PDA

View Full Version : Филми на ужасите



caRamelO_cHicA
10-01-2007, 16:10
Харесватте ли ги кой са най-страшните филми който ще гледали а най-любимите ви.Какво мислите за този жанр след даден филм можетели да спите страх ли ви е да гледате сами холари и въобще кой са най-добрите и най-лошите холъри.Кажете кой филм искате да гледате но ви е страх.Сори ако има такава тема

ЕPu
10-01-2007, 16:12
The Ring....

е тва е 8)

caRamelO_cHicA
10-01-2007, 16:27
На мен тва ми е любимия жанр странно но тия ме кефят някой са смразяващи но ме кефят много пъти съм пищяла от страх но стискам зъби и търпя интересни са ми и аз незнам защо има една тръпка в тях че незнаеш какво ще стане.Най-любими са ми охх доста са към милиорд са поне но най-много-Селото.Хотела на ужасите Писък 1 23 ,Кървата Мери,Къщата на восъка,Страх в мрака,Кокалите който погълнаха Париж, Гората и много други.Най-тъпия е Saw и 3 части нищо особено дори не ме беше страх много глупав филм.Иначе Тексаско клане не е лош но е много гнусен .Дарбата ми харесва.Иначе Анаконда и Гадини също са нищо не ме грабнаха .А иначе аз The Ring от много време се каня да си го сваля ама не го намирам смисъл не ме страх но съм чувала че бил ужас в буквалния смисъл наистина ли е толкова страшен много искам да го гледам разкажете как ви се стори на вас.

rame
10-01-2007, 16:37
Изтегли си го филма,мн е як :P Изтърваш,като не го гледаш :wink:

SlAdKy_KoTi
10-01-2007, 16:47
mi nz az po princip ne gladam mn mn filmi ama teq na ujasite gi obi4am-Свети Валентин и Края на дните sa mn qki osobeno sveti valentin ako nqkoi ne go e gledal da go gleda s eni moi fr kat go gledahme i pi6tqhme :smt005 be6e golqmo 6oy :smt005

SuN_LiGhT
10-01-2007, 16:50
Ех,някой да се сети да пусне такава тема :smt007 Обожавам филми на ужасите...Най-много ми харесват Resident Evil(1,2,3)(ама той амй не е много хорър...),DOOM,Saw(1,2,3),The Ring(1,2),House of Wax,Wrong turn(1,2),The Texas Chainsaw(и 3-те версии),Гняв(1,2),Дяволът в Емили Роуз.....ох,има още десетки,ама не се сещам...
Като гледам такъв филм не ме е страх...може би малко от тъмното,но иначе не :mrgreen:
Хаххаха,не ме е страх да гледам такива филми,даже с удоволствие ги гладам...Ако някой знае някой готин филм да ми каже...

П.С.Някои филми по-горе са психо-трилъри,а не хоръри...ама няма значение :-D

Violenza
10-01-2007, 16:56
То аз главно ужаси и анимета гледам... друго изключително рядко :)
Любими са ми Saw - 1, 2, 3 и 23.

zvezdichkaaa
10-01-2007, 17:04
Ми аз не гледам много много ужаси,но the ring става.Абе мен не ме е страх по време на филма,а след самия филм,като тряа да си лягам...

caRamelO_cHicA
10-01-2007, 17:08
Ааа радвам се че има още фенове на тоя жанр..А иначе Гняв е много добър филм и доста страшницък.

kakadu
10-01-2007, 17:09
не ме е страх по време на филма,а след самия филм,като тряа да си лягам...
И аз така :-D

krisiiiiito
08-06-2008, 18:56
the grudge

renesanZ
08-07-2008, 15:57
Хм..Хоръри гледам само с повече от двама човека..по възможност да не са бъзливци като мен...Голямо момиче станах,а още ме е страх :? Та иначе Final Destination става...Тамара,Шесто чувство

