PDA

View Full Version : Толкова ли е трудно??



FaTaLnO_sLaDkA
10-01-2007, 15:58
Значи на 17 съм и винаги съм била с гадже но никога не е било нищо сериозно.Веднъж ми се случи да се влюба и бях с това момче 6 месеца но го зарязах дори незнам защо .. !! И сега от 1 2 месеца някъде съм без гадже .. което е странно .. нещо ми стана и вече не съм като преди .. само за бройката Искам сериозно връзка искам някой към който да имам чувства и да се обичаме.. Но просто когато се стигнедо там до нещо сериозно и се едно се плаша от това което ми се случва и бързо бързо приключвам връзката .. :( :( А ако пък някое момче ми каже обичам те и се едно ми казва ще те убия и се паникьосвам и зарязавам момчето .. защо е така и толкова ли е трудно да имам 1 хубава връзка.. и защо винаги бягам когато разбера че някой ме обича !! Извинявам се че не пиша много правилно но ми е трудно.. надявам се да ми помогнете Мерси :)

VerryBerry
10-01-2007, 16:01
ami istinskite 4uvstva ne idvat vednaga..6te postoi6 izvesno vreme bez gage,6te re6i6 sas isg. kakvo to4no tarsi6..i mom4eto 6te doide..nedei barza :wink:

ateto
10-01-2007, 16:01
Аре да излезем :) Не се ебавам :)

teengirl_92
10-01-2007, 16:06
Може би те е страх от това някой да ти каже обичам те,защото ти самата не чувстващ същото към него.И не се безпокой поста ти нямаше много грешки. :D

FaTaLnO_sLaDkA
10-01-2007, 16:20
VerryBerry znam 4e ne idvat vednaga istinskite 4uvstva axxa ama te nikoga ne idvat prosto kato sum s nqkoe mom4e mi e veselo zabavno no ni6to pove4e A mejdu drugoto sum na 16 ne na 17 oburkala sum :) teengirl_92 em sigurno neznam e tfa 4e ne go 4uvstvam ne mi pre4i da izluja da luja mi e nai lesno i sum mn dobra v lujata To kato nqkoi mi kaje obi4am te az vinagi kazvam I az ama .. sled 1 sedmica zarqzvam mom4eto.. ](*,)

koalka
10-01-2007, 16:22
Не се насилвай да имаш сериозна връзка, тя сама ще дойде.Така да я търсиш, просто няма да стане.Ако с едно момче се получи нещо сериозно-ок, но иначе към това да се стремиш-глупаво е.И изплашила си се, когато това момче ти е казало, че те обича, защото ти не си изпитвала същото. :wink:

monityY
10-01-2007, 16:25
може би те е страх да не се влюби6 и да ти разбият сърцето..

FaTaLnO_sLaDkA
10-01-2007, 16:26
e da ama si4kite mi fr imat axxa seriozni vruzki a az ne az seki mesec s razli4no mom4e .. edna fr ve4e e s edno mom4e 2-ra godina i toi samo me ebava i mi vika stiga seki mesec si ni pokazvala nov po dobre ve4e ne ni zapoznavai :smt005 prosto mi e bezinteresno.. kato sum s nqkoi po dulgo vreme.. obikalqm diskotekite kafetata i kvo fana si nekoi sladur za super kratko vreme i do tam.. drazna se na sebe si 4e prava taka ama nemoga da se promena :-D

VeSna
10-01-2007, 16:29
VerryBerry znam 4e ne idvat vednaga istinskite 4uvstva axxa ama te nikoga ne idvat prosto kato sum s nqkoe mom4e mi e veselo zabavno no ni6to pove4e A mejdu drugoto sum na 16 ne na 17 oburkala sum :) teengirl_92 em sigurno neznam e tfa 4e ne go 4uvstvam ne mi pre4i da izluja da luja mi e nai lesno i sum mn dobra v lujata To kato nqkoi mi kaje obi4am te az vinagi kazvam I az ama .. sled 1 sedmica zarqzvam mom4eto.. ](*,)


Познато ми е много - хубаво ти е с него, но не го обичаш, а той кат ти го каже гледаш да се ометеш колкото може по-бързо... Аз стигнах до решение - сама! Чакам 1-во да усетя тръпката на сърцето и след това да го хвана за гадже (ако успея да го хвана...) :wink:

FaTaLnO_sLaDkA
10-01-2007, 16:32
Vesna az taka 6e si 4akam cql jivot xaxaxahxahxah Em da 6ot az kato mu kaja i az te obi4am i toi se kefi super mn i kvo Toi po4va da si misli 4e moej da mi durji smetka s koi sum izlqzla i t.n i 4e nqma da hoda na diskoteka bez nego ili nekfi takifa :smt005 :smt005 i ima prekaleno mnogo drama vuv vruzkite :-#

FaTaLnO_sLaDkA
10-01-2007, 16:36
може би те е страх да не се влюби6 и да ти разбият сърцето..

