PDA

View Full Version : СГЪСТЯВАНЕ НА КОСАТА



marina star
10-01-2007, 13:09
NQKOI ZNAE LI EFIKASNI METODI ZA SGASTQVANE NA KOSATA,KAKTO I ZA PO-BARZ RAZTEJ,MASKI,MAZILA,NE6TO,KOETO E OPITANO I S DOKAZAN EFEKT

VeSna
10-01-2007, 13:19
Aз мога да ти препоръчам "Течни Кристали", за мекота, за много по-лесно разресване, предпазва косата от цъвтеж... Аз винаги ги ползвам поне от 2 год. и съм много доволна. А иначе маска за коса - от костен мозък и плацента (но е силна и ако я ползваш - по 1 път на седмица!) Е това е от мене...

_BoSSy_
10-01-2007, 13:43
Използвам за растеж корени от коприва,пия Revalid или Gericaps,след баня си поливам главата с Хининова вода или Себорал и за капак си правя маска с бадемово масло,ракия,яице и оцет...(веднъж в месеца)Но си имам режим за всичко това и съм мн доволна :wink:

sexa_na_kompleksa
10-01-2007, 14:35
Маска с хума. :wink:

marina star
10-01-2007, 15:09
Aз мога да ти препоръчам "Течни Кристали", за мекота, за много по-лесно разресване, предпазва косата от цъвтеж... Аз винаги ги ползвам поне от 2 год. и съм много доволна. А иначе маска за коса - от костен мозък и плацента (но е силна и ако я ползваш - по 1 път на седмица!) Е това е от мене...

tova nqma ni6to ob6to sas sgastqvaneto na kosata,tova 4e q pravqt hubava ne ozna45ava ,4e q sgastqvat i az polzvam ot 3 g ama ne sam zabelqzala kosata mi da se e sgastila ot tova

Mishie
10-01-2007, 15:40
Ами един трик за сгъстяване на косата е да си я подстрижеш къса и тя като порасне от самосебеси ще се сгъсти...Поне мойта беше така..

fiama
10-01-2007, 16:39
Виж сега- можеш да подхраниш косата си, да подобриш структурата на косъма, да ускориш разстежа й, но не можеш да я направиш по-къста. Всъщност практически е възможно, но трябва да я бръснеш, и то дълго време, а надали си съгласна с този вариант. Нали се сещаш как разстат повече косми- като бръснеш краката си, и след време виждаш, как от някои пори, вместо по един, има по няколко косъма. Същото важи и за косата. Иначе маски и продъкти са поддръжка- бол, теми за това- също :)

RAWRRR
10-01-2007, 17:11
Използвам за растеж корени от коприва,пия Revalid или Gericaps,след баня си поливам главата с Хининова вода или Себорал и за капак си правя маска с бадемово масло,ракия,яице и оцет...(веднъж в месеца)Но си имам режим за всичко това и съм мн доволна :wink:

нищо от това не е за растеж на косата..

сваренаата вода от коприва е против пърхот.

Ревалид и Герикапс са много слаби витамини.По-добре си купи Пантогар,витамин б комплекс,витамин а,бирена мая..ама поотделно,защото взимаш по-големи дози,и внимаввай да не стигнеш свръхвитаминоза.

хининовата вода е боклук отвсякъде.

себорал е за проблеми със себорея,но и той е боклук.за истинско лечение на себорея се ползват правени в аптеки по рецепта от дерматолог,лекарства.

бадемово масло..добре,но не е за разтеж.

за маската с ракия няма да коментирам.

Marge
10-01-2007, 23:27
Aз мога да ти препоръчам "Течни Кристали", за мекота, за много по-лесно разресване, предпазва косата от цъвтеж... Аз винаги ги ползвам поне от 2 год. и съм много доволна. А иначе маска за коса - от костен мозък и плацента (но е силна и ако я ползваш - по 1 път на седмица!) Е това е от мене...
Ъъъ, иу О.о

_BoSSy_
10-02-2007, 15:59
Използвам за растеж корени от коприва,пия Revalid или Gericaps,след баня си поливам главата с Хининова вода или Себорал и за капак си правя маска с бадемово масло,ракия,яице и оцет...(веднъж в месеца)Но си имам режим за всичко това и съм мн доволна :wink:

нищо от това не е за растеж на косата..

сваренаата вода от коприва е против пърхот.

Ревалид и Герикапс са много слаби витамини.По-добре си купи Пантогар,витамин б комплекс,витамин а,бирена мая..ама поотделно,защото взимаш по-големи дози,и внимаввай да не стигнеш свръхвитаминоза.

хининовата вода е боклук отвсякъде.

себорал е за проблеми със себорея,но и той е боклук.за истинско лечение на себорея се ползват правени в аптеки по рецепта от дерматолог,лекарства.

бадемово масло..добре,но не е за разтеж.

за маската с ракия няма да коментирам.

На мен ми се отразяват перфектно-имах мн проблемна и суха коса..Копривата наистина ми стимолира разтежа.Витамините ги взимам от дъжд на вятър-за тях нз..А и от маската съм доволна-от начало ми се стори малко опасно с тая ракия..но все пак пробвах.Не се оплаквам.. :)
А пък една приятелка на баба ми ми спомена за някаква маска с газ,мас и урина :smt104 чувал ли е някои за това??

Liar
10-02-2007, 16:41
В подобна на тази тема едно момиче беше споделило,че за заздравяване на косъма използва течен кератин.Аз мисля да си взема,като предварително ще се консултирам с аптекарката.Утре ще докладвам =p
Също така наскоро си взех маска с костен мозък и плацента,но не ми допадна.Само да споделя че миризмата на сапун беше силна :roll: А и е солидно количество 500ml за 8лв.Това като че ли ме спря да я използвам,сега ще ми се наложи да я хвърлям.

Loshotia
10-03-2007, 13:25
Пия ревалид. Всяка вечер си пръскам в корените хининова вода, един път седмично маска със стимулант за разтеж на икаров витамин а. Това правя аз. Иначе мама ми купи маска за коса, по скоро ампули, и съдържат плацента. Скоро и тях ще пробвам

Liar
10-03-2007, 14:41
За кератина-препоръчаха ми да не го използвам.