BornFromPain
08-07-2008, 16:02
"Филм На Ужасите".. ХАхах това винаги ми е звучало яко абсурдно. ХАхахах няма такова :Д

Mooo6no
08-07-2008, 16:17
Зависи какво имате в предвид под филми на ужасите... ако имате в предвид филми на гадостите, които като ги гледаш и да повръщаш - не. Страшния филм е не на основа дай повече гадости и повече кървища да показваме, а на психолигическа гледна точка. Един от любимите ми жанри изобщо е психологически трилър и такива предимно гледам. Харесват ми и филми определяни като "ноър", въпреки че не знам какво е точното значение на този филмов стил.

Любимите ми са Psycho, Vertigo, Fargo, Мълчанието на агнетата и The Vanishing. The Blair Witch Project също е много интересен филм и като идея , и като реализация. Направен е за 20 хиляди долара, а в последвие от него са спечелени 250 милиона долара. 8-)

yellow_bird
08-07-2008, 19:28
Ето няколко,които ми харесват :-D

*House of Wax(Къщата на восъка)
*Wicked Little Things(Зли малки неща)
*The Amityville Horror(Ужасът в Амитивил)
*5ive Girls(Пет момичета)
*An American Haunting(Послания от отвъдното)
*Darkness Falls(Когато падне мрак)
*Final Destination.1.2.3.(Последен изход.1.2.3.)
*Phone(Телефон)
*Wrong Turn.1.2.(Погрешен завой.1.2.)
*Stay Alive(Остани жив)
*SAW.1.2.3.4.(Убийствен пъзел.1.2.3.4.)
*House of 9/nine(Къщата на деветимата)
*The Blair Witch.2.(Проклятието Блеър.2.)
*Silent Hill(Сайлънт Хил)
*A Nightmare On Elm Street.1.2.(Кошмари на улица Елм.1.2.)
*Dawn Of The Dead(Зората на мъртвите)
*Final Destination.1.2.3.(Последен изход.1.2.3.)
*Pulse(Пулс)

Kendra
08-07-2008, 19:37
Обожавам да гледам такива филми с некоя приятелка,щото като стане нещо изненадващо страшно се вкопчваме една в друга и пищим :razz: :razz: :razz:
Любимите ми са :
The Ring
Hostel 1,2
House of Wax
Grudge 1,2
Saw също става :)

Goddess
08-07-2008, 21:26
Любимият ми жанр. :) Гледам предимно такива.Има някакво напрежение,мистерия,потдър жа интереса ти...Е,както всеки жанр,и този си има боклуците.Честно казано напоследък все не мога да си намеря хубав.Култовите и добрите съм ги изгледала повечето.А новите са бози.Виждам,че давате предложения,ама от тези до сега,всички съм гледала...май. :)
За тези,които си падат по окултното и по тийнейджърските ужаси,препоръчвам "Зло от отвъдното" / "Long Time Dead".
Въпреки,че съм изгледала ужасно много,в момента много ми бягат от съзнанието...Хмм..1-та и 3-та част на "Градски легенди" доста са ме впечатлили,но предполагам,че повечето сте ги гледали.Ако се сетя за някакви,ще пиша. :)

cobieskiiwodka
01-29-2009, 19:32
На мен сущо ужасите са ми любим жанр : )
Ето някои филми... Например : One missed call , Bloody Mary [ на мен лично ми харесват всички от urban legends ] , The Grudge 1 и 2 , Child's play [ 3 също е мн яка серия ] ,Turistas,Dead silence ...
за други не се сещам в момента :)

xpreciousx
01-29-2009, 20:09
мм един от любимите ми жанрове:
Saw 1-5
Freddy vs Jason 1 явно има и 2
Dream catcher
Texas chainsaw и двата филма
The balir witch I и II

