PDA

View Full Version : Хъх, като спреш хляба и сладкото се отслабвало....



Kapu4ino
10-01-2007, 11:38
Явно действа само при някои. Аз от 2 месеца не стм бутвала нищо сладко, нищо тестено. Нищичко. И не съм свалила и грам. Не е да кажеш, че като съм ги спряла съм започнала да се тъпча в неизмерни количества с други неща, напротив, дори спазвам лек хранителен режим, но нищо не свалям.
Всички други се тъпчат със сладки, шоколади, вафли, какао и пак, някак си, свалят килограми, а аз съм се лишила от тези удоволствия и нищо не свалям. Защо се получава така ?

vaca
10-01-2007, 11:45
ami zapo4ni da sportuvash pluvane naprimer i vsqka sutrin qj ovesena kasha i nedei da slagash v ustata nishto sled 18 4asa :roll: i taka mislq 4e shte svalish kilogrami shte stegnesh t6qloto

Kapu4ino
10-01-2007, 11:49
А, да , забравих да спомена , че два пъти седмично ходя на плуване.
Но се дразня, защото всеки дава съвет на отслабващите да спре сладкото и хляба. Спрях ги и няма ефект :smt017 .

ArTanDra
10-01-2007, 11:50
Аз пък точно с хляб отслабнах хъх :lol: Не чети глупостите от книгите за отслабване.. Храненето е важно , но спорта е по - важен. Тичай или спортувай нещо и ще отслабнеш. Важното е да не се тъпчеш с тежки и мазни храни или пък с химически боклуци (повечето зеленчуци и плодове са натъпкани с някакви добавки). Яж си нормално , само че в по - малко количество + спорт няма как да не свалиш.


П.С. Може и да не сваляш , защото може да си постигнала мин тегло според тялото ти ... кажи височина и кг.

vaca
10-01-2007, 11:54
ami qvno si vnushavash 4e si debela i si sas hubavo tqlo i nqma kakvo da svalqsh tova e spored men edinstvenoto obqsnenie

Paiper
10-01-2007, 11:57
Не трябва да се лишаваш от нищо и да се храниш разделно и да спортуваш сериозно поне 3 пъти в седмицата!!!Пий много вода яж повече плодове и злелнчуци и след като спозаваш всичко това е невъзможно да не отслабнеш :!:

Kapu4ino
10-01-2007, 12:01
Висока съм 161 и тежа 54 килограма , на 15 години. А до колкото знам идеалното тегло за тази височина е 49-50. Искам тези 5 килограма да ги няма... а и тук - таме имам сланинки, които ме дразнят. Искам добре оформено тяло а не така - по бедрата малко лепнато, по дупето, малко паласчици и цялата фигура се разкривява и става грозно.
А и като чета тук всички момичета, които са 162 см тежат по 42 - 43 кг и започвам да се чудя аз ли не съм у ред ... :mrgreen:

Paiper
10-01-2007, 12:10
Еее недей така как така не ти е наред :smt017 има разлчни структури хора!не си въобще дебела,но ако имаш натрупани мазнини или целулит трябва да правиш разни упражнения и да се лишаваш от някой неща....И ще видиш че с малко повече услилия и тарпение ще има мечтания резултат ;-)

ArTanDra
10-01-2007, 12:15
Висока съм 161 и тежа 54 килограма , на 15 години. А до колкото знам идеалното тегло за тази височина е 49-50. Искам тези 5 килограма да ги няма... а и тук - таме имам сланинки, които ме дразнят. Искам добре оформено тяло а не така - по бедрата малко лепнато, по дупето, малко паласчици и цялата фигура се разкривява и става грозно.
А и като чета тук всички момичета, които са 162 см тежат по 42 - 43 кг и започвам да се чудя аз ли не съм у ред ... :mrgreen:

Хм.. наистина имаш още какво да желаеш .. спри плуването! Отивай на фитнес и започни да тичаш по 30 мин на ден (постепенно увеличавай времето) и 100 % ти давам гаранция , че ще имаш ефект! Храни се нормално , само че в по - малки количества. Яж хляб , но черен!!! И може да пиеш китайския чай .... Дано да успееш!

vaca
10-01-2007, 12:17
ami az sam 1 64 i sam 42 kg ami nz moje kokalite ti da tejat

b0Nb0n
10-01-2007, 12:45
Явно действа само при някои. Аз от 2 месеца не стм бутвала нищо сладко, нищо тестено. Нищичко. И не съм свалила и грам. Не е да кажеш, че като съм ги спряла съм започнала да се тъпча в неизмерни количества с други неща, напротив, дори спазвам лек хранителен режим, но нищо не свалям.
Всички други се тъпчат със сладки, шоколади, вафли, какао и пак, някак си, свалят килограми, а аз съм се лишила от тези удоволствия и нищо не свалям. Защо се получава така ?
gen moito momi4e tva si e ot gena

pepitaaa
10-01-2007, 12:50
Мисля че, не е важно колко калорични храни ядеш на ден, а това колко калории изразходваш на ден. Може да спортуваш два-три пъти в седмицата, но ако през останалото време мързелуваш и не се движиш, ако отслабваш ще става по-бавно :)

thefreak
10-01-2007, 13:09
Отивай във фитнеса мускули да правиш, мани го това плуване.

caRamelO_cHicA
10-01-2007, 13:48
Сваляне на килограми не се постига само с диета трябва и спорт такаче спортувай повочко и ще има ефект

rauchen
10-01-2007, 14:49
трябва да го комбинираш със спорт иначе ест че няма да има ефект

kakadu
10-01-2007, 15:34
Отивай във фитнеса мускули да правиш, мани го това плуване.