I tfa e variant...

Radeto_
10-01-2007, 16:53
Явно и ти самата не знаеш какво искаш - сериозната връзка предполага, че на него ще му пука за теб и ще се интересува с кой си и къде си - дали не се натискаш в някой ъгъл на дискотеката с друг.Пък и на теб би трябвало да ти пука за него - нали все пак за да е сериозна връзката и на теб трябва да ти пука за него.А доколкото разбрах ти искаш да си имаш собствено пространство и да не те притискат много много, а това няма как да стане ако имаш някой който те обича.Е да - не си обичала досега, но когато това стане ще видиш че при мисълта че тойъ може да е с друга ще те жегне много.Помисли си какво искаш - сериозна връзка или просто флирт.Според мен повече клони към второто ама тва си е мое лично мнение некасаещо теб де.

FaTaLnO_sLaDkA
10-01-2007, 16:58
e dostatu4no flirtove ima6e az samo tfa sum imala de :D :D Em az si mislq 4e moje i da sum obi4ala neznam predi mnogo mi puka6e za edno mom4e se pak 6 meseca bqh s nego.. no go zarqzah zaradi edno flirt4e ](*,) se taq.. Da da to ebati jertvite tree da prava zaradi ne6to seriozno :roll: em 6tom sum oti6la na disko bez gadjeto mn qsno 4e iskam tam da ima ne6to drugo normalno e tfa :) Em neiskam si4ki da se seriozni a az da sum neserioznA !!

MeGiTyY
10-01-2007, 17:58
:-k mi produlji s flirtovete :D :D pak nqkoi put 6te se vliubi6 :-D

sasha_90
10-01-2007, 18:37
Вероятно те е страх да не те наранят.

FaTaLnO_sLaDkA
10-01-2007, 20:47
:smt011 mn se drazna taka ne me e strah da ne me naranqt to e normalno seki go naranqvat prosto ne mi e qko da ne izpitvam kum nikoi 4uvstva i samo za zabavlenieto Pisna mi da prava sexa samo za6toto mom4eto e adski sladko i sme vuzbudeni iskam da imam 4uvstva kum tfa mom4e sa 6e kajete emi ne go pravi Ne e to4no taka prosto Neznam kak da izpitam 4uvstva kum nqkoi hodila sum s mn mom4eta no nikoi ne me kara da se 4uvstvam po razli4en na4in :smt012

Radeto_
10-01-2007, 23:03
хем искаш сериозна връзка, хем да изневеряваш - нещо по-тъпо не бях чувала.То че и аз не съм наред - не съм, ама по-зле и от мен имало =D>

MiMcHeToOo
10-01-2007, 23:05
Не се насилвай да имаш сериозна връзка, тя сама ще дойде.Така да я търсиш, просто няма да стане.Ако с едно момче се получи нещо сериозно-ок, но иначе към това да се стремиш-глупаво е.И изплашила си се, когато това момче ти е казало, че те обича, защото ти не си изпитвала същото. :wink:

+1

ForeverZ
10-01-2007, 23:24
Вероятно те е страх да не те наранят.
на същото мнение съм

mistral
10-01-2007, 23:39
а тва че си била винаги с гадже явно не те прави по-опитна!
щом не си се научила на нормално общуване и споделяне има ли значение с колко си била?
ти дори не се опитваш да разбереш кво чуства човека срещу тебе, а си тръгнала да търсиш сериозна връзка.....

FaTaLnO_sLaDkA
10-02-2007, 08:44
:D :D emi sigurno neznam ama ne bi trqbvalo da e taka nali :smt017

DqVoLsKI_ChaRoVnA
10-02-2007, 13:56
Еми като тръгнеш с някой карайте по бавно :-D

FaTaLnO_sLaDkA
10-02-2007, 14:33
e kvo razibrate ot po bavno?

