ги наричаш приятели май май хич не са такива щом ти говорят зад гърба ама то това се усеща..... хм..... просто си намери други приятели и ги опознай първо преди да им се довериш.... :smt012

freedom
10-02-2007, 08:28
Ти обаче май наистина си адски много доверчива... На всеки срещнат ли разказваш за "болките и радостите" си? Ами опознай първо човека...Помисли ще си допаднете ли,ще успеете ли да изградите едно хубаво приятелство...Например аз имам точно 2 истински приятелки,с които се познавам от 3 години и за това време,което никак не е малко те нито веднъж не са ме предавали,за което адски много се радвам..Пожелавам ти да намериш такива приятелки като моите и вече да нямаш повод да пускаш такива теми из разни форуми... ;)

Ela Tancyvai S Men
10-02-2007, 11:35
доскоро си мислех 4е съм щастлива защото имах 3 приятелки на които вярвах и казвах вси4ко.Едната я познавам от 10 години,а другите две-от две години...и знаете ли какво тези две приятелки ме предадоха и то беше супер гадно защото ги обичах и им вярвах,а аз рядко го парвя.Сега имам една приятелка,но тя е далече от мен...та мисълта ми е 4е не можеш да вярваш и на хора които познава6 отдавна..можеш да вярваш само на себе си и на роднините..на никои др. :!: :!: :!: Истинските приетели са рядкост..така 4е не се у4удвай 4е така е станало с твоята фр... :wink:

VerryBerry
10-02-2007, 12:19
Първо потърси проблема в себе си , а не в хората. Може да си ги "накарала" да ти говорят зад гърба. Ако си сигурна , че проблема не е в тебе , значи не попадаш на подходящи хора.. и може и да не попаднеш. Всеки си носи кръста.

saglasna sam :wink: