PDA

View Full Version : ЛЕВСКИ-Марек



levski_girll
10-01-2007, 17:00
06/10/2007 18:00 - ПФК Левски - Марек - Стадион Васил Левски - София \:D/ Ще ги опухаме здраво Кой ще ходи на мача?

10-01-2007, 17:34
Не ми се прави на футболна фенка...

levski_girll
10-01-2007, 18:55
Не ми се прави на футболна фенка...

Защо да се правя :!: :?: Аз съм си футболна фенка :!: :!: :!: :!:

10-01-2007, 19:33
Мдаам.Виждам те кфа си след седмица.
Всички след като влязат тук се регват и почва един наплив от мнения и страшна гъзария, нали трябва да правиш впе4атление докато си Новак.
Неусетно ставаш Фен и си амбициран да станеш Повече от фен.
Скарваш се с някого от форума и спираш да го посещаваш.След 3 дена някой те подсеща и ти влизаш отново, твърдо решен да станеш Супер фен.
Станал си Супер фен и ти доскучава в форума, затова почваш да влизаш във Фън раздела и новичкият Игри.
Стигнал си 491 мнения и умираш да направиш още 9 за да станеш Мега фен.
Но няма кой да ти прави компания да флуудите заедно и преминаваш във Всичко тиййн накуп.
Правиш се на новодошла интелигентна личност и се прецакваш.
Все пак вече си Мега Фен.
Става интересно във форума и продължаваш да го посещаваш.Неусетно правиш 1000 мнения и се амбицираш за 1100.
Но трудно ги правиш, защото по петите ти постоянно щрапа модератор.
След това, твърдо стъпил на здрава земя започваш баавно да стигаш 2000.
В следствие на спорове и драми стигаш 3000.
Скарваш се с най готините узъри от форума и разбираш, че още като си погледнал за първи път тук, си си вкарал фатален автогол. ;)

levski_girll
10-01-2007, 19:50
Мдаам.Виждам те кфа си след седмица.
Всички след като влязат тук се регват и почва един наплив от мнения и страшна гъзария, нали трябва да правиш впе4атление докато си Новак.
Неусетно ставаш Фен и си амбициран да станеш Повече от фен.
Скарваш се с някого от форума и спираш да го посещаваш.След 3 дена някой те подсеща и ти влизаш отново, твърдо решен да станеш Супер фен.
Станал си Супер фен и ти доскучава в форума, затова почваш да влизаш във Фън раздела и новичкият Игри.
Стигнал си 491 мнения и умираш да направиш още 9 за да станеш Мега фен.
Но няма кой да ти прави компания да флуудите заедно и преминаваш във Всичко тиййн накуп.
Правиш се на новодошла интелигентна личност и се прецакваш.
Все пак вече си Мега Фен.
Става интересно във форума и продължаваш да го посещаваш.Неусетно правиш 1000 мнения и се амбицираш за 1100.
Но трудно ги правиш, защото по петите ти постоянно щрапа модератор.
След това, твърдо стъпил на здрава земя започваш баавно да стигаш 2000.
В следствие на спорове и драми стигаш 3000.
Скарваш се с най готините узъри от форума и разбираш, че още като си погледнал за първи път тук, си си вкарал фатален автогол. ;)

Не можеш ли да прочетеш заглавието? :lol: Това е тема за футбол а не за глупости!Айде няма да пиша повече да не спамя....

SoulCrew
10-01-2007, 20:37
Оставете момичето да ходи на мача бе :lol:

10-02-2007, 10:08
Сега бързо отвори левски.бг и виж някоя новина, после благодарение на уменията си я преразкажи и кажи-ние сме 2 момичета, големи фенки и си споделяме новини от футбола.

NerazreshenSimvol
10-02-2007, 10:49
НЕ НА СЕКСИЗМА СРЕЩУ ФУТБОЛНИТЕ ФЕНКИ! :-D

:smt023

o.c. май нещо от собствен опит говори...

1921
10-02-2007, 14:10
те футболните фенки са адски зле пред фенките на феновете по стадионите в България 8) тея, които ходят за футбола, не ме кефят не знам що така се получава :-D

10-02-2007, 17:36
НЕ НА СЕКСИЗМА СРЕЩУ ФУТБОЛНИТЕ ФЕНКИ! :-D

:smt023

o.c. май нещо от собствен опит говори...Естествено че от собствен опит говоря ;)

NerazreshenSimvol
10-02-2007, 18:33
Естествено че от собствен опит говоря ;)

Не съди за останалите по себе си. :wink:

1921
10-02-2007, 19:59
те футболните фенки са адски зле пред фенките на феновете по стадионите в България 8) тея, които ходят за футбола, не ме кефят не знам що така се получава :-D