DreBuS
10-02-2007, 15:43
Това за паникьосването ми хареса. :wink: Аз, като чух да ми казват за първи път "Обичам те!" и направо блокирах, замръзнах... :D :oops: :| Според мен те е страх, но всичко е въпрос на психика. Казах, че те е страх - да, но от какво? Та нали никога досега не си имала сериозна връзка? Значи тази теория или отпада, или пък точно това е проблема - предварително си втълпяваш нещо... Промени подхода си, остави сърцето да те води, позволи му да се гмурне в чувствата си, а те да го обвземат. 8) А що се отнася до двете неповторими и незабравими думички - не се притеснявай, не езадължително да отговаряш. Верно, много е тъпо да кажеш на някого, че го обичаш, а той да мълчи, но това не е фактор за раздяла! Все пак, рано или късно, ще дойде онзи момент, в който думите "Обичам те!" ще са "на върха на езика" ти и няма да се усетиш как ще го промълвиш набързо. Ще се изчервиш и може би ще блокираш малко, но ще ти улекне, ще се почувства на "седмото небе", ще бъдеш щастлива. Дано всичко ще оправи, успех! :wink:

FaTaLnO_sLaDkA
10-02-2007, 16:01
em taka si e to si e panika nekoi sre6tu tebe ti kaje obi4am te zduhva6 se na max :-D ei imah seriozno vruzka 6 meseca ama az pak si praveh gluposti de :D :D hodeh si po diskoteki s drugi mom4eta 6ot moq ne go vikah togava :-D kum tfa mom4e imah mai 4uvstva :smt017 ama si4ko svur6i :-D

LIgLI4kAAA
10-02-2007, 16:16
mili4ka ti si na 16 godini ot li4en opit 6te ti kaja nedei da si gubi6 vremeto v seriozni vryzki bqh s edno mom4e godina i polovina razdelhime se i posle sre6tnah o6t eedno s koeto bqh dve godini i polovina taka minaha poslednite mi 4 godini i predi 1 godina se razdelih s tova mom4e nqma6 si na predstava kolko me e qd v momenta 4e sam si zagubila vremeto nervite i vsi4ko ostanalo za6toto za tezi 4 godini mojebi ako bqh kato teb 6tqh da namerq 4oveka na syrceto si za6toto mili4ka ne stava da si sedi6 i da go 4aka6 da doide ili da si misli6 z avseki 4e e TOI tei 4e probvai koagto se namereite 6te go osetite i dvamata i 6te raberet 4e trqbva da ste zaedno

FaTaLnO_sLaDkA
10-02-2007, 16:22
em da ama si4ki gi imat :D :D a az sum se s razli4ni :roll: i az ne seda e tka i da go 4akam :D ima si samo flirtove ama prosto v nikoi 4uvstva neinvestiram :smt011

LIgLI4kAAA
10-02-2007, 16:29
mili4ka az ti kazvam ot li4en opit a pak i za6to trqbva da si kato vsi4ki...:) a pak i da ne misli6 4e tazi tvoita priqtelka 6te e s tova mom4e zavinagi ne ...tova si e istinata nqma da se ojenqt i nqmada jiveqt kakto v nai dobrite amerikanski filmi... neka bydat 6tastlivi neka se obi4at no liubovta e ne6to mnogo prehodno edin den obi4a6 i na drugiq den ve4e moje da ne obi4a6 kazvat 4e ne se obi4alo za 1 den naprotiv liubovta moje da byde prosto kato polyha na vqtyra da q useti6 za kratko i posle vsi4ko da ot6umi a moje i da e mnogo po silna... prosto ti kazvam nedei da se depresira6 za takiva ne6ta nqma smisyl ti si si ti na teb taka ti haresva ti taka se 4ustva6 i taka iska6 bydi si s razli4ni ako iska6 i vseki den ne trqbva da ti puka kogato go sre6tne6 6te si s nego ...pone az taka mislq mili4ka nqma smisyl da se terzae6 za tova koeto si:) :P

FaTaLnO_sLaDkA
10-02-2007, 16:44
em ne ne iskam da sum kato vsi4ki ama primerno poslednite 2 NOvi godini si4ktie mi priqtelki bqh s edni i su6ti mom4eta axxa a az se s razli4en to ne 4e ne e zabavno :-D ama i maika mi me pita seki put ti sa s kolko hodi6 i koi e toq deto e pred bloka s kolata ili kvo li ne axaxhxaxa neudobno mi stava ve4e

FaTaLnO_sLaDkA
10-02-2007, 16:50
ne se hvalq :smt011 em ako tolkova vreme buda s nqkoe mom4e 6te e mn hubavo dori 1 godina pak 6te e hubavo :-D