Ем това са зн още мн,но вече са казани от др :)

iveetyy
01-29-2009, 20:24
С моята компания много си падаме по филмите на ужасите и по комедийките де :D Но е много весело като гледаме някакъв страшен филм,похапваме си пуканки и пропищяваме всичко живо :D

b0Nb0n
01-30-2009, 08:19
skivai tazi tema http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=184873

JUSTDNB
01-30-2009, 09:35
Ooo Saw 1,2,3 - stavat,ne bqha lo6i.4kata osra ne6tata,a 5cata...ni6to osobeno,no ima napreduk.Tova e za Saw.Gledaite Spiral ( http://zamunda.net/details.php?id=117648 ),toi e ot otka4enite trilar4eta,a ne e s kurvi6ta i gadosti.A sa6to prepora4vam i Eden Lake ( http://zamunda.net/details.php?id=146473&hit=1 ),otka4en e,s originalen siujet,a kraq...nqma takuv krai,tva e ot onezi filmi,koito nakraq ti idva da zareve6,kak e mogul da svur6i taka.Mnogo,mnogo dobur!The Amityville Horror ( http://zamunda.net/details.php?id=92065&hit=1 )sa6to ne e lo6,no v nego preobladava kruvta i rqzaneto pove4e,otkolkoto psihi4eskiq moment.A leleeeee da ne zabravq 1 ot nai-6okira6tite filmi koito gledah naskoro,koito stra6no mn mi napomnq donqkade na High Tension,tova e filma Frontiers ( http://zamunda.net/details.php?id=122667&hit=1 ),ili kakto e originalnoto mu zaglavie Frontiere - Genialen!Perfektna aktiorska igra na glavnata aktrisa i si4ko e podbrano idealno - muzikata,aktiorite.Tozi film si e jivoto dokazatelstvo,4e evropeiskite filmi v tozi janr sa si napravo vruh!

Ima i nqkolko,na koito sam hvarlila oko,no te sa po skoro trilari,kadeto psihariqta preobladava.Te sa ot 2009 i na pove4eto premierite im predstoqt.Eto pone trailer-ite na nqkoi ot tqh: Obsessed ( http://bg.dtrailer.com/movies/watch/obsessed ),The Haunting in Connecticut ( http://bg.dtrailer.com/movies/watch/the-haunting-in-connecticut ),The Last House On The Left ( http://bg.dtrailer.com/movies/watch/the-last-house-on-the-left ) <-- Tova e remake na filma ot '72ra.I tova sa mai.

Tozi post za koi li put go kopiram v nqkoq takava tema :lol: :lol:

biskvitka__
02-03-2012, 10:29
Аз не съм гледала много , защото съм доста страхлива но един от филмите който съм гледала е Предизвестена смърт заслужава си да го гледате също съм гледала и Знам какжо направи миналото лято този също е страшен , а вие какви бихте казали но да няма много кръв и убйства а страх и мистерия .

gabri3lla
02-03-2012, 11:54
Като малка доста се страхувах, имаше нощи, в които почти не можех да спя. За жалост сега или съм доста пораснала, за да се страхувам, или няма филм, който да те накара да се страхуваш достатъчно.

BrainlessROCKBABY
02-03-2012, 12:07
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/482242-gt-%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D0%BC%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%A3%D0%B6%D0%B0%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5-lt

!

Nikolcheto24
02-03-2012, 21:35
Гледала съм много страшни филми, но този който ме изплаши наистина е Дяволът в Емили Роуз.Коварен и Гняв също ми харесват.Сега се каня да гледам някакъв Жената в черно.

pepyyy
02-06-2012, 10:19
Гледай:
1408
Погребан жив(Buried)
Кубът(Cube)
Дяволът в Емили Роуз(The Exorcism of Emily Rose)
13 призрака(13 Ghosts )
Предизвестена смърт(The ring)
Предизвестена смърт 2(The ring 2)
75(7eveny 5ive)
Гняв(The grunge)
28 дни по-късно(28 days later)
Къщата на деветимата(House of 9)

Ииииииии не се сещам за други в момента.