Kapu4ino
10-01-2007, 17:10
Хах, рядко се случва да мързелувам. Всеки ден съм навън по градинките, по улиците, напред- назад, не се случва да се заседя на едно място.

Ходя на плуване, защото фитнеса не ме влече, не ми е приятен, а все пак спорта трябва да е за удоволствие, не да ходя с отвращение. Ходя 2 пъти в седмицата, защото през всички останали дни съм на уроци. Просто това е единственото ми свободно време.

Всички ми казват, че изглеждам доволно доволно слаба , но не харесвам това, че съм отпусната. Наистина може да е от костната ми структура, но все пак нищо не пречи да се свали още малко и да се постегна.

Номера е защо преди се тъпчех със сладко и не напълнявах, а сега съм спряла напълно и сладко и тестено, но не отслабвам.

i'm so excited!
10-01-2007, 18:39
кар-ди-о !

eviL_anGeL
10-01-2007, 22:30
това да спреш хляба и сладкото помага за отслабване .. но явно не при всички..например майка ми ги спря и отслабна 10 кг за 3 месеца без да спортува :D

Carly
10-02-2007, 09:18
Явно действа само при някои. Аз от 2 месеца не стм бутвала нищо сладко, нищо тестено. Нищичко. И не съм свалила и грам. Не е да кажеш, че като съм ги спряла съм започнала да се тъпча в неизмерни количества с други неща, напротив, дори спазвам лек хранителен режим, но нищо не свалям.
Всички други се тъпчат със сладки, шоколади, вафли, какао и пак, някак си, свалят килограми, а аз съм се лишила от тези удоволствия и нищо не свалям. Защо се получава така ?
въпрос на самия огранизъм .. както как на някой им се лепи дори пърченце торта, а други ядат сладко в промишлено количество и са на клечки :lol:

XaMcTePKa
10-02-2007, 10:48
ami zapo4ni da sportuvash pluvane naprimer i vsqka sutrin qj ovesena kasha i nedei da slagash v ustata nishto sled 18 4asa :roll: i taka mislq 4e shte svalish kilogrami shte stegnesh t6qloto

при разделното хранене точно овесена каша с кисело или прясно мляко е от забранените неща....пробвай с разделното хранене доста мои пр пробваха и отслабнаха доста и се чувстват перфектно сега ;)

strawberry
10-02-2007, 11:11
Em i az fevruari sprqx sladkoto,xlqba i gaziranoto (a lele kak go obojavam ne moje da si predstavite) i ot togava do sega sym svalila 12 kg mislq bqxa taka 4e za vseki organizgym si e razli4no no az ne qm prez denq koeto e mn vredno i samo ve4er nqkvi salati i se zasi6tam samo s kafeta,(no kofeinyt sy6to pre4i na svalqneto) i cigari i taka.A i alokoxola e mn kalori4en i na negotrqbva da kaje6 4al 4al :D

slan4iceto_n
10-02-2007, 12:39
аз спярх сладкото и газираното в началото на годината. ям хлаб рядко. да, права си че не се отслабва особено, но поне поддържам едно тегло, аи като спортувам доста съм се стегнала. иначе за алкохола-знам че има калории ама не мога да му кажа 4ао, просто една голяма водка с най-добрата фр след гаден ден-безценно

monityY
10-02-2007, 13:22
6toto trqq i sport mili4ka... osven tfa si4ko zavisi ot strukturata na tqloto ti.. ako si 40kg kak iska6 da otslabne6?nakude pove4e?6toto gi ima tiq pikli (neiskam da te obijdam)koito sa bati kle4kite a se mislat za debeli,posle 6to ne mojeli da otslabnat... xaaaxaxa emi kato nqma nakude da otslabva6 zna4i prosto nqma da otslabva6... logi4no!!! a ako ne si ba6 tolkoz slaba pak zavisi ot strukturata na tqloto ti.. ama zapomni 4e BEZ SPORT nqma kak da stane.... (ako izob6to stane i s nego) :mrgreen:

Sarabi
10-02-2007, 15:21
Хах, пише си ,че плува момичето. Кво го набивате тоя спорт- спортува. Не всеки има възможност всеки ден да ходи да блъска нещо.

i'm so excited!
10-02-2007, 17:31
може да се повторя , но


КАР-ДИ-О
с тва плуване до никъде няма да стигнеш