Момичетата,които гледат и се интересуват от футбол в 90% от случаите са някви мъжкарани и грозотии :?
Докато мацките,които ходят по мачове,щото примерно момчетата в компанията им (които да речем си харесват) ходят също,е това вече е друго нещо :::

Макар че има и изключения де :)
аз кви манекенки съм водил на мачове, бате... момичетата, дет се интересуват от футбол, репа да ядат :smt019

fifafun.net
10-02-2007, 20:11
Верно ще ги спукаме.5:0 :wink:

10-03-2007, 07:44
Естествено че от собствен опит говоря ;)

Не съди за останалите по себе си. :wink:Не за останалите, а за НЕЯ.
:::

i'm so excited!
10-03-2007, 10:19
да разтресем дружно цицки на стадиона :lol:

NerazreshenSimvol
10-03-2007, 17:26
да разтресем дружно цицки на стадиона :lol:
подкрепям те =D> :lol: :lol:

Зле сте... :smt012

BlueAvalanche
10-03-2007, 18:03
Момиченца, заради вас Герена стана като Амор ... :x
Събрали се да гледат ама грам не разбират от футбол и само крещят " АЙДЕ ВАЛЕРИ ДАВАЙ ВАЛЕРИ " ( Валери Домовчийски )
Като идвате на стадиона - пеите, ако не ви се пее стойте си вкъщи или ходете в сектор " А "
Иначе за мача : миналия сезон ги бихме 2 пъти с по 8 и на мача на Васил Левски стана доста интересен мач, надявам се и този да е такъв и да ги бием с поне 5. Надявам се и да се измъкна от нашите, че от всичко най-много мразя да изпускам мач, въпреки, че съм леко контузен с крака и трудно ще се довлека на стадиона

i'm so excited!
10-04-2007, 09:48
Зле сте... :smt012
няма да коментирам тъпо мнение на човек, който не ме познава :-D

1921
10-04-2007, 10:44
те футболните фенки са адски зле пред фенките на феновете по стадионите в България 8) тея, които ходят за футбола, не ме кефят не знам що така се получава :-D

Момичетата,които гледат и се интересуват от футбол в 90% от случаите са някви мъжкарани и грозотии :?
Докато мацките,които ходят по мачове,щото примерно момчетата в компанията им (които да речем си харесват) ходят също,е това вече е друго нещо :::

Макар че има и изключения де :)
аз кви манекенки съм водил на мачове, бате... момичетата, дет се интересуват от футбол, репа да ядат :smt019

Аз на мач п*тка съм водил 1-2 пъти и не мисля да водя пак... :-D
Нямат място по стадионите... Мястото им е леглото и в кухнята 8)

По едно време на Герена беше станало като в Амор ебати... Некви 15-16-годишни путки се разхождаха из сектора през целия мач,нито гледат мача,нито нищо... Само си търсеха некой да ги шиба. Некви по полички,прашките си ги извадили на 20 см над талията... Обичам курвите,но не и когато се гаврят с любимата ми игра :x
Добре,че сега като "спря да е модерно" да си от Левски се изпариха от стадионите... Аз тва е единственото,за което се радвам,че Левски отпадна от евротурнирите рано-рано... Секторът се изчисти от всяква сган и пак сме си тия,които си подкрепяме отбора и срещу Беласица и срещу Барселона...

аа нема такава история..на некой умрел мач кат застъпиш некоя кака бате..даже от такъв мач с путка се върнах със седалка в нас :-D

GLeZoRanA
10-05-2007, 15:39
да разтресем дружно цицки на стадиона :lol:
подкрепям те =D> :lol: :lol:

Зле сте... :smt012 :smt005

teenkopele
10-05-2007, 20:53
НЕ НА СЕКСИЗМА СРЕЩУ ФУТБОЛНИТЕ ФЕНКИ! :-D

Да на секса с тях. :lol: :lol: :lol:

teenkopele
10-05-2007, 20:56
да разтресем дружно цицки на стадиона :lol:

...боядисани в синьо. :lol:

:arrow: Мачът няма да е от най-интересните. Прогнозата ми е победа за Левски с 2:0 / 3:1 .

Alcohooligan
10-05-2007, 21:12
Момиченца, заради вас Герена стана като Амор ... :x
Събрали се да гледат ама грам не разбират от футбол и само крещят " АЙДЕ ВАЛЕРИ ДАВАЙ ВАЛЕРИ " ( Валери Домовчийски )
Като идвате на стадиона - пеите, ако не ви се пее стойте си вкъщи или ходете в сектор " А "


preporuchitelen roditelski kontrol - filmut ne se preporuchva za lica po 16 godini...

krisscho
10-11-2007, 14:14
Добре се посмяхме при головете на марек. :lol: