PDA

View Full Version : Уринирам сперма



ivan_vn
10-01-2007, 17:02
Случва ми се на няколко пъти вече да уринирам малко количество сперма (може да не е сперма, но е бяло и изглежда точно като сперма).
Водя пълноценен полов живот, и незнам на какво се дължи това и дали няма някакъв проблем ?
Не усещам парене, не ме боли, но малко ме притеснява.

batkodoki
10-01-2007, 19:33
Случва ми се на няколко пъти вече да уринирам малко количество сперма (може да не е сперма, но е бяло и изглежда точно като сперма).
Водя пълноценен полов живот, и незнам на какво се дължи това и дали няма някакъв проблем ?
Не усещам парене, не ме боли, но малко ме притеснява.

ВЪЗРАСТ?!

не е нормално, освен в случай непосредствено след еякулация, но тогава няма как да видите и различите урината от остатъчната семенна течност, която тя изтласква.

ivan_vn
10-01-2007, 22:02
на 20 години съм
А това нещо се появява по най-различно време. Последния път ми се появи някъде след около 2-3 часа след секс.

Получи се така : както си пиках и последната струйка излезе сперма. Но чувството не беше все едно свършвам, а все едно си пикая.

ivan_vn
10-02-2007, 19:28
Никой ли неможе да ми даде свясно обяснение, или поне съвет какво да правя?
Има ли смисъл да ходя на доктор, при условие че не ме бърка по никакъв начин?

ivan_vn
10-02-2007, 20:07
Гнойта не изглежда като сперма..

mp3f
10-03-2007, 21:30
Отиди на лекар,може да е гной..

абе колкото и твои мнения да срешна в тоя раздел винаги прашташ хората на лекар :shock: все едно неможе да е гной :/

ivan_vn
10-04-2007, 10:49
А може ли да е сперма ? и ако е сперма защо може да се появява?
Може ли по време на секс да не мога да изхвърля цялото количество сперма, и малко да остава вътре някъде в мен и после докато уринирам да го изхвърлям ? ?

Mainata ti
10-04-2007, 13:16
Най-логично звучи да не си изхвърлил всичко...Може би да, може би не...не мога да помогна...сори :(